Hoşgeldiniz!

linense

Brezilya'da feci sakatlık 00:59
Brezilya'da feci sakatlık 501 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Paulista A1'de Mogi Mirim ile Linense arasında oynanan maçta Linense savunma oyuncusu Bruno Moura'nın ayağı rakibinin altından kalarak kırıldı.
42'lik kaleciden muhteşem frikik golü 00:52
42'lik kaleciden muhteşem frikik golü 456 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Paulista A1'de Sao Paulo ve Linense arasında maçta 42 yaşındaki Sao Paulo kalecisi Rogerio Ceni yine inanılmaz bir frikik golüne imza attı...
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 01:23
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 194 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da Linense ile Agua Santa takımları arasında oynanan maçta yılan korksu yarattı. Sahaya basan 10 kadar yılan bir anlık panik yaratsa da futbolcuların bazıları yılanları sahadan uzaklaştırdı.
Sahaya giren yılanı tekmeleyerek dışarı çıkardı 01:25
Sahaya giren yılanı tekmeleyerek dışarı çıkardı 119 izlenme - 2 yıl önce Sahaya giren yılanı Brezilyalı futbolcu tekmeleyerek uzaklaştırdı. Brezilya'da oynanan Linense - Agua Santa maçında sahada yılan olduğunu fark eden futbolcular uzun süre nasıl çıkaracaklarını tartıştıktan sonra görüntülerdeki mavi formalı oyuncu yolunu kaybetmiş hayvanı tekmeyle saha dışına attı. Yılan, daha sonra bir görevli tarafından elle uzaklaştırıldı.
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 01:23
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 56 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da Linense ile Agua Santa takımları arasında oynanan maçta yılan korksu yarattı. Sahaya basan 10 kadar yılan bir anlık panik yaratsa da futbolcuların bazıları yılanları sahadan uzaklaştırdı.
Sao Paulo 3-0 Linense (Maç Özeti) 05:36
Sao Paulo 3-0 Linense (Maç Özeti) 63 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Paulista A1'de Sao Paulo Sahasında Linense Ağırladı Sao Paulo Rogerio Ceni ve Alan Kardec'in Golleriyle 2-0 Yendi
42'lik kaleciden muhteşem frikik golü 00:52
42'lik kaleciden muhteşem frikik golü 51 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Paulista A1'de Sao Paulo ve Linense arasında maçta 42 yaşındaki Sao Paulo kalecisi Rogerio Ceni yine inanılmaz bir frikik golüne imza attı...
Melo Yine Bildiğimiz Gibi 01:12
Melo Yine Bildiğimiz Gibi 20 izlenme - 1 yıl önce Brezilya Paulista A1'de Palmeiras'ın deplasmanda Linense'i 4-0 yendiği maçta eski Aslan Felipe Melo 69 dakika oyunda kaldı. Kaldığı süre boyunca yıldız oyuncunun agresif oyunu dikkat çekti...
Brezilya'da Feci Sakatlık 00:59
Brezilya'da Feci Sakatlık 18 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Paulista A1'de Mogi Mirim ile Linense arasında oynanan maçta Linense savunma oyuncusu Bruno Moura'nın ayağı rakibinin altından kalarak kırıldı.
Sahaya Giren Yılanı Tekmeleyerek Dışarı Çıkardı! 01:26
Sahaya Giren Yılanı Tekmeleyerek Dışarı Çıkardı! 21 izlenme - 2 yıl önce Sahaya giren yılanı Brezilyalı futbolcu tekmeleyerek uzaklaştırdı. Brezilya'da oynanan Linense - Agua Santa maçında sahada yılan olduğunu fark eden futbolcular uzun süre nasıl çıkaracaklarını tartıştıktan sonra görüntülerdeki mavi formalı oyuncu yolunu kaybetmiş hayvanı tekmeyle saha dışına attı. Yılan, daha sonra bir görevli tarafından elle uzaklaştırıldı.