Hoşgeldiniz!

linz

Kaçırcığı net pozisyon müthiş golün asisti oldu. 00:27
Kaçırcığı net pozisyon müthiş golün asisti oldu. 1.233 izlenme - 6 ay önce Avusturya Ligi'nde oynanan LASK Linz - Lustenau maçında Marco Krainz takım arkadaşının kaçırcığı pozisyonu iyi değerlendirdi.
Evde Tek Başına (Home Alone) - Fragman (1990-1997) 03:01
Evde Tek Başına (Home Alone) - Fragman (1990-1997) 195 izlenme - 1 yıl önce 1.Film Özeti Ailesinden nefret eden Kevin aldığı ceza üzerine geceyi çatıkatında geçirir yalnız ertesi gün uyandığında ailesinin evde olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını farkeder. Başta panikleyen Kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın tadını çıkarmaya başlar. Eve gözlerini dikmiş olan 2 hırsızı evden uzaklaştırmak artık Kevin'a düşmüştür... 2.Film Özeti Ailesinden nefret eden Kevin aldığı ceza üzerine geceyi çatıkatında geçirir yalnız ertesi gün uyandığında ailesinin evde olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını farkeder. Başta panikleyen Kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın tadını çıkarmaya başlar. Eve gözlerini dikmiş olan 2 hırsızı evden uzaklaştırmak artık Kevin'a düşmüştür... 3.Film Özeti Uluslararası bir suç örgütü Amerikan Savunma Birimi’nden çok gizli bir bilgisayar çipi çalar. Hiçbir sorunla karşılaşmazlar ama bavulları hava alanında karışınca işler değişir, uzaktan kumandalı bir oyuncak arabaya gizlenen çip Chicago’da bir banliyöye gider. Bu önemli çipin peşinden koşan suçlular başlarına gelecek beladan habersizdirler. Oyuncak araba ve çip şimdi onları tek başına alt edecek akla ve cesarete sahip birinin eline düşmüştür: 8 yaşındaki Alex Pruitt’in eline...
Avusturya'da Gündüz Gözü Bankamatik Çalmak 06:19
Avusturya'da Gündüz Gözü Bankamatik Çalmak 49 izlenme - 1 yıl önce Avusturya'nın ufak bir şehri olan Linz'de bir röportaj sırasında duyulan seslerin ardından canlı bir soygun girişimine tanık oluyoruz. Olayın tarhi: 8.3.2011 Hırsızları çıkışta bekleyen arabanın önceden kaçması sonucu hırsızların sokakta kalması vahim bir durum oluyor. Direkt olaya geçmek isteyenler 00:59 dan itibaren seyredebilir.
Gökyüzünde Işık Oyunları 04:21
Gökyüzünde Işık Oyunları 30 izlenme - 2 yıl önce Avusturya‘nın Linz kentinde polis, UFO gördüğünü söyleyen insanlar tarafından sürekli aranmaya başladığında araştırma kurumu Ars Elektronica Enstitüsü’nün yine gökyüzünde denemeler yaptığını hemen anlıyor. Gecenin karanlığında çeşitli şekiller oluşturan küçük ışıklar parlıyor. Bu ışık noktalarına "Spaxels" deniyor. Bu kavram İngilizce’de uzay anlamına gelen "Space" ve "Pixel" kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.
Linz Newroz 2015 02:30:33
Linz Newroz 2015 16 izlenme - 2 yıl önce
Fenerbahçeli Oğuz Mataracı, Lask Linz'e Transfer Oldu 01:05
Fenerbahçeli Oğuz Mataracı, Lask Linz'e Transfer Oldu 31 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe altyapısında forma giyen Oğuz Mataracı, Avusturya takımlarından Lask Linz'e gitti ve Sarı-Lacivertli kulübün bu alandaki ilk futbolcusu oldu.
Gökyüzünde ışık oyunları 04:21
Gökyüzünde ışık oyunları 6 izlenme - 2 yıl önce Avusturya‘nın Linz kentinde polis, UFO gördüğünü söyleyen insanlar tarafından sürekli aranmaya başladığında araştırma kurumu Ars Elektronica Enstitüsü’nün yine gökyüzünde denemeler yaptığını hemen anlıyor. Gecenin karanlığında çeşitli şekiller oluşturan küçük ışıklar parlıyor. Bu ışık noktalarına "Spaxels" deniyor. Bu kavram İngilizce’de uzay anlamına gelen "Space" ve "Pixel" kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.
Gökyüzünde Işık Oyunları 04:21
Gökyüzünde Işık Oyunları 3 izlenme - 2 yıl önce Avusturya‘nın Linz kentinde polis, UFO gördüğünü söyleyen insanlar tarafından sürekli aranmaya başladığında araştırma kurumu Ars Elektronica Enstitüsü’nün yine gökyüzünde denemeler yaptığını hemen anlıyor. Gecenin karanlığında çeşitli şekiller oluşturan küçük ışıklar parlıyor. Bu ışık noktalarına "Spaxels" deniyor. Bu kavram İngilizce’de uzay anlamına gelen "Space" ve "Pixel" kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.
Gökyüzünde ışık oyunları 04:21
Gökyüzünde ışık oyunları 2 izlenme - 2 yıl önce Avusturya‘nın Linz kentinde polis, UFO gördüğünü söyleyen insanlar tarafından sürekli aranmaya başladığında araştırma kurumu Ars Elektronica Enstitüsü’nün yine gökyüzünde denemeler yaptığını hemen anlıyor. Gecenin karanlığında çeşitli şekiller oluşturan küçük ışıklar parlıyor. Bu ışık noktalarına "Spaxels" deniyor.