Hoşgeldiniz!

Liposakşın Videoları İzle

Lazer Lipoliz 00:26
Lazer Lipoliz 1.388 izlenme - 3 yıl önce Lazer Liposuction Lazer Lipoliz Slimlipo Smartlipo Slim Lipo Fiyatları Lazerle Yağ Aldırma Lazer Liposakşın Ücretleri Lazer Lipoliz Merkezleri İstanbul | Http://www.miaplastestetik.com/lazer-lıposuctıon-lazer-lıpolız_c__d_70.htm
Vaser Lipo Liposuction Ameliyatı Öncesi Sonrası 01:43
Vaser Lipo Liposuction Ameliyatı Öncesi Sonrası 1.205 izlenme - 2 yıl önce Vaser Liposuction Altan Yücetaş Vaser LiposuctionGünümüzde en sık yapılan estetik operasyonlardan biri olan liposuction veya yağ alma işleminde ultrasound teknolojisi kullanımı hızla artmaktadır. Yöntemde amaç; yağ dokusuna özel ses dalgaları kullanılarak yağ hücrelerinin alınmasıdır. Vaser Lipo yönteminde ses dalgaları sadece yağ hücrelerini hedef alır. Sıvılaştırılan bu hücreler operasyon esnasında ince kanüller ile çekilir. Alınan yağ hücrelerinin vücudun başka bölgelerinde dolgu olarak kullanılabilmesi avantajdır. Bir diğer avantajı ise yağ dokusunu sıvılaştırdığı için klasik liposuction da görülen yüzey düzensizlikleri ve cilt dalgalanmaları neredeyse olmaz. Ağrı ve morarma klasik liposuctiona, lazer liposuction ve lazer lipoliz e göre çok daha azdır. Kadınlarda sıklıkla görülen selülitin tedavisinde de başarıyla kulanılmaktadır. Smooth başlığı kullanıldığında portakal kabuğu görünümünü oluşturan cilt altı yağ dokusuna ve cildi çeken sert bağ dokusuna etki ederek selüliti ciddi oranda tedavi eder. Vaser Liposuction istenmeyen yağların biriktiği tüm vücut bölgelerine yapılabilir. Ülkemizde genetik nedenlerden kadınlarda en sık yapıldığı bölgeler basenler, karın, bel, bacak iç ve dış kısmı ile diz bölgesi, sırt, kollar, göğüsler, gıdı bölgesidir. Erkeklerde jinekomasti denilen göğüs büyümelerinde ve simit olarak adlandırılan bel bölgesine ve gıdıya sıklıkla yapılır. Ayrıca erkeklerde bu yöntemle karın bölgesinde baklava dilimleri olarak bilinen kaslar oluşturulur. High definition veya hi-def olarak adlandırılan vaser lipo, vaser liposelection ile kaslı karın görünümü elde edilebilir. Operasyon sonrası birkaç gün içinde sosyal hayata dönülebilir. Ortalama 3-4 hafta korse kullanmak gerekir.Opr. Dr. Altan Yücetaş Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ücreti fiyat liposelekşın sonrası korse spor estetik erkek estetiği kadın estetiği dr op dr doktor doktoru nedir zararları yaptıranların yorumları ameliyatı izle nedir ücretleri istanbul avrupa yakası
Karın Germe Estetiği Ameliyatı Mini Karın Germe 01:09
Karın Germe Estetiği Ameliyatı Mini Karın Germe 592 izlenme - 2 yıl önce Mini Karın Germe Altan Yücetaş Mini Karın GermeGenetik özellikler, yaş, kilo alıp-verme, doğum yapma karın bölgesinde sarkma ve şekil bozukluğu oluşturur. Erkeklerde ve kadınlarda elastikiyetini kaybetmemiş bir cilde eşlik eden karın bölgesinde yağ fazlalığı ve karın kaslarında gevşeklik söz konusu ise klasik karın germede olduğundan çok daha küçük bir kesiyle girilerek deri ve yağ dokusu fazlalıkları alınabilir. Çatlaklar giderilebilir. Gerekirse yine karın kasları onarılabilir. Göbek deliğinin yeri değiştirilmediğinden bu bölgede iz kalmaz. İyileşme süresi klasik karın germe operasyonuna göre çok daha hızlı gerçekleşir. Liposuction da eklenerek çok daha iyi sonuç alınabilir.Opr. Dr. Altan Yücetaş Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
En Çok Merak Edilen Estetik Ameliyatları 01:49
En Çok Merak Edilen Estetik Ameliyatları 28 izlenme - 3 ay önce
Liposuction ile Zayıflama 01:45
Liposuction ile Zayıflama 51 izlenme - 8 ay önce Liposuction ile Zayıflama http://isvecklinik.com ? WhatsApp : 00 90 532 059 81 85 ? Türkiye Hattı : 0212 215 55 35 ? İngiltere Hattı : 0044 20 3695 5388 ? Almanya Hattı : 0049 69 9675 9551 ? Ücretsiz Danışma Hattı : 0850 460 55 35 ? Abone ol! : http://goo.gl/4em4P5 ? Resmi Site : http://isvecklinik.com ? Facebook : https://facebook.com/isvecklinik ? İnstagram : https://instagram.com/isvecklinik ? Twitter : https://twitter.com/isvecklinik ? Pinterest : https://pinterest.com/isvecklinik ? Youtube : https://youtube.com/user/isvecklinik ? Google Plus : https://goo.gl/GucclX İsveç Klinik modern teknoloji teknik ve yöntemleri ile her biri kendi branşında tecrübeli Doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi , Diş ve Saç Ekimi merkezidir. isveç klinik, saç ekimi, fue saç ekimi, estetik, burun estetiği, göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme, liposuction, yağ alma, karın germe, yüz germe, kombine estetik
Karındaki Çatlaklar Estetik ile Geçer Mi & Dr Ali Mezdeği 01:26
Karındaki Çatlaklar Estetik ile Geçer Mi & Dr Ali Mezdeği 1 izlenme - 1 hafta önce
Karın Germek İçin Liposuction Gerekli Mi & Dr Ali Mezdeği 01:20
Karın Germek İçin Liposuction Gerekli Mi & Dr Ali Mezdeği 1 izlenme - 1 hafta önce
Liposakşın 00:29
Liposakşın 80 izlenme - 3 yıl önce Liposuction Yağ Aldırma Ameliyatı Liposakşın Liposuction Fiyatları Yağ Alma Seansları Karın Göbek Basen Yağları Alma Yağ Aldırma Ücretleri
Liposakşın Ustası Şevki Sayışman 01:53
Liposakşın Ustası Şevki Sayışman 95 izlenme - 2 yıl önce Büyüyen götü ve göbeğine çareyi, evde temizlik yapan eşinden aldığı ilhamla icat ettiği cihazda bulan usta kaligraf Şevki Sayışman'la yapılan röportajla karşınızdayız.
Liposuction Sonrası Deri Dalgalanması & Esteport Klinik 00:57
Liposuction Sonrası Deri Dalgalanması & Esteport Klinik 23 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Liposakşın Ameliyatı Nasıl Yapılır ? 00:55
Liposakşın Ameliyatı Nasıl Yapılır ? 14 izlenme - 2 yıl önce Liposakşın ameliyatı nasıl yapılır? Liposakşın ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır ?
Liposakşın Nedir? 01:33
Liposakşın Nedir? 10 izlenme - 2 yıl önce Liposakşın nedir? Liposakşın sonrası iyileşme süreci nasıldır?
Liposuction ile Sırt Bölgesinden Yağ Alma & Esteport Klinik 01:04
Liposuction ile Sırt Bölgesinden Yağ Alma & Esteport Klinik 9 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Liposakşın ile Kaç Kilo Yağ Alınır? 00:59
Liposakşın ile Kaç Kilo Yağ Alınır? 9 izlenme - 2 yıl önce Liposakşın ile kaç kilo yağ alınır? Liposakşın sonrası süreç nasıl işler?
Aynı Seansta Kaç Bölgeye Liposuction Yapılır ? Esteport Klinik 01:11
Aynı Seansta Kaç Bölgeye Liposuction Yapılır ? Esteport Klinik 5 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Liposakşın Sonrası İyileşme Nasıldır? 00:45
Liposakşın Sonrası İyileşme Nasıldır? 5 izlenme - 2 yıl önce Liposakşın sonrası iyileşme nasıldır? Liposakşın sonrası iyileşme süreci nasıldır?
Emboli Liposuctionu Ne Kadar Etkiler & Esteport Klinik 01:41
Emboli Liposuctionu Ne Kadar Etkiler & Esteport Klinik 3 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Liposakşın Yapılan Yerde Dalgalanma ya da Çukurluk Olur Mu? 00:58
Liposakşın Yapılan Yerde Dalgalanma ya da Çukurluk Olur Mu? 2 izlenme - 2 yıl önce Liposakşın yapılan yerde dalgalanma ya da çukurluk olur mu?
Liposakşın Sonrası İyileşme Süreci ? 01:25
Liposakşın Sonrası İyileşme Süreci ? 1 izlenme - 2 yıl önce Liposakşın sonrası iyileşme süreci nasıldır? Liposakşın nedir?
Karın Germe ve Liposuction & Op Dr Ali Mezdeği 03:01
Karın Germe ve Liposuction & Op Dr Ali Mezdeği 0 izlenme - 1 hafta önce