Hoşgeldiniz!

liselerarası

#SeviyorsanÇıkSöyle - Müzik Hayalim 00:56
#SeviyorsanÇıkSöyle - Müzik Hayalim 18.733 izlenme - 2 yıl önce Müzik, yüzyıllardan beri var olmaya, onu tutkuyla üretenler sayesinde devam ediyor... Nerede ve hangi şartlarda olduğuna bakılmaksızın süren bu tutkunun eseri, kimi zaman ölümsüz bir eser kimi zaman ise asla unutulmayacak bir an oluveriyor. Berna Karagözoğlu'nun eseri ise hayatında iz bırakan ve asla unutamayacağı o an oldu... Ailesi ona inandı, Berna ise doğduğu topraklardan ilham aldı ve kendine inandı. Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması'nda, okulu Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi'ni temsil etmek için sahneye çıktığında, uzun zamandır olmak istediği yerdeydi. Gözlerini her kapattığında olduğu yerde: Sahnede.
#SeviyorsanÇıkSöyle - Müzik, Dedem ve Ben 00:55
#SeviyorsanÇıkSöyle - Müzik, Dedem ve Ben 10.151 izlenme - 2 yıl önce Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması elemelerinde duyduğumuz birbirinden güzel hikayeyi dinlemeye hazır mısın? İşte başlıyoruz! Müziğe dair herşeyi dedesinden öğrenen Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Emirhan’ın hikayesi, #SeviyorsanÇıkSöyle Filmleri’nin ilkinde karşımıza çıkıyor. Hayat zor, dersler yorucu olabilir ama müzik varsa her şey bir harika. Birbirinden yetenekli öğrencilerden oluşan Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müzik Grubu’nda vurmalılar ondan soruluyor. Karagümrük’ten çıkan ve “bu işin okulunu okuyacağım” diyen genç yetenek Emirhan ve müzik hikayesi. Bakalım hikayesini izlediğimiz Emirhan’ın öğrencisi olduğu Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müzik Grubu finale kalabilecek mi?
#SeviyorsanÇıkSöyle - Solistler 00:38
#SeviyorsanÇıkSöyle - Solistler 7.593 izlenme - 2 yıl önce Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması elemelerinde mikrofona en yakın duran yetenekli gençler içlerinden geldiği gibi söylediler biz de dinledik. Müziği seviyorlar ve heyecanla sahneye çıkıp söylüyorlar. Sen de #SeviyorsanÇıkSöyle
#SeviyorsanÇıkSöyle - Bize Her Yer Stüdyo 2 00:59
#SeviyorsanÇıkSöyle - Bize Her Yer Stüdyo 2 4.436 izlenme - 2 yıl önce İlhamın nerede geleceği belli olmaz, stüdyonun duvarlarından sıyrıl ve kendini en rahat hissettiğin yeri düşün. Eğer hala bir yer bulamadıysan, daha önce hiç gitmediğin bir yere gitmekten çekinme. Çünkü, gideceğin yer neresi olursa olsun, müzik sana tüm kapıları aralayacaktır. İzmir Çiğli Fen Lisesi öğrencileri, hedeflerine ulaşmak için en sıra dışı mekanı seçti ve provalarını bir kahvehanede yapmaya karar verdi. Çünkü söz konusu müzik olduğunda onlara her yer stüdyo...
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 29:24
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 3.083 izlenme - 2 yıl önce Çocukken gitmeyi iple çektiğimiz, yıkılmasına da bir o kadar üzüldüğümüz Tatilya’da liselerarası düzenlenmiş bu bilgi yarışmasını Erkan Çubukçu sunuyor.Yarışan liseler ise; Vefa Anadolu Lisesi ve Cengizhan Lisesi. Kayıt yılı: 2000.
#SeviyorsanÇıkSöyle - O Rock Star Benim! 00:47
#SeviyorsanÇıkSöyle - O Rock Star Benim! 3.018 izlenme - 2 yıl önce Nerede ve hangi anda olduğunun hiç bir önemi yok… Herkesten farklı olmaya, yeniyi bulmaya ve hep kendi kurallarını koymaya alışıksan; gittiğin her yerde gitar riff’leri,sert davullar ve sahne ışıkları seninle olacak. Çünkü bu his içten gelir ve Rockstar olmak bunu gerektirir. Yine de her işi ustasına bırakmakta fayda var. O yüzden, Rockstar olmanın ne demek olduğunu bir de İzmir Atatürk Anadolu'nun sıra dışı Rockstar'larından dinledik.
17.vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması 01:00
17.vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması 3.921 izlenme - 4 yıl önce 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın büyük finali 26 Nisan Cumartesi Günü gerçekleşti.
#lmy2014 Finali Özet 01:03
#lmy2014 Finali Özet 2.260 izlenme - 4 yıl önce Fakat çok iyi eğlendik ya! #LMY2014 finalinin özetini izleyip izleyip böyle diyoruz içimizden.
#SeviyorsanÇıkSöyle - Anne Ben Birinci Oldum 00:57
#SeviyorsanÇıkSöyle - Anne Ben Birinci Oldum 854 izlenme - 2 yıl önce Arya İkiz. Bu yıl Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması'nda ilk kez sahne aldı. Çok çalıştı, finale kaldı ve sonunda En İyi Kız Solist birinciliğinin sahibi olmayı başardı... Arya'nın zorlu müzik yolculuğunda, ondan bir an bile desteğini esirgemeyen anne ve babası ise bu unutulmaz anın haberini ilk alan kişiler oldu. Böylesine bir mutluluğu ve başarıyı paylaşmanın önündeki engel ne zaman ne de mesafeler olabilir... Çünkü müzik her kapının anahtarı, her mesafeninse ilacıdır.
#SeviyorsanÇıkSöyle - Sahnede Heyecan 00:56
#SeviyorsanÇıkSöyle - Sahnede Heyecan 531 izlenme - 2 yıl önce Bir müzisyenin en büyük hayalidir sahnede olmak ve şarkılarını paylaşmak… Hele ki ışıklar açılıp o derin sessizlik tüm salona yayıldığında, sahnenin büyüsü izleyen herkesi etkisi altına alır. Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması elemelerinde sahne heyecanını sonuna kadar deneyimleyen Aylin Güçlü bize bu büyünün perde arkasını kendi kelimeleriyle anlatıyor. Rize Tevfik İleri Anadolu Lisesi'ni temsil eden Aylin, grup arkadaşlarıyla birlikte çok çalıştı, kendine güvendi ve sahne heyecanı yaşamaya hak kazandı. Hayatı boyunca asla unutamayacağı bu anı kendi kelimeleriyle dinlemek Aylin’in heyecanına kulak verdik.
#SeviyorsanÇıkSöyle - Bize Her Yer Stüdyo 00:43
#SeviyorsanÇıkSöyle - Bize Her Yer Stüdyo 388 izlenme - 2 yıl önce Eğer notalarsa bir araya getiren ve melodilerse güçlü hissettiren, doğru yerdesin. Ancak unutma, bu zorlu bir yolculuk ve bu yolculukta pes etme lüksün yok. O nedenle, söz konusu müzik olduğunda, hedefine ulaşmak için her yolu denemelisin... Ankara Bilkent Lisesi'nin bu azim dolu hikayesine kulak ver: Çünkü onlar pes etmedi, yılmadı ve koşullar ne olursa olsun yarışmaya hazırlanmak için her yolu denedi. Sonuç: Sahnede olmanın dayanılmaz hafifliği...
#SeviyorsanÇıkSöyle - Enstrümanım ve Ben 00:53
#SeviyorsanÇıkSöyle - Enstrümanım ve Ben 313 izlenme - 2 yıl önce Konuşma sırası enstrümana geldiğinde, en keyifli sohbetler edilsin ve bu sohbetler hiç son bulmasın istenir. Hele ki o uzun sohbetler, enstrüman ve sahibi arasında geçiyorsa. İlk tanışma, hemen birbirine ısınma, biraz pohpohlama ve hiç bitmeyen bir arkadaşlık... Vodafone Freezone LMY yarışmacılarına bu uzun sohbetlerin baş aktörleri olan en yakın arkadaşlarını, yani enstrümanlarını sorduk. Azimle kurulan bu arkadaşlık hikayesini bir de onlardan dinleyin.
Liselerarası Bilgi Yarışması Puan Durumu 01:39
Liselerarası Bilgi Yarışması Puan Durumu 488 izlenme - 7 yıl önce liselerarası bilgi yarışması puan durumu
LMY2016 Coşkusu Esnek Tarifelerle Devam Ediyor! 00:16
LMY2016 Coşkusu Esnek Tarifelerle Devam Ediyor! 75 izlenme - 2 yıl önce Vodafone FreeZone’lu! 19. Liselerarası Müzik Yarışması’nın coşkusu tarifelere de yansıdı. İnternetin keyfini doyasıya yaşayacağın esnek tarifelerle her yöne 750 DAKİKA, 5000 SMS ve 4 GB internet sadece 22TL! Fırsat Vodafone FreeZone’dan, kafana göre kullanmak senden! #SeviyorsanÇıkSöyl
15. Liselerarası Müzik Yarışması Jüri Üyesi 00:37
15. Liselerarası Müzik Yarışması Jüri Üyesi 146 izlenme - 6 yıl önce Deep Purple efsanesinin bateristi jüri üyesi Ian Paice, 14 Nisanda seni finale bekliyor!http//vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID134PageNameozgurce-cal
Dünya Liselerarası Hentbol Şampiyonası 01:24
Dünya Liselerarası Hentbol Şampiyonası 61 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Okul Sporları Federasyonu İle Uluslararası Okul Sporları Federasyonu (ısf) Organizesinde Düzenlenen Dünya Liselerarası Hentbol Şampiyonası'nın Açılış Töreni Yapıldı.
İstanbul Erkek Lisesi - In The Deepings 03:45
İstanbul Erkek Lisesi - In The Deepings 84 izlenme - 3 yıl önce 1968 yılında Milliyet Liselerarası Müzik yarışmasında ikinci olmuş bir şarkı. The Artwoods adlı İngiliz grubun "In The Deep End" adlı şarkısının yorumudur.