Hoşgeldiniz!

Liseli Polisler 2

22 Jump Street 00:32
22 Jump Street 53.443 izlenme - 4 yıl önce Partilemek gizli görevdeki bu polislerin işi! Liseli Polisler 2, 8 Ağustos’ta Sinemalarda!
Liseli Polisler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 02:02
Liseli Polisler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 31.713 izlenme - 4 yıl önce 22 Jump Street/Liseli Polisler 2 - 22 Ağustos'ta Sinemalarda Lisede yürüttükleri başarılı operasyonun ardından bir kez daha bir araya gelen polis memurları Schmidt ve Jenko aynı gizli görev tanımıyla bu kez üniversite yollarını tutar. Yerel bir üniversiteye kayıt olan ikilinin aralarındaki ilişki de son görevlerinden bu yana ilerlemiştir. Ancak Jenko, okulun futbol takımında ruh eşini bulduğunda, Schmidt ise bir tiyatro topluluğuna üye olduğunda hem görev hem de partnerlikleri bir kez daha sorgulamaya başlarlar. Bu süreç bir nevi büyüme sancılarından geçtikleri, olgunlaşıp birlikte başarıp başaramayacaklarını test edecekleri bir sınava dönüşür. İki genç polisin maceralarına odaklanan serinin ikinci filminin de başrollerinde bir kez daha Channing Tatum ve Jonah Hill bulunurken yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Chris Miller'ı görüyoruz.
 Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street (2014) – Sansürsüz Fragmanı 02:08
Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street (2014) – Sansürsüz Fragmanı 7.621 izlenme - 4 yıl önce İki genç polisin maceralarına odaklanan ’21 Jump Street’ filminin devam filmi ’22 Jump Street’in fragmanı yayınlandı! Başrollerde tekrar Channing Tatum ve Jonah Hill bulunurken yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Chris Miller’ı görüyoruz.
Liseli Polisler 2 - Altyazılı Fragman 02:16
Liseli Polisler 2 - Altyazılı Fragman 175 izlenme - 4 yıl önce Yayın Tarihi:08 Ağustos 2014 Oyuncular:Channing Tatum , Jonah Hill , Peter Stormare , Amber Stevens , Ice Cube Filmin Özeti:Liseyi (iki kez) bitirdikten sonra, polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko’yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir: İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Bu iki aşırı büyümüş ergen, öğrencilikten gerçek erkekliğe geçebilirlerse, üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olabilir.
Liseli Polisler 2 -  Fragman (Tr Altyazılı Hd) 02:16
Liseli Polisler 2 - Fragman (Tr Altyazılı Hd) 87 izlenme - 4 yıl önce Oyuncular: Jonah Hill, Channing Tatum, Ice Cube Lisede, Schmidt (Jonah Hill,) bir salak olduğunu ve Jenko (Channing Tatum) popüler sporcuydu.. Mezun olduktan sonra, ikisi polis sınavına katıldı.Onlar genç ve lise öğrencilerine benzeyen ikili uyuşturucu çetesine sızma gizli bir birime atanırlar.