Hoşgeldiniz!

little wing

Sting - Little Wing 04:45
Sting - Little Wing 4.158 izlenme - 5 yıl önce
Eric Clapton & Sheryl Crow - Little Wing -(Türkçe) 07:09
Eric Clapton & Sheryl Crow - Little Wing -(Türkçe) 2.621 izlenme - 7 yıl önce
Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi-Jimi Hendrix-Little Wing 03:52
Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi-Jimi Hendrix-Little Wing 1.597 izlenme - 4 yıl önce Övgü Terzibaşoğlu Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Jimi Hendrix'ten Little Wing şarkısıyla katıldı.
Yavuz Çetin Little Wing 01:43
Yavuz Çetin Little Wing 199 izlenme - 1 yıl önce http://www.yavuzcetin.info/ Yavuz Çetin'in 1990 yılında Bodrum'da bir programda çaldığı little wing. http://www.yavuzcetin.info/
Stevie Ray Vaughan Little Wing 08:25
Stevie Ray Vaughan Little Wing 1.014 izlenme - 6 yıl önce
Jimi Hendrix - Little Wing 02:28
Jimi Hendrix - Little Wing 740 izlenme - 5 yıl önce
Skid Row - Little Wing 03:35
Skid Row - Little Wing 748 izlenme - 8 yıl önce skid row - little wing
Stevie Ray Vaughan - Tin Pan Alley 09:10
Stevie Ray Vaughan - Tin Pan Alley 372 izlenme - 2 yıl önce Bir çok otoriteye göre gelmiş geçmiş en iyi blues gitaristidir. 80 li yıllara damgasını vurmuştur. sıklıkla satriani ile kıyaslansa da besteleri ve gitardaki kendine has tonlarıyla gelmiş geçmiş en iyi blues sanatçıları arasına adını da yazdırmıştır. dünyanın en prestijli sahnelerinde defalarca sahne almıştır. genelde little wing şarkısıyla bilinse de, sesinin ve gitarının tonlarını en güzel yansıtan şarkısı bence tin pin alley dir. her saniyesi müthiş bir keyiftir.
Jimi Hendrix Little Wing 02:53
Jimi Hendrix Little Wing 473 izlenme - 6 yıl önce
Stevie Ray Vaughan And Double Trouble Little Wing 06:51
Stevie Ray Vaughan And Double Trouble Little Wing 231 izlenme - 6 yıl önce
Little Wing - Jimi Hendrix Experience 03:40
Little Wing - Jimi Hendrix Experience 40 izlenme - 1 yıl önce Little Wing - Jimi Hendrix Experience Şarkı Sözleri: Well, she's walking through the clouds, With a circus mind that's running wild, Butterflies and Zebras, And Moonbeams and fairy tales. That's all she ever thinks about. Riding with the wind. When I'm sad, she comes to me, With a thousand smiles she gives to me free. It's alright, she says it's alright, Take anything you want from me, Anything. Fly on little wing.
Stevie Ray Vaughan - Little Wing 06:50
Stevie Ray Vaughan - Little Wing 69 izlenme - 2 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi blues gitaristi olan sanatçının en bilinen eserlerindendir. 80 li yıllara damgasını vurmuştur. Kısa müzik kariyerinde sayısız ödül bulunan efsane, 1990 yılında Buddy Guy, Robert Cray ve Eric Clapton gibi blues müziğin diğer unutulmaz isimleriyle birlikte sahne aldığı bir konserden dönerken Eric Clapton un son anda binmekten vazgeçtiği helkopterle Chicago ya dönerken geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. enstrümana hakimiyetin ne demek olduğunu anlamak için bu şarkı yeterli bir örnektir.
Little Wing - H.Sezer Uzunoğlu 03:21
Little Wing - H.Sezer Uzunoğlu 56 izlenme - 2 yıl önce Tarafımca proje amaçlı kaydedilmiş olan bu değerli şarkı "Jimi Hendrix"'e aittir.
The Corrs Little Wing 05:06
The Corrs Little Wing 37 izlenme - 6 yıl önce
Müziğe Olan İlginizi Artıracak Güzellikte 02:47
Müziğe Olan İlginizi Artıracak Güzellikte "jimi Hendrix" Cover'ı 13 izlenme - 2 yıl önce İngiliz gitarist Jess Greenberg, ünlü isimlerin parçalarını kendine özgü sunumuyla cover yapıyor. Bu performansında Jimi Hendrix'den Little Wing parçasını yorumluyor. Jimi Hendrix – Little Wing Şarkı Sözleri (Lyrics)_________________: Well she's walking through the clouds With a circus mind That's running wild Butterflies and zebras and moonbeams And fairy tales, That's all she ever thinks about Riding with the wind When I'm sad she comes to me With a thousand smiles She gives to me free It's alright, she says It's alright Take anything you want from me Anything
Little Wing - Jimi Hendrix J Hendrix 03:32
Little Wing - Jimi Hendrix J Hendrix 10 izlenme - 3 yıl önce Little Wing (Jimi Hendrix) (J. Hendrix) version by Joseph Ferrante