Hoşgeldiniz!

lityum

genis aile zekai ve piril lityum hayal 03:07
genis aile zekai ve piril lityum hayal 61.167 izlenme - 7 yıl önce zorlu bir aşk...
Hidrolik Presle Lityum Pilin İmtihanı 04:08
Hidrolik Presle Lityum Pilin İmtihanı 633 izlenme - 2 ay önce Her şeyi pres makinesiyle ezen Hydraulic Press Channel isimli kanalının son konuğu lityum pil oldu. Bakalım lityum pil pres makinesiyle ezilince neler oluyormuş? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşkı Memnu Behlül Nihal (Lithium) 03:42
Aşkı Memnu Behlül Nihal (Lithium) 21.077 izlenme - 7 yıl önce aşkı memnu behlül nihal (evanescence-lithium) yepyeni :d
Atilla Kaptan - Otuzbir Çekmek 03:42
Atilla Kaptan - Otuzbir Çekmek 1.816 izlenme - 2 yıl önce İşte yine, yeni, yeniden Atilla Kaptan... Bizler neredeyse her gün 31 çekiyoruz. Peki 31 kelimesi nereden geliyor, gündelik hayatın koşturmacası içinde bu soru hiç aklımıza geldi mi? Atilla Kaptan bu kelimeyi etimolojik açıdan ele almış. 31'i bir de uzmanından dinleyelim...
lityum-çık hayatımdan 03:03
lityum-çık hayatımdan 3.157 izlenme - 7 yıl önce
lityum-hatun 03:24
lityum-hatun 1.272 izlenme - 7 yıl önce
Lityum Çık Hayatımdan Hasret Zamanı 03:03
Lityum Çık Hayatımdan Hasret Zamanı 220 izlenme - 4 yıl önce Lityum Çık Hayatımdan Hasret Zamanı
Elementlerin Magnetik Özellikleri 10:31
Elementlerin Magnetik Özellikleri 69 izlenme - 1 yıl önce Adam tahminim laboratuvarda çalışıyor. yoksa bu elementlerin hepsinin nasıl elinde bulundursun. Özellikle uranyumu bukadar kolay bulunuyosa bakkaldan iki kilo uranyum alalım akşama uranyumlu pilav yaparım.
Lityum - Köpek 03:30
Lityum - Köpek 59 izlenme - 2 yıl önce Lityum "Sahnede" albümünün 3. klibi
Lityum - Pişmanlık Yok 03:30
Lityum - Pişmanlık Yok 57 izlenme - 2 yıl önce Lityum - Pişmanlık Yok
Lityumu Bir Bardak Seven-Up İçerisine Eklerseniz Ne Olur? 06:23
Lityumu Bir Bardak Seven-Up İçerisine Eklerseniz Ne Olur? 11 izlenme - 8 ay önce Bir bardak 7-Up gazozunun içine eğer lityum metali eklerseniz sonuç ne olur? İlk olarak Alka-Seltzer gibi kabarcıklar meydana gelir. Ardından ısınmaya ve kaynamaya başlar. Sonunda ise rengi önce sarımsı bir kahverengiden kırmızımsı kahverengiye ve en son siyah bir çamur rengine döner. Etkileyici çılgın saçlarıyla bir çeşit Einstein’a benzer olan Doktor Brown’ın yönetiminde Sir Martyn Poliakoff’un incelemeleri ile ortaya çıkan bu sonucu kendisi “Laboratuvara gittiğim zaman bira gibi görünüyordu” şeklinde tanımlıyor. Bu deney, İngiltere’deki Nottingham Üniversitesi’ndeki kimyagerlerin hazırladığı “The Periodic Table of Videos” serisinin son bölümü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."