Hoşgeldiniz!

Livingston

The Conjuring Fragman 3 02:31
The Conjuring Fragman 3 2.828 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Lili Taylor, Joey King, Shanley Caswell, Haley McFarland, Mackenzie Foy, Kyla Deaver, Sterling Jerins gibi isimlerin yer aldığı The Conjuring filminin resmi üçüncü fragmanı.
Jonathan Livingston Seagull Fragman 01:03
Jonathan Livingston Seagull Fragman 738 izlenme - 3 yıl önce Jonathan Livingston Seagull Fragman
Futbolcunun Suratını Dağıttı! Cezası Sarı Kart Oldu 00:30
Futbolcunun Suratını Dağıttı! Cezası Sarı Kart Oldu 576 izlenme - 2 yıl önce İskoçya 2. Ligi'nde Livingston ile Hearts arasında oynanan maçta korkutan bir faul pozisyon yaşandı. Daha da ilginci bu faulün sarı kartla geçiştirilmesi oldu.
MARTI JONATHAN LIVINGSTON - RICHARD BACH 1.BÖLÜM 23:34
MARTI JONATHAN LIVINGSTON - RICHARD BACH 1.BÖLÜM 141 izlenme - 1 yıl önce Sesli Kitap Martı Jonathan Livingston - Richard Bach 1.Bölüm RS FM/Ä°STANBUL 2014 2.Bölüm : http://youtu.be/_xGc1RNaaF0 3.Bölüm : http://youtu.be/rzLt_4MnWFo Bu bir gönül iÅŸiydi. Katkıda bulunan tüm güzel insanlara teÅŸekkürü bir borç bilirim. Keyifle dinlemeniz dileÄŸiyle
The Conjuring TV Fragman 00:32
The Conjuring TV Fragman 727 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Lili Taylor, Joey King, Shanley Caswell, Haley McFarland, Mackenzie Foy, Kyla Deaver, Sterling Jerins gibi isimlerin yer aldığı The Conjuring filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Kızlar İlla İbne Mi Olalım'ın Çok Özel Röportajı 00:47
Kızlar İlla İbne Mi Olalım'ın Çok Özel Röportajı 268 izlenme - 3 yıl önce Bir arabanın arka koltuğunda çekilmiş videosuyla çoğu internet kullanıcısının tanıdığı şair-i azam, yeni imajıyla ve daha soft sözleriyle yeniden karşımıza çıkıyor... Zamanında sorduğu "ibne mi olalım?" sorusuna da bir nevi cevap vermiş kendisi...
Touchy Feely Fragman 02:17
Touchy Feely Fragman 440 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Rosemarie DeWitt, Ellen Page, Allison Janney, Josh Pais, Scoot McNairy, Ron Livingston, Tomo Nakayama gibi isimlerin yer aldığı Touchy Feely filminin resmi fragmanı.
Martı - Itzhak Perlman - When The Rebbe Elimelech Becomes So Very Merry 05:53
Martı - Itzhak Perlman - When The Rebbe Elimelech Becomes So Very Merry 244 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraflar (Photographs): Ülgen Zeki Ok Richard Bach - Martı (Jonathan Livingstone Seagull) kitabından bölümler eşliğinde
İndigo-Jonathan 03:23
İndigo-Jonathan 55 izlenme - 1 yıl önce İndigo'nun 'Jonathan Livingston' isimli albümünden bir parça. http://michaelsikkofield.blogspot.com.tr/
Gecenin En iyi 10 Hareketi / NBA 21 Ocak 02:24
Gecenin En iyi 10 Hareketi / NBA 21 Ocak 46 izlenme - 2 yıl önce 21 Ocak 2016 / 11 maç oynanan Çarşamba gecesinden derlenen en iyi 10 hareket.
İndigo-Çoksa Para 03:22
İndigo-Çoksa Para 14 izlenme - 1 yıl önce İndigo'nun 'Jonathan Livingston' isimli albümünden bir parça. http://michaelsikkofield.blogspot.com.tr/
Jay Livingston - Mr.ed 00:52
Jay Livingston - Mr.ed 7 izlenme - 9 ay önce Şarkı Sözleri: A horse is a horse, of course, of course, And no one can talk to a horse of course That is, of course, unless the horse is the famous Mr. Ed. Go right to the source and ask the horse He'll give you the answer that you'll endorse. He's always on a steady course. Talk to Mr. Ed. People yakkity yak a streak and waste your time of day But Mister Ed will never speak unless he has something to say. A horse is a horse, of course, of course, And this one'll talk 'til his voice is hoarse. You never heard of a talking horse?
Jonathan Livingston kayıt çalışmaları 02:08
Jonathan Livingston kayıt çalışmaları 3 izlenme - 5 ay önce Çekim konsepti, deneme, çekim mantığı gibi durumları içeren bu video ile beraber yakında "Kitap Radyosu", "Gecenin İyiliğine" ve "Mitoloji/Bilim Kurgu" serilerine başlıyoruz. Afiyetle kalın, beğenmeyi unutmayın!
Jonathan Livingston - 1. Bölüm 10:35
Jonathan Livingston - 1. Bölüm 2 izlenme - 5 ay önce Ama hayır! Öğrendiğim her şeyi bir yana bırakmalıyım! Unutmalıyım eski kendimi. Diğer martılar gibi, sıradan bir martıyım ben ve... onlar gibi uçacağım... Beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Afiyetle! Yaşlı adam yanmış avuçlarının içine kitabını açtı ve bağırmaya başladı. "Dinleyin, dinlemelisiniz!"
Warriors ve Bulls / NBA 02:06
Warriors ve Bulls / NBA 5 izlenme - 2 yıl önce Stephen Curry'nin 25 sayı ve 11 asistlik, Klay Thompson'ın ise 20 sayılık performansıyla Warriors Bulls'u mağlup etmeyi başardı.
Artie Shaw - Dr. Livingston 03:24
Artie Shaw - Dr. Livingston 0 izlenme - 9 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...