Hoşgeldiniz!

liza

Şebnem Dönmez'in Liza Minnelli Taklidi 03:24
Şebnem Dönmez'in Liza Minnelli Taklidi 5.736 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da Ozan Dincer adlı kanalın 8 yıl önce eklediği videodur, aynı kanalda Şebnem Dönmez başka sanatçıları da taklit etmiş. çakma rolex ama birebir
Liza Junele - Pumped Up 03:29
Liza Junele - Pumped Up 12.682 izlenme - 4 yıl önce Pumped up - Liza Junele (Video Klip 2014)
Lala Bebek, Liza Ve Elif Parka Gidiyorlar, Salıncakta Sallanıyor Oynuyorlar, Eğlenceli Çocuk Videosu 04:01
Lala Bebek, Liza Ve Elif Parka Gidiyorlar, Salıncakta Sallanıyor Oynuyorlar, Eğlenceli Çocuk Videosu 1.493 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Liza Fox - Dynamite 03:18
Liza Fox - Dynamite 2.402 izlenme - 4 yıl önce Liza Fox - Dynamite
Lizadan Ferma 1 02:05
Lizadan Ferma 1 902 izlenme - 9 yıl önce
Liza Minnelli - Losing My Mind 04:21
Liza Minnelli - Losing My Mind 876 izlenme - 6 yıl önce
Liza Minnelli - Mein Herr (Cabaret) 04:10
Liza Minnelli - Mein Herr (Cabaret) 374 izlenme - 3 yıl önce 1972 tarihli Bob Fosse filmi Cabaret'ten en sevdiğim sahne. Sally adlı dansçıyı canlandıran Liza, yazar Brian ve hayatı siklemeyen havalı Max'ın, Nazi dönemindeki yaşamlarından kesitler sunan film; çöküşe giden bir ülkede huzuru eğlencede aramayı irdeliyor. Kafaya bak oy anam oy amk. Bu sahne pek film ve klipte taklit edilmiş ancak ortaya yarrak gibi sonuçlar çıkmıştır, bu kadar.
Lizandan Ferma Videoları 02:05
Lizandan Ferma Videoları 697 izlenme - 9 yıl önce
Concierto De Aranjuez -- Liza Rey 04:09
Concierto De Aranjuez -- Liza Rey 320 izlenme - 7 yıl önce
Rus bayan spiker esnerken 00:19
Rus bayan spiker esnerken 562 izlenme - 5 yıl önce Yayına girdiğini fark etmeyen spiker canlı yayında esnerken görüntülendi Canlı yayında kazalarına bir yenisi daha eklendi. Yayına girdiğini fark etmeyen spiker canlı yayında esnerken görüntülendi 24.10.2013 13:40:30 Rusya’nın uydu üzerinden yayın yapan uluslararası televizyon kanalı RTV'in haber sunucusu Liza Kaymin haberle ilgili gösterilen vtr'den sonra tekrar yayına bağlanıldığını fark etmedi ve ekranda esnerken görüntülendi. Rejinin uyarmasıyla durumu anlayan Kaymin seyircilerden özür diledi.
Liza Fox - Dynamite 03:23
Liza Fox - Dynamite 196 izlenme - 4 yıl önce Liza Fox - Dynamite (Video Klip) 2014 Şarkı Sözleri Lyrics
Liza Minnelli - So Sorry, I Said 03:12
Liza Minnelli - So Sorry, I Said 315 izlenme - 6 yıl önce
love liza 02:11
love liza 200 izlenme - 7 yıl önce
Liza Fox - Dynamite 03:23
Liza Fox - Dynamite 116 izlenme - 4 yıl önce Liza Fox - Dynamite (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Tıklayınız : www.izlesene.com/iz/clubnow
New York, New York - Frank Sinatra 03:26
New York, New York - Frank Sinatra 181 izlenme - 3 yıl önce Bir çok filmde ve dizide kullanılmış bir şarı. Duymayan kaldığını sanmıyorum. Şarkıyı ilk söyleyen Liza Minelli. Sonradan Sinatra ile özdeşleşmiş parça. Sinatra ilk defa 79'da albümüne almış bu parçayı. "If I can make it there, I'll make it anywhere" cümlesi de efsaneleşmiştir.
liza derin uykuda 01:39
liza derin uykuda 197 izlenme - 10 yıl önce
liza & tarçın 00:30
liza & tarçın 254 izlenme - 10 yıl önce
Arthur 2: On The Rocks (1988) Fragman 01:27
Arthur 2: On The Rocks (1988) Fragman 46 izlenme - 2 yıl önce 1988 yapımı Arthur 2: On The Rocks filminin fragmanı. Komedi türündeki filmde Dudley Moore ve Liza Minnelli başrolde.
Jus Grata Feat. Liza Fox - I Am Not I 03:26
Jus Grata Feat. Liza Fox - I Am Not I 85 izlenme - 3 yıl önce Jus Grata - I Am Not I feat. Liza Fox (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Jus Grata feat. Liza Fox - I Am Not I Official Music Video The singer tells a story of her bipolar disorder: Not long ago, Liza Fox met a mysterious gentleman who cast a magic spell on her. Every midnight, the singer wakes up seeing his shadow above her bed. She experiences extreme mood swings. Liza feels a growing desire to meet the mysterious man again. During the ordeal, she transforms from an innocent angelic girl to a witchy warrior. The singer’s personal transformation is reflected in her new album “I Am Not I” produced by Hungarian DJ Jus Grata. Each of the six songs, including the title track, is a unique story revealing a facet of her multidimensional personality. The music video was directed by an eccentric and multitalented barber who, like the singer herself, is fascinated by astrology, esotericism, and the paranormal. “I told my barber what’s happening to me, and immediately we came up with the theme for the music video – a mystical story in the medieval style,” says Liza Fox. In the video, events unfold like a dreamy inception: As Liza is sleeping in bed, a snake crawls on her like a seductive Serpent to possess her spirit as she sings “I am not I when I love you tonight.” She looks into the mirror and sees a witchy warrior. Meanwhile, a man dressed like a monk is reading satanic scriptures, casting his evil spell as Liza is falling deeper into darkness. Chained in the medieval torture chamber, she tries to escape through levitation. The video ends with her warrior self setting the water on fire. “By burning water, I claim victory over darkness and bipolar disorder,” the singer explains.
Çeçen Sanatçı Sahnede Hayatını Kaybetti 00:37
Çeçen Sanatçı Sahnede Hayatını Kaybetti 35 izlenme - 2 yıl önce Çeçenistan'da düzenlenen bir konserde sanatçı Liza Ahmatova şarkı söylerken 48 yaşındaki bir dansçı sahnede Şeyh Şamil dansı yapmaya başladı. Seyircilerin bakışları arasında performansını sergileyen dansçı daha sonra aniden yere düştü. Salondakiler önce olayın gösterinin bir parçası olduğunu düşündü. Ancak bir süre sonra dansçının hareket etmediğinin farkına varılarak olay yerine sağlık görevlileri çağrıldı. Doktorlar dansçının hayatını kaybettiği öğrenildi.
Çeçen Dansçı Sahnede Hayatını Kaybetti 00:44
Çeçen Dansçı Sahnede Hayatını Kaybetti 31 izlenme - 2 yıl önce Çeçenistan’da düzenlenen bir konserde sanatçı Liza Ahmatova şarkı söylerken 48 yaşındaki bir dansçı sahnede Şeyh Şamil dansı yapmaya başladı. Seyircilerin bakışları arasında performansını sergileyen dansçı daha sonra aniden yere düştü. Salondakiler önce olayın gösterinin bir parçası olduğunu düşündü. Ancak bir süre sonra dansçının hareket etmediğinin farkına varılarak olay yerine sağlık görevlileri çağrıldı.
Pumped up - Liza Junele 03:29
Pumped up - Liza Junele 73 izlenme - 4 yıl önce Pumped up - Liza Junele (Video Klip)
Liza Junel - Pumped Up 03:29
Liza Junel - Pumped Up 59 izlenme - 4 yıl önce Liza Junel - Pumped Up
Lizadan 14 Şubata Özel Mesaj 00:29
Lizadan 14 Şubata Özel Mesaj 100 izlenme - 5 yıl önce Mutlaka İzleyin
love liza fragmanı 3 02:22
love liza fragmanı 3 61 izlenme - 7 yıl önce
dostlarım 00:26
dostlarım 65 izlenme - 10 yıl önce
Liza Flume - What We Called Love (JayKode Remix) 05:16
Liza Flume - What We Called Love (JayKode Remix) 24 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): So I will spend, The next few months, Picking up those pieces that I lost, Cause we both said, That we had enough, Cause we fucked up, What we called love. I used to be in love, It happened all the time, Smile from ear to ear, Our love was so kind. But one day near, I tried to climb, And the cracks appeared, They always to I find. But I stuck it out, I gave you everything I had, But it wasn't enough, I wasn't enough some how. I gave you my heart, But you wanted more from me, So you took bit by bit, So I couldn't see. So many games were played, And I'm still amazed, That you made me doubt, Everything I believe, But it's over now and I can finally breathe, I wish you all the happiness, The happiness you seek. When I think of you now, I can't help but to get down, A fool who couldn't see, All the ways you were using me. And you beat me down, So far that I nearly drowned, But with the little strength left in me, I could break free. It makes me feel ashamed, When I think about all the games, And how you'd always be, One step ahead of me. I had no space to breathe, Or to be me, So i fell to my knee's, Trying to fulfill your needs, But it's over now and i can finally breathe, I wish you all the happiness, The happiness that you seek. So I will spend, The next few months, Looking for the pieces, That I lost. Cause we both said, That we had enough, Cause we fucked up, What we called love.
love liza fragmanı 1 02:11
love liza fragmanı 1 23 izlenme - 7 yıl önce
love liza fragmanı 2 02:06
love liza fragmanı 2 16 izlenme - 7 yıl önce
Liza Fox - Unlimited (lyrics) 03:21
Liza Fox - Unlimited (lyrics) 5 izlenme - 3 yıl önce ELLO World - http://bit.ly/ElloWorld ELLO @ Instagram http://instagram.com/ellotv ELLO @ Google+ http://google.com/+ELLO ELLO @ http://vk.com/ElloTV ELLO @ Facebook http://facebook.com/ELLO ELLO @ Twitter http://www.twitter.com/ElloTV