Hoşgeldiniz!

loader

5.03 Chickhen İso Loader 01:14
5.03 Chickhen İso Loader 5.274 izlenme - 9 yıl önce 5.03 chickhen iso loader www.mcpsp.com
Gehl SL 4640  Mini Yükleyici Yükseklik Seviyesi 00:11
Gehl SL 4640 Mini Yükleyici Yükseklik Seviyesi 3.628 izlenme - 4 yıl önce ------------ Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane  (Loader) 05:25
Çizgi Film - Uzay Araçları - Uzay vinci - Space crane (Loader) 4.209 izlenme - 2 yıl önce Uzaydaki vinç operatörünün görevi uzayda yer alan bütün nesneleri toplamayı gerektirmektedir. Bütün nesneleri toplarken renkleri de öğrenmemize katkı sağlayacaktır. Uzay vinci adı verilen ancak asıl adı Space Crane Parkıng Vinç kolunun hareketleriyle ve ucunda yer alan manyetik mıknatıslar sayesinde çevrede bulunan nesneleri daha rahat bir şekilde yakalıyor. Uzay vincinin kollarını kontrol etmekiçin ön kabinden yönetmek gerekir .Kabinden asla çıkılmamalıdır. Çünkü ucayda yer çekimi yok . Uzaydaki bütün araç gereçler yerçekimi olmaması kanunu üzerine dizayn edilerek uzaya gönderilmiş. Uzay vincinin kolları ileri geri ya da sağa sola doğru hareket etmektedirler.ve yakalayıp kasaya yüklemektedir . Adeta dünyadaki oto kurtarma araçları gibi.
Lego Technic  VOLVO L350F Buldozer Yapımı 10:25
Lego Technic VOLVO L350F Buldozer Yapımı 184 izlenme - 3 yıl önce Lego Technic serisi Volvo Marka Buldozer yapımını ve kullanımını ayrıca araç içi detayları görebileceğiniz harika video. İyi seyirler.
Mst Backhoe Loader 12:54
Mst Backhoe Loader 228 izlenme - 5 yıl önce The Productıon Of Backhoe Loader In Our Gazıantep Factory.
Silkroad 02:42
Silkroad 531 izlenme - 9 yıl önce silkroad kredi yükleme
Loader 01:26
Loader 58 izlenme - 6 yıl önce 4evasilkroad nasıl girilir
Stefano Iezzi & Van Snyder - Boot Loader 2.0 03:19
Stefano Iezzi & Van Snyder - Boot Loader 2.0 93 izlenme - 4 yıl önce Stefano Iezzi & Van Snyder - Boot Loader 2.0 (Video Klip 2014)
Gehl Mini Yükleyici Tarihi 05:58
Gehl Mini Yükleyici Tarihi 72 izlenme - 4 yıl önce 1859'a dayanan kökleri ile GEHL Company, yüksek kaliteli sermaye mallarının üreticisidir. Dünya çapındaki ekipmanları ile iki temel pazar sektörünü hedeflemiştir: tarım ve hafif endüstriyel mimari uygulamaları. Bu genis iki sektörün her birinde büyüyen bir pazar payına sahiptir - bu sektörlerden biri dünyanın gıda kaynakları, diğeri ise taşıma ve barınma gereksinimleri için çok önemlidir. GEHL, yaklaşık 150 yıldır tarım uygulamaları üretmektedir. Günümüzde, Kuzey Amerika'da traktör olmayan tarım araçları üretiminde liderdir, tarım araçları sektöründe geniş bir yelpazede tarım araçları uygulamalarını sunmaktadır. 1986 da, ayrı bir inşaat bölümü olarak kurulduğunda GEHL birdenbire hafif mimari ekipmanları pazarına geçiş yapmıştır. GEHL küçük yüklenicilere, alt yüklenicilere ve mal sahibi operatörlere toz, kaldırma ve döşeme ekipmanları sağlar. GEHL, 50 yıldır uluslararası bir varlığa sahiptir, 1991 yılında bir grup üzerinde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır; GEHL International. GEHL International, dünya çapında büyüyen seçeneklere el atmak üzere kurulmuştur. Bugün, GEHL Company hem tarım hem de inşaat ekipmanları alanında hedef pazarlara girerek dağıtımını genişletmeye devam etmektedir. GEHL International; kendisini dünyadaki bir yüzyıldan daha fazla süredir başarılı bir Amerikan üreticisi yapan bayilerine, dağıtıcılarına ve bunların müşterilerine aynı güvenilirlikte ürünler ve hizmetler sağlamayı üstlenmiştir. ------------ Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.
Gehl Mini Yükleyici Joystick Kullanımı Nasıldır? 03:22
Gehl Mini Yükleyici Joystick Kullanımı Nasıldır? 52 izlenme - 4 yıl önce Kale Makina Pazarlama A.Ş. 1978 yılında kurulmuştur. Kale Makina, uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan çeşitli makina üreticilerinin Türkiye Temsilcisidir. Kale Makina, İnşaat, Tarım, Geri Dönüşüm, Yıkım & Kırım, Orman Teraslama, Peyzaj, Maden, Belediyecilik, Liman Yüklemeleri, Hayvancılık gibi sektörlere makina ve ekipman hizmeti vermektedir. Kale Makina,1890 yılından beri adı güvenle bir tutulan Japon mini ekskavatör üreticisi Kubota; 150 yıllık birikimini kaliteye yatıran Amerikan mini yükleyici üreticisi Gehl; kurulduğu 1873 yılından beri verimlilikte lider İsveçli toprak & asfalt sıkıştırma ve beton ekipmanları üreticisi Atlas Copco ve gelişkin tasarımı ile her işin üstünden gelen İngiliz belden kırmalı mini damper üreticisi Thwaites'in Türkiye distribütörlüklerini sürdürmektedir. Kale Makina, 30 Yetkili Servis Noktasında 170 Teknisyen ile bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kale Makina Mini (Kompakt) İş ve İnşaat Makinaları sektöründe 2008 yılından beri açık ara ile SATIŞ LİDERİ 'dir.