Hoşgeldiniz!

loading

Dünyanın En Büyük Kepçesi 11:47
Dünyanın En Büyük Kepçesi 32.074 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın 70 yarda süper yüksek kaldırma LeTourneau L2350 En büyük ekskavatör LeTourneau l-2350 MINEXPO 2012'den sonra Las Vegas kongre merkezi dışına atılıyor. Bu nadir 70 yarda süper yüksek kaldırma modelidir. Bir tür world.one En Büyük üretilen diğer LeTourneau daha büyük its.
Lol Oynarken Depreme Yakalanıp İmana Gelen Çocuk 00:32
Lol Oynarken Depreme Yakalanıp İmana Gelen Çocuk 2.681 izlenme - 3 yıl önce Başta küfür edip deprem olduktan sonra imana gelen arkadaş, sarsıntı bitmese hacca kadar gidecekti aslında.
Gta4 Original Full Loading / İntro Song 02:03
Gta4 Original Full Loading / İntro Song 1.846 izlenme - 6 yıl önce
Üniversiteye Gidince İmanını Yitirip Solcu Olan Genç 01:15:15
Üniversiteye Gidince İmanını Yitirip Solcu Olan Genç 311 izlenme - 2 yıl önce Niyazi ailesiyle beraber çiftçilikle uğraşan namazında niyazında imanlı bir gençtir.küçük kardeşi bedri imam hatipte okuyan mübarek bir çocuktur.Niyazi imanlı imanlı geçinip giderken bir aksilik olur 2 yıllık bir üniversite tutturur.2 sene Üniversite denilen şer yuvalarında komünist olmak için yeterli bir süredir Üniversitede deniz gezmiş parkalılar tarafından etrafı sarılmıştır.İmanını yitirme tehlikesini gören Niyazi okulu bırakıp geri döner.babasına beni geri gönderme o okula dese de babası tarafından geri gönderilir.bir daha ki dönüşü deniz gezmiş parkasıyla ve imanını yitirmiş olarak olacaktır. artık Niyazi'ye göre evlilik saçmadır geri kafalılıktır.en iyisi birlikte yaşamaktır.nişanlısı sude ise elini bile tutturmayan tam bir yobazdır niyazi sofrada ekmeği fırlatıp atmakta babasına karşı gelmekte ve el kaldırmakta, imam hatipli kardeşinin aklını çelmektedir.kardeşine "olandan alıp olmayana zenginden fakire vermeye" ve bunun zorla yapılabileceğine ve gerekirse çalmanın hak olacağına dair das kapital das kapital konuşmalar yapar.İmam hatipli Bedri artık yoldan çıkmıştır.hırsızlık yapar ve yakalanır. Niyazi nişanlısı Sudenin başkasıyla evlenmek üzere olduğunu duyunca tekrar imanlı gibi görünmek için cuma namazlarına başlayıp camiye yardım içip para bağışlar olmuştur.ama perde arkasında köye gelen komünist lideri arkadaşıyla beraber ormanda şarap içip namazla niyazla alay etmektedir.bunu duyan sude Niyazi ile tamamen ilişkisini keser.Fakat Niyazi durmayacaktır Şeytanın oğlu solcu Niyazinin hesabı çok çetin geçecektir.
Günahlardan Kurtulmanın Yolunu Anlatan Çocuk 01:43
Günahlardan Kurtulmanın Yolunu Anlatan Çocuk 537 izlenme - 3 yıl önce küçük çocukdan herkese ibret olması gereken bir video çekmiş. uygulamalıda anlatıyor izliyelim.aile eğitimide çok önemli bişey maşallah.
En Sinir Bozucu Loading Ekranı 00:35
En Sinir Bozucu Loading Ekranı 309 izlenme - 3 yıl önce Oyun tarihinin en sinir bozucu ve aynı zamanda en bağımlılık yapıcı loading ekranı..
GTA IV Yükleme Ekranı Müziği 02:18
GTA IV Yükleme Ekranı Müziği 258 izlenme - 3 yıl önce Rockstar Games'in efsane oyunlarından GTA IV'in yükleme ekranlarında çalan müzik.
flash dersleri - loading dersi 03:52
flash dersleri - loading dersi 357 izlenme - 8 yıl önce flash loading dersi
sedef teknik mühendislik 07:37
sedef teknik mühendislik 207 izlenme - 8 yıl önce raf yükleme asansörü shelf loading elevator
yükleme rampası - loading ramp 00:33
yükleme rampası - loading ramp 178 izlenme - 6 yıl önce tr - fabrikalar için depo teslim noktalarına forkliftlerin yüklenen araçlara rahat geçiş yapmasını sağlayan yükleme rampa sistemleridir. eng - warehouse delivery points for the factories forklifts loaded vehicle loading ramp systems to allow for a comfortable transition.
laurell - hiphop tarzım bu 02:39
laurell - hiphop tarzım bu 111 izlenme - 7 yıl önce laurell hiphop tarzım bu adlı parcası..