Hoşgeldiniz!

lockdown

Amy Lee Ft. Dave Eggar - Lockdown 04:59
Amy Lee Ft. Dave Eggar - Lockdown 361 izlenme - 2 yıl önce Amy Lee - Lockdown (Audio) ft. Dave Eggar / 2014 Lyrics Şarkı Sözleri: I can feel you calling me I can see the cracks between these walls But this pain I choke on the words as they rise in me To survive, I lock down I can feel you calling me I can taste the poison in your heart But these dreams Blurring the line between war and peace To survive, I lock down Say the words I can’t face the world If I could say the words Everything would be broken still We are broken I can feel you calling me I can see the cracks between these walls But this pain I choke on the words as they rise in me To survive, I lock down Say the words I can’t face the world If I could say the words Everything would be broken still and I know why
kanye west - love lockdown 04:38
kanye west - love lockdown 500 izlenme - 6 yıl önce kanye west - love lockdown
12 Rounds 3 Lockdown Türkçe Altyazılı Fragman İzle 02:01
12 Rounds 3 Lockdown Türkçe Altyazılı Fragman İzle 113 izlenme - 1 yıl önce Jonathan Good serinin üçüncü filmi olan 12 Rounds 3 Lockdown ile siz sinema severler için geri dönüyor. İlgiliyle izlenen yapımlardan sonra 11 Eylül 2015 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri vizyona girmeyi bekliyor. Aksiyon filmi severler için kaçırılmaması gereken nitelikte bir çalışma sizleri bekliyor. http://hdfilmkanali.com/12-rounds-3-lockdown-izle/
lockdown fragmanı 2 02:02
lockdown fragmanı 2 416 izlenme - 5 yıl önce üç arkadaş -- avery richard t. jones cashmere gabriel casseus ve dre de'aundre bonds -- işlemedikleri bir suç yüzünden hapse atılmışlardır. cashmere kısa zamanda hapisaneye uyum sağlar dre hücre arkadaşının tacizi yüzünden acı çekmektedir. ancak aralarından ençok kaybedecek şeyi olan avery'dir kız arkadaşı krista oğlu jordan ve başarılı bir yüzücü olarak kendisinin geleceği. bu zulüm yuvasından kaçablecek mi?
lockdown fragmanı 1 02:23
lockdown fragmanı 1 69 izlenme - 5 yıl önce üç arkadaş -- avery richard t. jones cashmere gabriel casseus ve dre de'aundre bonds -- işlemedikleri bir suç yüzünden hapse atılmışlardır. cashmere kısa zamanda hapisaneye uyum sağlar dre hücre arkadaşının tacizi yüzünden acı çekmektedir. ancak aralarından ençok kaybedecek şeyi olan avery'dir kız arkadaşı krista oğlu jordan ve başarılı bir yüzücü olarak kendisinin geleceği. bu zulüm yuvasından kaçablecek mi?
lockdown fragmanı 3 00:30
lockdown fragmanı 3 47 izlenme - 5 yıl önce üç arkadaş -- avery richard t. jones cashmere gabriel casseus ve dre de'aundre bonds -- işlemedikleri bir suç yüzünden hapse atılmışlardır. cashmere kısa zamanda hapisaneye uyum sağlar dre hücre arkadaşının tacizi yüzünden acı çekmektedir. ancak aralarından ençok kaybedecek şeyi olan avery'dir kız arkadaşı krista oğlu jordan ve başarılı bir yüzücü olarak kendisinin geleceği. bu zulüm yuvasından kaçablecek mi?
lockdown fragmanı 4 02:24
lockdown fragmanı 4 46 izlenme - 5 yıl önce üç arkadaş -- avery richard t. jones cashmere gabriel casseus ve dre de'aundre bonds -- işlemedikleri bir suç yüzünden hapse atılmışlardır. cashmere kısa zamanda hapisaneye uyum sağlar dre hücre arkadaşının tacizi yüzünden acı çekmektedir. ancak aralarından ençok kaybedecek şeyi olan avery'dir kız arkadaşı krista oğlu jordan ve başarılı bir yüzücü olarak kendisinin geleceği. bu zulüm yuvasından kaçablecek mi?
lockdown fragmanı 4 02:24
lockdown fragmanı 4 21 izlenme - 5 yıl önce
lockdown fragmanı 3 00:30
lockdown fragmanı 3 18 izlenme - 5 yıl önce
lockdown fragmanı 1 02:23
lockdown fragmanı 1 13 izlenme - 5 yıl önce
lockdown fragmanı 2 02:02
lockdown fragmanı 2 13 izlenme - 5 yıl önce