Hoşgeldiniz!

Lokal Videoları İzle

Ceza İle Alfabe Oyunu 02:16
Ceza İle Alfabe Oyunu 4.317 izlenme - 1 yıl önce "Türkiye'nin televizyonda yayınlanmayan ilk Talk Show'u" sloganıyla Babylon'da başlayan Lokal Anestezi'nin konuğu anladığınız üzere Ceza. Çeşitli bölümleri olan programın alfabe oyununu izliyoruz.
bahri altaş ve veliahtları 04:50
bahri altaş ve veliahtları 13.579 izlenme - 9 yıl önce süper muhabbet hiçbiryerde bulamzsınız iyi seyirler...
Lokal Anestezi İle Fiberoptik Fleksibl Bronkoskopi Nasıl Yapılır? 00:28
Lokal Anestezi İle Fiberoptik Fleksibl Bronkoskopi Nasıl Yapılır? 397 izlenme - 2 yıl önce Bronkoskopi uygulaması ne kadar sürer, acılı bir yöntem midir? Bronkoskopi uygulaması sırasında hasta bayıltılır mı? Bronkoskopi kimlere yapılır? Bronkoskopi kimlere uygulanamaz? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Lokal Anestezi Nasıl Yapılır? 00:24
Lokal Anestezi Nasıl Yapılır? 312 izlenme - 2 yıl önce Lokal anestezi ne demek, nasıl uygulanır? Lokal anestezi sonrası hasta neler hisseder? Cevapları Kapsül Tv'den öğrenin! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Grup Lokal - Yakamoz 04:40
Grup Lokal - Yakamoz 599 izlenme - 7 yıl önce söz gurur dalgın müzik furkan gökbağ erol & sibel evrensel
Sagopa Kajmer-Ben Hüsrana Komsuyum ( Bk Lokall ) 03:57
Sagopa Kajmer-Ben Hüsrana Komsuyum ( Bk Lokall ) 619 izlenme - 8 yıl önce
Son Dakika Golü Sevinci - KKTC Fenerbahçeliler Derneği 00:50
Son Dakika Golü Sevinci - KKTC Fenerbahçeliler Derneği 220 izlenme - 2 yıl önce Ligin ilk yarısında oynanan K.Erciyes-Fenerbahçe maçında Emenike'nin son dakika gelen golüyle lokali adeta yıkmışlar.
Bir Kez Daha.. 03:42
Bir Kez Daha.. 680 izlenme - 7 yıl önce erhan evrensel'in anisina.. söz: erhan evrensel müzik : gurur dalgin, furkan gokbag, erol & sibel evrensel
50x70  cm kısmi lak baskısı  0216 349 22 93 02:06
50x70 cm kısmi lak baskısı 0216 349 22 93 335 izlenme - 3 yıl önce RAKLE SERİGRAFİ Satılmış TABAK Kısmı Lak, Embos Lak, Simli Lak, Silikon Bileklik, Vinil Bileklik, Tyvek Bileklik, Leksan Etiket - Pvc Etiket - Opak Etiket - Şeffaf Etiket Metal Etiket - Alüminyum Etiket - Promosyon Baskıları Serigrafi Çözüm Atölyesi 0216 349 22 93 www.rakleserigrafi.com info@rakleserigrafi.com
Alaşehir Galatasaray 01:16
Alaşehir Galatasaray 777 izlenme - 9 yıl önce alaşehirde şampiyonluk görüntüleri müthiş görüntüler
Global Fikirler Fışkırtan Lokal Kafalarla Birlik Olmak 03:46
Global Fikirler Fışkırtan Lokal Kafalarla Birlik Olmak 95 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray bir gün şampiyonlar ligi kupasını kazansa yada milli takımımız dünya kupasında final oynasa yinede durumdan memnun olmayacak mükemmeliyetçi Gökmen Özdenak abimizden hayat tadında ibretlik bir söz.''Global fikirler fışkırtan lokal kafalarla birlik olmayın baba'' Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum; Seviyoruz Seni Gökmen Özdenak
Diz Artroskopisi Ameliyatı Anestezi Şekli 01:39
Diz Artroskopisi Ameliyatı Anestezi Şekli 78 izlenme - 2 yıl önce Diz artroskopisi ameliyatında hangi anestezi uygulanır? Belden uyuşturularak narkzosuz anesteziyi tercih ederiz. Lokal anestezi, spinal anestezi, epidural anestezi, genel anestezi ile ilgili Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Haldun Seyhan bilgi veriyor.
Lazer lipoliz selülit tedavisinde nasıl kullanılır? 01:15
Lazer lipoliz selülit tedavisinde nasıl kullanılır? 60 izlenme - 2 yıl önce Lazer lipoliz selülit tedavisinde şimdilik lokal uygulamalar için kullanılıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lokal Görkem 06:16
Lokal Görkem 94 izlenme - 5 yıl önce
Kaş Kaldırma Nasıl Yapılıyor : Hangi Tedavi Yöntemi Daha Uygundur? 00:40
Kaş Kaldırma Nasıl Yapılıyor : Hangi Tedavi Yöntemi Daha Uygundur? 162 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazla Bilgi için http://www.doktoribrahimaskar.com Kaş Kaldırma Nasıl Yapılıyor : Hangi Tedavi Yöntemi Daha Uygundur?
Kürtajda genel anestezi mi, lokal anestezi mi tercih edilmeli? 01:25
Kürtajda genel anestezi mi, lokal anestezi mi tercih edilmeli? 39 izlenme - 2 yıl önce Kürtajda lokal anestezi ya da genel anestezi tercihi hastaya bağlıdır. Ancak doktorlar daha önce vajinal doğum yapmamış hastalarda genel anesteziyi tercih ederler. Hasta daha önce vajinal doğum yapmışsa lokal anestezi de yapılabilir. Lokal anestezide rahim ağzı uyuşturulur. Genel anestezi ise damar yolundan verilen bir maddeyle gerçekleşir.
Lazer lipoliz operasyonu sırasında hastayı neler bekler? 01:25
Lazer lipoliz operasyonu sırasında hastayı neler bekler? 30 izlenme - 2 yıl önce Lazer lipoliz operasyonunda hastaya genellikle lokal anestezi uygulanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Spiral yöntemi nedir? 01:12
Spiral yöntemi nedir? 28 izlenme - 2 yıl önce Spiral, rahim içi araç olarak tanımlanabilir. Rahim içine yerleştirilen bu cismin lokal etkisiyle doğum kontrolü sağlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lokal Anestezi Hangi Durumlarda Uygulanır? 00:16
Lokal Anestezi Hangi Durumlarda Uygulanır? 18 izlenme - 1 yıl önce Lokal anestezi kimlere ve hangi hastalara uygulanır? Lokal anestezinin riskleri var mı? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kalça Protezi Ameliyatında Anestezi Tercihi 01:10
Kalça Protezi Ameliyatında Anestezi Tercihi 24 izlenme - 2 yıl önce Kalça protezi ameliyatında hangi anestezi türü kullanılır Opr. Dr. Haldun Seyhan anlatıyor. Genel anestezi, epiduralan anestezi, lokal anestezi, spinal anestezi...
Liposuction operasyonu sırasında hasta neler yaşar? 00:54
Liposuction operasyonu sırasında hasta neler yaşar? 10 izlenme - 2 yıl önce Liposuction lokal anestezi ya da genel anestezi altında yapılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köy Derneği Lokaline Ses Bombası Attılar 02:11
Köy Derneği Lokaline Ses Bombası Attılar 6 izlenme - 1 yıl önce Beyoğlu'nda, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir köy derneğinin lokaline ses bombası atıldı.
Köy Derneği Lokaline Ses Bombası Attılar: 1 Yaralı 02:11
Köy Derneği Lokaline Ses Bombası Attılar: 1 Yaralı 5 izlenme - 1 yıl önce Beyoğlu'nda, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir köy derneğinin lokaline ses bombası atıldı.
Saç ekimi acı veren bir işlem mi? 01:31
Saç ekimi acı veren bir işlem mi? 4 izlenme - 12 ay önce Saç ekimi işlemi cerrahi bir işlemdir ve anestezi altında gerçekleştirilir. Tercih edilen anestezi yöntemi ise lokal anestezidir. Lokal anestezi uygulaması esnasında yapılan enjeksiyonların verdiği acı hissi dışında, işlem boyunca başka acı hissedilmez.
Saç ekimi acılı bir işlem midir? 00:41
Saç ekimi acılı bir işlem midir? 6 izlenme - 2 yıl önce Saç ekimi lokal anestezi altında gerçekleştirildiği için ağrı veya acı hissedilmez. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Terlemeyi durdurmanın zararı var mı? 00:57
Terlemeyi durdurmanın zararı var mı? 4 izlenme - 2 yıl önce Lokal terleme tedavisinde terlemeyi durdurmanın hiçbir zararı yoktur, vücut sıvı dengesini idrar yoluyla tekrar sağlayabilir. Terlemenin durması ne o bölgedeki ter bezlerini bozar ne de hastanın sıvı dengesine zarar verir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç ekimi nasıl yapılır? 00:29
Saç ekimi nasıl yapılır? 4 izlenme - 2 yıl önce Saç ekimi lokal anesteziyle yapılır. Başın arka kısmındaki saçlar özel bir aletle tek tek alınır ve saçsız bölgelere nakledilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezoterapi ilaç kullanımı ile birlikte uygulanabilir mi? 00:41
Mezoterapi ilaç kullanımı ile birlikte uygulanabilir mi? 4 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi ile uygulanan ilaçlar lokal olarak etki ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç Ekimi Genel Bilgilendirme İkinci Bölüm 01:45
Saç Ekimi Genel Bilgilendirme İkinci Bölüm 2 izlenme - 1 yıl önce Saç ektirmek isteyen kişilere bilgi vermek ve yol göstermek amacıyla hazırlanmış bir röportaj, öncesi ,işlem sırası ve işlem sonrasında yapılanlar ve dikkat edilmesi gereken konular anlatılıyor.
Ultrasonik liposuction işlemi nasıl uygulanır? 00:44
Ultrasonik liposuction işlemi nasıl uygulanır? 2 izlenme - 2 yıl önce Ultrasonik liposuction işlemi genel veya lokal anestezi altında uygulanır. Tüm vücutta uygulanacak işlemler hariç lokal anestezi yeterli olur. Hasta lokal anestezi uygulanan durumlarda aynı gün taburcu edilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."