Hoşgeldiniz!

Lokanta Videoları İzle

Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 01:34
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 7.509 izlenme - 2 ay önce Olay Adana'da olmuş efendim. Patlama sonrası dükkanda göz gözü görmüyor.
Ramazan ayında Erzurum'da Yemek Yiyecek Yer Aramak 00:27
Ramazan ayında Erzurum'da Yemek Yiyecek Yer Aramak 14.595 izlenme - 7 ay önce Öncelikle şöyle belirteyim videoyu facebookta gördüm ve oldukça dikkatimi çekti.Erzurum'a da daha önce hiç gitmedim.Nasıl insanlar yaşar onu da bilmiyorum.Tabi ki 1 dklık videodan da Erzurum halkını kötüleyecek hakkım yok.Dediğim gibi video ilgimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim.
Vedat Milor - Kebapçı Nusr-et 17:34
Vedat Milor - Kebapçı Nusr-et 14.611 izlenme - 1 yıl önce Kendini gurme ilan etmiş Vedat abimiz 2. kez Nusr-et Lokantasını ziyaret ediyor.Lavaşa et sarmaları, 2kg kıyma ile yapılan lahmacun ve finalde gelen katmer fena.
Pakistan Balık Lokantası 04:36
Pakistan Balık Lokantası 4.157 izlenme - 10 ay önce Merhaba arkadaşlar pakistandan bir sokak lezzeti videosu.Araba sesi,açık hava,kap kacağın durumu,oturarak ve rahat çalışan abimizde var.bu hijyenik Balık lokantasında hem porsiyon hemde paket servis mevcuttur.
Lokantayı Bastı, İş Yeri Sahibini Kurşun Yağmuruna Tuttu 00:48
Lokantayı Bastı, İş Yeri Sahibini Kurşun Yağmuruna Tuttu 10.638 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bir lokantayı basan şahıs, iş yeri sahibini kurşun yağmuruna tuttu. 10 kurşunun sıkıldığı olayda lokanta sahibi, iş yerinden kaçarken yere düştü, ayağı kalktı ve ardından sandalyeyi kendine siper edinerek mermilerden kurtulmaya çalıştı. Lokanta sahibi saldırıdan şans eseri ayak parmağı ve baldırına aldığı 2 kurşunla yaralı olarak kurtuldu.
Evlilik Programı ve Zafer'in Mutlu Sonla Biten Süprizi 01:23
Evlilik Programı ve Zafer'in Mutlu Sonla Biten Süprizi 4.226 izlenme - 9 ay önce evet efendim video bana ait ilk amatör video editledim komik abimizi sizlerle paylaşmak istedim gene ajanslar ve oyunları sizlerle ayrıca mutlu sonla bitiyor videomız sizlerle
İnsanlıktan Nasibini Alan Maymunlar 01:34
İnsanlıktan Nasibini Alan Maymunlar 4.659 izlenme - 2 yıl önce Çok tatlı lan şerefsizler. Dişi olanın da eli yemekte gözü oynaşta haa. Hiç gözü durmuyo
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 15:54
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 4.671 izlenme - 1 yıl önce Kuşkusuz sıcağı sıcağına dendiğinde aklımıza gelen ilk olaydı bu. Manisa Kırkağaçta bir katil cinayet işledikten sonra cesedi bir ay boyunca kelle paça,etli fasulye bilimum yemeklerle lokantasında insanlara yedirmişti. Olayın zaten korkunç olması dışında en vahimi sıcağı sıcağına adlı programın aşırı gerçekçi canlandırmalarıyla olayı anlatmasıydı ve o zaman en büyük şiddeti dizimizin kanaması zanneden bizlerin psikolojimizi altüst etmişti. İzliyoruz efenim... Not: Cem Kurtoğlu'na teşekkür ederiz
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 03:04
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 5.114 izlenme - 2 yıl önce Adamlar yapıyor da gördüğüm gerçekten yaratıcı ve hoş bir uygulama, siz yemeğinizi sipariş edip masanızda beklerken, özel olarak hazırlanmış animasyon projeksiyon tarafından masanıza yansıtılarak siz beklerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor.
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 01:20
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 4.505 izlenme - 2 yıl önce Kendisi daha önceden belirtmişti çekim için gittiğimiz mekanlarda hesap ödemeyi teklif ediyoruz ancak almıyorlar diye ve hiç de denk gelmemiştik açıkcası Vedat abinin hesap ödediğine...
Orantılı Dayak - Türk Polisi 00:15
Orantılı Dayak - Türk Polisi 3.215 izlenme - 2 yıl önce 3. Haziran 2013 günü, Kızılay'da bir kafe de akşamüstü saatlerinde oturan vatandaşa keyfi polis dayağı. Dayak yiyen kişi eylemlerle hiçbir ilgili olmadığını yalvararak dile getirmek zorunda bırakılıyor. (alıntıdır)
İftara 2 Kala 01:51
İftara 2 Kala 880 izlenme - 7 ay önce Hepimiz biliriz o tatlı-acı karışımı bekleyişi. Tam iftar vakti, yemekler gözümüzün önündedir ancak nedense saat bir türlü ilerlemiyor, dolayısıyla ezan da okunmuyordur. Eller terliyor, gözler kapanıyor, ayaklar titriyor vaziyettedir. Ama sabrın sonu selamettir demişler, bize yıllar gibi gelen o süre de geçer ve bekleyişimizin yerini kavuşma alır.
Nusret'i Karşısında Mangal Yakarak Protesto Etmek 00:34
Nusret'i Karşısında Mangal Yakarak Protesto Etmek 1.557 izlenme - 2 yıl önce Eylemci arkadaşlar yine orantısız bir zekayla karşımızdalar. Bu sefer yer Nusret hem de köfte bedava...
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 08:36
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 909 izlenme - 1 yıl önce Biraz da nostalji; Akın Akın Anadolu isimli programdan bir bölümü izleyeceğiz. Fatsa'da çekilen bölümde bir lokantaya gidiyor Akın Sel, bu lokantadakilerin hepsi de tikliymiş. Videoyu kısaltıp özet yapacaktım lakin izledikçe hiçbir bölümüne kıyamadım o yüzden biraz uzun oldu artık kusura bakmayın (atomu parçalayan arkadaşlaradır bu özür zamanları boşa gidiyor ya hani o hesap).
Tayland'la Bulunan Dev Yılan 00:46
Tayland'la Bulunan Dev Yılan 777 izlenme - 1 yıl önce Bu dev yılan Tayland’da bir restoranın arka kısmında yakalanmış ama yılan öyle böyle büyük değil. 15 kişi zor taşıyorlar.
The Godfather - Restaurant Sahnesi 05:19
The Godfather - Restaurant Sahnesi 683 izlenme - 2 yıl önce İzlediğim filmler arasında beni en çok heyecanlandıran sahnedir. Michael Corleone'nin tuvaletten silahı alıp gelmeye hazırlandığı zaman ve Sollozzo ve McCluskey'i öldürmeden hemen önce tren sesinin duyulduğu anlarda heyecan doruk noktasına ulaşır. Tabii burada Al Pacino'nun mükemmel oyunculuğunu da es geçmemek gerek. Not: Videoyu şuradan alıntıladım: http://www.youtube.com/watch?v=kSQqv2UuvC0 Aslında movie maker ile kendim kırpacaktım ama dosyalar bir türlü yüklenmedi. İyi seyirler.
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 00:53
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 1.008 izlenme - 2 yıl önce Bizi gözyaşlarına boğan Canım Kardeşim filminden çocuk masumluğu üzerine etkileyici bir sahne. Gerçi diğer çocuk uyanık çıkmış ama Kahraman saflığını/temizliğini koruyor. Ah be Kahraman...
lokantada 02:26
lokantada 2.261 izlenme - 8 yıl önce
İkinci Bahar - Mazhar Alanson & Özkan Uğur 01:12
İkinci Bahar - Mazhar Alanson & Özkan Uğur 929 izlenme - 2 yıl önce İkinci Bahar, 1998 - 2001 yılları arasında yayınlanan tv dizisidir. Baş rollerinde, Türkân Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, Samatya'da çekilmiştir. Dizinin final bölümünde yeni zabıta memuru (Mazhar Alanson) ile Seçaattin'in (Özkan Uğur) diyalogu. Keyifli seyirler.
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 00:37
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 924 izlenme - 2 yıl önce efenim konuğu ile meşhur kurucu ustaya giden vedat milor konuğu ile tatlı bir sohbete dalmıştır keyfi yerindedir lakin usta sabırsızlanmaktaymış anlaşılan ki sohbetin ortasında yandan yandan girmiş ve de yüzlerde bir tedirginlik lafları yutup sahbeti unutmalar yaşanış ardında yemeğe geçilmiş artık.
Dünyanın En Hızlı Komisi 00:35
Dünyanın En Hızlı Komisi 502 izlenme - 2 yıl önce Zanledersem Amerika'da bir cafe yada barda masayı toplamaya gelen komi'nin hızını hep birlikte alkışlarla izliyoruz efendim
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 00:17
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 704 izlenme - 2 yıl önce Neyi nasıl açıklıyayım bilemedim, sözün bittiği yer belki de, adam efendice "yemek yiyoruz" diyor, polis tek kelime söylemeden tokat atıyor. neden attı acaba o tokatı? Bu neyin kafası acaba?
 Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 01:29
Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 752 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da lokantaya gelen sarhoş adam yemegi çatal kaşık kullanmadan yemeye çalışması güldürüyor
Lokantaya Giren Hırsız Güvenlik Kameralarına Yakalandı 01:00
Lokantaya Giren Hırsız Güvenlik Kameralarına Yakalandı 41 izlenme - 2 ay önce
Garsona $200 Bahşiş Bırakmak 02:23
Garsona $200 Bahşiş Bırakmak 447 izlenme - 2 yıl önce Utahta saat 2 suları hala mesaide bulanan garson, emektar arkadaşlara bir süpriz yapılıp yemekten sonra şuana kadar aldıkları en yüksek bahşiş bırakılıyor. 3-4 arkadaşın bu fikri garson arkadaşları epeyce mutlu etmiş görünüyor. Güzel iş çocuklar helal olsun hatta o kıza sevimliliğinden dolayı $400 dolar bile bırakılabilirdi.
Çıplak Lokanta   :)) 02:56
Çıplak Lokanta :)) 1.499 izlenme - 8 yıl önce aman allahım bu ne :))
Samsun'da Yemek Yemeye Çalışan Sarhoş adam 01:29
Samsun'da Yemek Yemeye Çalışan Sarhoş adam 634 izlenme - 2 yıl önce Samsun'da bir lokantaya gelen sarhoş bir abimiz o kadar acıkmıştırki yemeği kaşık çatal kullanmadan yer. Arkadaki müzikte konu bütünlüğü açısından tam uymuş.
lokanta işleten canere yapılan şaka:) 05:51
lokanta işleten canere yapılan şaka:) 1.552 izlenme - 7 yıl önce
Atilla Kaptan- Pilav Macerası 01:51
Atilla Kaptan- Pilav Macerası 86 izlenme - 3 ay önce Atilla Kaptan bizlere bu bölümde İstiklal caddesinin yan sokağındaki pilavcıda yaşadığı kısa bir macerayı anlatıyor. Kendisinin mutfak kültürü olan donanımlı bir kaptan olduğunu bu videoda daha iyi anlıyoruz.
Kadınlara Özel Diyet Menülü Lokanta 02:48
Kadınlara Özel Diyet Menülü Lokanta 14 izlenme - 3 hafta önce Van'da yaşayan girişimci Büşra Beyer, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığından (KOSGEB) aldığı destekle, İki Nisan Caddesi'nde, sadece diyet yemeklerinin sunulduğu restoran açtı. Lokantanın bulunduğu mekanın bir bölümünü spor, bir bölümünü de dans salonuna dönüştüren Büşra Beyer'in işletmesinde yemekler diyetisyen kontrolünde hazırlanıyor. Salata çeşitleri, balık, köfte ve birbirinden farklı birçok diyet yemeğin servis edildiği restoranda, 4 kişiye de istihdam sağlandı. "Kaloriler hesaplanıyor" Büşra Beyer, lokantada uzman aşçılarca hazırlanan yemeklere müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. İşletmesini müşterilerinin rahat bir şekilde hem spor yapmaları hem de yemek yemelerini sağlamak üzere tasarladığını anlatan Beyer, "Birçok kadın spor yaparak zayıflamaya çalışıyor, ancak yemek tercihi konusunda yanlış seçimlerde bulunuyor. Diyet lokantamızda ise yemekler diyetisyen kontrolünde yapılıyor ve kaloriler ayrı ayrı hesaplanıyor." dedi. Çalışanların tamamı kadın Beyer, sağlıklı, titiz ve rahat mekanlarda yemek yemek isteyenlerin lokantasını tercih ettiğini belirterek, "İş yerimde çalışanların tamamı bayanlardan oluşuyor. Burada müşterilerin kendilerini özgür hissedebileceği tüm imkanları sağladık. Özellikle kadınlar buraya geldikten sonra çok şaşırıyorlar. Kulaktan kulağa duyulunca da ilgi gösteriyorlar. Özellikle kadınların böyle bir iş yeri açması, onları daha da mutlu ediyor." diye konuştu. "Kadınlara örnek oluyor" Restoranın müşterilerinden Serap Keskintunç ise restoranı gördüğünde çok şaşırdığını belirterek, "Kadınlar buraya sadece yemek için değil, doğum günü gibi organizasyonlar için de geliyor. Bölgede kadın girişimci sayısı çok az. Bu anlamda bir kadın girişimcinin böyle bir mekanı açması bizler için örnek teşkil ediyor." dedi.