Hoşgeldiniz!

lokanta

Nusret'e Özenen Şefin Ortalığı Karıştırması 00:55
Nusret'e Özenen Şefin Ortalığı Karıştırması 7.064 izlenme - 1 ay önce Moskova'da bir et lokantasında çalışan Erdal Şef'in şov yapma hevesi yangın sensörlerinin çalışmasına neden olmuş. Bir müşterisinin doğum günü nedeniyle kendisinden özel bir şov istediğini belirterek "Ona unutamayacağı bir doğum günü yaşattım. 10 bin dolar hesap ödedi, 750 dolar da bahşiş aldım" demiş.
Ramazan ayında Erzurum'da Yemek Yiyecek Yer Aramak 00:27
Ramazan ayında Erzurum'da Yemek Yiyecek Yer Aramak 17.983 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şöyle belirteyim videoyu facebookta gördüm ve oldukça dikkatimi çekti.Erzurum'a da daha önce hiç gitmedim.Nasıl insanlar yaşar onu da bilmiyorum.Tabi ki 1 dklık videodan da Erzurum halkını kötüleyecek hakkım yok.Dediğim gibi video ilgimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim.
Vedat Milor - Kebapçı Nusr-et 17:34
Vedat Milor - Kebapçı Nusr-et 16.432 izlenme - 3 yıl önce Kendini gurme ilan etmiş Vedat abimiz 2. kez Nusr-et Lokantasını ziyaret ediyor.Lavaşa et sarmaları, 2kg kıyma ile yapılan lahmacun ve finalde gelen katmer fena.
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 01:34
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 9.166 izlenme - 1 yıl önce Olay Adana'da olmuş efendim. Patlama sonrası dükkanda göz gözü görmüyor.
Tayvan'daki Lokantada Bikinili Kızlar Garsonluk Yapıyor 04:24
Tayvan'daki Lokantada Bikinili Kızlar Garsonluk Yapıyor 5.555 izlenme - 10 ay önce Tayvan'da bikinili kızların garsonluk yaptığı bu mekan, kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine ulaştı. Yeni açılan bu lokanta bikinili garson kızları işe alınca, müşteri patlaması yaşandı...
Lokantayı Bastı, İş Yeri Sahibini Kurşun Yağmuruna Tuttu 00:48
Lokantayı Bastı, İş Yeri Sahibini Kurşun Yağmuruna Tuttu 10.705 izlenme - 4 yıl önce Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bir lokantayı basan şahıs, iş yeri sahibini kurşun yağmuruna tuttu. 10 kurşunun sıkıldığı olayda lokanta sahibi, iş yerinden kaçarken yere düştü, ayağı kalktı ve ardından sandalyeyi kendine siper edinerek mermilerden kurtulmaya çalıştı. Lokanta sahibi saldırıdan şans eseri ayak parmağı ve baldırına aldığı 2 kurşunla yaralı olarak kurtuldu.
Olacak O Kadar - Lokanta 05:11
Olacak O Kadar - Lokanta 4.312 izlenme - 1 yıl önce Olacak O Kadar'ın Türk insanın hayatını özetlediği deveye diken deyimini çok güzel açıklayan skecini izleyeceğiz.
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 15:54
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 8.484 izlenme - 3 yıl önce Kuşkusuz sıcağı sıcağına dendiğinde aklımıza gelen ilk olaydı bu. Manisa Kırkağaçta bir katil cinayet işledikten sonra cesedi bir ay boyunca kelle paça,etli fasulye bilimum yemeklerle lokantasında insanlara yedirmişti. Olayın zaten korkunç olması dışında en vahimi sıcağı sıcağına adlı programın aşırı gerçekçi canlandırmalarıyla olayı anlatmasıydı ve o zaman en büyük şiddeti dizimizin kanaması zanneden bizlerin psikolojimizi altüst etmişti. İzliyoruz efenim... Not: Cem Kurtoğlu'na teşekkür ederiz
Pakistan Balık Lokantası 04:36
Pakistan Balık Lokantası 4.448 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar pakistandan bir sokak lezzeti videosu.Araba sesi,açık hava,kap kacağın durumu,oturarak ve rahat çalışan abimizde var.bu hijyenik Balık lokantasında hem porsiyon hemde paket servis mevcuttur.
Evlilik Programı Ve Zafer'in Mutlu Sonla Biten Süprizi 01:23
Evlilik Programı Ve Zafer'in Mutlu Sonla Biten Süprizi 4.386 izlenme - 2 yıl önce evet efendim video bana ait ilk amatör video editledim komik abimizi sizlerle paylaşmak istedim gene ajanslar ve oyunları sizlerle ayrıca mutlu sonla bitiyor videomız sizlerle
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 03:04
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 5.208 izlenme - 3 yıl önce Adamlar yapıyor da gördüğüm gerçekten yaratıcı ve hoş bir uygulama, siz yemeğinizi sipariş edip masanızda beklerken, özel olarak hazırlanmış animasyon projeksiyon tarafından masanıza yansıtılarak siz beklerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor.
İnsanlıktan Nasibini Alan Maymunlar 01:34
İnsanlıktan Nasibini Alan Maymunlar 4.772 izlenme - 3 yıl önce Çok tatlı lan şerefsizler. Dişi olanın da eli yemekte gözü oynaşta haa. Hiç gözü durmuyo
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 01:20
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 5.442 izlenme - 3 yıl önce Kendisi daha önceden belirtmişti çekim için gittiğimiz mekanlarda hesap ödemeyi teklif ediyoruz ancak almıyorlar diye ve hiç de denk gelmemiştik açıkcası Vedat abinin hesap ödediğine...
Orantılı Dayak - Türk Polisi 00:15
Orantılı Dayak - Türk Polisi 3.441 izlenme - 3 yıl önce 3. Haziran 2013 günü, Kızılay'da bir kafe de akşamüstü saatlerinde oturan vatandaşa keyfi polis dayağı. Dayak yiyen kişi eylemlerle hiçbir ilgili olmadığını yalvararak dile getirmek zorunda bırakılıyor. (alıntıdır)
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 08:36
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 1.499 izlenme - 3 yıl önce Biraz da nostalji; Akın Akın Anadolu isimli programdan bir bölümü izleyeceğiz. Fatsa'da çekilen bölümde bir lokantaya gidiyor Akın Sel, bu lokantadakilerin hepsi de tikliymiş. Videoyu kısaltıp özet yapacaktım lakin izledikçe hiçbir bölümüne kıyamadım o yüzden biraz uzun oldu artık kusura bakmayın (atomu parçalayan arkadaşlaradır bu özür zamanları boşa gidiyor ya hani o hesap).
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 00:53
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 1.896 izlenme - 3 yıl önce Bizi gözyaşlarına boğan Canım Kardeşim filminden çocuk masumluğu üzerine etkileyici bir sahne. Gerçi diğer çocuk uyanık çıkmış ama Kahraman saflığını/temizliğini koruyor. Ah be Kahraman...
Nusret'i Karşısında Mangal Yakarak Protesto Etmek 00:34
Nusret'i Karşısında Mangal Yakarak Protesto Etmek 1.698 izlenme - 3 yıl önce Eylemci arkadaşlar yine orantısız bir zekayla karşımızdalar. Bu sefer yer Nusret hem de köfte bedava...
Tayland'la Bulunan Dev Yılan 00:46
Tayland'la Bulunan Dev Yılan 1.062 izlenme - 3 yıl önce Bu dev yılan Tayland’da bir restoranın arka kısmında yakalanmış ama yılan öyle böyle büyük değil. 15 kişi zor taşıyorlar.
Dostunun Lokanta Reklamını Yapan Sevimli Köpek 01:01
Dostunun Lokanta Reklamını Yapan Sevimli Köpek 192 izlenme - 7 ay önce Sevimli köpeğin muhteşem zekası ve yeteneği sayesinde insan dostunun en güzel reklam kampanyası olmuş. Sokak sokak ağzındaki afişle gezen köpek dostu için en güzel fedakarlığı yapmış.
Dünyanın En Hızlı Komisi 00:35
Dünyanın En Hızlı Komisi 839 izlenme - 3 yıl önce Zanledersem Amerika'da bir cafe yada barda masayı toplamaya gelen komi'nin hızını hep birlikte alkışlarla izliyoruz efendim
Hep Yek - Et Lokantası 03:46
Hep Yek - Et Lokantası 767 izlenme - 2 yıl önce başlıca rollerini gökhan yıkılkan fırat tanışın oynadığı filmden mükemmel bi sahne belki çoğunuz izlemiştir ama izlemeyenler bundan sonra eminim izler
The Godfather - Restaurant Sahnesi 05:19
The Godfather - Restaurant Sahnesi 946 izlenme - 3 yıl önce İzlediğim filmler arasında beni en çok heyecanlandıran sahnedir. Michael Corleone'nin tuvaletten silahı alıp gelmeye hazırlandığı zaman ve Sollozzo ve McCluskey'i öldürmeden hemen önce tren sesinin duyulduğu anlarda heyecan doruk noktasına ulaşır. Tabii burada Al Pacino'nun mükemmel oyunculuğunu da es geçmemek gerek. Not: Videoyu şuradan alıntıladım: http://www.youtube.com/watch?v=kSQqv2UuvC0 Aslında movie maker ile kendim kırpacaktım ama dosyalar bir türlü yüklenmedi. İyi seyirler.
İkinci Bahar - Mazhar Alanson & Özkan Uğur 01:12
İkinci Bahar - Mazhar Alanson & Özkan Uğur 1.338 izlenme - 3 yıl önce İkinci Bahar, 1998 - 2001 yılları arasında yayınlanan tv dizisidir. Baş rollerinde, Türkân Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, Samatya'da çekilmiştir. Dizinin final bölümünde yeni zabıta memuru (Mazhar Alanson) ile Seçaattin'in (Özkan Uğur) diyalogu. Keyifli seyirler.
İftara 2 Kala 01:51
İftara 2 Kala 902 izlenme - 2 yıl önce Hepimiz biliriz o tatlı-acı karışımı bekleyişi. Tam iftar vakti, yemekler gözümüzün önündedir ancak nedense saat bir türlü ilerlemiyor, dolayısıyla ezan da okunmuyordur. Eller terliyor, gözler kapanıyor, ayaklar titriyor vaziyettedir. Ama sabrın sonu selamettir demişler, bize yıllar gibi gelen o süre de geçer ve bekleyişimizin yerini kavuşma alır.
Şeker Kulesi 00:51
Şeker Kulesi 521 izlenme - 1 yıl önce Dün Demir erken uyudu ya, ooo ben de bir planlar bir planlar, kahve yapayım, dergi okuyayım, örgü öreyim, film izleyeyim... Ne yaptım biliyor musun? Dokuzda uyudum. Neyse dinamik kalktım diye kendimi avutayım :D Malum hafta sonu belki gezmelere gidersiniz. Sana 15 dakika oturma garantili bir oyun öneriyorum bak şimdi. Hani kesme şekerler varya, ama paketli olanlarından. İşte onlar bir yerlere oturduğumuzda hayatımı kurtarıyor. - kule yapıyoruz, yıkıyoruz - sayıyoruz - doldur boşalt yapıyoruz - masada kare, daire, üçgen yapıyoruz - basket oynuyoruz - küçük bir ev yapıyoruz Eee bu kadar süre de bir kahve içiliyor zaten, sonraa haydi koşmaya devam. Ayrıca oturduğumuz yerden küp şekerler sayesinde tüüm gelişim alanları destekleniyor. Bir yerlere giderseniz aklınızda bulunsun. Haydi bakalım mutlu hafta sonlarııııı!!!
Lokanta 02:26
Lokanta 2.262 izlenme - 9 yıl önce
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 00:17
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 864 izlenme - 3 yıl önce Neyi nasıl açıklıyayım bilemedim, sözün bittiği yer belki de, adam efendice "yemek yiyoruz" diyor, polis tek kelime söylemeden tokat atıyor. neden attı acaba o tokatı? Bu neyin kafası acaba?
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 00:37
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 1.068 izlenme - 3 yıl önce efenim konuğu ile meşhur kurucu ustaya giden vedat milor konuğu ile tatlı bir sohbete dalmıştır keyfi yerindedir lakin usta sabırsızlanmaktaymış anlaşılan ki sohbetin ortasında yandan yandan girmiş ve de yüzlerde bir tedirginlik lafları yutup sahbeti unutmalar yaşanış ardında yemeğe geçilmiş artık.
Çıplak Lokanta   :)) 02:56
Çıplak Lokanta :)) 1.580 izlenme - 9 yıl önce aman allahım bu ne :))
Dallas, Teksas, Kuzu Kafes Nasıl Yapılır? 15:35
Dallas, Teksas, Kuzu Kafes Nasıl Yapılır? 220 izlenme - 11 ay önce Evet arkadaşlar nusretten sıkılanlar için nette denk geldiğim Uğur Volkan abimizin eti nasıl harmanladığını hep beraber görelim.Biliyorum çoğumuz bunları alıp yiyecek paraya pek sahip değiliz ama izleyip doyabiliriz belki.İyi seyirler