Hoşgeldiniz!

lokanta

Tayvan'daki Lokantada Bikinili Kızlar Garsonluk Yapıyor 04:24
Tayvan'daki Lokantada Bikinili Kızlar Garsonluk Yapıyor 4.758 izlenme - 3 ay önce Tayvan'da bikinili kızların garsonluk yaptığı bu mekan, kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine ulaştı. Yeni açılan bu lokanta bikinili garson kızları işe alınca, müşteri patlaması yaşandı...
Ramazan ayında Erzurum'da Yemek Yiyecek Yer Aramak 00:27
Ramazan ayında Erzurum'da Yemek Yiyecek Yer Aramak 17.633 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle şöyle belirteyim videoyu facebookta gördüm ve oldukça dikkatimi çekti.Erzurum'a da daha önce hiç gitmedim.Nasıl insanlar yaşar onu da bilmiyorum.Tabi ki 1 dklık videodan da Erzurum halkını kötüleyecek hakkım yok.Dediğim gibi video ilgimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim.
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 01:34
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 8.167 izlenme - 8 ay önce Olay Adana'da olmuş efendim. Patlama sonrası dükkanda göz gözü görmüyor.
Vedat Milor - Kebapçı Nusr-et 17:34
Vedat Milor - Kebapçı Nusr-et 15.889 izlenme - 2 yıl önce Kendini gurme ilan etmiş Vedat abimiz 2. kez Nusr-et Lokantasını ziyaret ediyor.Lavaşa et sarmaları, 2kg kıyma ile yapılan lahmacun ve finalde gelen katmer fena.
Olacak O Kadar - Lokanta 05:11
Olacak O Kadar - Lokanta 3.812 izlenme - 5 ay önce Olacak O Kadar'ın Türk insanın hayatını özetlediği deveye diken deyimini çok güzel açıklayan skecini izleyeceğiz.
Lokantayı Bastı, İş Yeri Sahibini Kurşun Yağmuruna Tuttu 00:48
Lokantayı Bastı, İş Yeri Sahibini Kurşun Yağmuruna Tuttu 10.670 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bir lokantayı basan şahıs, iş yeri sahibini kurşun yağmuruna tuttu. 10 kurşunun sıkıldığı olayda lokanta sahibi, iş yerinden kaçarken yere düştü, ayağı kalktı ve ardından sandalyeyi kendine siper edinerek mermilerden kurtulmaya çalıştı. Lokanta sahibi saldırıdan şans eseri ayak parmağı ve baldırına aldığı 2 kurşunla yaralı olarak kurtuldu.
Pakistan Balık Lokantası 04:36
Pakistan Balık Lokantası 4.256 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar pakistandan bir sokak lezzeti videosu.Araba sesi,açık hava,kap kacağın durumu,oturarak ve rahat çalışan abimizde var.bu hijyenik Balık lokantasında hem porsiyon hemde paket servis mevcuttur.
Evlilik Programı Ve Zafer'in Mutlu Sonla Biten Süprizi 01:23
Evlilik Programı Ve Zafer'in Mutlu Sonla Biten Süprizi 4.291 izlenme - 1 yıl önce evet efendim video bana ait ilk amatör video editledim komik abimizi sizlerle paylaşmak istedim gene ajanslar ve oyunları sizlerle ayrıca mutlu sonla bitiyor videomız sizlerle
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 15:54
Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına 5.950 izlenme - 2 yıl önce Kuşkusuz sıcağı sıcağına dendiğinde aklımıza gelen ilk olaydı bu. Manisa Kırkağaçta bir katil cinayet işledikten sonra cesedi bir ay boyunca kelle paça,etli fasulye bilimum yemeklerle lokantasında insanlara yedirmişti. Olayın zaten korkunç olması dışında en vahimi sıcağı sıcağına adlı programın aşırı gerçekçi canlandırmalarıyla olayı anlatmasıydı ve o zaman en büyük şiddeti dizimizin kanaması zanneden bizlerin psikolojimizi altüst etmişti. İzliyoruz efenim... Not: Cem Kurtoğlu'na teşekkür ederiz
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 03:04
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 5.166 izlenme - 2 yıl önce Adamlar yapıyor da gördüğüm gerçekten yaratıcı ve hoş bir uygulama, siz yemeğinizi sipariş edip masanızda beklerken, özel olarak hazırlanmış animasyon projeksiyon tarafından masanıza yansıtılarak siz beklerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor.
İnsanlıktan Nasibini Alan Maymunlar 01:34
İnsanlıktan Nasibini Alan Maymunlar 4.707 izlenme - 2 yıl önce Çok tatlı lan şerefsizler. Dişi olanın da eli yemekte gözü oynaşta haa. Hiç gözü durmuyo
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 01:20
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 5.180 izlenme - 2 yıl önce Kendisi daha önceden belirtmişti çekim için gittiğimiz mekanlarda hesap ödemeyi teklif ediyoruz ancak almıyorlar diye ve hiç de denk gelmemiştik açıkcası Vedat abinin hesap ödediğine...
Orantılı Dayak - Türk Polisi 00:15
Orantılı Dayak - Türk Polisi 3.294 izlenme - 3 yıl önce 3. Haziran 2013 günü, Kızılay'da bir kafe de akşamüstü saatlerinde oturan vatandaşa keyfi polis dayağı. Dayak yiyen kişi eylemlerle hiçbir ilgili olmadığını yalvararak dile getirmek zorunda bırakılıyor. (alıntıdır)
Şeker Kulesi 00:51
Şeker Kulesi 434 izlenme - 6 ay önce Dün Demir erken uyudu ya, ooo ben de bir planlar bir planlar, kahve yapayım, dergi okuyayım, örgü öreyim, film izleyeyim... Ne yaptım biliyor musun? Dokuzda uyudum. Neyse dinamik kalktım diye kendimi avutayım :D Malum hafta sonu belki gezmelere gidersiniz. Sana 15 dakika oturma garantili bir oyun öneriyorum bak şimdi. Hani kesme şekerler varya, ama paketli olanlarından. İşte onlar bir yerlere oturduğumuzda hayatımı kurtarıyor. - kule yapıyoruz, yıkıyoruz - sayıyoruz - doldur boşalt yapıyoruz - masada kare, daire, üçgen yapıyoruz - basket oynuyoruz - küçük bir ev yapıyoruz Eee bu kadar süre de bir kahve içiliyor zaten, sonraa haydi koşmaya devam. Ayrıca oturduğumuz yerden küp şekerler sayesinde tüüm gelişim alanları destekleniyor. Bir yerlere giderseniz aklınızda bulunsun. Haydi bakalım mutlu hafta sonlarııııı!!!
Kapının Önüne Bağladığın Eşeğe Çarparsam (Acil Güldürü - Lokanta) 07:00
Kapının Önüne Bağladığın Eşeğe Çarparsam (Acil Güldürü - Lokanta) 102 izlenme - 2 ay önce Kapının Önüne Bağladığın Eşeğe Çarparsam (Acil Güldürü - Lokanta) Şanlıurfa'nın komedi ustaları acil güldürü ekibinden süper ve komik bir video.
Dallas, Teksas, Kuzu Kafes Nasıl Yapılır? 15:35
Dallas, Teksas, Kuzu Kafes Nasıl Yapılır? 152 izlenme - 3 ay önce Evet arkadaşlar nusretten sıkılanlar için nette denk geldiğim Uğur Volkan abimizin eti nasıl harmanladığını hep beraber görelim.Biliyorum çoğumuz bunları alıp yiyecek paraya pek sahip değiliz ama izleyip doyabiliriz belki.İyi seyirler
Nusret'i Karşısında Mangal Yakarak Protesto Etmek 00:34
Nusret'i Karşısında Mangal Yakarak Protesto Etmek 1.632 izlenme - 3 yıl önce Eylemci arkadaşlar yine orantısız bir zekayla karşımızdalar. Bu sefer yer Nusret hem de köfte bedava...
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 08:36
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 1.151 izlenme - 2 yıl önce Biraz da nostalji; Akın Akın Anadolu isimli programdan bir bölümü izleyeceğiz. Fatsa'da çekilen bölümde bir lokantaya gidiyor Akın Sel, bu lokantadakilerin hepsi de tikliymiş. Videoyu kısaltıp özet yapacaktım lakin izledikçe hiçbir bölümüne kıyamadım o yüzden biraz uzun oldu artık kusura bakmayın (atomu parçalayan arkadaşlaradır bu özür zamanları boşa gidiyor ya hani o hesap).
İftara 2 Kala 01:51
İftara 2 Kala 893 izlenme - 1 yıl önce Hepimiz biliriz o tatlı-acı karışımı bekleyişi. Tam iftar vakti, yemekler gözümüzün önündedir ancak nedense saat bir türlü ilerlemiyor, dolayısıyla ezan da okunmuyordur. Eller terliyor, gözler kapanıyor, ayaklar titriyor vaziyettedir. Ama sabrın sonu selamettir demişler, bize yıllar gibi gelen o süre de geçer ve bekleyişimizin yerini kavuşma alır.
Tayland'la Bulunan Dev Yılan 00:46
Tayland'la Bulunan Dev Yılan 892 izlenme - 2 yıl önce Bu dev yılan Tayland’da bir restoranın arka kısmında yakalanmış ama yılan öyle böyle büyük değil. 15 kişi zor taşıyorlar.
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 00:53
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 1.465 izlenme - 2 yıl önce Bizi gözyaşlarına boğan Canım Kardeşim filminden çocuk masumluğu üzerine etkileyici bir sahne. Gerçi diğer çocuk uyanık çıkmış ama Kahraman saflığını/temizliğini koruyor. Ah be Kahraman...
Hep Yek - Et Lokantası 03:46
Hep Yek - Et Lokantası 583 izlenme - 1 yıl önce başlıca rollerini gökhan yıkılkan fırat tanışın oynadığı filmden mükemmel bi sahne belki çoğunuz izlemiştir ama izlemeyenler bundan sonra eminim izler
Dünyanın En Hızlı Komisi 00:35
Dünyanın En Hızlı Komisi 713 izlenme - 3 yıl önce Zanledersem Amerika'da bir cafe yada barda masayı toplamaya gelen komi'nin hızını hep birlikte alkışlarla izliyoruz efendim
lokantada 02:26
lokantada 2.262 izlenme - 8 yıl önce
The Godfather - Restaurant Sahnesi 05:19
The Godfather - Restaurant Sahnesi 791 izlenme - 2 yıl önce İzlediğim filmler arasında beni en çok heyecanlandıran sahnedir. Michael Corleone'nin tuvaletten silahı alıp gelmeye hazırlandığı zaman ve Sollozzo ve McCluskey'i öldürmeden hemen önce tren sesinin duyulduğu anlarda heyecan doruk noktasına ulaşır. Tabii burada Al Pacino'nun mükemmel oyunculuğunu da es geçmemek gerek. Not: Videoyu şuradan alıntıladım: http://www.youtube.com/watch?v=kSQqv2UuvC0 Aslında movie maker ile kendim kırpacaktım ama dosyalar bir türlü yüklenmedi. İyi seyirler.
İkinci Bahar - Mazhar Alanson & Özkan Uğur 01:12
İkinci Bahar - Mazhar Alanson & Özkan Uğur 1.129 izlenme - 2 yıl önce İkinci Bahar, 1998 - 2001 yılları arasında yayınlanan tv dizisidir. Baş rollerinde, Türkân Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, Samatya'da çekilmiştir. Dizinin final bölümünde yeni zabıta memuru (Mazhar Alanson) ile Seçaattin'in (Özkan Uğur) diyalogu. Keyifli seyirler.
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 00:37
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 1.020 izlenme - 2 yıl önce efenim konuğu ile meşhur kurucu ustaya giden vedat milor konuğu ile tatlı bir sohbete dalmıştır keyfi yerindedir lakin usta sabırsızlanmaktaymış anlaşılan ki sohbetin ortasında yandan yandan girmiş ve de yüzlerde bir tedirginlik lafları yutup sahbeti unutmalar yaşanış ardında yemeğe geçilmiş artık.
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 00:17
Polisten Yemeğini Yiyen Vatandaşa Tokat 784 izlenme - 3 yıl önce Neyi nasıl açıklıyayım bilemedim, sözün bittiği yer belki de, adam efendice "yemek yiyoruz" diyor, polis tek kelime söylemeden tokat atıyor. neden attı acaba o tokatı? Bu neyin kafası acaba?
 Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 01:29
Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 755 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da lokantaya gelen sarhoş adam yemegi çatal kaşık kullanmadan yemeye çalışması güldürüyor
Çıplak Lokanta   :)) 02:56
Çıplak Lokanta :)) 1.535 izlenme - 8 yıl önce aman allahım bu ne :))