Hoşgeldiniz!

LoL Türkiye

Aptal Olmayın. Korunun! - Prezervatif Reklamı Lol İçin Uyarlanırsa 00:25
Aptal Olmayın. Korunun! - Prezervatif Reklamı Lol İçin Uyarlanırsa 26.754 izlenme - 3 yıl önce Prezervatif reklam mantığı LoL için kullanılınca çok tatlı olmuş. Ha çocuk yapmışsın ha baskın yemişsin. Aptal olmayın. Korunun
Yeni Mod Yükseliş:GamePlay 03:22
Yeni Mod Yükseliş:GamePlay 14.319 izlenme - 3 yıl önce 28 Ağustos 2014 PBE Yamasıyla gelen yeni mod video. Türkiye'nin En Büyük League of Legends Platformu : www.sihirdarvadisi.com Facebook : www.facebook.com/sihirdarvadisi Güvenli Pin Alışveriş Siteniz : www.gameticaret.com
Lol Minecraft W/minecraft Evi,wolvoroth,gereksiz Oda,hyperfox - Bthnclks 09:42
Lol Minecraft W/minecraft Evi,wolvoroth,gereksiz Oda,hyperfox - Bthnclks 7.152 izlenme - 2 yıl önce Kanalıma Abone Ol: http://goo.gl/LouE6w Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftstone.com Mobil Uygulamamı indirmek için - https://goo.gl/WqU9IQ Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - batus0534@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft Muhteşem Yüzyıl - https://goo.gl/StrBlg Minecraft GTA V - https://goo.gl/tpTeUQ GTA V Modları - https://goo.gl/8CZqNs Minecraft Mod Tanıtımları - https://goo.gl/mmpMXg Videolarımı izleyerek hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftstone.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : https://instagram.com/batuhancelik31 Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bthnclks Kişisel İnternet Sitem : http://batuhancelik.org Twitter Hesabım : http://twitter.com/batuhancelik31 Ask.fm Hesabım: http://ask.fm/batuhancelik31 Snapchat Kullanıcı Adım: batuhancelik31
Aşçı Başı (Master Chef) Tahm Kench Kostüm Tanıtımı 01:47
Aşçı Başı (Master Chef) Tahm Kench Kostüm Tanıtımı 3.678 izlenme - 3 yıl önce Sihirdar Vadisi ile PBE'den sıcak tanıtımlar sizlerle ! Aşçı Başı (Master Chef) Tahm Kench Kostüm Tanıtımı www.sihirdarvadisi.com
League Of Legends | Ultra Rekabet Faktörü 25:09
League Of Legends | Ultra Rekabet Faktörü 1.518 izlenme - 4 yıl önce League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır
League Of Legends Yaz Sezonu Turnuvasının En Güzel 5 Hareketi! 05:32
League Of Legends Yaz Sezonu Turnuvasının En Güzel 5 Hareketi! 820 izlenme - 4 yıl önce League Of Legends Türkiye Yaz Sezonu Turnuvasının En Güzel 5 Hareketi! Lol Türkiye Lol Yst
3 Pre Maç! •League Of Legends 34:04
3 Pre Maç! •League Of Legends 202 izlenme - 1 yıl önce Kalender Ol: https://goo.gl/dX3HvF Vlog Kanalım: https://goo.gl/8J0JZz Selam! Bu gün sizlere League of legends oynadım. Eğer videoyu beğendiyseniz like atmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Mobil Uygulama: https://goo.gl/FbsSJm Facebook (sayfa): https://goo.gl/h1dT9u İzlesene Kanalı: http://goo.gl/koCKWN Skype:benardadegilim İntsagram: ardataskiran_
Şanssızlığın Vücut Bulmuş Hali / Lol : Türkiye Dereceli 23:37
Şanssızlığın Vücut Bulmuş Hali / Lol : Türkiye Dereceli 46 izlenme - 6 ay önce LoL'de Türkiye Sunucusunda Dereceli Maç Mücadelesindeyiz Babuşlar. Support Nunu Aldım Ve Hayatımda Oynayabileceğim En Rezalet Oyunu Sergiledim , Benimle Beraber Bu Sinir Krizine Hazırsanız , İyi Seyirler. Musa Babuş YouTube Kanalı ; goo.gl/V9rsca ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Fızz Mıd - Psikolol 45:12
Fızz Mıd - Psikolol 132 izlenme - 2 yıl önce
Dedbyl 146 | Psikolol 39:41
Dedbyl 146 | Psikolol 115 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
dedbyL 65 - Psikolol 34:01
dedbyL 65 - Psikolol 107 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Azıcık Troll Blitzcrank Destek 34:19
Azıcık Troll Blitzcrank Destek 118 izlenme - 2 yıl önce
Trundle Üst Koridor | Plat 2 Seri Maçı | VS Yasuo 24:09
Trundle Üst Koridor | Plat 2 Seri Maçı | VS Yasuo 133 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Destekleriniz için çok teşekkürler!
Xtreme League Of Legends: Minibüs'te Oyun Oynama 05:59
Xtreme League Of Legends: Minibüs'te Oyun Oynama 168 izlenme - 2 yıl önce Minibüste oyun oynamak nasıl bir şey olurdu? Bu videoda biri oyun oynamaya çalışıyor, bir minibüs dolusu yolcu da o League of Legends oynamasın diye uğraşıyor. Haliyle ortaya da komik anlar çıkıyor! Siz siz olun minibüste oyun oynamaya kalkmayın.
ELMAS OLABİLECEK Mİ? PsikoLoL Irelia Seri Maçı 33:17
ELMAS OLABİLECEK Mİ? PsikoLoL Irelia Seri Maçı 137 izlenme - 2 yıl önce
Zeon İle Urf | Sivir?! & Hecarim  - Psikolol 25:42
Zeon İle Urf | Sivir?! & Hecarim - Psikolol 110 izlenme - 2 yıl önce
League Of Legends  - Psikolol 14:17
League Of Legends - Psikolol 108 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Riven ile Animasyon İptali Nasıl Yapılır? 01:36
Riven ile Animasyon İptali Nasıl Yapılır? 140 izlenme - 2 yıl önce Bütün animasyon iptalleri olmasa da çoğunu göstermeye çalıştım. Riven oyuncusu değilim, mükemmel yapamadığımın farkındayım amaç zaten teoride ne olduğunu göstermek :) Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/YQYwic (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Dedbyl 147 | Psikolol 33:14
Dedbyl 147 | Psikolol 73 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Zilean Eşya Rün ve Kabiliyet Dizilimleri 09:07
Zilean Eşya Rün ve Kabiliyet Dizilimleri 122 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN Destekleriniz için çok teşekkürler!
Zed Nasıl Oynanır? İleri Seviye Taktikler 48:17
Zed Nasıl Oynanır? İleri Seviye Taktikler 126 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN Destekleriniz için çok teşekkürler!
BRONZ GÜNLÜKLERİ | ZED Orta Koridor 40:10
BRONZ GÜNLÜKLERİ | ZED Orta Koridor 99 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN Destekleriniz için çok teşekkürler!
Elmasa Yolculuk #17 | Gragas (TANK) VS Gnar 30:21
Elmasa Yolculuk #17 | Gragas (TANK) VS Gnar 73 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Destekleriniz için çok teşekkürler!
Video 285 - Psikolol 37:43
Video 285 - Psikolol 61 izlenme - 2 yıl önce
dedbyL 82 - Psikolol 27:19
dedbyL 82 - Psikolol 50 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
Elmasa Yolculuk #2 | LeBlanc vs Galio (Counter Karşılaşma) 26:04
Elmasa Yolculuk #2 | LeBlanc vs Galio (Counter Karşılaşma) 55 izlenme - 2 yıl önce
Dedbyl 62 | Psikolol 29:32
Dedbyl 62 | Psikolol 50 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!
TANK Katarina Vol2 | 1 Nisan & KMF 33:09
TANK Katarina Vol2 | 1 Nisan & KMF 63 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Destekleriniz için çok teşekkürler!
Video 272 -Psikolol 31:53
Video 272 -Psikolol 55 izlenme - 2 yıl önce
Mavi Eşya Dizilimli EZREAL Orta Koridor | Rehber Anlatım 36:07
Mavi Eşya Dizilimli EZREAL Orta Koridor | Rehber Anlatım 77 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Steam Grubumuz http://goo.gl/Xt0O2P Kişisel Twitter'ım https://twitter.com/ialpgurel Bağış yapmak için https://goo.gl/ii9sCN Destekleriniz için çok teşekkürler!