Hoşgeldiniz!

Lol Vine Videoları İzle

Pes etme,Sadece Yap! 01:17
Pes etme,Sadece Yap! 74.487 izlenme - 2 yıl önce İnanırsan olur aga! Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
En Komik Lol Failleri #1 - Sihirdar Vadisi 03:15
En Komik Lol Failleri #1 - Sihirdar Vadisi 104.320 izlenme - 3 yıl önce Umut Fakirin Ekmeği Hesabı Penta Almaya Gider Elin Boş Dönersin. Her Şeye Rağmen Oynamaya Devam.kodmarketi.com katkılarıyla
Neden Faker En İyisi? (Türkçe Altyazı) 02:34
Neden Faker En İyisi? (Türkçe Altyazı) 42.966 izlenme - 2 yıl önce En iyi olabilmek adına belli fedakarlıklar etmeli, seni umutsuzlandırmaya çalışan herkesi görmezden gelip, istikrarlı bir şekilde çalışmalısın. Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
League of Legends - Siv HD - LB Mekanikleri KAÇIŞLAR 00:44
League of Legends - Siv HD - LB Mekanikleri KAÇIŞLAR 48.364 izlenme - 3 yıl önce Siv HD ile Mmmhh... İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends- Görmek İstemediğimiz Sahneler E-Spor'da (2015 KMF) 00:35
League of Legends- Görmek İstemediğimiz Sahneler E-Spor'da (2015 KMF) 38.731 izlenme - 2 yıl önce Gelişmekte olan e-spor bünyemize hiç yakışmayan hareketlerdi bunlar. Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
League Of Legends - Sivhd Bir 00:59
League Of Legends - Sivhd Bir 35.915 izlenme - 3 yıl önce Taçsız Kral İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Fail'in Ustaları  Bölüm 2  - Sihirdar Vadisi 03:37
Fail'in Ustaları Bölüm 2 - Sihirdar Vadisi 61.426 izlenme - 3 yıl önce 2. Bölüm ile karşınızdayız. Takım Çalışması OP! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Twisted Fate Film Gibi Kaçış! 01:09
League of Legends - Twisted Fate Film Gibi Kaçış! 36.511 izlenme - 3 yıl önce Tf'den Film Gibi Kaçış! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Faillerle Yaşıyorum Bölüm 3 - Sihirdar Vadisi 03:08
Faillerle Yaşıyorum Bölüm 3 - Sihirdar Vadisi 60.022 izlenme - 3 yıl önce Bu Kadar Olur Diyoruz Başka Bir Şey Demiyoruz Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
En Şık Hareketler, En Beter Failler Bölüm 5 03:02
En Şık Hareketler, En Beter Failler Bölüm 5 58.527 izlenme - 3 yıl önce Kayalardan Kayarım Yoktur Benim Ayarım Diyen Bir Zed.. Bir Çok İlgi Çekici Hareket. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Rüyamızda Görürüz Bu Kadarını 00:23
League of Legends - Rüyamızda Görürüz Bu Kadarını 33.132 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
Thaldrin Üçlü Çektiriyor - WildCard 00:35
Thaldrin Üçlü Çektiriyor - WildCard 31.026 izlenme - 2 yıl önce WildCard şampiyonu Beşiktaş oyuncusu Thaldrin taraftarlarına üçlü çektiriyor ! Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
League Of Legends - Skt T1 Faker Katarina Level 1 Yardırmaca 01:26
League Of Legends - Skt T1 Faker Katarina Level 1 Yardırmaca 38.935 izlenme - 3 yıl önce Faker Her Zaman Ki Gibi. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Ultiye Kafa Atmak Nedir Bilir Misin? 00:07
League of Legends - Ultiye Kafa Atmak Nedir Bilir Misin? 33.188 izlenme - 3 yıl önce İşte Bu Video Tam Da Cevap Niteliğinde :) İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Aatrox Ap Kasarsa! - League Of Legends Türkiye 01:49
League Of Legends - Aatrox Ap Kasarsa! - League Of Legends Türkiye 34.559 izlenme - 4 yıl önce Biraz strateji biraz taktik,Aatrox Buradaydı! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
BRAUM'a Yeni Kostüm - Yeşil Fener Braum 02:16
BRAUM'a Yeni Kostüm - Yeşil Fener Braum 31.505 izlenme - 2 yıl önce Bizce hiç yakışmamış. Sizce olmalı mı ? Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
League Of Legends - Skt T1 Faker - Lee Sin İle Efsanevi Sıçra Kullanımı! 00:15
League Of Legends - Skt T1 Faker - Lee Sin İle Efsanevi Sıçra Kullanımı! 53.061 izlenme - 3 yıl önce Bu Nedir Arkadaş ? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Leblanc Striptiz Şov! 07:08
Leblanc Striptiz Şov! 52.164 izlenme - 3 yıl önce Secretroom'un Üstlendiği Bir Organizasyonda Çekilmiş Görüntüler. Bu Lb Sizleri Delirtecek İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Dünya Kupası Fizz Kostümü! Özel Ulti Düzenlenmesi 00:13
League Of Legends - Dünya Kupası Fizz Kostümü! Özel Ulti Düzenlenmesi 26.404 izlenme - 3 yıl önce Fizz'e Yeni Ulti Görünümü İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - West'te Efsanevi Gank! 00:26
League of Legends - West'te Efsanevi Gank! 26.104 izlenme - 3 yıl önce Evde denemeyiniz İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Faker Gibi Garen! 00:18
League Of Legends - Faker Gibi Garen! 42.841 izlenme - 3 yıl önce Bu Nasıl Garen... İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Koreli Takımlara Taş Çıkaracak Arap Playz! 00:23
Koreli Takımlara Taş Çıkaracak Arap Playz! 42.230 izlenme - 3 yıl önce Araplar bu işte iyiler. League of Vines Sayfasından alıntıdır İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Yeni sıçra efekti 00:06
Yeni sıçra efekti 42.962 izlenme - 3 yıl önce League of Legends geliştirici ekibi boş durmuyor! Yeni sıçra efekti! İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
Fair Play Yapmazsan Air Play Olursun ! Çakal 00:28
Fair Play Yapmazsan Air Play Olursun ! Çakal 23.895 izlenme - 2 yıl önce Terorist böyle pusu kurmuyo lan. Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin En Büyük League of Legends Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com
League of Legends - Ashe Tek ATIŞ PENTA ! Oha OHA! 00:27
League of Legends - Ashe Tek ATIŞ PENTA ! Oha OHA! 25.289 izlenme - 3 yıl önce League Of Legends Ashe great work for penta kill. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Koreli Lee Sin Mekaniği - Sihirdar Vadisi 00:27
League Of Legends - Koreli Lee Sin Mekaniği - Sihirdar Vadisi 43.884 izlenme - 3 yıl önce Buda Oyuncu Arkadaş İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Ezreal 0,5 Saniyede Yok Oluyor! 00:22
League Of Legends - Ezreal 0,5 Saniyede Yok Oluyor! 24.049 izlenme - 3 yıl önce Bu nasıl damage Alistar? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Darius Nasıl Oynanır? 00:29
League of Legends - Darius Nasıl Oynanır? 27.655 izlenme - 3 yıl önce Hahahahaha İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Doğru Ellerde Heimer Oyun Kazanabilir! 01:36
League Of Legends - Doğru Ellerde Heimer Oyun Kazanabilir! 23.146 izlenme - 3 yıl önce Dat Playz Heimer İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League Of Legends - Pentayı Golemlik Farkla Kaçıran Katarina... 00:48
League Of Legends - Pentayı Golemlik Farkla Kaçıran Katarina... 23.351 izlenme - 3 yıl önce Yazık La...tr De Olsa Afk Kalmıştı. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!