Hoşgeldiniz!

Longplay Videoları İzle

Excite Bike NES Oynanış - Tüm Bölümler 10:47
Excite Bike NES Oynanış - Tüm Bölümler 1.160 izlenme - 1 yıl önce Ve dünyanın en güzel rampalı motosiklet yarışı. Nintendo'nun bu meşhur yarış oyununda mor, yeşil ve mavi renkli rakiplerimizi kimi zaman motorumuzun arka tekerleği ile devirerek, kimi zaman rampalarda önüne geçerek alt etmeye çalışırdık. Rampalardan düşmeden geçebilmek her babayiğidin harcı değildi, teknik bilgi gerektirirdi. Bölüm sonunda varış zamanına göre birinci, ikinci, üçüncü yarışçı belirlenirdi.
Aladdin NES - Oynanış Tüm Bölümler 44:14
Aladdin NES - Oynanış Tüm Bölümler 1.031 izlenme - 1 yıl önce 1992 animasyonu yapılmış bir Disney filmidir. İlk olarak Sega Genesis konsoluna çıkartılan oyun bir ''side-scrolling'' platform oyunuydu. Genesis versiyonu ilk olarak 1993 yılında Virgin Interactive Sega firması tarafından çıkartılmıştır. Oyunda Aladdin'i kontrol ediyoruz ve bir çok bölümde filmde de yer almış mekanlarda maceradan maceraya koşturuyoruz.
Gals Panic - Erotizme İlk Adım 29:25
Gals Panic - Erotizme İlk Adım 1.165 izlenme - 2 yıl önce Zamanında bize düzinelerce jeton harcatmış bir oyundur. Kaneko isimli firma tarafından 6 farklı versiyonu çıkarılan amacın belli bir süre içinde bölüm yaratıklarına karşı resmin € ini açmak olan volfied tarzı bir oyun. ee tabi • üstü showtime ve 0 showtime deluxe isimli her kız için ayrı hentaileri açar.
Dual Hs 135 Piakp 03:46
Dual Hs 135 Piakp 400 izlenme - 5 yıl önce dual HS 135
Phantasmagoria - Korku Oyunu 10:02
Phantasmagoria - Korku Oyunu 160 izlenme - 2 yıl önce Sierra'nın gercek aktörler kullanarak 1995 yılında bizlere sunduğu korkunç interaktif oyun. Oyun 7 Cd'den oluşuyordu ve bulmak bir hayli zordu. Kendisini hiç oynayamadığım ama hep oynamak istediğim bu lanet oyunun bir bölümünü huzurlarınıza sunarım.
Tekken - 1994 15:00
Tekken - 1994 109 izlenme - 2 yıl önce Madem eski iz bırakmış oyunları paylaşmak moda oldu bende tekken serisni paylaşmak isterim. O zamanlar meşhur olan strret fighter ve mortal combattı.Ancak bu tip oyunlar atari kafelerde oynandığı için evlerde oynanılması çok inanılmaz ve ilginçmiş gibi gözüküyordu. Benim peder rusyada inşaatçıydı bize ps1 yolladıydı. Büyük bir hevesle bağladığmız ps1e hiçbiyerde oyun bulamıyorduk çünkü ozamanlar bu gibi cihazlar uzay teknolojisi gibiydi. Daha çoğu kişide renkli tv bile yoktu abi. Bizde de yoktu haliyle gariban büyüdük biraz sene oldu 1999 ozaman elimizde bir renkli tv geçti. Ps1 denedik ve oynadığım ilk oyun tekkendi. 24 saat dışarı çıkmadan arcade modlarını bitirdim defalarca oynadım. Dışarıyı unutmuşdum okula gitmez oldum hep onu oynuyordum sonunda Grand Turismo serisi elimze ulaştı birazcık kurtardım. Anlıyacağınız bende anısı büyüktür Tekken 1in üzerine nekadar oyun yapılırsa yapıslın hiçbiri bu oyunun yerini tutamadı.
MoonStone - Amiga 500 09:49
MoonStone - Amiga 500 50 izlenme - 2 yıl önce Efendim 80'ler bilir amiga dönemini en meşhur oyunlarından biridir kendisi. 3 disketten oluşan gecenin bir köründe karanlık odamızda oynadığımız efsanevi oyunların başında gelir. İşin bide ilginç tarafı bu oyunun verdiği heyecan yüzünden kaç tane quickshoot joystick'i eskittiğimi bilirim...
Adventures of Bayou Billy 47:56
Adventures of Bayou Billy 64 izlenme - 2 yıl önce Benim atarimde vardı bu oyun. Hiç geçemezdim birinci bölümünde yanardım hep. Yıllar sonra internette gezinirken bu videoyla karşılaştım adam benim bitiremediğim oyunu bitiriyordu. Arabalı bölümü bile geçiyordu. O bölüme gelmiştim tam bitirecektim bu arada canım 0dı arabaya çarpmamla o müzik ve game over yazısı gördüm.