Hoşgeldiniz!

Lords Of The Fallen Videoları İzle

Lords Of The Fallen Hikaye Tanıtım Videosu 02:54
Lords Of The Fallen Hikaye Tanıtım Videosu 442 izlenme - 3 yıl önce Lords of the Fallen oyununun Hikaye Tanıtım Videosu yayınlandı. Tüm oyun videoları, tanıtımları ve daha fazlası için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com/oyunvideolari
Lords Of The Fallen Launch (Fragman) 02:30
Lords Of The Fallen Launch (Fragman) 93 izlenme - 2 yıl önce Lords of the Fallen Launch Trailer PS4 Xbox One
Lords Of The Fallen / Ps4 Gameplay 07:40
Lords Of The Fallen / Ps4 Gameplay 88 izlenme - 3 yıl önce
Lords Of The Fallen İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı 12:49
Lords Of The Fallen İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı 39 izlenme - 3 yıl önce Cı Games Tarafından Geliştirilen Ve Avrupa'da Square Enix Tarafından Dağıtımı Yapılacak Olan Lords Of The Fallen İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı. özellikle Souls Oyunlarına Olan Benzerliğiyle Dikkat Çeken Yapımın Yeni Videosu Pek Çok Konuda Bizlere Bilgiler Sunuyor. düşmanlarımızla Karşı Farklı Savaşma Yöntemleri, Genel Oyun Mekanikleri Ve Infiltrator İsimli Bir Boss Dövüşünü Gösteren Video Göze Oldukça Hoş Geliyor.
Lords Of The Fallen - Infiltrator Boss Savaşı 04:25
Lords Of The Fallen - Infiltrator Boss Savaşı 37 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların popüler oyunlarından bir tanesi olan Lords of the Fallen oyununda boss savaşı karşınızda. Canlı olarak çekilen savaşta, grafik detayları dikkat çekici. Unutmayın bossun her hareketinden kaçmalısınız :)
Lords Of The Fallen: Modelleme 03:49
Lords Of The Fallen: Modelleme 22 izlenme - 2 yıl önce Lords of the Fallen oyunun karakterlerinin nasıl modellendiğini anlatan video karşınızda. Bu videoda karakterlerin silahlarından, kıyafetlerine kadar bir çok objenin neye göre tasarlandığı ve nelerden ilham alındığını anlatan "diary" videosu.
Lords Of The Fallen Ve Ay'ın Laneti 01:26
Lords Of The Fallen Ve Ay'ın Laneti 27 izlenme - 3 yıl önce Dark Souls'a benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Lords of the Fallen için yeni bir video yayımlandı. IGN tarafından yayımlanan videoda yönlendirdiğimiz ana karakterin sahip olduğu mühür ve lanet gösterilmekte. Anlaşılan o ki Lords of the Fallen'da amacımız, üzerimizdeki laneti kaldırmanın yollarını aramak olacak. Lords of the Fallen; PC, PS4 ve Xbox One sahipleri için geliştirilmekte. Oyun, 31 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak. Herkese, iyi seyirler.
Lords of the Fallen - Ön İnceleme 05:43
Lords of the Fallen - Ön İnceleme 3 izlenme - 2 yıl önce http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ