Hoşgeldiniz!

Losers

the losers fragman 02:29
the losers fragman 10.293 izlenme - 8 yıl önce the losers filminin resmi fragmanı...
the losers fragmanı 1 02:17
the losers fragmanı 1 2.288 izlenme - 7 yıl önce yeni bir görev için yola çıkan tim clay jeffrey dean morgan jensen chris evans roque ıdris elba pooch columbus short ve cougar scar jaenadadan oluşuyor. ekiptekiler beklemedikleri bir ihanet ile şoka girerler. üstelik ellerinde düşmanın isminden başka birşey yoktur. bu saydığımız timin yolu aisha zoe saldana isimli gizemli bir kadına rastlar. gücünü aishanın zekası ile birleştiren ekip max jason patric adındaki düşmanlarının ardındaki sırrı çözmeye niyetlidir.
Janis Joplin Women Is Losers 02:04
Janis Joplin Women Is Losers 1.091 izlenme - 6 yıl önce
the losers fragmanı 2 02:59
the losers fragmanı 2 851 izlenme - 7 yıl önce yeni bir görev için yola çıkan tim clay jeffrey dean morgan jensen chris evans roque ıdris elba pooch columbus short ve cougar scar jaenadadan oluşuyor. ekiptekiler beklemedikleri bir ihanet ile şoka girerler. üstelik ellerinde düşmanın isminden başka birşey yoktur. bu saydığımız timin yolu aisha zoe saldana isimli gizemli bir kadına rastlar. gücünü aishanın zekası ile birleştiren ekip max jason patric adındaki düşmanlarının ardındaki sırrı çözmeye niyetlidir.
The Weeknd - Losers feat Labrinth 04:41
The Weeknd - Losers feat Labrinth 249 izlenme - 2 yıl önce The Weeknd - Losers feat Labrinth "Beauty Behind The Madness" (2015) Şarkı Sözleri: (Lyrics): The Weeknd Only losers go to school I taught myself how to move I'm not the type to count on you 'Cause stupid's next to "I love you" [The Weeknd:] No? So what can you show me That my heart don't know already We make our own sense And you're qualified to me What can you show me That my heart don't know already We make our own sense And you're qualified And you're qualified [Labrinth:] Only losers go to school They can't teach what they can't prove Come put this inside a test-tube 'Cause stupid's next to "I love you" [Labrinth:] So what can you show me That my heart don't know already? We make our own sense You're qualified to me What can you show me That my heart don't know already? We make our own sense You're qualified to me And you're qualified to me [The Weeknd:] And now that we're all grown up Who do we owe it to? And now that we've gone this far Who do we owe it all to? We did it all alone Now we're coming for the throne We did it all alone Now we're coming for the throne And now that we all came up Do we lose? Do we lose? [The Weeknd:] So what can you show me That my heart don't know already? 'Cause we make our own sense And you're qualified to me What can you show me That my heart don't know already? 'Cause we make our own sense And you're qualified to me And you're qualified to me
Chatroulette'de Video Klip Çekmek - Robbie Williams 04:26
Chatroulette'de Video Klip Çekmek - Robbie Williams 135 izlenme - 2 yıl önce Robbie Williams 'Losers' adlı şarkısının klibini evde webcam karşısına geçerek chatroulette'de çekmiş ve böylece hem maliyetten kurtulmuş hem de ilgi çekici bir klibe imza atmış. Sonu sürprizli olan klipte, Kamera karşısındakilere yapılan 'Loser' göndermesi ise herhalde videoda görünenleri pek memnun etmeyecektir.
the losers fragmanı 5 01:27
the losers fragmanı 5 233 izlenme - 7 yıl önce yeni bir görev için yola çıkan tim clay jeffrey dean morgan jensen chris evans roque ıdris elba pooch columbus short ve cougar scar jaenadadan oluşuyor. ekiptekiler beklemedikleri bir ihanet ile şoka girerler. üstelik ellerinde düşmanın isminden başka birşey yoktur. bu saydığımız timin yolu aisha zoe saldana isimli gizemli bir kadına rastlar. gücünü aishanın zekası ile birleştiren ekip max jason patric adındaki düşmanlarının ardındaki sırrı çözmeye niyetlidir.
Video Games : The Movie Fragmanı 01:42
Video Games : The Movie Fragmanı 183 izlenme - 4 yıl önce Zach Braff’ın Yapımcılarından Biri Olduğu Ve Ayrıca Filmde De Yer Aldığı Video Games: The Movie İsimli Belgesel, Atari’den Xbox’a, Video Oyunlarının Bugüne Kadarki Evrimini Konu Ediyor. 18 Temmuz’da Vizyonda Olacak Filmin İlk Fragmanı Variance Films Tarafından Yayınlandı. Yönetmenliğini Jeremy Snead’in Üstlendiği Belgeselde Anlatıcı Olarak Da Sean Astin Yer Alıyor.
beautiful losers fragmanı 1 02:19
beautiful losers fragmanı 1 97 izlenme - 6 yıl önce
Immaturi Fragman 01:49
Immaturi Fragman 77 izlenme - 4 yıl önce Immaturi Fragman
Losers Take All Fragman 01:39
Losers Take All Fragman 25 izlenme - 4 yıl önce Losers Take All Fragman