Hoşgeldiniz!

louie

Mastürbasyonu Savunmak 05:27
Mastürbasyonu Savunmak 162.890 izlenme - 8 ay önce Louie dizisinin 2. döneminin 8. bölümünden bir sahne. Louis C.K mastürbasyonu savunuyor.
Modern Talking - Brother Louie 03:34
Modern Talking - Brother Louie 238.007 izlenme - 11 yıl önce Modern Talking - Brother Louie
Modern Talking - Brother Louie 03:35
Modern Talking - Brother Louie 41.692 izlenme - 8 yıl önce Modern Talking - Brother Louie (www.OGOR2008.tr.gg)
Modern Talking - Brother Louie '98 03:28
Modern Talking - Brother Louie '98 25.165 izlenme - 3 yıl önce Music Video By Modern Talking Performing Brother Louie '98. (c)2003 Bmg Berlin Musik Gmbh Şarkı Sözleri (lyrics): Dear, love is a burning fire Stay, cause then the flames grow higher Babe, don't let him steel your heart It's easy,easy Girl, this game can't last forever Why we cannot live together Try,don't let him take your love from me [chorus:] You're no good, can't you see Brother Louie, Louie, Louie I'm in love,set you free Oh, she's only looking to me Only love breaks her heart Brother Louie, Louie, Louie Only love's paradise Oh,she's only looking to me Brother Louie, Louie, Louie Oh, she's only looking to me Oh, let it Louie She is undercover Brother Louie, Louie, Louie Oh, doing what he's doing So, leave it Louie Cause I'm a lover Stay, cause this boy wants to gamble Stay, love's more than he can handle, girl Oh, come on stay by me forever, ever Why does he go on pretending That his love is never ending Babe, don't let him steel your love from me [chorus]
Komedyen 1 Günde Neler Yapar 05:56
Komedyen 1 Günde Neler Yapar 1.785 izlenme - 3 ay önce 49 yaşında bekar bir komedyen arkadaşları tarafından aşağılanıyor, alay ediliyor. ''Bu yaşa geldin, çoluğun çocuğun yok, ne yapar ne edersin?'' diyorlar. Fakat aldıkları cevap adeta onları pişman ediyor, rezil rüsva duruma düşürüyor. Muhteşem sürükleyici bir sahne. Sanki o masada siz de oturuyorsunuz ve dinleyicilerden birisiniz gibi. İşte o sanat eseri sahne.
Louie -  Nasıl Çıkma Teklif Edilir 02:39
Louie - Nasıl Çıkma Teklif Edilir 2.119 izlenme - 3 ay önce Louie hoşlandığı bayana açılıyor. İngilizce tabir ile ''asking out'' ediyor. Birçoğumuz ''hayır'' cevabından korktuğumuz için çıkma teklif etmeye korkarız. Hatta eğer aşırı tipsizseniz aşağılanmak, hakaret yemek bile olasıdır. Louie cesaretli davranıp şu tipine bakmadan gidiyor teklif ediyor. Siz de korkmayın, seviyorsanız gidin konuşun bence. (Video'yu 3. sezon 4. bölümden kendi ellerim ile cut ve edit eyledim.)
Louie - Kaydırak Çiziyor 06:32
Louie - Kaydırak Çiziyor 15.199 izlenme - 3 yıl önce Afacan Louie (Özgün adı: Life with Louie), ABD yapımı çizgi dizi. Çizgi dizi dalında iki kez Emmy ödülünü kazanmıştır. 24 Aralık 1994'te Fox Kids Yılbaşı özel programıyla başlamıştır. 3 sezon süren çizgi dizi, 1995 yılında başlayıp ve 1998'e kadar devam ettmiştir. Afacan Louie, Amerikalı komedyen Louie Anderson'ın Wisconsin'da geçen çocukluğunu büyük kardeşlerinden ayrı bir şekilde anlatmıştır.
Afacan Louie - Sel Baskını 19:57
Afacan Louie - Sel Baskını 3.483 izlenme - 1 yıl önce Beni çocukluğuma götüren,her bölümünü defalarca izlediğim efsane çizgi film Afacan Louie.Sizlerin de çok sevdiğini düşündüğüm bu muhteşem çizgi filmi paylaşmak istedim. iyi seyirler.
Modern Talking - Brother Louie 03:35
Modern Talking - Brother Louie 22.637 izlenme - 11 yıl önce
Modern Talking - Brother Louie _98 03:28
Modern Talking - Brother Louie _98 10.231 izlenme - 7 yıl önce
Modern Talking - Brother Louie 03:28
Modern Talking - Brother Louie 13.544 izlenme - 9 yıl önce modern talking - brother louie by dereli67
Louie 02:00
Louie 1.858 izlenme - 3 yıl önce Louie, Desenhe um Avestruz - Trecho da série Louie (em português
Afacan Louie - Şükran Günü 18:56
Afacan Louie - Şükran Günü 1.834 izlenme - 2 yıl önce Küçükkken müptelaası olduğum, şimdi bile ne zaman canım sıkılsa açıp izlediğim bir çizgi filmdir. Hep kendimi bulmuşumdur bu çizgi filmde şimdi yok böyle çizgi filmler. Bilen arkadaşlar varsa biraz sıkıntı atmaya gülmeye ihtiyaçları varsa buyrun efendim...
Dünyanın Gizli Mucizeleri (Louie Schwartzberg) 07:23
Dünyanın Gizli Mucizeleri (Louie Schwartzberg) 3.318 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın Gizli Mucizeleri (Louie Schwartzberg) İnsan gözünün görmediği ince ve narin, görülmeyen güzellikte bir dünyaya yolculuk
modern talking - brother louie - (türkçe) 03:44
modern talking - brother louie - (türkçe) 3.620 izlenme - 7 yıl önce
Afacan Louie - 13. Bölüm (Rambler) 18:58
Afacan Louie - 13. Bölüm (Rambler) 2.059 izlenme - 2 yıl önce Andy'nin kıymetlisi rambler bu sefer çok kötü arızalanır, Ora , çocuklarla beraber Andy'nin doğum gününde ona yeni bir araba almaya karar verir.Ancak Andy yeni arabayı ertesi günü galeriye iade eder ve rambleri hurdalığa gitmeden önce geri alır .Louie Andy'den gizli Smitty adında bir tamircinin yardımıyla Rambleri yeniden canlandırır.
Afacan Louie - Fen Projesi 19:19
Afacan Louie - Fen Projesi 611 izlenme - 1 yıl önce Afacan Louie - Fen Projesi Ana karakter; Wisconsin'de yaşayan sekiz yaşındaki şişman bir çocuk.Arkadaşlarına Bağlı,Biraz Haşarı,Babasının "Bunu Duydum!" nidaları ve Annesinin Tatlı Patatesleriyle yaşamak zorundadır.
Brother Louie Extented Special Long Version 05:34
Brother Louie Extented Special Long Version 3.728 izlenme - 11 yıl önce brother louie nin mix i denilebilir süper yorumu hak ediyor devamı gelecek
Louis C.K. - Tabii ki! Ama Belki de 04:30
Louis C.K. - Tabii ki! Ama Belki de 1.187 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı komedyen Louis C.K. in 2013 de yayınlanan Oh My God adlı stand up gösterisinden bir bölüm. Mizah anlayışının alkışlarlayaşıyorum üyelerinin hoşuna gideceğini ve gelen yorumlara görede gösteri ve dizisinden bazı sahneleri yüklemeyi düşünüyorum. biri bu gösterisi olmak üzere 5 tanede Emmy si olduğunu belirteyim bunları önemseyen varmış gibi iyi seyirler.
Afacan Louie - 1. Bölüm (Bayan Stillman'a Noel Sürprizi) 18:40
Afacan Louie - 1. Bölüm (Bayan Stillman'a Noel Sürprizi) 1.023 izlenme - 2 yıl önce Noel zamanı gelmiştir. Ora Andy'den Bayan Stillman'ın evini süslemesini ister.Ora ,Bayan Stillman'la noel alışverişine gittiği sırada Louie babasıyla beraber ışıkları asmak zorunda kalır.Louie'nin arkadaşları Ora ve Bayan Stillman alışverişden dönmeden önce süslemeyi bitirmek için yardıma koşar.
Afacan Louie - Basketçi 19:44
Afacan Louie - Basketçi 349 izlenme - 1 yıl önce Afacan Louie - Basketçi Ana karakter; Wisconsin'de yaşayan sekiz yaşındaki şişman bir çocuk.Arkadaşlarına Bağlı,Biraz Haşarı,Babasının "Bunu Duydum!" nidaları ve Annesinin Tatlı Patatesleriyle yaşamak zorundadır.
Afacan Louie - Maskeli Satranççı 19:34
Afacan Louie - Maskeli Satranççı 644 izlenme - 2 yıl önce Yayına tekrar girse şu yaşıma bakmam tüm bölümlerini kaçırmam dediğimiz nadide çizgi dizilerden biridir Afacan Louie. Fox Kids Jetix'e dönüştüğü zaman maalesef dublaj kadrosunu değiştirdikleri için eski tadı kalmamıştı. Görüntü kalitesinin muhteşem olmadığının farkındayım fakat izlenilebilecek düzeyde. Dublaj kadrosu : Louie : Uğur Taşdemir Andy : Atilla Olgaç Tommy : Berrak Kuş Glen : Gökhan Özkara Ora : Özden Ayyıldız
Afacan Louie - Araba Sevgisi 04:39
Afacan Louie - Araba Sevgisi 597 izlenme - 3 yıl önce Afacan Louie ABD yapımı çizgi dizi. Çizgi dizi dalında iki kez Emmy ödülünü kazanmıştır. 24 Aralık 1994'te Fox Kids Yılbaşı özel programıyla başlamıştır. 3 sezon süren çizgi dizi, 1995 yılında başlayıp ve 1998'e kadar devam ettmiştir. Afacan Louie, Amerikalı komedyen Louie Anderson'ın Wisconsin'da geçen çocukluğunu büyük kardeşlerinden ayrı bir şekilde anlatmıştır. (wikim sağolsun) İyi seyirler.
Afacan Louie Anderson - Beşinci Bölük 19:46
Afacan Louie Anderson - Beşinci Bölük 575 izlenme - 2 yıl önce Küçükkken müptelaası olduğum, şimdi bile ne zaman canım sıkılsa açıp izlediğim bir çizgi filmdir. Hep kendimi bulmuşumdur bu çizgi filmde şimdi yok böyle çizgi filmler. Bilen arkadaşlar varsa biraz sıkıntı atmaya gülmeye ihtiyaçları varsa, buyrun efendim.
Afacan Louie (Baseball Çizgi Film) 18:59
Afacan Louie (Baseball Çizgi Film) 657 izlenme - 3 yıl önce Benim olduğu gibi birçoğunun da efsanesidir bu çizgi film.Louienin yaşantısının tıpkı benimkine benzediğindenmidir ne çok ayrı bir yeri vardır..10 defa izlesem 11. kez izlemek için can attığım bu çizgi filmin şimdilik 1 bölümünü paylaşıyorum...İyi seyirler efendim..
Brother Louie - Suna Yıldızoğlu (1985) 04:13
Brother Louie - Suna Yıldızoğlu (1985) 831 izlenme - 3 yıl önce Efenim 1985 yılında trt ekranlarında Suna Yıldızoğlu'nun Brother Louie performansını izleyeceğiz. Kapalı mekanda gözlük takmak mı, o orgların altındakiler ney lan koli mi gibisinden sorularınız da eksik olmayacak tabi ki bu videoyu izlerken...
Tam Takıy Kuyu Baykıy - Life With Louie 00:10
Tam Takıy Kuyu Baykıy - Life With Louie 854 izlenme - 3 yıl önce Küçük Louie'nin parasının olmaması yüzünden dile getirdiği serzeniş.Çocukluğumun çizgi filmi Life with Louie'nin unutulmaz sahnesi
Afacan Louie - Bad to the Bone 01:53
Afacan Louie - Bad to the Bone 540 izlenme - 3 yıl önce Pek çoğumuzun çocukluğunda önemli bir yer edinmiş Afacan Louie (Life With Louie) çizgi filminden bir kesit. Louie, sevdiği kız olan Jenny'nin kalbini geri kazanmak için gecenin bir vakti alır eline az gelişmiş saksafonunu ve başlar çalmaya sözleri kendine ait olan parçasını. bu repliği uzun süredir arıyordum ve youtube'da osdamar isimli kullanıcının kanımca cep telefondan çektiği bu videoyu buldum. görüntü ve ses pek güzel değil ama gene de Louie alkışı hak ediyor. Sevdiği kıza korkmadan şarkı besteleyenlerin sitesinden alkışlarla. Not: Louie'nin kendince montajladığı şarkı George Thorogood'dan Bad to tohe Bone
Zubi Zubi Dansı (1987) 04:26
Zubi Zubi Dansı (1987) 722 izlenme - 3 yıl önce Vallahi ne desem boş, 80'li yıllar hastası olarak hintli ağbi ve ablalarımız tebrik eder başarılarının devamını dilerim,özellikle en önde protokol koltuğunda oturan ağbiyi yüz mimikleri ve peygamber sabrından dolayı ayrıca tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Afgan versiyonu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59921/afgan-isi-modern-talking-bol-ekolu-ortamlar
Afacan Louie - Tatil 19:55
Afacan Louie - Tatil 186 izlenme - 1 yıl önce Afacan Louie - Tatil Ana karakter; Wisconsin'de yaşayan sekiz yaşındaki şişman bir çocuk.Arkadaşlarına Bağlı,Biraz Haşarı,Babasının "Bunu Duydum!" nidaları ve Annesinin Tatlı Patatesleriyle yaşamak zorundadır.