Hoşgeldiniz!

Loved Videoları

scooby doo 13 hayalet 1 bölüm 22:36
scooby doo 13 hayalet 1 bölüm 275.966 izlenme - 6 yıl önce 1985'te yayınlanan Scooby Doo 13 Ghosts serisinin ilk bölümü, To All the Ghouls I've Loved Before. Bu ilk bölümde kahramanlarımız bir sandıkta kilitli bulunan 13 hayaleti istemeden serbest bırakırlar. Onları yakalayıp yerlerine geri koymak da kahramanlarımızın işidir. Scooby Doo'nun 13 Hayaleti bölümlerini sitemizde full izleyin. bu videoyu scooby doo tümbölümlerini izle yüklemiştir emeğe saygı lütfen
Sander van Doorn & Lvndscape - Need To Feel Loved 03:46
Sander van Doorn & Lvndscape - Need To Feel Loved 6.684 izlenme - 4 ay önce Sander van Doorn & LVNDSCAPE - Need To Feel Loved (Music Video Klip 2017) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Sander van Doorn and LVNDSCAPE are spreading the love with this blissful tune. Let the gentle vocals captivate you, as the mellow beat and tender chords are setting the tone. Need To Feel Love contains a delicate sound that you will have to love. Fantastic tune! Şarkı Sözleri (lyrics): Come catch me babe, I'm fallin Come n save me baby, I'm calling Come and be with me babe Come as you are Come catch a fire babe Don't let me fade away Don't let me fade away (Fade, fade) Come catch a feeling It left a fire in me Eyes wide open I'm dreaming Come catch a feeling, it's electryfying me Eyes wide open, i'm dreaming Free falling baby, awake before i'm down Free falling baby, awake before i'm down (Awake before i'm down) Free falling baby, I need to feel love Come hold me babe, I need to feel love I need to feel love (Fade, fade) I'm in love, in love, in love, in love I'm in love, in love, in love, in love I'm in love, in love, in love, in love I need to feel love In love, in love, in love, in love I'm in love, in love, in love, in love I'm in love, in love Come hold me babe, I need to feel love (Fade, fade)
Örümceği Zombiye Çeviren Yaban Arısı 04:40
Örümceği Zombiye Çeviren Yaban Arısı 3.719 izlenme - 2 ay önce Bu arı türü kendinden kat kat büyük örümcekleri boyun altından sokarak uyuşturuyor.Örümcek yaşamaya devam ediyor.Yuvasına taşıyor ve yine boyun altına yumurtalarını bırakıyor.yuvanın ağzını kapatıyor.Örümcek hala canlı ve taze gıda halinde.Larva örümceği canlı canlı yiyor ve öldürüyor.
Celine Dion - Loved Me Back To Life (Canlı Performans) 03:55
Celine Dion - Loved Me Back To Life (Canlı Performans) 26.497 izlenme - 4 yıl önce Celine Dion - Loved Me Back to Life (Canlı Performans) Quebec City
Bob Marley - Could You Be Loved 03:34
Bob Marley - Could You Be Loved 16.380 izlenme - 5 yıl önce Bob Marley - Could You Be Loved.mpg
sami yusuf -  who is the loved one (yeni) 05:06
sami yusuf - who is the loved one (yeni) 49.593 izlenme - 8 yıl önce sami yusuf - who is the loved one www.skypeuyeol.com
Sonunu İzlemeden Ne Gördüğünü Yaz 02:24
Sonunu İzlemeden Ne Gördüğünü Yaz 4.966 izlenme - 1 yıl önce Bu video gözlerinizin doğaya ne kadar yatkın olduğunu görmek için birebir. Videonun başlarında ne gördüğünüzü düşünün. 2 dakika sonra ne göremediğinizi göreceksiniz. İlk bakışta görebiliyorsanız kameranızı alın ve doğaya çıkın. Müthiş ayrıntılar yakalayacağınıza emin olun. Göremediyseniz çalışarak geliştire bilirsiniz. Etrafınıza dikkatli bakın.
Selena Gomez - The Way I Loved You  -Türkçe Çeviri 03:29
Selena Gomez - The Way I Loved You -Türkçe Çeviri 11.130 izlenme - 3 yıl önce Selena Gomez - The Way I Loved You -Türkçe Çeviri
Bryan Adams - Have You Ever Really Loved A Woman? 04:57
Bryan Adams - Have You Ever Really Loved A Woman? 12.765 izlenme - 5 yıl önce Bryan Adams - Have You Ever Really Loved A Woman?
Celine Dion-Because You Loved Me 04:39
Celine Dion-Because You Loved Me 11.974 izlenme - 7 yıl önce celine dion-because you loved me
Sarı Yılan 07:14
Sarı Yılan 3.773 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda yakaladığım en uysal yılan. Türünü bulamadım.İlk kez gördüm.Yavru.Belki büyüyünce değişecek ve bildiğim bir türe dönüşecek. Kesinlikle zehirsiz.Beni bir kez ısırdı.Şuanda üstü kapalı bir akvaryumda örümceklerle beraber tutuyorum.Büyük bir çekirge kayıp.Ama karnında bir şişlik yok.Örümcekler yemiş olsa bacak ve dış iskeleti kalması gerek.Tüm gün yoktum bekli sindirdi.Çok sakin.tok gibi.
Celine Dion - Because You Loved Me Lyrics 04:30
Celine Dion - Because You Loved Me Lyrics 7.797 izlenme - 3 yıl önce Celine Dion - Because You Loved Me Lyrics
Karadula Saldıran Örümcek - Böcek Reis 08:14
Karadula Saldıran Örümcek - Böcek Reis 4.092 izlenme - 1 yıl önce Madagaskar türü dişi Karadula saldıran erkek örümceğin akibeti. Karadula saldırmak cesarat işi. Ama sonu şaşırtacak.
Celine Dion - Loved Me Back To Life 03:55
Celine Dion - Loved Me Back To Life 6.896 izlenme - 3 yıl önce Celine Dion - Loved Me Back to Life Şarkı Sözü: I was walking dead Stuck inside my head I couldn't get out Turn the lights down The voices inside so loud Need a jump-start, catatonia I couldn't feel, I wish that I could disappear The voices inside so real But you stood by my side Night after night, night after night. You loved me back to life, life From the coma. The wait is over. You loved me back to life, life From the coma. We lovers again tonight. Back to life, back to life, back to life, back to life, yeah, yeah. You woke me up, one touch and I felt alive You loved me back to life, Back to life, thought I died. The voices inside so quiet. But you stood by my side Night after night, night after night. You loved me back to life, life From the coma. The wait is over. You loved me back to life, life From the coma. We lovers again tonight. Strong hand, thick skin and an open heart You saw through the pain, saw through the mask You never gave up on me, yeah Life, life From the coma. The wait is over. You loved me back to life, life From the coma. We lovers again tonight Back to life, back to life, back to life, back to life Back to life, back to life, back to life, back to life Yeah, yeah...
Bol Kıllı Zıplayan Örümcek 05:10
Bol Kıllı Zıplayan Örümcek 3.721 izlenme - 1 yıl önce 15 gündür evde beslediğim zıplayan örümceği bu gün özgürlüğüne kavuşturdum.Karadul yuvasını farketti ve hiç temasa girmeden ve saldırı ihtimaline karşı son derece dikkatli bir şekilde akvaryumdan çıktı.Böcekler dünyasının panterleri denilen bu örümcek son derece zeki ve gözleri o derece gelişmiş. SonyHDR-CX405 ilk macro çekimim
Maroon 5 She Will Be Loved 04:31
Maroon 5 She Will Be Loved 15.209 izlenme - 9 yıl önce şarkı ve video klibin müthiş uyumu...
Komşu Yuvanın Kocasını Yiyen Karadul 07:28
Komşu Yuvanın Kocasını Yiyen Karadul 3.423 izlenme - 1 yıl önce Ortamda yiyebileceği bir çok örümcek ve böcek varken gidip genç Karadul'un kocasını yemesi çok ilginç.Kocası yenilen karadul panik halinde,aşırı huzursuz ve kaçma eğilimli.ortamlarını ayırdım fakat hala çok tedirgin.Muhtemelen hala olayın şokunu ve korkusunu yaşıyor.Normal kendine benzer bir geldi ve sevgilisini yedi ..
Isırdığında Kanatan Karınca İstilası 09:07
Isırdığında Kanatan Karınca İstilası 3.049 izlenme - 1 yıl önce İlk kez gördüğüm;kanatlı karınca istilası.Karıncalar sanki bir şeylerden kaçarcasına panik halinde her tarafa yayılıyor.Kanatsız askerler aralarında onları koruyor.Küçük kanatsızlarsa bakımlarını yapıyor.
Bulut Desenli Örümcek 03:41
Bulut Desenli Örümcek 3.025 izlenme - 1 yıl önce Doğa tam bir patlama yaşıyor. Zaman bulursanız en küçük bir bitki birikintisinin olduğu,insanların fazla kurcalamadığı,üzerine basmadığı,ilaç ve kimyasal atıkların bulaşmadığı yerlere alıcı gözle bakın. İnanılmaz bir yaşam mücadelesi var.Örümcekler için durum ; erkekler koşuşturuyor.Gelecek nesillerin devamını sağlaya bilmek için mücadele veriyorlar.Her ay ,hatta her hafta başka bir türün hakimiyeti görülüyor.Bu günleri kaçırmayın ve doğayı gözlemleyin..derim.
Kesik Parmak Ucu Görünümlü Kozanın İçindekiler 03:48
Kesik Parmak Ucu Görünümlü Kozanın İçindekiler 3.314 izlenme - 1 yıl önce Kuru bir dala yapıştırılmış kesik bir parmak ucu görünümlü bir koza görürseniz açmayın. İçinde yüzlerce baharı bekleyen minik hayat var.
Saldırgan Yavru Bozyörük Yılanı 10:14
Saldırgan Yavru Bozyörük Yılanı 3.304 izlenme - 1 yıl önce Karşılaşırsanız korkmayın,kaçacaktır. Fakat sıkıştırmayın;ısırır. Doğal dengede hayati önemde bir canlı. Sakın öldürmeyin.
Sahibini Tanıyan Kopan Bacak - Böcek Reis 03:07
Sahibini Tanıyan Kopan Bacak - Böcek Reis 3.174 izlenme - 1 yıl önce Bir örümcek cinsi kertenkelenin kuyruğunu kopararak düşmanlarından kurtulması gibi o da bacağını koparıyor. fakat bir farkla; örümceğin kopan bacağı örümceği tanıyor. örümcek yanına gelince heyecanlanıyor ve sert kasılmalar yapıyor..Şaşırmaya hazır olun..
Uysal Kız - Çıyan 06:09
Uysal Kız - Çıyan 2.985 izlenme - 1 yıl önce Belgesellerde çok vahşi saldırgan yaratıklar gibi gösterilen çıyanı yakından inceledim. Çok büyük bir ön yargının olduğunu gördüm. Parmağımı ısırmadı,yemedi.Sadece gölgesine gidip yatmayı tercih etti.
Billie Joe Armstrong ft. Miranda Lambert - When Will I Be Loved (2014 Grammy Ödülleri) 02:07
Billie Joe Armstrong ft. Miranda Lambert - When Will I Be Loved (2014 Grammy Ödülleri) 9.131 izlenme - 3 yıl önce Billie Joe Armstrong ft. Miranda Lambert - When Will I Be Loved (2014 Grammy Ödülleri)
Günbatımını Seyreden Yengeç 05:44
Günbatımını Seyreden Yengeç 2.737 izlenme - 1 yıl önce Harika gün batımını çıktığı kayanın üzerinden izleyen yengeç. Video Urla Liman mevkisinde yaklaşık 10 gün önce akşam 18 saatlerinde çekildi.
Mücevher Karafatma - Böcek Reis 09:33
Mücevher Karafatma - Böcek Reis 2.459 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en çirkin en berbat böceği olarak düşündüğüm karafatma bu gün karşıma öyle bir formda çıktı ki şaşırmamak mümkün değil. Bu kez güzellikte dereceye girecek türden. Bu nedenle kesin hükümlü olmamak gerekiyor.Böcekler dünyası öyle enteresan ki her an tersköşe olabiliyorsunuz.
DJ Sava feat. Irina Rimes - I Loved You 03:47
DJ Sava feat. Irina Rimes - I Loved You 1.318 izlenme - 9 ay önce DJ Sava feat. Irina Rimes - I Loved You (Official Video) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
 Kesik Parmak Ucu Görünümlü Kozadan Yavruların Çıkması 04:57
Kesik Parmak Ucu Görünümlü Kozadan Yavruların Çıkması 2.202 izlenme - 1 yıl önce Kesik parmak ucu görünümlü kozadan yavrular çıktı. İlginç olan ise saldırgan karadullar yavruları benimsedi. Kendi yavruları sanıyor gibi.
Celine Dion - Loved Me Back to Life 04:03
Celine Dion - Loved Me Back to Life 5.285 izlenme - 4 yıl önce Music video by Celine Dion performing Loved Me Back to Life. (C) 2013 Sony Music Entertainment Canada Inc.
Otobur Örümcek 04:48
Otobur Örümcek 1.894 izlenme - 1 yıl önce Örümcekleri etobur canlılar olarak biliriz.Fakat içlerinde bazıları otobur ve polenlerin yayılması sağlıyor ,tozlaşmaya katkı sağlıyor. Fakat videoda sadece bu ayrıntı yok.Ayrıca tambir avcı olan yeşil örümceği av yapan başka bir tür.Madagaskar karadulunu göreceğiz.Doğa tam bir ölüm kalım savaşı verilen arena.Her yerde bu mücadeleyi görmek mümkün.Macro boyutlardaki evren çok daha gizemli ve çeşitli.