Hoşgeldiniz!

Lovre Kalinic

Beşiktaş'ta Boyko'nun alternatifi beli oldu 02:50
Beşiktaş'ta Boyko'nun alternatifi beli oldu 1.226 izlenme - 2 yıl önce Transfer döneminde adımlarını sağlam atmaya hazırlanan Beşiktaş, Dnipro kalecisi Denys Boyko transferinin alternatifini belirledi. Habertürk'ün haberine Denys Boyko transferi için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bu transferin gerçekleşmemesi durumunda Hajduk Split forması giyen kaleci Lovre Kalinic'e yönelecek. West Ham United Teknik Direktörü ve eski Beşiktaş teknik sorumlusu Slaven Bilic'in önerdiği iddia edilen kalecinin Beşiktaş'a sıcak baktığı öne sürüldü. Lovre Kalinic kimdir? Kaç yaşındadır? Nasıl bir kalecidir? 25 yaşındaki Lovre Kalinic futbola 2009 yılında Hajduk Split altyapısında başladı. 2012 yılına kadar çeşitli Hırvatistan kulüplerine kiralanan Hırvat kaleci 2012 yılında Hajduk Split kalesini devraldı. Bu sezon Hajduk Split ile 28 maçta forma giyen Lovre Kalinic, bu mücadelelerin 14'ünde gol yememeyi başardı. http://www.futbolarena.com/haber/besiktas/224023/77/besiktasta-boykonun-alternatifi-belli-oldu.html
Bilic'ten Beşiktaş'a kaleci önerisi! 04:24
Bilic'ten Beşiktaş'a kaleci önerisi! 31 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Hırvat ekibi Hajduk Splitte forma giyen 25 yaşındaki eldiven Lovre Kalinic için nabız yoklamaya başladı.
03:19
"Beşiktaş'ın radarında o kaleci var" 23 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin'in Beşiktaş'ın transfer radarında olan kalecinin Hajduk Split'in 25 yaşındaki Lovre Kalinic olduğunu iddia etti.