Hoşgeldiniz!

Lsd Videoları İzle

Kobra'nın Lsd İle İmtihanı 00:45
Kobra'nın Lsd İle İmtihanı 18.216 izlenme - 3 yıl önce Uluşturucu maddeleri arasında bünyeye en ağır halisinasyonları yaşattığı bilinen Lsd'nin yılan üzerindeki etkisini izliyoruz.
Yılana Uyuşturucu Verilirse 00:45
Yılana Uyuşturucu Verilirse 13.206 izlenme - 3 yıl önce Bir uyuşturucu türü olan 'Lsd'nin yılan üzerindeki etkisi kameralar tarafından kaydedildi.
Beyaz Arabanın Başına Gelen İlginç Olaylar 03:53
Beyaz Arabanın Başına Gelen İlginç Olaylar 6.820 izlenme - 2 yıl önce Çin'de meydana gelen olayda bir takım kişilerin arabaya saldırmasıyla başlayan gariplikler huzur ve sükunetle sona eriyor. Video'yu ben çekmediğim ve internete ben koymadığım için daha iyisini bulamadım. Kalitesine laf edip boş boş konuşmayın.
Asap Rocky - LSD 05:27
Asap Rocky - LSD 7.169 izlenme - 2 yıl önce Asap Rocky - LSD (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse 1] I know I dream about her all day I think about her with her clothes off I'm ridin' 'round with my system pumpin' LSD I look for ways to say, "I love you" But I ain't into makin' love songs Baby, I'm just rappin' to this LSD She ain't a stranger to the city life I introduce her to this hippy life We make love under pretty lights, LSD (Acid) I get a feelin' it's a trippy night Them other drugs just don't fit me right Girl, I really fuckin' want love, sex, dream Another quarter to the face system Make no mistakes, it's on, a leap of faith for love It takes a place in feelin' that you crave doin' Love, Sex, Dreams [Chorus] It started in Hollywood Dreamin' of sharin' love My tongue had a loss for words Cause my feelings just said it all Party just started up Dreamin' of sharin' worlds Held this feeling for way too long Said I really wanna let it go [Verse 2] I've been gettin' fly because the gimmick's so dope I've been getting high cause I figured Lord told me I've been drinking, driving, I will never go home I'm gon' stay drivin' cause the weather so cold Feeling low some times when the light shines down Takes me high Can you feel it? Can you feel it? Feeling low sometimes when the light shines down Takes me high Can you feel it? Can you feel it? [Interlude] For all them hoes that was frontin' on niggas back in the day (this for my broke jiggy niggas) excuse me, fuck out my face. They say wealth is in the mind, not the closet, I learned that from a very wise man [Verse 3] Okay excuse me, Mr. Bill Collector, I got problems My check arrive mañana, I'ma pay my debt, I promise I spent 20 thousand dollars with my partners in Bahamas Another 20 thousand dollars on Rick Owens out in Barneys I said excuse me, why the fuck you lookin'? What's your problem? I swear we gon' have drama if you touch my tailored garments All you see is niggas here, so that means it's triggers there What you mean? We got weed, and codeine and bricks for sale I bet a lot of niggas plottin' so you know I got that heater, bruh Try my side in Harlem, catch me ridin' with my nina, bruh She got an apple bottom that remind you of Bonita, bruh Oh you mean like Q-Tip? Now that girl my new bitch Excuse me, no, I believe the proper term's excuse you I could switch up on you niggas and start shittin' if I choose to That's when the new you becomin' different since they knew you I guess the new me is gon' take some gettin' used to [Chorus] It started in Hollywood Dreamin' of sharin' love My tongue had a loss for words Cause my feelings just said it all [Outro] I look for ways to say, "I love you" But I ain't into makin' love songs Baby I'm just rappin' to this LSD Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! A$AP Rocky - LSD Directed By Dexter Navy Co-Directed By A$AP Rocky An AWGE Film Special Thanks To PKCZ/LHD Inc
Kediye LSD Vererek Deney Yapmak 00:55
Kediye LSD Vererek Deney Yapmak 6.674 izlenme - 3 yıl önce Lsd nin kedi üzerindeki etkisini inceleyen İsviçreli bilim adamları bla bla bla.... izleyin işte....
Kafa Yakan Sebastian Yorumu - Nasimabc 01:15
Kafa Yakan Sebastian Yorumu - Nasimabc 4.569 izlenme - 2 yıl önce Efendim daha öncesinde "Balon Kız" eseriyle gördüğümüz bu ablamız bu sefer son ayların popüler şarkısı olan Sebastian'ı yorumlamış. Saykonun dibini yaşıyor, kafanızı yakıyorsunuz. Bilinçaltınız fena bir biçimde yoklanabilir. İzleyelim...
Kediye LSD Vererek Deney Yapmak 00:54
Kediye LSD Vererek Deney Yapmak 3.484 izlenme - 4 yıl önce Lsd nin kedi üzerindeki etkisini inceleyen İsviçreli bilim adamları bla bla bla.... izleyin işte....
Ev Hanımı Üzerinde Lsd Deneyi Yapmak 08:45
Ev Hanımı Üzerinde Lsd Deneyi Yapmak 1.763 izlenme - 2 yıl önce 1956'da Amerika'lı Psikoanalist Sidney Cohen gerçekleştirdiği bu deney , hayatında hiçbir uyuşturucu tecrübesi olmayan basit bir ev hanımının LSD etkisi altındaki hal ve haraketlerini şaşkınlık içerisinde izlettiriyor.
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 07:36
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 1.215 izlenme - 2 yıl önce LSD olarak adlandırılan uyuşturucu maddenin nasıl bir etki yarattığına dair görsel bir deney hazırlanmış. Olay basit; merkezdeki daireye gözünüzü kırpmadan bakıyorsunuz ve ardından da, gözünüzü çevirip; etrafınızdaki bir alana odaklanıyorsunuz. Not: Az aydınlatılmış bir ortamda denerseniz epey ilginç sonuçlar alabilirsiniz. Sonuna kadar dayanabilenler, bu etkiyi inanılmaz bir şekilde hissedecektir.
Love & Theft 06:49
Love & Theft 795 izlenme - 1 yıl önce LSD içince ne oluyor'u cevaplamaya çalışmış abilerimiz sanırsam.
Lsd Etkisi 00:59
Lsd Etkisi 2.038 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar içmeyin la vallaha kötü bi şey. halk hareketi de başladı gerçi ama olsun içmemekte fayda var. Ayda yılda bir falan demeyin vallaha kaydırağın ucundan hoooop bi kaydın mı hadi geçmiş olsun. Kağıt yaladım üçgen mitsubişi çaktım diye gezersin sonra.
Lsd ile Yolculuk 05:00
Lsd ile Yolculuk 1.874 izlenme - 2 yıl önce LSD, ilk defa 19 Nisan 1943 yılında Albert Hoffman tarafından Artur Stroll'un çavdar üzerinde yatişen bir tahıl mantarı olan ergottan türettiği ergotamineden sentezlendi. Amerikada yasak bir ilaç olup 40 yıla kadar hapisa cezası vardır
tr'de elektrikli lsd kapılı tek 106 00:57
tr'de elektrikli lsd kapılı tek 106 5.453 izlenme - 9 yıl önce tr'de elektrikli lsd kapılı tek 106
A$ap Rocky - Lsd (Türkçe Altyazılı) 05:27
A$ap Rocky - Lsd (Türkçe Altyazılı) 1.406 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için: fb.com/rapceviri 1- hava soğuk derken sorunlarından bahsediyor 2- Tribe Called Quest'in Bonita Applebum şarkısına gönderme 3- Q-tip=Tribe Called Quest not: dream'i düş olarak çevirdim, en uygun öyle geldi.
Lsd Kafası 03:23
Lsd Kafası 1.253 izlenme - 2 yıl önce Abimiz LSD'yi almış vücüduna,başlamış videoyu çekmeye.Baya saykodelik bir video..Hep birlikte izleyelim efenim..
Yılana uyuşturucu verilirse! 00:45
Yılana uyuşturucu verilirse! 1.301 izlenme - 3 yıl önce Bir uyuşturucu türü olan 'Lsd'nin yılan üzerindeki etkisi kameralar tarafından kaydedildi.
Kobra'nın Lsd İle İmtihanı 00:45
Kobra'nın Lsd İle İmtihanı 867 izlenme - 3 yıl önce Uluşturucu maddeleri arasında bünyeye en ağır halisinasyonları yaşattığı bilinen Lsd'nin yılan üzerindeki etkisini izliyoruz.
Kasım Şeren - Aşk Benimle on LSD 04:01
Kasım Şeren - Aşk Benimle on LSD 624 izlenme - 1 yıl önce Son zamanlarda çıkardığı şarkılarla Türkiye'nin yeni hiperstarı olmaya aday olarak gördüğümüz Kasım Şeren'in Aşk Benimle şarkısını bilmeyen yok. Şarkının bu versiyonunda ise, eğer LSD kullanmış olsaydınız bu klibi nasıl göreceğiniz simüle edilmiş. İzlioruz
LSD Belgeseli - National Geographic (48 Dk) 47:03
LSD Belgeseli - National Geographic (48 Dk) 720 izlenme - 2 yıl önce "Lizerjik asit dietilamidi kısaca LSD ya da LSD-25 National Geographic tarafından hazırlanan bu belgesel bu uyuşturucunun nasıl piyasaya çıktığını, nasıl elde edildiğini ve özel satıcıları ile görüşerek nasıl müşterilerine ulaştığını anlatan ayrıca Psikolojik tedavilerde ullanılmasını ayrıca bu deneyimi gerçekten yaşayanlardan anlatımla sunulan güzel bir belgesel."
Kediye LSD Vererek Deney Yapmak 00:55
Kediye LSD Vererek Deney Yapmak 1.045 izlenme - 4 yıl önce Lsd nin kedi üzerindeki etkisini inceleyen İsviçreli bilim adamları bla bla bla.... izleyin işte....
Lsd Etkisiyle Dupstep Yapan Yılan :)) 00:45
Lsd Etkisiyle Dupstep Yapan Yılan :)) 930 izlenme - 3 yıl önce En İyi Komik Videolar Bu Kanalda
Kediye Lsd Vererek Deney Yapmak 00:55
Kediye Lsd Vererek Deney Yapmak 640 izlenme - 3 yıl önce Lsd nin kedi üzerindeki etkisini inceleyen İsviçreli bilim adamları bla bla bla.... izleyin işte ne diyem.
ALS Hastaları İçin Poposuna Şaplak Atan Bayan 00:15
ALS Hastaları İçin Poposuna Şaplak Atan Bayan 570 izlenme - 2 yıl önce Bu ablamızda ALS hastalarına destek için biraz su ve buz eşliğinde sıradışı bir eylem gerçekleştirmiş.
Yılana Lsd (Uyuşturucu) Verilirse 00:55
Yılana Lsd (Uyuşturucu) Verilirse 621 izlenme - 3 yıl önce Lsd olarak tanınan ve insana verildiği takdirde ruhsal bir yolculuğa çıkartan (tıbba göre halüsinasyona sebeb olan) bu madde yılana veriliyor. Dostumuza bu zevki yaşattıkları için teşekkür mü etsem yoksa hayvanı mallıklarına malzeme ettikleri için küfür mü etsem bilemedim.
Pikachu on Acid 03:31
Pikachu on Acid 519 izlenme - 2 yıl önce Kahramanlarımız ash, misty, brock ve pikachu, woodstock ruhunu canlandırmak adına çıktıkları yolculuklarında roket takımı (team rocket)'nın saldırısına uğrarlar. Karşılaşma esnasında pikachu'nun overdose'dan kendini kaybetmesi ise kahramanlarımıza zor anlar yaşatacaktır.
Pink Floyd - Mademoiselle Nobs 02:15
Pink Floyd - Mademoiselle Nobs 457 izlenme - 2 yıl önce Siteye bu videonun yüklenmiş olmaması çok şaşırtıcı geldi yüklemesem olmaz dedim. Görüntüler Live at Pompeii'den, vokallerdeki köpeciğimize LSD verilmiş. İzliyoruz.
5 Dakikada Uyuşturucu Etkisi 05:01
5 Dakikada Uyuşturucu Etkisi 463 izlenme - 2 yıl önce Deneyselliğin geldiği son nokta olarak gösterebileceğimiz, bir iki dakika içinde İlluminati’ye bağlayabileceğimiz video, İspanyol sanatçı Claudia Mate tarafından hazırlandı. İlk kişisel sergisinin sonunda deneysel video çalışmasını yayınlayan Mate, size oturduğunuz yerden kafa yakma garantisi veriyor.
Gerçek Hayatta Far Cry 04:52
Gerçek Hayatta Far Cry 739 izlenme - 2 yıl önce Far Cry Almanya'da Crytek tarafından geliştirilmiş ve üç Türk yazılımcının da arasında bulunduğu Ubisoft tarafından yayınlanan bir oyundur. Bu üç Türk yazılımcı sayesinde bu oyun için bir dönem "Türkler yapmış, Türk oyunu lan bu!" şeklinde gurur duymamıza sebep olmuştur lakin gelin görünkü bu oyunun yapımında 3 Türk yazılımcının payı devede kulak kalır. Her neyse efenim çok sevdiğim bir youtube channelı olan "CorridorDigital"ın gerçek hayata uyarlanmış eğlenceli Far Cry videosu sizlerle. Sevgiler.
Action Bronson - Easy Rider (Adımız Miskindir Bizim) 04:49
Action Bronson - Easy Rider (Adımız Miskindir Bizim) 346 izlenme - 2 yıl önce Kızıl saçlı zenci kardeşimiz Action Bronson, Mazhar-Fuat'ın "Adımız Miskindir Bizim" isimli parçasını altyapı olarak kullanmış ve güzel bir klip çekmiş. Adımız Miskindir Bizim: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25219/mazhar-ve-fuat-adimiz-miskindir-bizim
Battal Gazinin İntikamı - Yeryüzünün En Etkili Kimyasalı 01:47
Battal Gazinin İntikamı - Yeryüzünün En Etkili Kimyasalı 300 izlenme - 2 yıl önce Battal Gazi'nin oğlu, kendisine düşman olarak yetiştirilmek istenmektedir. Bunu sağlamak için kullanılması gereken tek şey kimyasal bir maddedir. Günümüzdeki imkanlarla henüz ulaşılamamış etkili ilaç, 2-3 sn içinde beyni yıkamaktadır.