Hoşgeldiniz!

lube

Derin Futbol - Kayganlaştırıcı Muhabbeti 07:15
Derin Futbol - Kayganlaştırıcı Muhabbeti 1.290 izlenme - 3 yıl önce Adı "Derin Futbol" olan ama her türlü belden aşağı muhabbetin döndüğü mecra haline gelen programda bu kez konu Fenerbahçeli kadın gazeteci Lube Ayar'dı. Ahmet Çakar cinsel aşağılama rezilliğini başlattıktan sonra bu kez de "ahlaklı" adam rolüne soyundu... -"Hepimizin çoluğu çocuğu, bacısı var... Kızı var.. Yapmayın, ismini söyleyin, Allah rızası için yapmayın!"
Maklube Devirirken Yaşanan Kaza (Öğrenci Evi İçerir) 01:41
Maklube Devirirken Yaşanan Kaza (Öğrenci Evi İçerir) 1.130 izlenme - 3 yıl önce Maklubeyi bilmeyen arkadaşlar için; cemaat evlerinin vazgeçilmezi olan, topluluk halinde tek bir tepsi içinden yenen, pilav, et, patates, salata ve yoğurt'tan oluşan lezzetli bir yemektir. Kombinasyonları değişebilmekle birlikte, tepsinin tam ortasında pilav, üzerinde et ve patates, boşta kalan alanlarda da şeritler halinde yoğurt ve salata şeklinde yapılır. Ayrıca öğrenci evlerinde maklube yemeden önce üzerine çatal dikir, çatali ilk devirene bulaşıklar yıkatılır. Şahsi kanaatim; arkadaş grubuyla maklube yemek, ölmeden önce yapılması gereken 100 şey içerisinde yer alır.
Deniz Arman - Lube Ayar Karşı Karşıya 05:35
Deniz Arman - Lube Ayar Karşı Karşıya 639 izlenme - 6 yıl önce
Rasim Ozan Kütahyalı Lube Ayar'ı böyle rezil etti (Konu Aziz Yıldırım) 07:32
Rasim Ozan Kütahyalı Lube Ayar'ı böyle rezil etti (Konu Aziz Yıldırım) 694 izlenme - 6 yıl önce aziz yıldırım rasim ozan kütahyalı lube ayar ters cephe kanalturk fenerbahçe şike teşvik primi şaibe futbol küme düşürme eksin puan silme salih tuna ümit zileli enver aysever gazeteci galatasaray beşiktaş trabzonspor bursaspor eskişehirspor şekip mosturoğlu bülent uygun ümit karan ilhan ekşioğlu başkanı canlı yayın tartışma kavga
M Baransu ve LUBE AYAR 09:29
M Baransu ve LUBE AYAR 132 izlenme - 5 yıl önce M Baransu ve LUBE AYAR
lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu 05:35
lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu 92 izlenme - 6 yıl önce lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu
Lube Ayar şike açıklaması 09:46
Lube Ayar şike açıklaması 65 izlenme - 5 yıl önce Lube Ayar şike açıklaması
Lube AYAR açıklamalar 04:00
Lube AYAR açıklamalar 51 izlenme - 6 yıl önce Lube AYAR açıklamalar
Grease Valves Lubrication Valves For Lube Equipment 01:32
Grease Valves Lubrication Valves For Lube Equipment 4 izlenme - 5 ay önce Grease valves are the parts and device equipped in lubrication equipment, grease valves is available from low to high pressure and wide media applicable http://www.lubrication-equipment.com/
Lube Ayar: Cüneyt Çakır Fırat Aydınus’tan Daha Kötü 00:08
Lube Ayar: Cüneyt Çakır Fırat Aydınus’tan Daha Kötü 7 izlenme - 10 ay önce Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına gazeteci Lube Ayar katıldı. Hakemleri tek tek eleştiren Ayar, “Fırat Aydınus, iyi midir kötü müdür tartışılır. Yine de bir Cüneyt Çakır değil. Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus’tan daha kötü” dedi.
All Natural Lube Review : Sinclair Organic Lubricant - ? % Pure Aloe Vera ?? 01:24
All Natural Lube Review : Sinclair Organic Lubricant - ? % Pure Aloe Vera ?? 3 izlenme - 7 ay önce
Mehmet Erdem, Gülhan Şen, Türkü Turan ve Lube Ayar Burada Laf Çok'ta 00:27
Mehmet Erdem, Gülhan Şen, Türkü Turan ve Lube Ayar Burada Laf Çok'ta 26 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 21 Ocak Salı akşamı 23.30'da Mehmet Erdem, Gülhan Şen, Türkü Turan ve Lube Ayar konuk olacak.
Burada Laf Çok -  22 Ekim 2015 01:35:01
Burada Laf Çok - 22 Ekim 2015 11 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 22 Ekim Perşembe gecesi Cezmi Baskın, Yağız Can Konyalı, Beyza Şekerci, Lube Ayar konuk oldu.
Lube Ayar: Cüneyt Çakır’ın Kafasında Hep Tilkiler Dolaştığını Düşünüyorum 00:14
Lube Ayar: Cüneyt Çakır’ın Kafasında Hep Tilkiler Dolaştığını Düşünüyorum 3 izlenme - 10 ay önce Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programında, gazeteci Lube Ayar’ı ağırladı. Ayar, hakemlerle ilgili düşüncelerini, “Gerçekten beğendiğim hakem yoktur. Cüneyt Çakır’ın kafasında hep tilkiler dolaştığını düşünüyorum. Fırat Aydınus’u nispeten daha iyi buluyorum” cümleleriyle açıkladı.