Hoşgeldiniz!

lube

Derin Futbol - Kayganlaştırıcı Muhabbeti 07:15
Derin Futbol - Kayganlaştırıcı Muhabbeti 1.164 izlenme - 2 yıl önce Adı "Derin Futbol" olan ama her türlü belden aşağı muhabbetin döndüğü mecra haline gelen programda bu kez konu Fenerbahçeli kadın gazeteci Lube Ayar'dı. Ahmet Çakar cinsel aşağılama rezilliğini başlattıktan sonra bu kez de "ahlaklı" adam rolüne soyundu... -"Hepimizin çoluğu çocuğu, bacısı var... Kızı var.. Yapmayın, ismini söyleyin, Allah rızası için yapmayın!"
Maklube Devirirken Yaşanan Kaza (Öğrenci Evi İçerir) 01:41
Maklube Devirirken Yaşanan Kaza (Öğrenci Evi İçerir) 1.004 izlenme - 2 yıl önce Maklubeyi bilmeyen arkadaşlar için; cemaat evlerinin vazgeçilmezi olan, topluluk halinde tek bir tepsi içinden yenen, pilav, et, patates, salata ve yoğurt'tan oluşan lezzetli bir yemektir. Kombinasyonları değişebilmekle birlikte, tepsinin tam ortasında pilav, üzerinde et ve patates, boşta kalan alanlarda da şeritler halinde yoğurt ve salata şeklinde yapılır. Ayrıca öğrenci evlerinde maklube yemeden önce üzerine çatal dikir, çatali ilk devirene bulaşıklar yıkatılır. Şahsi kanaatim; arkadaş grubuyla maklube yemek, ölmeden önce yapılması gereken 100 şey içerisinde yer alır.
Deniz Arman - Lube Ayar Karşı Karşıya 05:35
Deniz Arman - Lube Ayar Karşı Karşıya 637 izlenme - 5 yıl önce
Rasim Ozan Kütahyalı Lube Ayar'ı böyle rezil etti (Konu Aziz Yıldırım) 07:32
Rasim Ozan Kütahyalı Lube Ayar'ı böyle rezil etti (Konu Aziz Yıldırım) 673 izlenme - 5 yıl önce aziz yıldırım rasim ozan kütahyalı lube ayar ters cephe kanalturk fenerbahçe şike teşvik primi şaibe futbol küme düşürme eksin puan silme salih tuna ümit zileli enver aysever gazeteci galatasaray beşiktaş trabzonspor bursaspor eskişehirspor şekip mosturoğlu bülent uygun ümit karan ilhan ekşioğlu başkanı canlı yayın tartışma kavga
M Baransu ve LUBE AYAR 09:29
M Baransu ve LUBE AYAR 127 izlenme - 5 yıl önce M Baransu ve LUBE AYAR
lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu 05:35
lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu 92 izlenme - 5 yıl önce lube ayar'a sorunlan belgeler ayarını bozdu
Lube Ayar şike açıklaması 09:46
Lube Ayar şike açıklaması 62 izlenme - 5 yıl önce Lube Ayar şike açıklaması
Lube AYAR açıklamalar 04:00
Lube AYAR açıklamalar 50 izlenme - 5 yıl önce Lube AYAR açıklamalar
lube yine program sonunda cildiriyor (bu sefer Deniz Arman) 05:22
lube yine program sonunda cildiriyor (bu sefer Deniz Arman) 38 izlenme - 5 yıl önce Deniz Arman programa telefonla bağlanarak Galatasaray ve Beşiktaş hakkında daha önceki programda "elimde belgeler var" diye oratalığı ayağa kaldıran Lube'nin "Galatasaray hakkında bende belge yok, sadece duymuştum var diye" demesini eleştriyor. Lube yine çıldırıyor...
Mehmet Erdem, Gülhan Şen, Türkü Turan ve Lube Ayar Burada Laf Çok'ta 00:27
Mehmet Erdem, Gülhan Şen, Türkü Turan ve Lube Ayar Burada Laf Çok'ta 23 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 21 Ocak Salı akşamı 23.30'da Mehmet Erdem, Gülhan Şen, Türkü Turan ve Lube Ayar konuk olacak.
Burada Laf Çok -  22 Ekim 2015 01:35:01
Burada Laf Çok - 22 Ekim 2015 9 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 22 Ekim Perşembe gecesi Cezmi Baskın, Yağız Can Konyalı, Beyza Şekerci, Lube Ayar konuk oldu.