Hoşgeldiniz!

lübnan

Kavşakta drift (Lübnan) 00:30
Kavşakta drift (Lübnan) 171.578 izlenme - 5 yıl önce Kavşakta drift (Lübnan)
Dağların Ardında (Tramontane) Türkçe Altyazılı Fragman 01:31
Dağların Ardında (Tramontane) Türkçe Altyazılı Fragman 3.429 izlenme - 4 hafta önce 23 Haziran 2017'de gösterime girecek Dağların Ardında / Tramontane filminin fragmanı. Yönetmen: Vatche Boulghourjian
Lübnan Geceleri ve Arap Kızları 03:10
Lübnan Geceleri ve Arap Kızları 27.287 izlenme - 2 yıl önce Lübnan gecelerinden renkli görüntüler eşliğinde arap kızlarının sıcak eğlenceleri ve harika oryantal döktürmeleri Sizlerle ...
7 Yıldır Görmediği Annesine Uçan Tekme Attı 00:51
7 Yıldır Görmediği Annesine Uçan Tekme Attı 37.962 izlenme - 3 yıl önce Lübnan'da uzun zamandır birbirleriyle görüşmeyen aile üyelerinin buluşturulduğu program garip bir olaya tanıklık etti.
Lübnanlı Sunucu Canlı Yayında Döktürdü 00:40
Lübnanlı Sunucu Canlı Yayında Döktürdü 20.136 izlenme - 3 yıl önce Lübnanlı televizyon sunucusunun müzik eşliğinde dans ettiği anlar internette popüler oldu.
Lübnan Kızından Güzel Bi Ses 03:04
Lübnan Kızından Güzel Bi Ses 35.183 izlenme - 8 yıl önce lübnan popstar yarışmasından çok güzel bi yorum güzel bi ses dinlemenizi tavsiye ediyorum
Lübnanlı Şarkıcının Cesur Klibi Ülkeyi Karıştırdı 02:55
Lübnanlı Şarkıcının Cesur Klibi Ülkeyi Karıştırdı 21.109 izlenme - 2 yıl önce Lübnanlı şarkıcı Zeezee M, televizyonda yayınlanan seksi klibiyle eleştirilerin hedefi haline geldi. Hem halk tarafından hem de otoriteriler tarafından oldukça eleştiri alan klibin yayından kalkması için oldukça yoğun tepkiler geliyor. Sert tepkiler gösterilen klip sosyal medyada ise büyük beğeni topladı.
Canlı Yayında Yumruk Yumruğa Kavga - Lübnan 00:37
Canlı Yayında Yumruk Yumruğa Kavga - Lübnan 201 izlenme - 1 hafta önce Lübnan televizyonundaki tartışma programı bir anda çığırından çıktı. Suriye rejimi yanlısı konuk ile muhaliflerin destekçisi olan konuk yumruk yumruğa kavga etti. Programda bir sunucu iki konuk vardı. Konuklardan biri Esad diğer ise Suriyeli muhaliflerin destekçisiydi. Kavga sunucunun eski milletvekilinin kuzeninn öldürülmesini hatırlatmasıyla başladı. Suriyeli muhaliflerin yanlısı olan konuğun akrabasıyla ilgili konuşurken tansiyon yükseldi. Stüdyo adeta savaş alanına döndü. Yaşanan kavga stüdyoda bulunan televizyon ekibi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Sonrasında yayın kesildi.
Elissa - Hikayti Maak 05:14
Elissa - Hikayti Maak 34.376 izlenme - 8 yıl önce arkadaşlar lübnan'ın aşk şarkılarının prensesi elissa'nın inanılmaz güzel slow bir şarkısı. mutlaka izleyin lütfen..
Lübnanlı Gencin İnanılmaz Yürüyül Bandı Dansı 01:45
Lübnanlı Gencin İnanılmaz Yürüyül Bandı Dansı 4.547 izlenme - 2 yıl önce Lübnanlı gencin yürüyüş bandında yaptığı modern ve geleneksel dansı birleştiren figürleri Facebook'ta yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlendi.
Lübnanlı Spiker Stüdyoda Oyun Oynadı 00:43
Lübnanlı Spiker Stüdyoda Oyun Oynadı 8.368 izlenme - 3 yıl önce Lübnan'da bir televizyon kanalında görev yapan spiker, haber sunduğu sırada oryantal müziğin sesini duyunca bir anda dans etmeye başladı. ORYANTALİ DUYUNCA DAYANAMADI OYNADI Spikerin, oryantal müzikten önce gayet ciddi, kaşları çatık bir şekilde olduğu görüldü. Ancak müziğin sesini duyduğu anda elindeki kalemi bırakıp, yakasındaki mikrofonu eline alarak müziğe ritim tuttu. Spikerin dansı, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.
Bu Penaltı Da Tarihe Geçer! 00:30
Bu Penaltı Da Tarihe Geçer! 6.480 izlenme - 4 yıl önce Bu penaltı da tarihe geçer! Lübnan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında dün oynanan dostluk maçında sahalarda ...
Polis Çatışmasında Nasibini Alan Bayan Muhabir! 01:01
Polis Çatışmasında Nasibini Alan Bayan Muhabir! 3.402 izlenme - 2 yıl önce Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Hizbullah yanlısı olarak bilinen parti mensupları ile polis arasında çıkan çatışmada haberi görüntüleyim derken polisin darbelerine mazur kalan lübnanla muhabir çatışmadan nasibini aldı. 12 kişinin yaralandığı çatışmada güvenlik güçlerinin müdahalesiyle çatışmanın sonlandırıldığı açıklandı.
Fairouz - Sa'altak Habibi (1975) 05:17
Fairouz - Sa'altak Habibi (1975) 4.564 izlenme - 2 yıl önce Arap dünyasının en önemli seslerinden biridir Lübnanlı Feyruz (Fairouz). Özellikle de Li Beirut şarkısı ile gönlümüzde ayrı bir yeri vardır.Gene onun kadar enfes bir parçası. Sözleri; Sa´altak habibi Lwen raihin Khalina khalina Otsba2na alsneen Atha kna 3atol altakaina 3atol Olesh mantlafat 5aifin Ana kl mabshofk Ka´ane bshofk Laol mara habibi Ana kol ma toda3na Kana toada3na La5er mara habibi klli ahkili nahna min Olesh mantlafat 5aifin Omn min 5aifin? Mao3dna bokra Osho ta´a5ar bokra Kolk msh gae habibi Am bshofk bal sa3a Btkat alsa3a mn almada gay habibi Oeadnye shty Ea smin 3alli talako Omsh 3arfin Omn min 5aifin
Nasrallah Taklidi Lübnan'ı Karıştırdı 01:57
Nasrallah Taklidi Lübnan'ı Karıştırdı 2.163 izlenme - 1 yıl önce Riyad’ın Lübnan ordusuna vermeyi planladığı 4 milyar dolarlık hibeyi geri çekmesinin ardından, Suudi Arabistan sermayeli bir televizyon kanalının Hizbullah lideri Hasan Nasrallah taklidi yapan bir komedyene yer vermesi ülkede tansiyonu yükseltti. Ortadoğu'da birçok ülkede izlenebilen, Suudi Arabistan sermayeli MBC televizyon kanalında gösterilen bir eğlence programında Şii Hizbullah Lideri Hasan Nasrallah’ı taklit eden bir komedyene yer vermesi Lübnan’da tansiyonu yükseltti. Wi-Fi adındaki programda Suudi Arabistanlı komedyen Halid Ferrac, Nasrallah kılığına girerek Hizbullah liderinin İran'la ilişkisini, Suriye devrimine yönelik tutumunu ve Yemen’le bağlantısını hicvetti. Hizbullah liderine yönelik hiciv yanlılarını sokağa döktü. Lübnan'da aralarında başkent Beyrut’un Güney Dahiye bölgesinin de olduğu birçok bölgede Suudi Arabistan karşıtı eylemler düzenlendi. Suudi Hanedanı'nın kınandığı ve Nasrallah'a destek verilen eylemlerde protestocular lastikleri yakarak barikatlar kurdu. Sünni kesimden tepki Sokakların kapatılmasına neden olan eylemlerin bazılarında Sünnilerin kutsallarının hedef alınması de, ülkede Sünnilerin tepkisne yol açtı. Lübnan Müslüman Âlimler Heyeti, Hizbullah protestolarında yapılan "hakaretleri" kınarken Sünni bakanların hükümetten istifasını istedi. Hizbullah, 2013 yılında Suriye'deki iç savaşa katıldığını açıklamıştı. İran destekli örgütün Şam rejiminin yanında yer alması ülkede Şii-Sünni gerginliğine sebep olmuştu. Suudi Arabistan hibesini iptal etti Lübnan’ın Suudi Arabistan’ın İran’daki temsilciliklerinin saldırıya uğramasını kınayan Arap Birliği kararına çekimser kalması, Riyad’ın tepkisine neden olmuştu. Suudi Arabistan bu kararın Lübnan’da devlet yönetiminde etkili olan İran destekli Şii Hizbullah’ın Riyad karşıtı tutumundan kaynaklandığını savunuyor. Riyad, vatandaşlarına Lübnan'a seyahatleri konusunda uyarı yapmasının ardından birçok körfez ülkesi de benzer bir adım attı.
 Lübnan - Ud Dansı 04:09
Lübnan - Ud Dansı 3.457 izlenme - 3 yıl önce Nicholas Nakhle isimli Lübnanlı ud sanatçısının ufak bir gösterisi. Not: Lübnanlı güzel kız içerir.
Ruby 03:04
Ruby 8.959 izlenme - 8 yıl önce
Adonis Akl - Şiki Şiki Baba (Orijinal) 02:49
Adonis Akl - Şiki Şiki Baba (Orijinal) 2.416 izlenme - 2 yıl önce Adonis Akl 1960'ta Lübnan Achrafieh'de doğdu. "Shiki Baba" adlı ilk albümü 1980 yılında piyasaya sürüldü. "Şiki Şiki Baba" şarkısının orijinali de kendisine aittir.
Feyruz - Li Beyrut 04:14
Feyruz - Li Beyrut 11.391 izlenme - 8 yıl önce feyruz - li beyrut (alamut1@hotmail.de)
Arap Ciciş - Myriam Klink 04:14
Arap Ciciş - Myriam Klink 2.391 izlenme - 2 yıl önce Cicisler'e rakip olma cabasiyla yanip tutusan Arap Cicis "Myriam Klink", sonunda o muhtesem klibini yayimladi. Üstün ses ve görüntü kaliteli klip ile sizleri bas basa birakiyorum. Iyi seyirler!
Feyruz - Bektob Esmak Ya Habibi 04:41
Feyruz - Bektob Esmak Ya Habibi 2.358 izlenme - 2 yıl önce Arap dünyasının önemli kadın ses sanatçılarından Lübnanlı Feyruz'un seslendirdiği nadide eserlerden biri.
Ulus Faciası (1 Şubat 1963) 00:54
Ulus Faciası (1 Şubat 1963) 1.568 izlenme - 1 yıl önce Ulus faciası ya da Middle East Airlines'in 265 sefer sayılı uçuşu, 1 Şubat 1963 tarihinde Lübnan Havayolu Şirketi Middle East Airlines-Air Liban'a ait Lefkoşa aktarmalı Beyrut-Ankara seferini yapmakta olan Vickers Viscount 745 D tipi yolcu uçağının Esenboğa Havaalanı'na inişe hazırlanırken Türk Hava Kuvvetleri'ne ait Douglas C-47 tipi nakliye uçağıyla çarpışması sonucu, her iki uçağın da Ulus semtinde bulunan meskun mahaller üzerindeki farklı noktalara düşmesiyle sonuçlanan havacılık kazasıdır. Kazada yolcu uçağında bulunan 11 yolcu ve 3 mürettebat, askeri uçakta bulunan 3 Türk askerî personeli ve uçakların düştükleri yerlerde bulunan 87 kişi ile beraber toplam 104 kişi hayatını kaybetmiştir.[1] Kazanın Ramazan ayında Ankara'nın önemli ticari ve yaşam merkezlerinden Ulus semtinde meydana gelmesi can kaybının artmasına neden olmuştur. Enkaz altından cansız çıkarılanların ve daha sonra hayatını kaybeden ağır yaralı kazazedelerin can kayıpları da eklendiğinde ölü sayısı kazadan sonraki günlerde giderek artmıştır. Bazı internet kaynaklarında kazada ölenlerin sayısı 120 olarak gösterilmektedir. kaynak; https://tr.wikipedia.org/wiki/Ulus_Faciası
7 Yıldır Görmediği Annesine Uçan Tekme Atmak 00:48
7 Yıldır Görmediği Annesine Uçan Tekme Atmak 2.680 izlenme - 3 yıl önce Lübnan'da 7 yıldır annesiyle görüşmeyen gencin çıkarıldığı canlı yayında hafızalardan silinmeyecek anlar yaşandı. Stüdyoda bir süre tartıştığı annesine tekme atan genç, program ekibi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Oğlunun bu hareketi karşısında neye uğradığını şaşıran kadın ise, ortalığı birbirine kattı.
Ya Yuni - Samira Tevfik 09:42
Ya Yuni - Samira Tevfik 2.211 izlenme - 2 yıl önce Lübnan'ın ünlü şarkıcılarından olan Samira Tevfik, ağırlıkla İbo'nun ve çeşitli sanatçılarrımızın temel kaynağı olmuştur. Parça İbo'nun Deryalım parçasının orjinalidir, fazlaca coşturur, bilgilerinize.
Do You Love Me 04:44
Do You Love Me 5.868 izlenme - 8 yıl önce lübnanlı şarkıcı bendaly remy
Lübnanlı Sunucu Canlı Yayında Döktürdü 00:40
Lübnanlı Sunucu Canlı Yayında Döktürdü 1.728 izlenme - 3 yıl önce Lübnanlı televizyon sunucusunun müzik eşliğinde dans ettiği anlar internette popüler oldu.
Emrah & Elissa - Wahiat El Hob (2000) 04:25
Emrah & Elissa - Wahiat El Hob (2000) 533 izlenme - 2 yıl önce 2000 yılında Lübnanlı şarkıcı Elissa ile "Wahiat El Hob" adlı şarkısına arapça ve türkçe düet yapmış Emrah abimiz.
Ragheb Alama - Habiby Ya Ghali 06:38
Ragheb Alama - Habiby Ya Ghali 870 izlenme - 2 yıl önce Ragheb Alama 7 Haziran 1962 tarihinde Lübnan, Beyrut'ta doğdu. Babası ilk Lübnan yargıçlarındandır. Alama 25 yılın üzerinde bir kariyere sahip. Alama en iyi Arap şarkıcısı olarak Murex Dor ödülünü kazanmıştır ve 2 kez en çok satan Ortadoğu Sanatçı platin CD ödülünü kazanmıştır.
Hizbullah Marşı 05:28
Hizbullah Marşı 669 izlenme - 2 yıl önce Hizbullah (Türkçe: Allah'ın Partisi) Lübnan'da bulunan, hem sivil hem de askeri kanadı olan Şiî inançlı siyasi bir partidir. Hizbullah'ın şu andaki genel başkanı Hasan Nasrallah'dır. Hizbullah 1982 yılında İran'daki İslam Devriminden esinlenerek kuruldu. Hizbullah siyasi ve silahlı mücadele kanatlarının yanı sıra fakir Lübnan halkına yardım amacıyla birçok kurumlar da işletmektedir. Bunların arasında 4 hastane, 12 klinik, 12 okul ve 2 tane de tarım yardım derneği bulunmaktadır. Genelde Arap ve Müslüman dünyasında yasal bir direniş örgütü olarak kabul edilen Hizbullah ABD, Kanada, İsrail ve Avustralya tarafından terörist ilan edilmiştir. Avrupa Konseyi ise bu konuda kesin bir tutum almamayı tercih etmiştir.
IŞİD Üzerine Filistin Yapımı Kısa Film 05:01
IŞİD Üzerine Filistin Yapımı Kısa Film 732 izlenme - 2 yıl önce Yayın yasakları, "unsur" açıklamaları arasında, Filistinlilerden kısa, öz ve açıklayıcı bir film.