Hoşgeldiniz!

luke evans

Dracula Untold 2. Fragman 01:59
Dracula Untold 2. Fragman 52.016 izlenme - 4 yıl önce 2014 yılında gösterime giren yeni Dracula filmi Dracula: Başlangıç (Dracula: Untold) fragmanı. Filmin başrolünde Luke Evans ve Dominic Cooper oynuyor.
No One Lives Kırmızı Şerit Fragman 02:00
No One Lives Kırmızı Şerit Fragman 5.882 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Luke Evans, Adelaide Clemens ve Derek Magyar yer aldığı korku gerilim türündeki No One Lives filminin kırmızı şeritli resmi fragmanı.
The Hobbit The Desolation of Smaug Fragman 2 01:32
The Hobbit The Desolation of Smaug Fragman 2 5.410 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Christopher Lee, Hugo Weaving, Evangeline Lilly, John Bell, Jed Brophy, Adam Brown, John Callen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Stephen Fry, Ryan Gage, Mark Hadlow, Peter Hambleton, Stephen Hunter, William Kircher, Sylvester McCoy, Graham McTavish, Michael Mizrahi, James Nesbitt, Dean O'Gorman, Lee Pace, Mikael Persbrandt, Ken Stott, Aidan Turner isimlerin yer aldığı Hobbit serisinin ikinci filmi olan The Hobbit The Desolation of Smaug filminin resmi ikinci fragmanı.
Dracula: Başlangıç Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:28
Dracula: Başlangıç Türkçe Altyazılı İlk Fragman 1.983 izlenme - 4 yıl önce Dracula: Untold/Dracula: Başlangıç 3 Ekim'de Sinemalarda. Dracula, gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler'ın hikayesini odaklanarak Drakula'nın ve vampir mitolojisinin köklerine iniyor. Filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik tecrübesine imza atan Gary Shore gerçekleştirirken, başrollerde Luke Evans, Dominic Cooper ve Sarah Gadon bulunuyor.
Herkes Ölecek - Kısa Klip 00:53
Herkes Ölecek - Kısa Klip 972 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Luke Evans, Adelaide Clemens, Derek Magyar gibi isimlerin yer aldığı Korku / Gerilim türündeki Herkes Ölecek (No One Lives) filminin film içi kısa klibi.
Dracula: Başlangıç Türkçe Altyazılı İkinci Fragman 02:05
Dracula: Başlangıç Türkçe Altyazılı İkinci Fragman 441 izlenme - 4 yıl önce DRACULA: BAŞLANGIÇ 3 Ekim'de SİNEMALARDA! Dracula, gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler'ın hikayesini odaklanarak Drakula'nın ve vampir mitolojisinin köklerine iniyor. Filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik tecrübesine imza atan Gary Shore gerçekleştirirken, başrollerde Luke Evans, Dominic Cooper ve Sarah Gadon bulunuyor.
Dracula Untold Movie Clıp - Kaleye Saldırı 01:06
Dracula Untold Movie Clıp - Kaleye Saldırı 100 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Dracula Untold filminden Castle Under Attack sahnesi. Filmde Luke Evans, Dominic Cooper başrolde.
Luke Evans Canlı Yayında Sunucu Susanna Reid'i Isırdı 00:27
Luke Evans Canlı Yayında Sunucu Susanna Reid'i Isırdı 90 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de ITV kanalındaki Günaydın Britanya programına Dracula filminin başrol oyuncusu Luke Evans konuk oldu. Evans, sunucu Susanna Reid'la samimi görüntüler verdi. Programda sunucunun isteği üzerine filmdeki o meşhur ısırığını canlı yayında gösterdi.
Hızlı ve Öfkeli Film Fragmanları 1-6 (2001 - 2013) 13:17
Hızlı ve Öfkeli Film Fragmanları 1-6 (2001 - 2013) 70 izlenme - 3 yıl önce Konusu Dominic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra sınır tanımadan otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından; yüksek değerdeki elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir. Polise göre Toretto’yu yakalamanın en iyi yolu; aşırı hız düşkünü çetenin içine bir dedektif yerleştirmek ve onları suçüstü yakalamaktır. Bunun için genç dedektif Brian O'Conner görevlendirilir. Brian Earl Spilner adıyla çeteye girer. Başta her şey umulduğu gibi gitmektedir. Ancak genç dedektif O'Conner, Dominic’in güzel ve çekici kızkardeşi Mia’ya aşık olunca işler değişir.