Hoşgeldiniz!

Lunapark Videoları İzle

G-Max Heyecanını Penise Bağlayan Kadın 00:32
G-Max Heyecanını Penise Bağlayan Kadın 26.849 izlenme - 4 ay önce Irak asıllı bir erkek, bir kadın ve kız çocuğunun bulunduğu bir grup eğlence amaçlı bindikleri g-max'te korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar. Kadın yanındaki erkeğin cinsel organını tutunca korku birden kahkahalara dönüştü.
Lunaparkta Kaza Şoku 00:29
Lunaparkta Kaza Şoku 74.235 izlenme - 4 yıl önce Eğlence Parkında Dönen Salıncak Kopunca Kız Adeta Uçup Yere Düşüyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Akıllara Zarar Lunapark Treni 00:58
Akıllara Zarar Lunapark Treni 60.707 izlenme - 4 yıl önce Akıllara Zarar Lunapark Treni
Yok Böyle Eğlence :) 01:00
Yok Böyle Eğlence :) 42.127 izlenme - 3 yıl önce Los Angeles'da Bulunan Six Flags Roller Coaster Parkında Hayrettin'in Heyecan Dolu Anlarını İzliyoruz. Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın !
G Maxe'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 01:44
G Maxe'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 4.413 izlenme - 3 ay önce Kesinlikle bir yaş sınırı olması gereken bu tarz lunapark aletleri çocuklar için pek sağlıklı gözükmüyor. Meksika'da bir lunaparkta kaydedilen bu görüntülerde G-Max'e binen iki çocuktan birisi iniş sırasında her ne kadar keyifli olsa da fırlatma sırasında defalarca ayılıp bayıldı.
Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız 2. Bölüm - Kanguruya Biniyor Melike 16:52
Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız 2. Bölüm - Kanguruya Biniyor Melike 7.883 izlenme - 6 ay önce İstanbul Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız. 3. Bölüm Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız 2. Bölüm - Kanguruya Biniyor Melike
Azgın Sarışın 00:18
Azgın Sarışın 121.684 izlenme - 9 yıl önce
Lunapark Da Feci Kaza 00:17
Lunapark Da Feci Kaza 34.336 izlenme - 4 yıl önce Lunapark Da Feci Kaza - Disastrous Roller Coaster Accident
Lunaparkların Yeni Oyuncağı Görenleri Korkuttu 01:30
Lunaparkların Yeni Oyuncağı Görenleri Korkuttu 16.972 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'daki test çalışmasını yapan 'tourbillon' isimli oyuncak adrenalin severlerin bile gözünü korkutmayı başardı. İçine girip dakikalarca kalmanın cesaret isteyeceği oyuncak, izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi. İç içe geçen üç mekanizmanın ayrı ayrı dönmesi sonucu hareket eden oyuncak, yeni nesil lunaparkların korkulu rüyası olmaya hazırlanıyor.
3 boyutlu lunapark 01:55
3 boyutlu lunapark 90.507 izlenme - 9 yıl önce binmeye korkanlara heyecanı izlesenede yaşayın :)
Dünya Üzerindeki En Korkunç 10 Lunapark Aleti 03:43
Dünya Üzerindeki En Korkunç 10 Lunapark Aleti 33.000 izlenme - 3 yıl önce Lunaparka adrenalin komasına girmek için gidenler; bu liste tam size göre! Atlı karıncada bile heyecanlanan varsa bu videoyu izlemesin.
İstanbul Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız 16:46
İstanbul Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız 6.854 izlenme - 6 ay önce İstanbul Eyüp Feshane Lunapark Canlı Yayınımız..
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 17.533 izlenme - 2 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar. Abimizin suratındaki ifadeden şaşkınlığını anlamamız zor olmamakla birlikte dayanamayıp gerçekten orgazm olup olmadığını da sormaktadır. Şahsi kanaatim her şeyin sebebi ablamızın önündeki demir çubuktur.
Lunaparkta Korkulanın Olması 00:54
Lunaparkta Korkulanın Olması 9.976 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz Fransa'nın kuzeyinde bir lunapark'da. Slingshot ismindeki alete binenler aletin kopmasıyla korku dolu anlar yaşadı. Lunapark'da eğlenmeden önce bir kaç kez daha düşünmeliyiz der, iyi seyirler dilerim.
Lunapark 00:34
Lunapark 17.588 izlenme - 3 yıl önce
Lunaparkta Ayılıp Bayılmak 05:06
Lunaparkta Ayılıp Bayılmak 207 izlenme - 1 hafta önce Korkudan altına sıçan müşterilerinin slingshot deneyimlerini ifşa eden lunapark.
G-Max'de Orgazm Olan Kadın 02:34
G-Max'de Orgazm Olan Kadın 642 izlenme - 4 hafta önce GMAX adı verilen ve gerilmiş bir platformu havaya fırlatarak insanlara güvenli bir heyecan yaşatan fasilitenin bazen hiç hesapta olamayan sonuçlarıda olabiliyor. Heyecanın dozunu kaçıran 2 hanım abla GMAX'da orgazm olarak heyecan doruklarını zorluyor
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 25.336 izlenme - 4 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar. Abimizin suratındaki ifadeden şaşkınlığını anlamamız zor olmamakla birlikte dayanamayıp gerçekten orgazm olup olmadığını da sormaktadır. Şahsi kanaatim her şeyin sebebi ablamızın önündeki demir çubuktur.
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 17.187 izlenme - 3 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar.
Sanalika Parti Hile 02:27
Sanalika Parti Hile 71.880 izlenme - 8 yıl önce sanalika metoboy POWERED BY RAİNY01 EDİTOR BATTLENOVA SPONSOR WWW.SANALİKAFORUM.TK
Eyvahh, Abi Ne Kadar Tehlikeli! 01:32
Eyvahh, Abi Ne Kadar Tehlikeli! 2.925 izlenme - 8 ay önce Lunaparka giden dayıdan eğlenceli dakikalar.
Lunaparkta Dehşet Anları 00:44
Lunaparkta Dehşet Anları 15.921 izlenme - 4 yıl önce Dönme Dolaba Binen Çocuklar, Boyunlarına Dolanan İp Yüzünden Neredeyse Hayatlarını Kaybediyordu.
Mersin Lunapark 01:03
Mersin Lunapark 15.551 izlenme - 4 yıl önce Mersin Lunapark Adrenalin Direği
Lunaparkta Korku Dolu Anlar 01:47
Lunaparkta Korku Dolu Anlar 505 izlenme - 4 hafta önce Arkadaşıyla birlikte lunaparkta bindiği slingshot isimli oyuncakta korkudan defalarca bayılan gencin yaşadığı dehşet anları kameralara yansıdı.Lunaparkta yaşanan eğlenceli dakikalar herkes için çekicidir. Kimileri çarpışan otoda eğlenceli dakikalar geçirirken kimileri de gondol da macera arar. Yurt dışında kayda alınan görüntülerdeki gençlerin çılgın lunapark maceraları ise hevesleri kursaklarda bırakan cinsten. Kız arkadaşıyla birlikte slingshot isimli oyuncağa binen gençlerin, kendilerini gökyüzüne doğru fırlatan mekanizmanın hareketinden saniyeler önce gerginlikleri yüzlerine yansıyor.
Adana Lunapark Balerin 00:54
Adana Lunapark Balerin 31.968 izlenme - 9 yıl önce
Dünyanın En Uzun ve En Korkunç Lunapark Treni 03:54
Dünyanın En Uzun ve En Korkunç Lunapark Treni 11.149 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en uzun lunapark treni olması için inşasına başlanan Orlando'da 570 metre yüksekliğindeki Skyplex kulesinin inşası devam ediyor.Henüz bitmediği için de burada izleyeceğiniz video bir DEMO.
Dünyanın En Heyecanlı Treni 01:42
Dünyanın En Heyecanlı Treni 27.763 izlenme - 8 yıl önce adrenalin severler için birebir
aktur park - adrenalin max 04:49
aktur park - adrenalin max 19.448 izlenme - 6 yıl önce adrenalin
Pakistan'da Lunaparkta Patlama 01:02
Pakistan'da Lunaparkta Patlama 6.125 izlenme - 11 ay önce Pakistan'da lunaparka intihar saldırısı: Çoğu çocuk ve kadın en az 65 ölü: Pakistan’nın Pencap eyaletinin başkenti Lahor'da daha çok kadın ve çocukların gittiği bir lunaparkta düzenlenen intihar saldırısında, ölü sayısı artıyor. Saldırıda en az 65 kişinin öldüğü bildirildi. Pakistan polisi, saldırganın Lahor'un güneybatısındaki Gülşen-i İkbal Parkı'nda çocukların oyun oynadıkları bölgeye gelerek üzerindeki bombayı patlattığını açıkladı. Polis sözcüsü tarafından yapılan açıklamada bombalı saldırıda, 65 kişinin hayatını kaybettiği, 280'den fazla kişinin de yaralandığı bildirildi. Ölü ve yaralıların çoğunun çocuk ve kadın olduğu bildirildi. Bir görgü tanığı patlama sonrası parkta tam bir kaos yaşandığını ve izdiham çıktığını söyledi. İntihar saldırısında, Paskalya tatilini çocuklarıyla dışarda geçiren Hristiyan ailelerin hedef alınmış olabileceği belirtiliyor. Saldırıyı şu ana kadar üstlenen olmadı. Olay yerinde inceleme yapan bomba uzmanları da canlı bomba saldırısında 8 kilogram patlayıcı madde kullanıldığının tahmin edildiği bilgisini verdi. Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, saldırıyı kınadı. Pakistan hükümeti saldırı sonrası üç gün yas ilan etti.
En Korkunç 10 Lunapark Aleti 05:29
En Korkunç 10 Lunapark Aleti 6.188 izlenme - 2 yıl önce En Korkunç 10 Lunapark Aleti Lunaparklar 7 den 70 e bir çok insanın eğlence alanıdır. Dünyanın bazı ülkelerinde yer alan lunaparklarda başta hızlı trenler olmak üzere, değişik ve adrenalin tutkunları için bire bir eğlence araçları mevcut. İzlerken bile korkabileceğiniz ilginç 10 lunapark aleti bu videoda