Hoşgeldiniz!

Lütfi Arıboğan

Av. Ayşe Egemen'den Galatasaray Spor Kulubü'ne  Yolsuzluk İddiası 10:13
Av. Ayşe Egemen'den Galatasaray Spor Kulubü'ne Yolsuzluk İddiası 44 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Avukatı Ayşe Egemen'in Galatasaray Spor Kulubü içerisinde yönetim tarafından ve Lütfi Arıboğan-Emir Sarıgül ikilisi ile yolsuzluk yapıldığını dün katıldığı spor programında iddia etti. Yönetimin Mali Kurul'da ibra edilmesi için Lütfi Arıboğan ve adamları tarafından yanlarında bulunan korumalar ile tehdit edip zorla 500 binliralık senet imzalıttıklarını söyledi. Ayşe Egemen'in mağazacılık başta olmak üzere sadece formalardan 1.5 milyon liralık yolsuzluk yapıldığını ve yöneticilerin kulubü kullandıklarını söyledi. Şükrü Ergun başta olmak üzere tüm yönetici eşlerinin bu yolsuzluktan faydalandığını ekledi. Bunun yanısıra TT Arena ve Florya'da dönen yolsuzluklardan Ünal Aysal'ın bilgisinin olduğu bunları istemediği halde müdahale edememesinede değindi. Yolsuzluk iddialarının yoğunlaştığı isimleri ise şöyle açıkladı; "Lütfi Arıboğan - Sedat Doğan - Ural Aküzüm - Ebru Gün - Mahinur Dengiz" Bu iddialar kaybolan paraların UEFA yetkililerine veya SPK denetçilerine rüşvet olarak mı gittiği yoksa oyunculara ve çalışanlara prim adı altında mı yollanıldığı sorularını beraberinde getirdi. Ayşe Egemen bu iddiaların ortaya çıkmasını engellemek açısından Galatasaray Spor Kulübü'nün ısmarlama haber yaptığınıda sözlerine ekledi. Olayları yorumlayan Adnan Öztürk ise: "TT Arena'da her maç için 500 bilet M.Sarıgül'e yollanıyordu ve 10 TL kayıt gösteriliyordu. Öğrendiğimde şok oldum." dedi. UltraAslan'ın hazırladığı afiş,pankart ve kareografi ücretlerini ise Yönetim ve GSYİAD'dan aldığını ima etti. Umarız tarihi nice başarılarla dolu Güzide kulubümüz Galatasaray Spor Kulubü bu iddialara karşı gerekli yanıtı ve savunmayı vermelidir,yoksa tarihte ve Galatasaray Spor Kulubü üzerinde kara bir leke olarak kalacaktır. Son olarak Ruhun Şad Olsun Özhan Başkan iyiki bu günleri görmedin.
Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan Görevi Bırakıyor 00:17
Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan Görevi Bırakıyor 16 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, Genel Kurulun Ardından Görevinden Ayrılacağını Duyurdu.
Beşiktaş ve Galatasaray, Şener'i İstedi Bursaspor Vermedi 02:40
Beşiktaş ve Galatasaray, Şener'i İstedi Bursaspor Vermedi 14 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor'un başarılı futbolcusu Şener için Galatasaray ve Beşiktaş'ın devreye girdiği Başkan Recep Bölükbaşı'nın ise gelen teklifleri geri çevirdiği öğrenildi.
Fenerbahçe'den Arıboğan'a Sert Açıklama 00:41
Fenerbahçe'den Arıboğan'a Sert Açıklama 4 izlenme - 3 yıl önce Sarı lacivertli kulüp, TBF Başkanlığına aday olan Lütfi Arıboğan'a yaylım ateşi açarken, seçimi kazanması durumunda basketbolda küçülmeye gideceğini işaret etti!
Arıboğan'dan G.Saray'a şok sözler! 02:38
Arıboğan'dan G.Saray'a şok sözler! 3 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray eski CEO'su Lütfi Arıboğan sarı kırmızılı kulübün "Lütfi Arıboğan bizi borca soktu" diyerek UEFA'ya şikayet ettiği iddialarına yanıt verdi.