Hoşgeldiniz!

Lütfi Kırdar

Türkiye'nin En Güzel Kızı Bakın Nerde! 03:14
Türkiye'nin En Güzel Kızı Bakın Nerde! 4.165 izlenme - 5 yıl önce Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 'nda düzenlenen ' Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması ' nın birincisi Açelya Samyeli Danoğlu dün Uzunköprü'de idi.Yarışmaya İstanbul ' dan katılan Açelya Samyeli Danoğlu ziyareti sırasında sık sık Uzunköprülü olduğunu altını çizdi İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık öğrencisi olan Danoğlu İngilizce ve Almanca dillerini biliyor. Ailesi ile birlikte Tekirdağ ' da yaşayan 2 kız 2 erkek kardeşler. Babası işi sebebi ile sık sık yurt dışına çıkı
 Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 22:24
Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 836 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılındaki Basketbol Camiasının Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı'nın Kapatılmasını Protesto Etmesi Bu Nostaljik Videoda Efe Aydan, Lütfü Arıboğan, Doğan Hakyemez, Erman Kunter, Murat Murathanoğlu, Turgay Demirel'in Gençlik Hallerini Görebirlirsiniz
Keah Tiyatro Kulübü Gururla Sunar. 24:25
Keah Tiyatro Kulübü Gururla Sunar. 695 izlenme - 7 yıl önce gırgıriye
Geleneksel Aşık Davut Sulari Anma Gecesi 02:14
Geleneksel Aşık Davut Sulari Anma Gecesi 113 izlenme - 3 yıl önce Geleneksel Aşık Davut Sulari anma gecesi kalabalık bir davetli katılımıyla Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlendi.
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Başladı 14 Ocak 04:39
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Başladı 14 Ocak 62 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Defile detayları Açılış detayları Fuardan gelinlik, abiye ve damatlık detayları - Türkiye'de abiye, gelinlik ve damatlık modasının kalbi niteliğindeki Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Ssalonlarında başladı OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Karataş: "Ekonomik ve siyasi krizlerle mevcut pazarlarda yaşanan çeşitli sıkıntılara rağmen, bu sene önemli atılımlar bekliyoruz" Türkiye'de abiye, gelinlik ve damatlık modasının kalbi niteliğindeki Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar salonlarında başladı.
Galatasaray'dan İhraç Edilen Nihat Doğan Çıldırdı 00:27
Galatasaray'dan İhraç Edilen Nihat Doğan Çıldırdı 94 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda yapılan oylama sonucunda kulüp üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan, Aydemir Akbaş ve Adnan Öztürk'ü topa tuttu.
Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi - Duygun Yarsuvat -1 02:46
Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi - Duygun Yarsuvat -1 18 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü başkanı Duygun Yarsuvat, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen Galatasaray Kulübü'nün mali kongresi'nde konuştu.
 İstanbul'da domuz gribinden ölüm 02:53
İstanbul'da domuz gribinden ölüm 12 izlenme - 2 yıl önce Kartal'da solunum yolları enfeksiyonu ve yüksek ateş şikayetiyle Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvuran 4 kişiden biri hayatını kaybetti, 3 kişi ise domuz gribi şüphesiyle karantinaya alındı.
Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi Başladı 03:31
Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi Başladı 14 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün 2015 yılı olağan mali genel kurulu başladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sondakikacom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."