Hoşgeldiniz!

lütfü

Karaoğlan Altay'dan Gelen Yiğit - Kartal Tibet (1965 - 90 dk) 01:30:06
Karaoğlan Altay'dan Gelen Yiğit - Kartal Tibet (1965 - 90 dk) 3.418 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen : Suat Yalaz Senaryo : Suat Yalaz Yapımcı : Suat Yalaz Görüntü Yönetmeni : Hayrettin Işık Eser : Suat Yalaz Tür : Macera, Tarihi Özellikler: 35 mm, Siyah Beyaz Ülke : Türkiye Oyuncular: Kartal Tibet, Tülin Elgin, Danyal Topatan, Reha Yurdakul, Mehmet Ali Akpınar, Orhon M. Arıburnu, Yavuz Selekman, Gürbüz Tanrısever, Ayfer Feray, Sevinç Pekin, Atilla Saran, Reşit Çildam, Hasan Ceylan, Kazım Kartal, Lütfü Engin Kartal Tibet'in tiyatrodan sinemaya ilk adım attığı film olup, epik tarihi bir filmdir.
Lütfü Gültekin - Bir Selam Sal Sabah Olsun 04:15
Lütfü Gültekin - Bir Selam Sal Sabah Olsun 6.268 izlenme - 5 yıl önce
Güllü Geliyor Güllü - Türkan Şoray & Ediz Hun (1973 - 85 dk) 01:25:41
Güllü Geliyor Güllü - Türkan Şoray & Ediz Hun (1973 - 85 dk) 2.303 izlenme - 1 yıl önce Bir kan davasının intikamını almak için İstanbul'a gelen Güllü kızla evlendiği kan davalı Taka Nuri'nin güldürüsü. Yönetmen: Atıf Yılmaz Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : İrfan Ünal Müzik : Metin Bükey Görüntü Yönetmeni: Çetin Tunca Eser : Ayşe Şasa Vizyona Giriş Tarihi: 01 Ocak 1974 Tür : Duygusal, Komedi Oyuncular: Türkan Şoray, Ediz Hun, Sadettin Erbil, Bülent Kayabaş, Neriman Köksal, İlhan Daner, Feridun Çölgeçen, Selçuk Uluergüven, Nubar Terziyan , Yavuzer Çetinkaya , Çetin Başaran , Necdet Yakın, İhsan Yüce, Muzaffer Cıvan, Lütfü Engin, Kemal Sunal, Oktay Yavuz, Nermin Özses, Sabahat Işık, Yaşar Şener, Meral Kurtuluş, Necip Tekçe, Niyazi Gökdere, Sıdıka Duruer, Suat Geyik, Kenan Karagöz, Mücap Ofluoğlu, Sacide Keskin, Nedret Güvenç, Zafer Önen, Suna Pekuysal, Kamran Usluer, Erdoğan Esenboğa, Rıza Tüzün, Abdurrahman Palay, Nevin Akkaya, Cemil Can Bıçakçı
Sıladent Diş Protez Laboratuvarı 02:04
Sıladent Diş Protez Laboratuvarı 6.879 izlenme - 8 yıl önce sıladent diş protez laboratuvarında yapilan işlemlerin gösterildiği videomuzu begenmeniz dileğiyle....
Tosun Paşa -  Küçük Enişteyi Parçalamışlar 02:44
Tosun Paşa - Küçük Enişteyi Parçalamışlar 1.316 izlenme - 1 yıl önce Küçük Enişte kendisini artık Tellioğullarının eniştesi değil bir oğlu olarak görmektedir ve Seferoğullarından kimi görse kavga çıkartmaktadır.heyhat sürekli dayak yemektedir.yine bir dayak sonrası Şaban'ın o enfes yorumuyla Küçük Enişte'nin çaresizliği gözler önüne serilmiştir.Kraldan çok kralcı Küçük Enişte... Şaban'ın sofra toplaması ise ayrı bir efsane olarak Türk sinemasında ki yerini almıştır.
Umut - Yılmaz Güney (1970 - 99 dk) 01:38:56
Umut - Yılmaz Güney (1970 - 99 dk) 1.364 izlenme - 1 yıl önce Özel bir otonun çiğnediği atının ölümuyle dünyası yıkılan, parası olmadığı için yeni bir ot alamayan Cabbar, yaşamındaki son umudunu bir hocanın peşine takılmakta bulur. Ama aradıkları meçhul define bulunmaz. Final ilginç ve çarpıcı bir sahneyle biter. Çocuklarını ve karısını define uğruna aç susuz bırakan Cabbar, ellerini bilinmeyen bir tanrıya açarak, çorak ve acımasız topraklar üzerinde döner, döner... Cabbar çıldırmıştır. Dünya sinemasında bile kolay kolay rastlanmayan güzellikte sahnelerle dolu bir coşkunun filmi. Örneğin Cabbar'ın ölü atı götüren arabanın arkasından yürüyüşü ve hayvanın bozkırın orta yerinde terk edilişi içburucu sahnelerden biri. (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından) - See more at: http://sinematurk.com/film/1133-umut/#sthash.l47kgIL1.dpuf Yönetmen: Yılmaz Güney Senaryo: Yılmaz Güney, Şerif Gören Oyuncular: Yılmaz Güney, Tuncel Kurtiz, Osman Alyanak, Enver Dönmez, Gülsen Alnıaçık, Kürşat Alnıaçık, Nizam Ergüden, Semra Engin, Mehmet Eken, Lütfü Engin, Sevgi Tatlı, Kemal Tatlı, Ahmet Koç, Hicret Gürsoy, Semra Kaya, Nimet Tezel, Abdurrahman Palay, Sadettin Erbil, Jeyan Mahfi Tözüm, Fahri Dinç
Lütfü Gültekin - Dedim Dilber 04:02
Lütfü Gültekin - Dedim Dilber 1.212 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Dedim dilber didelerin ıslanmış Dedi çok ağladım sel yarasıdır Dedim dilber yanakların dişlenmiş Dedi zülüf değdi tel yarasıdır Dedim dilber yanakların al olmuş Dedi bugün bana başka hal olmuş Dedim dilber yanakların gül olmuş Dedi çiçek soktum gül yarasıdır Dedim Emrah aklım başımdan aldın Dedi bu cihanda beni mi buldun Dedim dilber niçin sarardın soldun Dedi çekticeğim dil yarasıdır
Lütfü Kartal - Kartal Zurna 03:57
Lütfü Kartal - Kartal Zurna 1.160 izlenme - 2 yıl önce Bulgar müziğini ilgiyle takip eden siz sevgili Alkışlarlayaşıyorum sakinleri Bulgaristan'ın en ünlü zurnacısı Lütfü Kartal klip çekmiş fena da olmamış hani sizler için gelsin efendim.
lütfü amcaoğlu 02:44
lütfü amcaoğlu 3.057 izlenme - 9 yıl önce çok içimizi acıttı Allah kimsenin başına vemesin
Aptallığın Üzerinde Lütfü - Tosun Paşa 01:47
Aptallığın Üzerinde Lütfü - Tosun Paşa 1.142 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile evlenmeye karar verenlerin filmi Tosun Paşa'dan dillere peleselebenek(nası espri ama) olarak eklenti edilen repliksel çılgınlık. Teesüf ederim ben size böyle mi içerik yolluyodum, hani bunun şakası. Havalar çok güzel, bizim işler de iyi.
Lütfü Gültekin - Ağlamaklı Kaldım 03:28
Lütfü Gültekin - Ağlamaklı Kaldım 1.547 izlenme - 5 yıl önce
 Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 22:24
Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 770 izlenme - 1 yıl önce 1992 yılındaki Basketbol Camiasının Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı'nın Kapatılmasını Protesto Etmesi Bu Nostaljik Videoda Efe Aydan, Lütfü Arıboğan, Doğan Hakyemez, Erman Kunter, Murat Murathanoğlu, Turgay Demirel'in Gençlik Hallerini Görebirlirsiniz
Bulgaristan - Zurnacı Lütfü 03:57
Bulgaristan - Zurnacı Lütfü 368 izlenme - 1 yıl önce Bulgar müziğini ilgiyle takip eden siz sevgili Alkışlarlayaşıyorum sakinleri Bulgaristan'ın en ünlü zurnacısı Lütfü Kartal klip çekmiş fena da olmamış hani sizler için gelsin efendim.
Gülce Uçurumun Kenarındayım Hızır Ömer Lütfü Mete 02:22
Gülce Uçurumun Kenarındayım Hızır Ömer Lütfü Mete 1.963 izlenme - 6 yıl önce gülce uçurumun kenarındayım hızır ömer lütfü mete
Lütfü, Çıplak Çengi Geldi - Tosun Paşa 01:24
Lütfü, Çıplak Çengi Geldi - Tosun Paşa 548 izlenme - 1 yıl önce Yeni yılın şerefine sitemize konan çenginin aklıma düşürdüğü bu sahneyi siz sevgili üyelere armağan niteliğinde eklemek istiyorum. Sahte tosun paşamız için düzenlenen yemeğe gelen çengi ve ardından buna dayanamayan paşanın muazzam dansı. Koşun kızlar çengi geldi. Hepimize mutlu yıllar olsun.
Yeni Ses Karslı Lütfü 04:45
Yeni Ses Karslı Lütfü 1.488 izlenme - 6 yıl önce parçaları kendisine ait olan lütfü demir müzik piyasasına ilk adımını bu parçalar ile atıyor.
Lütfü Gültekin - Bir Damla Su İken 04:14
Lütfü Gültekin - Bir Damla Su İken 1.306 izlenme - 5 yıl önce
Orhan Gencebay - Kızılırmak-Karakoyun Türküsü (1967) 01:38
Orhan Gencebay - Kızılırmak-Karakoyun Türküsü (1967) 467 izlenme - 1 yıl önce Senaristliği ve yönetmenliği Ömer Lütfü Akad'a ait olan 1967 yapımı Kızılırmak-Karakoyun filminin müziklerini Orhan Gencebay seslendirmiştir. Filmle aynı adı taşıyan bu türküyü orijinal haliyle sizlerle paylaşıyorum. Filmin jeneriğinde Orhan Gencebay'ın adı "Orhan Kençebay" olarak geçer. Filmin konusu: Birbirini seven iki genç vardır, biri bey kızıdır, diğeri çobandır. Töre gereği bey kızı çobana varamaz. Köyün büyükleri de çözümü çobanın (Ali Haydar) üç gün üç gece tuz yedirilen koyunları, su içmeden dereden geçirmesini ister. Filmin en can alıcı sahneleri bundan sonra başlar. Oyuncular: Yılmaz Güney, Nilüfer Koçyiğit, Kadir Savun, Osman Alyanak, Tuncer Necmioğlu.
Lütfü Gültekin - Hasretim Hasret 05:48
Lütfü Gültekin - Hasretim Hasret 1.070 izlenme - 5 yıl önce
Lütfü Gültekin - Bülbül Ne Gezersin 04:35
Lütfü Gültekin - Bülbül Ne Gezersin 866 izlenme - 5 yıl önce
Lütfü Sav Kani Kani 03:59
Lütfü Sav Kani Kani 832 izlenme - 6 yıl önce yenibardak
Lo Krivo Lütfü Sav 03:51
Lo Krivo Lütfü Sav 820 izlenme - 6 yıl önce yenibardak
Ömer Lütfü Özaytaç Okul Marşı 01:22
Ömer Lütfü Özaytaç Okul Marşı 1.216 izlenme - 6 yıl önce karabük beşbinevler ömer lütfü özaytaç ilköğretim okulu okul marşı
senin dostluğunu kabul edemem 05:03
senin dostluğunu kabul edemem 848 izlenme - 7 yıl önce ilkdefa kendi sesimi sizlerle paylaşıyorum umarım beğenirsiniz
Tosun Paşa - Paşalık Kriterleri 00:50
Tosun Paşa - Paşalık Kriterleri 467 izlenme - 1 yıl önce Bir insanın Paşa olamsı için gereken kriterleri canımız ciğerimiz Lütfü Bey bize örneklerle gösteriyor.elleriyle en büyük Paşayı meydana getiriyor: Tosun Paşa! Lütfü'nün jest ve mimikler bizi bizden alır...bir Paşa ancak bu akdar iyi anlatılabilirdi.
Lütfü Gültekin - Giderim Giderim 05:33
Lütfü Gültekin - Giderim Giderim 800 izlenme - 5 yıl önce
Lütfü Sav Uçtu Gönlüm 04:14
Lütfü Sav Uçtu Gönlüm 702 izlenme - 6 yıl önce yenibardak
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Kuran 08:19
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Kuran 1.163 izlenme - 4 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Türkiye Kur-anı Güzel Okuma Hocalarından Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU Hoca Kur-an Okuyor.
Lütfü Gültekin - Esince Akşam Yeli 04:08
Lütfü Gültekin - Esince Akşam Yeli 827 izlenme - 5 yıl önce
Gece bekçisi Lütfü vs Hurdacı (+18) 01:53
Gece bekçisi Lütfü vs Hurdacı (+18) 304 izlenme - 2 yıl önce Şaka anlayışımızın doruklarını zorlayan bir video, önce küfürle başlayıp sonra tekme ardından tokat ardından sarılma durumları ve akla gelen tüm küfürler, hepsi bir arada.