Hoşgeldiniz!

maç sayısı

Şahin Gözü ile Gelen Şampiyonluk ve Rafael Nadal'ın Dumura Uğraması 00:57
Şahin Gözü ile Gelen Şampiyonluk ve Rafael Nadal'ın Dumura Uğraması 5.006 izlenme - 1 yıl önce Ekselansları Roger Federer'in yıllar sonra gelecek (ki geldi) Grand Slam şampiyonluk başarısını hazmedemeyen Rafael Nadal'ın maç puanını "Şahin Gözü" kararına bırakmasından sonra ikinci kez rezil oluşu ve Federer'in sevinci görülmeye değerdi. İzliyoruz efendim..
Bitmeyen Maç Sayısı 00:39
Bitmeyen Maç Sayısı 476 izlenme - 3 yıl önce Dünya Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda oynanan bu maçta maç sayısı atılıyor ama puan bir türlü bitmek bilmiyor. O elden o ele dönüp duruyor, çok güzel hareketler bunlar.
Maçı Kazandığının Farkında Olmayan Federer 00:40
Maçı Kazandığının Farkında Olmayan Federer 354 izlenme - 3 yıl önce Federer galiba artık tenisten zevk almıyor, adam monotona bağlamış giiyor anlaşılan. ''öff gene mi kazanmışım'' modunda
match point 1 fragmanı 00:52
match point 1 fragmanı 483 izlenme - 7 yıl önce genç tenis eğitmeni chris wilton rhys-meyers zengin bir ailenin oğlu olan toma verdiği özel dersler sayesinde yüksek sınıftan insanlarla yakınlaşma şansına sahip olur. tomun kızkardeşi chloe ile flört ederken onun femme-fatale ve esrarengiz sevgilisi noraya scarlett johansson aşık olur. chloe ile evlendikten sonra da nora ile yasak ilişkisi devam eder. noraya sahip olmayı aynı zamanda da evlilikle kazandığı zenginliğin devam etmesini istemektedir. chrisin seçim yapması gerekmektedir.
Match Point Fragman 02:30
Match Point Fragman 230 izlenme - 4 yıl önce Lüks ve temiz yaşamını riske atan Chris & lüks ve temiz yaşamı riske ve aşka ya da var olmasını istediği diğer şeylere – her ne varsa istediği – tercih eden Nola Elinin kiridir, becerin değil ama şansın varsa üzerine toprak atıp, fark ettirmeden yeşermesine izin verdiğin yasaklı çiçektir aldatma. Koklar, sonra da sessizce uzaklaşırsın.
match point 2 fragmanı 01:14
match point 2 fragmanı 362 izlenme - 7 yıl önce genç tenis eğitmeni chris wilton rhys-meyers zengin bir ailenin oğlu olan toma verdiği özel dersler sayesinde yüksek sınıftan insanlarla yakınlaşma şansına sahip olur. tomun kızkardeşi chloe ile flört ederken onun femme-fatale ve esrarengiz sevgilisi noraya scarlett johansson aşık olur. chloe ile evlendikten sonra da nora ile yasak ilişkisi devam eder. noraya sahip olmayı aynı zamanda da evlilikle kazandığı zenginliğin devam etmesini istemektedir. chrisin seçim yapması gerekmektedir.
match point 3 fragmanı 01:04
match point 3 fragmanı 296 izlenme - 7 yıl önce genç tenis eğitmeni chris wilton rhys-meyers zengin bir ailenin oğlu olan toma verdiği özel dersler sayesinde yüksek sınıftan insanlarla yakınlaşma şansına sahip olur. tomun kızkardeşi chloe ile flört ederken onun femme-fatale ve esrarengiz sevgilisi noraya scarlett johansson aşık olur. chloe ile evlendikten sonra da nora ile yasak ilişkisi devam eder. noraya sahip olmayı aynı zamanda da evlilikle kazandığı zenginliğin devam etmesini istemektedir. chrisin seçim yapması gerekmektedir.
match point 4 fragmanı 02:29
match point 4 fragmanı 238 izlenme - 7 yıl önce genç tenis eğitmeni chris wilton rhys-meyers zengin bir ailenin oğlu olan toma verdiği özel dersler sayesinde yüksek sınıftan insanlarla yakınlaşma şansına sahip olur. tomun kızkardeşi chloe ile flört ederken onun femme-fatale ve esrarengiz sevgilisi noraya scarlett johansson aşık olur. chloe ile evlendikten sonra da nora ile yasak ilişkisi devam eder. noraya sahip olmayı aynı zamanda da evlilikle kazandığı zenginliğin devam etmesini istemektedir. chrisin seçim yapması gerekmektedir.
Bitmek Bilmeyen Maç Sayısı 00:39
Bitmek Bilmeyen Maç Sayısı 128 izlenme - 3 yıl önce Dünya Erkekler Voleybol Şampiyonası'nda oynanan bu maçta deyim yerindeyse kıran kırana bir mücadele geçti. Her iki takımın oyuncularının da mükemmel performansıyla bitmek bilmeyen maç sayısı ortaya böyle çekişmeli güzel görüntüleri çıkarmış efendim. İyi seyirler..