Hoşgeldiniz!

macar

kral rot16  sunar 02:09
kral rot16 sunar 24.088 izlenme - 7 yıl önce satılık rottweiler YAVRULARIMIZ SAĞLIK KARNELERİYLE TÜRKİYENİN HER İLİNE TESLİM EDİL MEKTERİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 05352718449 www.yavrukopekalemi.com
Macar Kamyon Şoförü Mültecileri Ezmek İstedi 00:39
Macar Kamyon Şoförü Mültecileri Ezmek İstedi 5.096 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın kuzeyinde meydana gelen olayda Macar kamyon şoförü yol kenarındaki mültecileri ezmeye kalkıştı. Kamyonu yol kenarındaki insanların üzerine süren şoför o anları araç kamerasına da kaydetti. Can havliyle yoldan kaçan mülteciler büyük bir tehlike yaşarken kamyon şoförü ise yaptıklarını büyük bir keyifle anlatarak kayda aldı.
Macar Kebabı Tarifi 01:11
Macar Kebabı Tarifi 1.863 izlenme - 11 ay önce Macar kebabı tarifi MigrosTV'de.
Liza, a rókatündér elzetes (2015) Fragman 02:07
Liza, a rókatündér elzetes (2015) Fragman 5.717 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı Macar filmi Lisa The Fox Fairy'nin fragmanı. Filmde Moni Balsai, David Sakurai başrolde. Yönetmen Karoly Ujj Mészáros. Diğer oyuncular Bede-Fazekas Szabolcs, Schmied Zoltán, Molnár Piroska, Reviczky Gábor, Gubik Ági, Kovács Lehel, Szabó Gyz, Bán János ve Hajdu Steve.
Tom And Jerry Franz Liszt Hungarian Rhapsody No:2 Macar Rapsodisi NO 2 07:28
Tom And Jerry Franz Liszt Hungarian Rhapsody No:2 Macar Rapsodisi NO 2 8.619 izlenme - 3 yıl önce the cat concerto Tom And Jerry Franz Liszt Hungarian Rhapsody No:2 Macar Rapsodisi NO 2 franz liszt'in 19 macar rapsodisinin 2 numaralı olanı, en ünlüsüdür. http://en.wikipedia.org/w... piyano için yazılmış eseri leopold stokowsky orkestraya uyarlamıştır. jeffrey reid baker'in mükemmel synthesizer yorumu yanı sıra esquivel'in jazz ve trans siberian orchestra'nın (wish liszt: toy stop madness) rock yorumları da mevcuttur. macaristan doğumlu besteci ve piyanist franz liszt'in gençliğinde duyduğu müzikten ve kısmen macar halk müziğinden son derece etkilenerek yazdığı 19 macar rapsodisinden* en çok bilinenidir. hem piyano solosu hem de orkestra versiyonları mevcuttur. birçok çizgi filme bu müziği duymak olasıdır ayrıca birkaç po müzik parçasının da alt yapısını teşkil etmiştir.
Yabancıların Atatürk Hakkındaki Görüşleri 03:55
Yabancıların Atatürk Hakkındaki Görüşleri 6.163 izlenme - 3 yıl önce Almanya sokaklarında röportaj yapan arkadaşların son sorusu Atatürk olmuş. Ellerindeki Atatürk resimlerini gösterip onlara Atatürk'ü tanıyıp tanımadıklarını sormuşlar ve ortaya bu video çıkmış. İzliyoruz efenim.
Macar Çingene Müzigi 03:03
Macar Çingene Müzigi 4.986 izlenme - 7 yıl önce
Yetenek Yarışmasında 'Tokatlı' Gösteri! 01:36
Yetenek Yarışmasında 'Tokatlı' Gösteri! 2.714 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz İngiltere'de Macaristanlı grup, kendilerini döverek harika bir dans gösterisine imza attı.
satılık rottweiler yavrular 02:05
satılık rottweiler yavrular 6.927 izlenme - 7 yıl önce satılık rottweiler yavrular kral rot16 bursa herile teslimat YAVRULARIMIZ SAĞLIK KARNELERİYLE TÜRKİYENİN HER İLİNE TESLİM EDİL MEKTERİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 05352718449 www.yavrukopekalemi.com
Impact Diamonds feat. Macar - Let's Fly Away 02:49
Impact Diamonds feat. Macar - Let's Fly Away 1.928 izlenme - 2 yıl önce Impact Diamonds feat. Macar - Let's Fly Away (Official Audio) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
İncesaz & Macar Radyo Senfoni Orkestrası - Yedi - Yollar (Roads) - 2008 26:33
İncesaz & Macar Radyo Senfoni Orkestrası - Yedi - Yollar (Roads) - 2008 2.233 izlenme - 3 yıl önce Dilek Türkan'ın muhteşem sesiyle 26 dakikalık gerçek sanat.. Aslında sadece Kaçsam Bırakıp isimli eseri koyacaktım fakat bu muhteşem konseri parçalamaya vicdanım el vermedi. :) Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, sevgilerimle.. Konser hakkında mini bilgi: THY'nın 75. Yılı konseri. .(Sonunda orkestra şefine ve İncesaz'a uçak maketi hediye ediiyorlar. Yuh.) İncesaz Grubu, CD kayıtlarını Macar radyo senfoni orkestrası eşliğinde Macar radyo stüdyolarında, DVD kayıtlarını ise Mayıs 2008 yılında Cemal Reşit Rey konser salonunda gerçekleştirdiği dinleti. DVD ve CD formatında müzik marketlerde bulabilirsiniz. Videoyu aldığım YouTube'daki Evrensel Müzik sayfasına sonsuz teşekkürler. Şarkılar sırayla, -Mazi Kalbimde Bir Yaradır -Aşk Bitti -Kaçsam Bırakıp -Oturmuş Testi Elinde -Mazi Kalbimde Bir Yaradır (Bonus)
Brahms Macar Dansı Klasik Batı Müzik Konseri Güneş 01:17
Brahms Macar Dansı Klasik Batı Müzik Konseri Güneş 8.814 izlenme - 9 yıl önce
Kapganların Divanı - Timurlenk'in Yargınlanması 14:59
Kapganların Divanı - Timurlenk'in Yargınlanması 2.191 izlenme - 3 yıl önce 1997 yapımı bir azeri televizyon dizisi. Büyük Türk hükümdarları tarafından kurulan hak divanında Timurlenk'in yargılanması konusu işlenmektedir. yargılama sırasında Timurlenk'in savunması gayet güclü gözükmektedir.
macar şarkısı 04:50
macar şarkısı 1.387 izlenme - 7 yıl önce
Macar Pop Starda Şıkıdım 02:23
Macar Pop Starda Şıkıdım 2.535 izlenme - 10 yıl önce tarkanın şıkıdımı macar pop star da
Issız Adam - Anlamazdın (Cover:emre Macar) 04:36
Issız Adam - Anlamazdın (Cover:emre Macar) 3.623 izlenme - 9 yıl önce ayla dikmene ait olan anlamazdın parçasını kendim yorumladım ve çaldım umarım beğenirsiniz şimdiden teşekkürler...
macar - ghymes - bazsarozsa (çift jandarma) 06:43
macar - ghymes - bazsarozsa (çift jandarma) 1.475 izlenme - 9 yıl önce macar - ghymes - bazsarozsa (çift jandarma) (alamut1@hotmail.de)
Attila - Büyük Hun İmparatoru 49:55
Attila - Büyük Hun İmparatoru 113 izlenme - 6 ay önce Babası Muncuk Han (Boncuk Han)'dır. Amcası Rua, onu babası öldükten sonra bozkırda tek başına yaşamaya çalışırken bulmuş ve yanına almıştır. Vizigotlara karşı Roma İmparatorluğu'yla ittifak yapan Attila, bir süreliğine Roma'ya Flavius Aetius'un davetlisi olarak gitmiştir. Rua'nın ölümü üzerine, kardeşi Bleda ile birlikte Hun İmparatorluğu'nun ortak hükümdarı olmuştur. Bleda 445 yılında ölünce, Attila tek başına Hun hükümdarı olmuştur. Daha sonra aşık olduğu esir kızla (Nakara) evlenen Attila'nın bir oğlu olmuş, eşi Nakara doğum sırasında hayatını kaybetmiştir. Hükümdarlığı boyunca ordusu ile Batı ve Doğu Roma İmparatorluklarına sık sık sefer düzenleyen Attila, Orta Çağ batı kaynaklarında acımasızlığı ile anılır. Bu nedenle de Avrupa'da "Tanrının Kırbacı" (Latince: Flagellum Dei, İngilizce: Scourge of God, İtalyanca: Flagello di Dio, Fransızca: Fléau de Dieu) olarak tanınır. Buna karşılık Cermen (Alman) efsanelerinde Attila, çok büyük ve iyiliksever bir hükümdardır. Attila'nın sarayında birçok Germen hükümdarı yaşar. Nibelungen Destanı, Hun-Germen mücadelelerinden meydana gelir. Bu hikâyelerde Attila, Etzel adında büyük otoriteye sahip, barışsever ve yalnız asilere karşı kılıç kuşanan asil ruhlu bir hükümdardır. Avrupa Hun İmparatorluğu'nun başkenti olan Etzelburg adının buradan geldiği bilinmektedir. Aetus ile yaptığı Katalon Savaşında Roma ordusu dağılmış, Batı Got kralı Theodeirch ölmüştür. Attila ordusunu dinlendirerek kaçan Aetus'u takip etmedi. Batı Roma İmparatorluğu'na sefer yaparken Papa Büyük Leo'nun araya girmesiyle Attila Roma seferini durdurdu ve Romalıları haraca bağladı. Bir rivâyete göre, Attila, son eşi İldiko tarafından öldürülmüştür. Mezarının nerede olduğu bilinmemektedir. Cenazesine katılanlar, mezarın yerinin bilinmemesi için öldürülmüştür. Ama tarihçiler arasında Tuna Nehri'nin yatağının bir süreliğine değiştirildiğine ve hazineleriyle birlikte Attila'nın nehrin altına gömüldüğüne, daha sonra da nehir yatağının eski haline getirildiğine dair yaygın bir inanış vardır. Nehrin aşırı uzunluğundan ve birçok ülkeden geçtiği için bürokratik sorunlar çıkacağından kazı çalışması yapılamamaktadır. Günümüzde, Attila bazıları için kahraman (özellikle Türk ve Macar kültüründe) olarak alınır.
Enbe Orkestrası - Macar Çardaş - Allegro 04:14
Enbe Orkestrası - Macar Çardaş - Allegro 1.234 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Müziğimizle Evreni Kucaklıyoruz Çıkış Tarihi: 29.01.1997
Çarşamba Çocuğu (Szerdai Gyerek / The Wednesday Child) Fragman 01:28
Çarşamba Çocuğu (Szerdai Gyerek / The Wednesday Child) Fragman 489 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Macaristan filmi The Wednesday Child'ın fragmanı. Filmi Lili Horvath yönetiyor. Başrolde Kinga Vecsei oynuyor.
Bern Konsolosu (A berni követ) Fragman 01:50
Bern Konsolosu (A berni követ) Fragman 621 izlenme - 3 yıl önce 2014 Macaristan yapımı televizyon filmi The Ambassador to Bern'in fragmanı. Oyuncular: Szabó Kimmel Tamás, Kádas József, Kulka János, Lovas Rozi, Szikszai Rémusz, Balsai Mónika, Lábodi Ádám, Szalay Marianna, Katona László, Takátsy Péter Yönetmen: Szász Attila Senaryo: Köbli Norbert
gazipaşa macar bombacı 00:11
gazipaşa macar bombacı 1.844 izlenme - 9 yıl önce
Enbe Orkestrası - Macar Çardaş - Andante 05:11
Enbe Orkestrası - Macar Çardaş - Andante 933 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Müziğimizle Evreni Kucaklıyoruz Çıkış Tarihi: 29.01.1997 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Fatih Altaylı - Roma Cermen İmparatorluğu (Epic Fail) 01:20
Fatih Altaylı - Roma Cermen İmparatorluğu (Epic Fail) 606 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı, Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu'nun Romalılar ve Cermenlerin ortaklığına dayanan, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu'nunki gibi bir siyasi yapısı olduğunu zannediyor. Ne Zaman Adam Oluruz? İnsanları bilmedikleri ya da yanlış bildikleri üzerinden küçük düşürmekten vazgeçtiğimiz zaman.
Marijuana Tarlası 00:45
Marijuana Tarlası 1.714 izlenme - 10 yıl önce marijuana tarlasinda askerler tarafindan yapilan imha islemini anlatmaya calisan macar muhabir
Brahms - Hungarian Dance No:5 (Tomomi Nishimoto) 03:05
Brahms - Hungarian Dance No:5 (Tomomi Nishimoto) 468 izlenme - 3 yıl önce Johannes Brahms, 19. yüzyılın en önemli Alman romantik akım bestecilerindendir. Çoğu besteciye nazaran az sayıda eserler vermesini mükemmeliyetçi bir karaktere sahip oluşuna bağlayabiliriz. İlk senfonisi neredeyse 20 yılı aşkın bir sürede tamamlamıştır. Beethoven'ın etkisinde kalarak "Bizim gibiler için arkadan Beethoven'ın ayak seslerini duymanın ne demek olduğunu bilemezsiniz." demiştir. Senfonilerinde canlılığı, tını zenginliğini her daim dinleyiciye yansıtmıştır. Kendisinin en önemli besteleri, Macar dansları olarak geçmektedir. Macar danslarının en bilineni olan 5 nolu eserini dünyaca ünlü Japon orkestra şefi Tomomi Nishimoto'nun yorumuyla dinleyelim.
Enstrümantal - Macar Çiftetelli 02:55
Enstrümantal - Macar Çiftetelli 706 izlenme - 6 yıl önce
A vizsga (Sınav) Fragman 01:37
A vizsga (Sınav) Fragman 344 izlenme - 3 yıl önce 2011 yapımı Macar filmi A vizsga (The Exam) fragmanı. Filmde Nagy Zsolt, Kulka János ve Hámori Gabriella başrolde.
Queen - Tavaszi Szél Vizet Áraszt 01:52
Queen - Tavaszi Szél Vizet Áraszt 150 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Macar halk şarkısını Queen yorumu ile dinliyorsunuz. Hungarian Raphsody konserinden bie bölümdür.