Hoşgeldiniz!

maço

İdeal İlişkinin Sırları 03:25
İdeal İlişkinin Sırları 2.042 izlenme - 5 ay önce Bilirkişi'nin bu haftaki konuğu İlişki uzmanı Nevzat. İdeal ilişki nasıl olmalı? Sevgilim beni aldatıyor mu? İlişki uzmanıyla enine boyuna Kurcala sohbeti. Öğle yemeği yemeyeceksin bitti. Aşk sevgi sözleri, aşk sözleri.
Maço Erkek mi Yoksa Romantik Erkek mi? - Sokak Röportajı 02:11
Maço Erkek mi Yoksa Romantik Erkek mi? - Sokak Röportajı 9.230 izlenme - 3 yıl önce "Bu videomuzda mikrofonu kadınlara uzattık ve maço erkek mi yoksa romantik erkek mi seviyorsunuz diye sorduk. Arada birkaç maço erkek tercih ederim diyen var ama görünen o ki kadınlar daha çok romantik erkekleri tercih ediyor." Evet yine bir sokak röportajı yine ilginç cevaplar buyrun izleyelim.
herkül(maço) vs herkül 07:10
herkül(maço) vs herkül 12.351 izlenme - 9 yıl önce maço herkül
Sokak Röportajları - Maço Erkek mi, Romantik Erkek mi? 03:12
Sokak Röportajları - Maço Erkek mi, Romantik Erkek mi? 1.704 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajları ekibi halka mikrofon uzatmaya devam ediyor. Bu seferki konu ise "Maço erkek mi, duygusal erkek mi?".
nihat doğan ve deniz akkaya'nın gençliği 00:49
nihat doğan ve deniz akkaya'nın gençliği 3.522 izlenme - 7 yıl önce
Doğanay - Ya Rabbim 03:52
Doğanay - Ya Rabbim 2.440 izlenme - 9 yıl önce doğanay dan krolara gönderme bombardımanında bulunduğu bir klip. hepsini saymış gibi atladığı bişey kalmamış :) iyi seyirler
Kendine İyi Bak Beni Düşünme 03:41
Kendine İyi Bak Beni Düşünme 906 izlenme - 7 yıl önce
Mahsun Kırmızıgül - Maço Erkek 04:50
Mahsun Kırmızıgül - Maço Erkek 1.278 izlenme - 6 yıl önce
sultan papağanı ve handeyener - bodrum 02:25
sultan papağanı ve handeyener - bodrum 1.766 izlenme - 7 yıl önce maço barkovizyon
Kadınlar Neden Maço Erkek Tercih Eder? 02:21
Kadınlar Neden Maço Erkek Tercih Eder? 208 izlenme - 8 ay önce Kadınlar neden maço erkek tercih eder? Bakın kadın neden maço erkeği tercih ediyor. Birbirinden ilginç cevaplar sizlerle.
Azis - Ti za Men si Samo Sex (Delikanlı Azis İçerir) 03:45
Azis - Ti za Men si Samo Sex (Delikanlı Azis İçerir) 540 izlenme - 3 yıl önce Balkanların biricik gülü Azis bu defa kaldığı yerden devam etmiyor. Buram, buram delikanlılık kokuyor, evet izliyelim.
İdeal Bir Sevgili Nasıl Olmalıdır - Sarı Mikrofon 04:39
İdeal Bir Sevgili Nasıl Olmalıdır - Sarı Mikrofon 592 izlenme - 2 yıl önce Geçen Haftalarda karşı cinsin en itici yönünü sormuştuk bu hafta da bu soruya paralel; ideal bir sevgili nasıl olmalıdır diye sorduk. Alışılagelenden farklı, sabah kızartılmış ekmek kokusuyla uyanmak isteyenden, esmer mavi gözlü sevgili isteyene, maço erkek arkadaş isteyeninden, ofsaytı bilen kız arkadaş isteyene birçok ilginç cevap aldık.
Şalvarlı Gelin Adayından Yanlış ve Doğru - Esra Erol - İzdivaç 05:53
Şalvarlı Gelin Adayından Yanlış ve Doğru - Esra Erol - İzdivaç 645 izlenme - 3 yıl önce Şalvarlı Gelin adayı talibini dövmekten beter etti ATVde Esra Erolun sunumuyla yayınlanan Evlen Benimle isimli programa geçtiğimiz hafta katılan şalvarlı ada...
erkek budur 00:36
erkek budur 736 izlenme - 7 yıl önce http//facebooktop.blogcu.com/
Maço Erkek mi Yoksa Romantik Erkek mi? - Sokak Röportajı 02:11
Maço Erkek mi Yoksa Romantik Erkek mi? - Sokak Röportajı 441 izlenme - 3 yıl önce "Bu videomuzda mikrofonu kadınlara uzattık ve maço erkek mi yoksa romantik erkek mi seviyorsunuz diye sorduk. Arada birkaç maço erkek tercih ederim diyen var ama görünen o ki kadınlar daha çok romantik erkekleri tercih ediyor." Evet yine bir sokak röportajı yine ilginç cevaplar buyrun izleyelim.
Yildizsanla Dolu Dolu  -Varsın Bana Maço Kadın Desinler 03:42
Yildizsanla Dolu Dolu -Varsın Bana Maço Kadın Desinler 454 izlenme - 5 yıl önce Yildizsanla dolu dolu -varsın bana maço kadın desinler
tuncay kolukısa ve yıldız san maço erkek 03:42
tuncay kolukısa ve yıldız san maço erkek 299 izlenme - 6 yıl önce
Mahsun Kırmızıgül - Varsın Bana Maço Erkek Desinler 04:37
Mahsun Kırmızıgül - Varsın Bana Maço Erkek Desinler 224 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllların ortalarında çıkarttığı "12den Vuracağım" isimli albümünde renkli takım elbiseleri,kedi boku gibi bıyıkları,kabarık fönlü saçları ve Harran Ovası'nda flamengo dansı yapmasıyla dikkatimizi çeken Mahsun'un aynı albümden adeta burjuvaziye ve şehir kızlarına meydan okuduğu şarkısı geliyor efendim. O anlamaz poptan ,cazdan,operadan , O'nun doğduğu köylerde çıkar tezek dumanı , O sevdimi Allah'ına kadar sever , dudakların boyalı ellerin ojeli olmasını tasvip etmez. O bir "Maço Erkek"
Maço Erkek Mi, Romantik Erkek Mi? - Sokak Röportajları 03:12
Maço Erkek Mi, Romantik Erkek Mi? - Sokak Röportajları 273 izlenme - 4 yıl önce Maço erkek mi, romantik erkek mi?
Ask.fm'de Kendini Tanımlayan Türk Kızı 01:19
Ask.fm'de Kendini Tanımlayan Türk Kızı 268 izlenme - 3 yıl önce Genç arkadşımız ask.fm aracılığınla kendini açıklıyor, yok sarışın istermiş, yok mavi gözlü ulan sarışın mavi gözlü seni napsın iyice izdivaç programına döndü ortalık herkes malın en iyisini istiyor.
Mahallenin Delikanlı Abisi Ümit Besen'den Maçoluk Dersi 01:18
Mahallenin Delikanlı Abisi Ümit Besen'den Maçoluk Dersi 189 izlenme - 3 yıl önce Erkek dediğin biraz kadınına sahip çıkacak, onu düşünecek, gerektiğinde küfür edecek. gerektiğinde kaba olacak, efendi olacak.Öyle trip atıp, karı gibi küsmeyecek, kibarlaşacam diye kırık gibi konuşmayacak..Bir tutam kıroluk iyidir..incitmeden, kırmadan.Bu videoyu sitemizin delikanlıları ataol ve dabbulu kardeşlere ithaf ediyorum.
Varsın Bana Maço Erkek Desinler 04:15
Varsın Bana Maço Erkek Desinler 253 izlenme - 5 yıl önce Varsın Bana Maço Erkek Desinler
Maçolar 03:27
Maçolar 254 izlenme - 10 yıl önce ....
Sokak Röportajları - Maço Erkek Mi, Romantik Erkek Mi? 03:02
Sokak Röportajları - Maço Erkek Mi, Romantik Erkek Mi? 184 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - Maço erkek mi, romantik erkek mi?
Mustafa Akgül Kayıt 04:23
Mustafa Akgül Kayıt 191 izlenme - 6 yıl önce cumayanı maço hasan gül
Volkan Kaya Dilan Dilan 02:32
Volkan Kaya Dilan Dilan 125 izlenme - 6 yıl önce muhteşem yorum
Maço Erkek Mi, Romantik Erkek Mi? - Sokak Röportajları 03:12
Maço Erkek Mi, Romantik Erkek Mi? - Sokak Röportajları 134 izlenme - 4 yıl önce Maço Erkek mi, Romantik Erkek mi? - Sokak Röportajları
Kadınlar Komik Erkek Mi Sever Maço Erkek Mi ? 02:44
Kadınlar Komik Erkek Mi Sever Maço Erkek Mi ? 177 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar Komik Erkek mi Sever Maço Erkek mi ? - Sokak Röportajı
Wcw Konan & Rey Mysterio (Rap Müzik İçerir) 02:57
Wcw Konan & Rey Mysterio (Rap Müzik İçerir) 137 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuza lan acaba gerçekten mi dövüşüyorlar diye sorgu çemberine iten amerikan güreşinin sporcularından Rey Mysterio & Konnan'ın rap müzik performansını seyir eyleyelim efendim.Hatırlayan hatırlar bunlar can ciğer kuzu sarmasıydı.
Maço Erkek Mi Yoksa Romantik Erkek Mi? - Sokak Röportajı 02:11
Maço Erkek Mi Yoksa Romantik Erkek Mi? - Sokak Röportajı 106 izlenme - 3 yıl önce Maço Erkek mi Yoksa Romantik Erkek mi? - Sokak Röportajı