Hoşgeldiniz!

Maddeler Videoları İzle

maddeleri sınıflandırma 07:38
maddeleri sınıflandırma 1.491 izlenme - 6 yıl önce atlas yayınları ilköğretim 4. sınıf fen ve teknoloji maddeleri sınıflandırma
Sansar Can & Eren Rap Time - Türlü Türlü Maddeler 02:35
Sansar Can & Eren Rap Time - Türlü Türlü Maddeler 1.021 izlenme - 3 yıl önce Sansar Can & Eren Rap Time - Türlü Türlü Maddeler
Efecan - Maddeler 03:15
Efecan - Maddeler 920 izlenme - 4 yıl önce 2013 Yeni Rap Sizlerle
Dünya'nın En Pahalı 11 Maddesi 02:04
Dünya'nın En Pahalı 11 Maddesi 144 izlenme - 2 yıl önce 1. Antimadde - 100 Trilyon Dolar/Gram 2. Kaliforniyum 252 - 27 Milyon Dolar/Gram 3. Painite - 300.000 Dolar/Gram 4. Elmas - 65.000 Dolar/Gram 5. Trityum - 30.000 Dolar/Gram 6. Taaffeite taşı - 20.000 Dolar/Gram 7. Plütonyum - 4.000 Dolar/Gram 8. LSD - 3.000 Dolar/Gram 9. Kokain - 600 Dolar/Gram 10. Metamfetamin - 120 Dolar/Gram 11. Eroin - 110 Dolar/Gram Birkaç Bilgi kanalında ilginç bilgiler, faydalı ilk 10'lar gibi bazı videolar hazırlıyoruz ve bunları yayınlıyoruz. Abone Olun: http://goo.gl/JYkQSQ Facebook: https://goo.gl/POAJmJ
Kıl dönmesi ilaçla tedavi edilebilir mi? 01:17
Kıl dönmesi ilaçla tedavi edilebilir mi? 30 izlenme - 1 yıl önce Kıl dönmesi ilaçla tedavi edilebilir. Özel maddeler travmalı bölgeye enjekte edilebilir. Bu yöntem lokal anestezi altında hasta yüzüstü yatarken uygulanır. Ancak bu yöntemin alerjik reaksiyona neden olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lütfen Denize Ve Çevresine Hiç Bir Atık Maddesi Atmayalım 03:53
Lütfen Denize Ve Çevresine Hiç Bir Atık Maddesi Atmayalım 70 izlenme - 4 yıl önce Doğa Ve Denizler İnsanların Olduğu Kadar Unutmayalımki Tüm Canlı Varlıklarındır Ona Göre Koruyup Gözetelim...
Yediklerimizin İçinde Ne Var - E - Katkı Maddeleri 13:16
Yediklerimizin İçinde Ne Var - E - Katkı Maddeleri 71 izlenme - 4 yıl önce Yediklerimizin İçinde Ne Var - E - Katkı Maddeleri Gıdalara neden katkı maddesi konuluyor?
alkol uyuşturucu ve aklı gideren diğer maddeler 10:33
alkol uyuşturucu ve aklı gideren diğer maddeler 95 izlenme - 6 yıl önce www.huzuradogru.tv
Yüz Mezoterapisi Nedir? 00:43
Yüz Mezoterapisi Nedir? 15 izlenme - 2 yıl önce Yüz mezoterapisi, yaşlanma karşıtı maddelerin yüz derisine enjekte edilmesiyle gerçekleştirilen bir işlemdir. Genellikle doku içi organizatörler, onarıcılar, vitaminler, mineraller ve antioksidanların enjeksiyonuyla gerçekleştirilir. Kolajen ve elastin hücrelerinin üretimini sağlamak temel amaçtır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bağımlılık yapan başlıca maddeler nelerdir? 01:15
Bağımlılık yapan başlıca maddeler nelerdir? 15 izlenme - 2 yıl önce Bağımlılık yapan maddeler üçe ayrılabilir. Bunlardan ilki alkol, eroin gibi beyin hücrelerini baskılayan maddelerdir. İkinci olarak beyin hücrelerini daha fazla çalıştıran esrar, extacy ve kokain gibi maddelerdir. Son olarak kişinin hayal görmesine neden olan halüsinojen maddelerdir.
Detoks Masajın Amacı Nedir? 01:32
Detoks Masajın Amacı Nedir? 13 izlenme - 2 yıl önce Detoks masaj vücuttan toksik maddelerin atılmasını sağlayan bir masajdır. Bu yüzden lenf yollarının akışına göre, aşağıdan yukarı doğru yapılması gerekir. Detoks masajı yoğun ve sert bir masajdır, en az 50 dakika sürer. Detoks masajda baş masajı uygulanmaz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Madde bağımlılığı nedir? 01:32
Madde bağımlılığı nedir? 14 izlenme - 2 yıl önce Kişinin öznelliğini, özgürlüğünü ve özerkliğini ortadan kaldıran her şey bağımlılık olarak nitelendirilir. Bağımlılık daha çok alkol, esrar, kokain gibi keyif verici maddelerle ilgilidir. Madde bağımlılığında kişi iş yapamaz hale gelir ve toplumdan uzaklaşır.
Dolgu maddelerinin yan etkileri var mı? 00:57
Dolgu maddelerinin yan etkileri var mı? 10 izlenme - 2 yıl önce Dolgu uygulamaları mutlaka uzman doktorlar tarafından yapılmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilim Adamları 3B Baskı ile 'Canlı' Kan Damarları Yaptı 00:54
Bilim Adamları 3B Baskı ile 'Canlı' Kan Damarları Yaptı 7 izlenme - 1 yıl önce Artık 3 boyutlu baskı ile kan damarları yapılabiliyor. Aynı gerçeği gibi davranan damarlar şimdiye kadar yapılamıyordu. Lawrence Livermore araştırmacıları aynı insan vücudunda olduğu gibi besin maddelerini taşıyabilen ve kendiliğinden kurulan kan hücrelerini başarılı bir şekilde 3 boyutlu olarak yazmayı başardılar. Bu işin sırrı hücrelerden ve diğer organik maddelerden ilk yapıyı üretmek ve sonra onu biyo-mürekkeple ve diğer vücut-canlısı maddelerle çoğaltmak. Yeterli zaman sonunda bu maddelerin hepsi birleşiyor ve doğal bir şekilde davranıyor. Şu anda bu yapılar bir insandaki damarlara tam olarak benzemiyor. Bu yöntem ile oluşturulan damarlar aynı bir spagetti gibi iç içe ve karmaşık oluyor. Bilim adamları bu damarların aynı doğal ortamlarında oldukları gibi olmasını sağlamak için uğraşıyor. Eğer bu gerçekleşirse, bir gün gerçeğe çok yakın olan yapma doku örneklerini ve bunların nakillerinin gerçekleştiğini bile görebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlk Defa Juice Cleanse Yapanlar Nelere Dikkat Etmeli? 00:50
İlk Defa Juice Cleanse Yapanlar Nelere Dikkat Etmeli? 9 izlenme - 1 yıl önce İlk kez juice cleanse yapacak olan kişiler karışımların içerisindeki maddelere karşı intoleranslarının olup olmadığına dikkat etmeli. Herhangi bir rahatsızlığı olan kişiler juice cleanse yapmadan önce bir doktora danışmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Manikür sonrası bakım nasıl yapılmalıdır? 00:39
Manikür sonrası bakım nasıl yapılmalıdır? 8 izlenme - 2 yıl önce Manikür sonrasında ellere nemlendirici sürmek ve kimyasal maddelerden uzak durmak gerekli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Katkılı gıda maddeleri kanser riskini nasıl etkiler? 01:15
Katkılı gıda maddeleri kanser riskini nasıl etkiler? 8 izlenme - 2 yıl önce Katkı maddeleri direkt olarak kansere sebep olmaz, her biri ayrı ayrı test edilip onaylanır. Ama bir gıda içerisinde farklı katkı maddeleri bir arada kullanılabilir ve bu gıdalar gerekli testlerden genellikle geçmemiştir.
Kıl dönmesi hangi yöntemlerle tedavi edilir? 00:35
Kıl dönmesi hangi yöntemlerle tedavi edilir? 5 izlenme - 1 yıl önce Kıl dönmesinde en pratik tedavi metodu, cerrahidir. Özel enjeksiyon maddeleri de uygulanabilir. Dünyada yeni çıkan lazerle tedavi yönteminin başarı oranları henüz belli değildir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kahve Ne Tür Malzemelerle Tatlandırılabilir? 01:58
Kahve Ne Tür Malzemelerle Tatlandırılabilir? 4 izlenme - 1 yıl önce Kahvenin tipine göre tatlandıracak maddeler değişiklik gösterebilir. Süt bunların başında gelir. Türk kahvesi ve kahveyi sütle tüketilirse vücuda mineral alınmış olur. Hazır kahvelere çubuk tarçın ve kakule koymak da başka bir seçenek olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hamilelik Döneminde Saçları Boyatmak Sakıncalı Mı? 01:05
Hamilelik Döneminde Saçları Boyatmak Sakıncalı Mı? 6 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik döneminde saçların boyatılması sakıncalıdır. Saç diplerinderi deriye kimyasal maddeler temas etmemelidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."