Hoşgeldiniz!

Made İn Turkey Videoları İzle

made in turkey 1 03:36
made in turkey 1 25.886 izlenme - 8 yıl önce bu görüntüler sadece türkiye de :)
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 32:11
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 5.402 izlenme - 1 yıl önce Bu zamana kadar hep gavur işi sokak lezzetlerini izledik. Motor yağından ızgaralar, pis ellerle yapılan tatlılar ve daha niceleri.. Şimdi karşınızda tertemiz ve Türk mutfağını tanıtan Türk sokak lezzetleri. Bu video klibi "Amazing Street Food" adında tüm ülkelerin yemeklerinin karşılaştırdığı kanaldan aldım. İyi seyirler.
Denizde Balık Gezdiren Dayı :)) 00:49
Denizde Balık Gezdiren Dayı :)) 23.919 izlenme - 7 yıl önce bu nasıl bir hayvan sevgisidir böyle :))
türk usulü komikler :)) 02:48
türk usulü komikler :)) 19.022 izlenme - 8 yıl önce alıştık be yurdum insanım bizden harbiden büyük adam olur :))
Yerli Malı Haftası (1984) 03:40
Yerli Malı Haftası (1984) 819 izlenme - 5 ay önce Eski 80'li yılların Yerli Malı Haftası görüntüleriyle maziye yolculuk edeceksiniz.
made in turkey 3 02:49
made in turkey 3 9.346 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanından seçmeler. :) dewamı gelecek.
made in turkey 2 09:07
made in turkey 2 8.069 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı.dewamı pek yakında
türküz yaparız :)) 05:48
türküz yaparız :)) 6.995 izlenme - 8 yıl önce ah şu çılgın türkler :))
made in turkey 4 02:55
made in turkey 4 7.814 izlenme - 8 yıl önce biz babadan böyle gördük. :)
Şu çılgın türkler 03:39
Şu çılgın türkler 8.397 izlenme - 8 yıl önce İşte türk olunmaz doğulur diyeceğimiz bir başyapıt...
made in turkey 5 04:33
made in turkey 5 6.758 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanında ki ilmin ve bilimin geldiği son nokta.
yurdum insanı 02:25
yurdum insanı 4.484 izlenme - 8 yıl önce işte yurdum insanından akıllara durgunluk getirecek cevaplar.
made in turkey 03:31
made in turkey 6.496 izlenme - 8 yıl önce turkish montaj :)) mükemmel olmuş
komik türk öğrencisi :)) 08:00
komik türk öğrencisi :)) 3.006 izlenme - 8 yıl önce türkiyenin neresinde olursa olsun bu manzara değişmez :))
made in turkey-sadece türkiyede 03:55
made in turkey-sadece türkiyede 3.215 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanından alışılagelmiş kesitler :))
farkımız tarzımız :)) 01:05
farkımız tarzımız :)) 3.111 izlenme - 8 yıl önce ülkelerin polis otoları ve bizimki :))))
kriz sonrası şirket logoları 02:07
kriz sonrası şirket logoları 2.987 izlenme - 8 yıl önce kriz sonrası şirket logoları
orjin turkish games :)) 02:47
orjin turkish games :)) 2.054 izlenme - 7 yıl önce daha iyisi olamazmış karakterler cuk oturmuş grafik de mükemmel işte beklediğimiz an :))
Made in Turkey 00:48
Made in Turkey 811 izlenme - 3 yıl önce A summary of Turkey's 2013. Gezi protests, clashes, media and internet censorship and corruption.
made İn turkey 06:34
made İn turkey 1.445 izlenme - 8 yıl önce made İn turkey ))
Seksenler - Mithat Körler - Güneşimi Kaybettim 04:31
Seksenler - Mithat Körler - Güneşimi Kaybettim 607 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam yüreğimden çıkarttım anıları Yaşadım bir yangın gibi içimde acıları Dün akşam yüreğimden çıkarttım anıları Yaşadım bir yangın gibi içimde acıları Ben benden geçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Ben benden geçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Güneşimi kaybettim, gözlerini görmem gerek Yaşamaya dönmem için hasretini silmem gerek Güneşimi kaybettim, gözlerini görmem gerek Yaşamaya dönmem için hasretini silmem gerek
Knıght Onıle 01:44
Knıght Onıle 724 izlenme - 9 yıl önce herkesin gönderdiği bir video
Gs B Maçı 01:09
Gs B Maçı 604 izlenme - 10 yıl önce legoların oynadığı güzel bir maç
Türk Mallarının Yeni Logosu ve Sloganı 01:30
Türk Mallarının Yeni Logosu ve Sloganı 235 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İhracatçılar Meclisi, ihraç edilecek Türk mallarına konulacak yeni logoyu Twitter hesabından tanıttı. Yeni logo 'Turkey discover the potential' (Türkiye potansiyelini keşfet) olacak. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ihraç edilen Türk mallarının üzerine konulacak yeni logoyu düzenlenen törenle tanıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da beğenisini kazanan Logonun üzerinde İngilizce “Türkiye potansiyelini keşfet” yazıyor. Törende konuşan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, ihracatta bundan sonra kullanılacak “Turkey, Discover the Potential” ortak işaret ve markasına ilişkin, “Discover the Potential… Bu bir marka değildir. Marka olan Türkiye’nin kendisidir” dedi. Türk ihracat çevrelerinin bugün doğru bir hamlenin başlangıcını yaptığına dikkati çeken Büyükekşi, şöyle devam etti: “Bu hamleye çok ihtiyacımız var. Bugün, bir dağınıklıktan, bir karmaşadan kurtuluyoruz. Bugün, tüm paydaşlarıyla Türkiye kendisini dünyaya tanıtmak noktasında yeni bir değer kazanıyor. Bugün, bir kez daha hikayemizi dünyaya anlatmak için yeni bir atağa odaklanıyoruz. Bugün Türkiye, ihraç mallarında ve tanıtım materyallerinde kullanacağı, ortak kimlik işareti, alameti farikasını lanse ediyor. Discover the Potential… Bu bir marka değildir. Marka olan Türkiye’nin kendisidir. Turkey… Discover the Potential bir tekliftir. Turkey Discover the Potential’la tüm dünyaya bir teklif yapıyoruz; gel, bu potansiyeli keşfet. Keşfet ve kendine değer kat. Keşfet ve kendini tamamla. Keşfet ki kendini keşfetmiş ol. Keşfet ve zenginleş. Keşfet ki hepimiz kazanalım. Keşfet ki insan medeniyeti zenginleşsin. Keşfet ki hep birlikte mutlu olalım.”
Made İn Turkey (Yurdum İnsanı) 03:36
Made İn Turkey (Yurdum İnsanı) 514 izlenme - 7 yıl önce böyle gelmiş böyle gider :))
Silah 00:03
Silah 335 izlenme - 9 yıl önce kısa film
Şampiyonlar Ligi Anlayışımız :))) 00:31
Şampiyonlar Ligi Anlayışımız :))) 410 izlenme - 7 yıl önce süper olmuş ya gülmekten evde çerçeveyi indirdim :))
Türkiye'nin Yeni Logosu 01:30
Türkiye'nin Yeni Logosu 109 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ihraç edilen Türk mallarının üzerine konulacak olan yeni logoyu tanıttı. TİM, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla, Çırağan Palace Kempinski Otel'de Türkiye Markası logosunu ve sloganını tanıttı. Turkey Discover the Potential (Potansiyelini keşfet) slogan olurken, logunun turkuaz renginde olduğu görüldü.
Türk Mallarının Yeni Logosu ve Sloganı 01:30
Türk Mallarının Yeni Logosu ve Sloganı 121 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İhracatçılar Meclisi, ihraç edilecek Türk mallarına konulacak yeni logoyu Twitter hesabından tanıttı. Yeni logo 'Turkey discover the potential' (Türkiye potansiyelini keşfet) olacak. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ihraç edilen Türk mallarının üzerine konulacak yeni logoyu düzenlenen törenle tanıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da beğenisini kazanan Logonun üzerinde İngilizce “Türkiye potansiyelini keşfet” yazıyor. Törende konuşan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, ihracatta bundan sonra kullanılacak “Turkey, Discover the Potential” ortak işaret ve markasına ilişkin, “Discover the Potential… Bu bir marka değildir. Marka olan Türkiye’nin kendisidir” dedi. Türk ihracat çevrelerinin bugün doğru bir hamlenin başlangıcını yaptığına dikkati çeken Büyükekşi, şöyle devam etti: “Bu hamleye çok ihtiyacımız var. Bugün, bir dağınıklıktan, bir karmaşadan kurtuluyoruz. Bugün, tüm paydaşlarıyla Türkiye kendisini dünyaya tanıtmak noktasında yeni bir değer kazanıyor. Bugün, bir kez daha hikayemizi dünyaya anlatmak için yeni bir atağa odaklanıyoruz. Bugün Türkiye, ihraç mallarında ve tanıtım materyallerinde kullanacağı, ortak kimlik işareti, alameti farikasını lanse ediyor. Discover the Potential… Bu bir marka değildir. Marka olan Türkiye’nin kendisidir. Turkey… Discover the Potential bir tekliftir. Turkey Discover the Potential’la tüm dünyaya bir teklif yapıyoruz; gel, bu potansiyeli keşfet. Keşfet ve kendine değer kat. Keşfet ve kendini tamamla. Keşfet ki kendini keşfetmiş ol. Keşfet ve zenginleş. Keşfet ki hepimiz kazanalım. Keşfet ki insan medeniyeti zenginleşsin. Keşfet ki hep birlikte mutlu olalım.”
'made in turkey' algısını değiştiren 'başkan'; süleyman orakçıoğlu! 02:11
'made in turkey' algısını değiştiren 'başkan'; süleyman orakçıoğlu! 183 izlenme - 5 yıl önce 'made in turkey' algısını değiştiren 'başkan'; süleyman orakçıoğlu!