Hoşgeldiniz!

maden faciası

Ramazan Yıldızhan - Soma 04:02
Ramazan Yıldızhan - Soma 31.450 izlenme - 4 yıl önce Aylardan Mayıs Günlerden Salı Sabahı aslında Korkulu Bir Rüyanın Başları manisa Soma İlçesinin Bu Acısı yürekleri Harbiden Kör Etti Dağladı 282 Eve Ateş Düştü bu Patlama Yıktı Harbi Bu Gönlümüzü unutmak Yok Artık İnan Yarını Dünü unutmak Unutturmak Yok İnan Bugunü ! yazdığım Her Cümlenin İçinde Bu Acı 76 Milyon İnsan Sizle Ağladı çıkardığınız Kömürler Yürekte Yandı manisada Şimdi Her Yeri Ölüm Sardıı.. göçük Altında Kalan Şehit Demiş Rabbim ailenizi Yürekten Temenni Ederim çocuklarınıza Bunu Nasıl Diyelim hepinize Yüre Rab'dan Rahmet Dilerim ne Yazmayla Anlatılır Ne Söylemeyle çizmeleri Kirli Uzanmadı Sedyeye senin Gibi Adam Gelmedi Bu Ülkeye herkesin Yüreği Sen Gibi Olsa Keşke bütün Herkes Sustu Şimdi Sizi İzliyor geride Kalanlara Dua Ediliyor daha Fazlasına Yürek Hiç Dayanmıyor şimdi Herkes Bir Umutla Durmuş Bekliyor ağlama Çocuk Sakın Baban Şehit Oldu ablacım Aglama Nolur Yürek Kahroldu anne Yolladın Cennete Sende Oğlunu bütün Türkiyede Sizinle Birlik Oldu yeter Bu Kadar Daha Fazla Yazamadım cümlelerim Boğazımda Dayanamadım şehidimi Unutmam Ben Hatırlatırım hiç Bir Zaman Bitmeyecek Bu Dualarım ..
Alp Gürkan'ın 1 Yıl Önceki Röportajı 00:53
Alp Gürkan'ın 1 Yıl Önceki Röportajı 17.083 izlenme - 4 yıl önce Soma Holding Yönetim Kurulu Buşkanı Alp Gürkan’ın dün meydana gelen faciadan bir yıl önce, Soma’daki maden ocaklarında olası bir kaza anında 500 işçinin günlerce yeme-içme ihtiyacını sağlayacak, nefes alabilecekleri ‘yaşam odaları’ oluşturduklarını söylediği ortaya çıkmıştı.
Soma Maden Ocağından Görüntüler 03:46
Soma Maden Ocağından Görüntüler 10.469 izlenme - 4 yıl önce Soma Maden Ocağından Görüntüler
Soma Maden Faciası : Anne Babam Dönmedimi 12:13
Soma Maden Faciası : Anne Babam Dönmedimi 5.603 izlenme - 4 yıl önce Somada Hayatını Kaybeden İşçilerimize Allahtan Rahmet Ailelerine Sabır Diliyoruz.
Soma Video 05:26
Soma Video 2.914 izlenme - 4 yıl önce Yavrusunu İsteyen Anneyi Unutma! kurtulan Madencinin “beni Bırakın Abi Mahmut Çıkmadı, Önce Onu Alın Onun Karısı Hamile” Deyişini Unutma! madene Yeniden Girecek Misin Sorusuna Mecburum, Borcum Var Diyen Amcayı Unutma! cenaze Tanınmaz Haldeyken O Gün İşe Oğlunun Sünnet Davetiyesini Dağıtmaya Giden Madenciyi Ceplerindeki Davetiyeden Teşhis Eden Yakınları Unutma! çizmelerimi Çıkartayım Mı? Sedye Kirlenmesin Diyen Güzel Adamı Unutma! yakınlarını Bulmak İçin Bilgisayar Ekranından Cenazelere Bakan Yakınları Unutma! soma Da Halka Tekme Atan Başbakanlık Müşaviri Unutma! bakarken Canın Yansa Da Bak, Bak Ki Ülkende Bir İnsan Canının Ne Kadar Ucuz Olduğunu Hatırla
Manisa Soma - Başımız Sağolsun 00:39
Manisa Soma - Başımız Sağolsun 2.414 izlenme - 4 yıl önce Manisa'dan dün akşam saatlerinde çok kötü bir haber geldi. Manisa'nın Soma ilçesindeki bir ocakta patlama meydana geldi. Manisa'da meydana gelen patlamada öl...
Soma'da Maden Faciası 02:01
Soma'da Maden Faciası 2.003 izlenme - 4 yıl önce Soma'da Maden Faciası
Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu 00:25
Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu 2.722 izlenme - 4 yıl önce Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu
Taner Yıldız: Ölü Sayısı 299’a Yükseldi 02:13
Taner Yıldız: Ölü Sayısı 299’a Yükseldi 2.035 izlenme - 4 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, maden faciasında cansız bedenleri bulunan işçilerin sayısının 299’a yükseldiğini açıkladı. Bakan Yıldız, Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazasıyla ilgili olarak son gelişmeleri basınla paylaştı. Yıldız, “284 işçimiz hayatını kaybetmişti. Ve onlar ailelerine teslim edilmişti. Arkadaşlarımız maden ocağında yaptıkları son tespitlerle beraber 14 işçimizi daha tespit ettiler. 2 ayrı blok demiştik, ikisine de girdiler. Yangının da sönmüş olmasının bu çalışmaları kolaylaştıracağını söylemiştim. 14 işçimizin tespitinden sonra şuan için 6 işçimizi dışarıya çıkardılar. Akhisar Devlet Hastanesi Morguna otopsi yapılması amacıyla gönderilmiştir. 14 tespitimiz inşallah bir aksilik olmazsa yaklaşık 2-3 saate sevki tamamlanmış olacaktır. Daha sonra son kontroller yapılacak. En az iki veya üç işçimize de ulaşmayı bekliyoruz. Onların tespitleri henüz yapılmış değil. ‘Ne kadar zaman alır’ kısmıyla ilgili şimdi tahminde bulunmayalım. Ama sabaha kadar bütün bu çalışmaların önemli bir bölümünü bitirmiş olmamız gerekiyor” dedi. Son rakamları veren Taner Yıldız, “Şimdi tespit etmiş olduklarımız ile beraber 298 işçimize ulaşmış olduk. Ancak içeride daha olduklarını inandığımı ve yaptığımız hesaplara göre 2 veya 3 işçimize daha ulaşmayı hedefliyoruz. Elimizdeki veriler, işçi yakınlarımızın ailelerinin bize başvuruda bulundukları sayı bunu gösteriyor. Biz yine de son rakamları telafuz etmeyelim. Tespitlerimizden bizzat somut çıkardığımız işçilerden sözedersek şuanda 284+6 toplam 290 işçimiz maden dışına çıkartılmış durumda” diye konuştu. "YANIKLAR OLMUŞ OLABİLİR" İşçilerin karbonmonoksit gazından dolayı mı, yoksa üzerlerinde yanık olup olmadığı ile ilgili soruyu yanıtlayan Yıldız, “Bulunduğumuz bölge yangının çıktığı yere yakın o yüzden yanıklar oluşmuş olabilir, şuanda bende bilmiyorum otopsi raporlarından sonra bunlar belirlenmiş olacak. Tabii ki DNA testlerine de bakılacağı için herhangi bir karışıklığa meydan vermeden teslim etmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. "BİN 700 METREDEN ÇIKARILDI" İşçilerin kaç metreden çıkarıldığı ile ilgili soruya da yanıt veren Yıldız şöyle konuştu: “Son çıkartılan işçiler bin 600, bin 700 metreden çıkarıldı. İki ayrı bloğun birinci bloğu tamamen bitirilmiş oldu. Diğer ikinci bloktan da aramalar devam ediyor. 14 tespit umarım işimizi kolaylaştıracaktır. Son kısımlarda daha ihtiatlı konuşuyoruz.Çünkü maden ocağının tamamı tekrar aranacak ve aile başvuruları ile karşılaştırılacak. İnşallah bir problem olmadan onların defin işlemleri de tamamlanmış olacak. Vefat eden bütün işçilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.”
 Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 04:43
Beyaz Saray Önünde Mumlarla Soma Yazdılar 1.482 izlenme - 4 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde 280’den fazla işçinin hayatını kaybetmesine neden olan maden kazası ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Beyaz Saray önünde, mumlarla yere SOMA yazılarak anıldı. ABD’nin Washington şehrinde yaşayan bir çok Türk ve yabancı Beyaz Saray önüne gelerek burada Soma faciasında hayatını kaybeden işçileri andı. Beyaz Saray önüne mumlarla SOMA yazan kalabalık, İstiklal Marşı okudu. Törendeki bir katılımcı duygularını, “Acımız gerçekten çok büyük. İş kazaları kader değildir. 1880’lerde kalan iş kazaları bugün Türkiye’de tekerrür ediyor. Buradan hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine baş sağlığı diliyorum. Umarım Türkiye’de de iş kazaları haber olarak gündemimizde yeri olmasın” diyerek ifade etti. Diğer bir katılımcı, “Akşam vakti üzüntülü olarak Beyaz Saray’ın önünde toplandık. Türkiye’den çok acı haberler aldık. Yüzlerce vatandaşımızın kaybetmemizin acısı kalplerimize oturdu. Bugün binlerce çocuk yataklarına babasız girdi. Bu herkesi derinden etkiledi. Bütün ailelere Allahtan sabır diliyoruz” ifadelerini kullanarak hayatını kaybedenleri andı.Beyaz Saray’dan verilen taziye mesajında, “Bütün Amerikan halkı adına, hayatını kaybeden işçilerin aileleri ve yakınlarına gönülden baş sağlığı dileriz. Madende kalan işçilerin en yakın zamanda kurtulmalarını umut ediyoruz” denilmişti.
Taner Yıldız - Maksimum 302 İşçi Kaybetmiş Olacağız 00:32
Taner Yıldız - Maksimum 302 İşçi Kaybetmiş Olacağız 1.682 izlenme - 4 yıl önce Kelimeleri seçerek kullanmak bu kadar mı zordur bilemiyorum, kapatabiliriz ne demektir?
Şehit Sayısı 301 01:25
Şehit Sayısı 301 1.626 izlenme - 4 yıl önce Maden faciasının yaşandığı Soma’da sabah saatlerinde çıkan nedeni bilinmeyen bir yangın kurtarma çalışmalarını aksattı. Çalışmalarla ilgili son gelişmeleri aktaran Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız yangının söndürüldüğünü açıkladı. Bakan Yıldız dün 15 kişinin daha cesedine ulaşılmasının ardından ölü sayısının 301’e yükseldiğini de aktardı. İçeride maksimum 3 kişinin kalmış olabileceği belirtiliyor. Maden çalışanları yaşanan faciayla ilgili amirlerini suçladı. Faciadan kurtulan Erdal Bıçak adlı bir çalışan yetkililerin ihmalkarlığını dile getirdi: “En azından önceden bize bir haber verebilirdi. O duman oraya ulaşana kadar bize kesinlikle bir haber verilmedi. Şirket en azından erken gidin deseydi biz kurtulmuştuk. Zaten biz dışarı çıktığımızda göz gözü görmüyordu. O yüzden çıkamadık.” Tüm Türkiye’de halk ölen madencilerin yasını tutmaya devam ediyor. İstanbul Taksim’de toplanan yüzlerce kişi ölenler anısına mum yaktı. Bu arada dün Soma’da 5 bin kişinin katıldığı ve olaylı biten yürüyüşün ardından Manisa Valiliği ilçede yapılması beklenen tüm gösteri, protesto ve yürüyüşleri yasakladı. Dünkü protestolarda göstericelerle polis arasında yaşanan arbedede 5 kişi yaralanmıştı. Türkiye’de özel sektörün işlettiği maden ocaklarında kaza riskinin kamu maden işletmelerine göre 6 kat daha fazla olduğu ortaya çıktı.
Hasan Doğru - Duydun Mu? 02:18
Hasan Doğru - Duydun Mu? 1.973 izlenme - 4 yıl önce Söz ve müziği Fahri Bozbaş'a ait olan ve Hasan Doğru'nun seslendirdiği 263 madencinin öldüğü 3 Mart 1992'de Türkiye Taşkömürü Kurumu Kozlu Maden Ocağı'ndaki grizu faciasını anlatan şarkı. Kalbimiz seninle SOMA...
Başbakanlık Danışmanı, Soma'da Madenci Yakınını Tekmeledi!! 00:28
Başbakanlık Danışmanı, Soma'da Madenci Yakınını Tekmeledi!! 1.452 izlenme - 4 yıl önce Yayınlanma Tarihi: 14 May 2014 Soma'daki Maden Faciası Sonrası Olay Yerine Giden Başbakan Erdoğan Protesto Edildi. Başbakan Danışmanı İse Madenci Yakınını Tekmeledi...
“Çizmelerimi çıkarayım mı sedye kirlenmesin” 00:54
“Çizmelerimi çıkarayım mı sedye kirlenmesin” 1.167 izlenme - 4 yıl önce Somadaki Acı Olayda Kurtarılan Canımızın Alçakgönüllü Davranışı..
Soma`da maden faciası - Soma'da kömür ocağında facia: Taner Yıldız: 201 ölü, 80 Kişi Yaralı 03:09
Soma`da maden faciası - Soma'da kömür ocağında facia: Taner Yıldız: 201 ölü, 80 Kişi Yaralı 1.539 izlenme - 4 yıl önce Taner Yıldız: 201 İşçi Hayatını Kaybetti, 80 Kişi Yaralı Manisa'nın Soma ilçesinde bulunan bir kömür ocağında trafo patlamasının ardından yangın çıktı. AK Pa...
Soma Video 00:51
Soma Video 733 izlenme - 4 yıl önce Bu Olaya Tüm Aile Olarak Üzüldük Umarım Ölü Sayısı Artmaz [bir Avuç Kömür İçin Bir Ömür Verenlere] 2014-05-16 17:41:32 günü ulascanerdogan73 kanalına yüklediğim 'Soma Video' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/ulascanerdogan73 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taner Yıldız: ''Umutlarımız Azalıyor'' (Ermenek Maden Faciası) 01:45
Taner Yıldız: ''Umutlarımız Azalıyor'' (Ermenek Maden Faciası) 1.177 izlenme - 3 yıl önce Karaman'daki madende mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları hakkında, Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan açıklama geldi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Karaman Ermenek'te maden kazası yaşanan işletmede yürütülen çalışmalara ilişkin, ocakta bir kısım tahkimatın bozulmuş olmasıyla 1-2 metrelik çöküntüler oluştuğunu, bu nedenle suyu ve çamuru tahliye ederken tahkimat yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Bakan Yıldız, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Karaman Ermenek'te maden kazası yaşanan işletmede yürütülen çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Yıldız, maden ocağındaki çalışmaların kesintisiz devam ettiğini söyledi. Önceliklerinin suyu tahliye etmek olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu: "Su tahliyesinde herhangi bir sıkıntımız olmadı ama suyu tahliye ettikçe arkasından çamurun ve bozulan tahkimatın geldiğini gördük. Suyu boşalıyoruz, yaklaşık yatayda 16 metreye kadar su boşaltıldı ancak boşalttığımız yerlerde bir kısım tahkimatın bozulmuş olmasıyla 1-2 metrelik çöküntüler oluştu. Bu bizim için hem suyu tahliye etmek hem çamuru tahliye etmek hem de bir yandan madencilikle ilgili tahkimat yapmayı zorunlu kılıyor. Zaman ilerliyor. 18 işçi kardeşimizle alakalı umutlarımızın azaldığını söylemem gerekir." İşlerinin kolay olmadığını, zaman alacağını, bütün ekiplerin kesintisiz çalıştığını vurgulayan Yıldız, çalışmalara katkı sağlayacak 30'a yakın kurumun faaliyetlere katıldığını bildirdi. Malzeme tedarikiyle alakalı bir sıkıntı olmadığını, yeni malzeme arayışları bulunmadığını dile getiren Yıldız, zamanla mücadele ettikleri için hem nefeslikte hem desandrede iki ayrı koldan çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti. Ocağın ne zaman boşaltılacağına ilişkin öngörülerinin olup olmadığı yönündeki soru üzerine Bakan Yıldız, her metreyi aştıklarında karşılarına yeni şeyler çıktığına işaret etti. Ocağa 5-6 bar civarında gelen suyun, tahminen çamurlu suyun içeride oluşturduğu tahribatı henüz görmediklerine dikkati çeken Yıldız, şöyle konuştu: "Her ulaştığımız metre, bize yeni bir tablo çıkartıyor. Bizim o tabloyu, problemi çözmemiz lazım. Suyu aktarmak önceliğimizdi ama suyu aktardıktan sonra çamurun ve tahkimatın bozulduğunu gördük. O tahkimatı yapmadan, bu çalışmayı yapacak arkadaşların güvenliğini sağlamadan çalışmayı sürdüremeyiz. 24 saat çalışma var, bu çalışmanın adının ille su aktarmak olarak anlaşılmaması lazım. Bize yeni gelecek tabloların ne olacağını bilemeyiz. İleride temiz suya geleceğimiz nokta varsa ocağın eğimlerine, plato yaptığı düz yerlere bakarak söylüyorum, güvenliği sağlayarak gerekli çalışmaları yapmamız lazım. Özellikle ocağın giriş alanıyla alakalı çalışmaların rahatlatılması için bir kısım tedbirler almak zorundayız ki çalışanlar orada daha aktif olsun. Bütün kamuoyu bilsin ki burada kesintisiz 24 saat bir çalışma yapılıyor, başlıkları, içerikleri değişmek kaydıyla." - "1-1,5 metrelik çökmeler oldu" Ocakta 1-1,5 metrelik çökmeler olduğu bilgisini veren Yıldız, "İleride göçüklerle karşılaşabilir miyiz, karşılaşabiliriz. Şu anda bunu bilmiyoruz. Suyun oluşturduğu basınçla yaşanan deformasyon, bozulma yapılmadan ilerlenemiyor. Tavanı güvence altına almamız lazım ki orada ilerlenebilsin ve en son noktalara kadar ulaşılabilsin" ifadesini kullandı. - Uyarlar'ın madencilik faaliyetleri Taner Yıldız, Uyarlar ailesinin madencilik faaliyetleri ve buralarda yaşanan kazalara ilişkin soruları yanıtlayarak, şunları kaydetti: "Biz Uyar Madencilik'in çalışmalarından memnun değiliz. Bu madenlerin sahiplerini anlamadığımızla ilgili bir şey söylemedim. Üzerilerine ruhsatlı, buradaki yapının amcasının üzerine olduğu söylendi, Soma'dan sonra üzerlerinde ruhsat varsa bu ruhsatların kaldırılması talimatı verdim. Biz hem işçi kardeşlerimizin hukukunu koruyarak hem de makul ölçülerde işçi sağlığı ve iş güvenliği sınırları içerisinde yerli kömürün üretilmesiyle alakalı politikalar üretiyoruz. Dün Sayın Cumhurbaşkanımız da Başbakanımız da açıkça ifade etti, kusurun açığa çıkarılmasıyla alakalı kimsenin tereddüdü olmasın. Bu konudaki irademiz tamdır. Dünyadaki yaptırımlar, cezalar değil, ahiretteki vebale de inanan insanlarız. O yüzden kimsenin gözünün yaşına bakmayız. İster Uyar olsun ister uymayan, bu konuda tavizimiz olmaz. Buradaki aynı şirket değil. Akrabası olduğu söyleniyor. Asıl ruhsat burada kendisinin üzerine değil." Bakan Yıldız, kurtarma çalışmalarına odaklanılmışken buradaki yoğunlaşmanın başka konularla bozulmaması gerektiğini, idari ve adli tüm çalışmaların yapıldığını vurguladı. - "Olanları birebir paylaşıyoruz" İlerleyen metrelerde göçüklerle de karşılaşabileceklerini ifade eden Yıldız, "Burada basınçlı çamurla beraber su geldi. Nereyi dağıttığını, hangi tahkimatı bozduğunu şu anda bilmiyoruz ama göçük varsa da göçük oldu deriz. Bu nereden kaynaklandı, son derece ortada. Basınçlı çamurla beraber su geliyor ve ahşap tahkimatları rahatça dağıtabiliyor. Dağıttığı yerden tavan çökebilir. Şu anda şantiyede maden ocağında ne oluyorsa birebir paylaşıyoruz" diye konuştu. "Suyun beşte biri azaldı diyebilir miyiz" sorusuna Yıldız, "Hayır" yanıtını verdi. "ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR" Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan da Bakan Yıldız'ın açıklamalarına katılarak, "En son teknoloji kullanılıyor, içerideki çamur ve suyun boşaltımı devam ediyor." dedi. Çalışma Bakanı Faruk Çelik ise, "Suyun tahliyesiyle ilgili yoğun çalışma yapılıyor, yanlış bilgilendirme yapılmamalı. " dedi. "ORGANİZASYONA İLİŞKİN BİR SORUN SÖZ KONUSU DEĞİL" Bakan Elvan "Herşeyi açıkça sizlerle paylaşıyoruz açıkça. Ama kulaktan dolma bilgilerle basına haber geçilmesi yanlış. 800 kodunda galerinin önemli bir kısmını killi çamur kaplamış, 1 metrelik kısmında da tahkimat aşağı inmiş. Tahkimatla ilgili çalışma başladı" dedi. "O MEKTUP BANA ULAŞMADI" Bakan Elvan işçilerin yazdığı mektubun kendisine ulaşmadığını söyledi. Elvan, "Yemeğin içeride yenilmesi ve işçilerin işine 45 gün kadar son verilmiş. Bu iki konu bana aktarıldı" açıklamasını yaptı. Bakan Elvan, organizasyona ilişkin bir sorunun söz konusu olmadığını da ifade etti.
Soma 01:05
Soma 849 izlenme - 4 yıl önce Soma,soma Maden Kazası,maden Faciası
Soma Faciası 02:06
Soma Faciası 697 izlenme - 4 yıl önce Tüm Türkiyenin Başı Sag Olsun 16.05.2014 günü İZLESNE TOP10 kanalına yüklediğim 'Soma Faciası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/simgel kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Soma Turkusu Dinleyin 04:30
Soma Turkusu Dinleyin 885 izlenme - 4 yıl önce 13/05/2014 Tarihinde Gerçekleşen Patlamada Ölenlere Allahtan Rahmet Ailelerinede Baş Sağlığı Diliyorum ! 2014-05-16 21:15:58 günü hidayetcam16 kanalına yüklediğim 'Soma Turkusu Dinleyin' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/hidayetcam16 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Soma Şehitlerinin Anısına 02:30
Soma Şehitlerinin Anısına 825 izlenme - 4 yıl önce Kalplerimiz Somada.
Maden Faciasının Olduğu Soma'dan İlk Görüntüler! 00:39
Maden Faciasının Olduğu Soma'dan İlk Görüntüler! 789 izlenme - 4 yıl önce Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki Özel Bir Şirkete Ait Kömür Ocağında Trafo Patlaması Nedeniyle Yangın Çıktı. soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı En Az 200-300 İşçinin Madende Mahsur Kaldığını Açıkladı. Atçı Hastaneye 10 İşçinin Kaldırıldığını Bunlardan Üçünün Öldüğünü Duyurdu. Öte Yandan Maden Ocağında Mahsur Kalan İşçilerden Bazıları Çıkarılmaya Başlandı.
Soma Maden Faciası - Kınık'lı aileler. 03:09
Soma Maden Faciası - Kınık'lı aileler. 705 izlenme - 4 yıl önce Soma Maden Faciası - Kınık'lı Aileler
Çizmelerimi Çıkartayım Mı Sedye Kirlenmesin ? #soma 00:54
Çizmelerimi Çıkartayım Mı Sedye Kirlenmesin ? #soma 489 izlenme - 4 yıl önce "çizmelerimi Çıkartayımmı Sedye Kirlenmesin" #prayforturkey Patlamadan Kurtulan Madenci Çizmeyi Çıkarayım Mı, Sedye Kirlenmesin? Diye Soruyor. Bir Kez Daha İ...
Soma Faciası - İnsanlık Sınavı 01:42
Soma Faciası - İnsanlık Sınavı 654 izlenme - 4 yıl önce Senin Çizmen Türkiyeyi Temizler...
Ntv - Manisa Soma Son Dakika Haberleri İzle [hd] 06:48
Ntv - Manisa Soma Son Dakika Haberleri İzle [hd] 382 izlenme - 4 yıl önce Ntv - Manisa Soma Son Dakika Haberleri İzlemaden İşçisi, Kanalımıza Abone Olarak Hergün Yeni Bir Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.
Tgrt Haber - Manisa Soma'da Son Durum ( Son Dakika Haberleri) 07:28
Tgrt Haber - Manisa Soma'da Son Durum ( Son Dakika Haberleri) 429 izlenme - 4 yıl önce Tgrt Haber - Manisa Soma'da Son Durum (son Dakika
Somalı Kız Çocuğu Babasının Mezarı Başında Ağladı - Küçük Kız Çocuğunun Yürekleri Dağladı.. 02:47
Somalı Kız Çocuğu Babasının Mezarı Başında Ağladı - Küçük Kız Çocuğunun Yürekleri Dağladı.. 487 izlenme - 4 yıl önce Tüm Türkiye'yi Yasa Boğan Soma Faciasında, Küçük Kız Çocuğunun Babasının Mezarı Başında Ağlaması Yürekleri Dağladı.manisa'nın Soma İlçesi'ndeki Maden Faciası...
Soma'da Maden Faciası 166 Ölü.. Dahada Artabilir 02:40
Soma'da Maden Faciası 166 Ölü.. Dahada Artabilir 558 izlenme - 4 yıl önce Soma'da Maden Faciası 2014 Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki Bir Kömür Ocağında Grizu Patlamasının Ardından Yangın Çıktı. Maden Ocağı Şehitlerimize Allah`tan Rahmet Ailelerine Başsağlığı ve Sabırlar Dileriz..__xclas__