Hoşgeldiniz!

Maden Suyu Videoları İzle

Hadise'nin Oynadığı Soda Reklamı 00:41
Hadise'nin Oynadığı Soda Reklamı 5.023 izlenme - 9 ay önce Dün akşam bu reklamı izlerken elimde soda vardı neyse ki aynı marka değildi, bu nasıl reklam bu reklamı izleyip kim soda içer bu nasıl açıklama en iyisi alıntı yapayım . Takvim'in haberine göre; son günlerde Türk Telekom ve Twist'in Reklamlarında boy gösteren ünlü şarkıcı, son olarak Sırma Grup'la anlaşmıştı. Bu anlaşması karşılığında 1 milyon 200 bin lira ücret alan Hadise'ye müthiş bir teklif daha götürdü. Ortadoğu ve Avrupa pazarında söz sahibi olmak isteyen firma, yurt dışında yapacağı reklam kampanyasında da Hadise ile çalışmak istiyor. Yeni reklam kampanyası için seksi popçuya 2 milyon dolar (6 milyon TL) öneren yetkililer, Hadise ile prensipte anlaştı.
Maden Suyunun Faydaları 01:32
Maden Suyunun Faydaları 8.717 izlenme - 4 yıl önce maden suyundaki mineraller-maden suyu ile zayıflama
Kızılay Maden Suyu_Çadır 00:30
Kızılay Maden Suyu_Çadır 3.851 izlenme - 1 yıl önce #YardımSevenOl'mak bir şişe ile başlar. Siz de Kızılay Maden Suyu alarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edebilirsiniz. www.kizilaymadensuyu.com
Kızılay Maden Suyu Aşevi 00:32
Kızılay Maden Suyu Aşevi 2.642 izlenme - 1 yıl önce #YardımSevenOl'mak bir şişe ile başlar. Siz de Kızılay Maden Suyu alarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edebilirsiniz. www.kizilaymadensuyu.com
Tokatspor Basın Toplantısında Kapakla Hed Shot 00:30
Tokatspor Basın Toplantısında Kapakla Hed Shot 1.362 izlenme - 2 yıl önce Güzide ilimiz Tokat'ın güzide futbol klübü Tokatspor'un basın toplantısı sırasında adamlarımızdan birinin mide yanması geçirmesiyle başlayan olaylar zincirini izliyoruz. Bence Anadolu takımları gibisi yok. Aynı olayın Aziz Yıldırım'a yapıldığını düşünmek bile istemem.
4 Beypazarı Maden Suyu Genel Tanıtım Filmi Kısa Versiyon T 02:06
4 Beypazarı Maden Suyu Genel Tanıtım Filmi Kısa Versiyon T 6 izlenme - 1 hafta önce Beypazarı Maden Suyu 1957 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana doğadan çıktığı hali ile el değmeden ve katkı maddesi olmadan doğal hali ile şişelenmektedir. Ürünlerimiz tamamen doğaldır...Bugüne kadar aldığı bir çok ödülün yanı sıra bir çok kez dünya kalite ödülüne layık görülmüş tek maden suyu markasıdır.
Tonik nasıl uygulanır, cilde nasıl etki eder? 00:25
Tonik nasıl uygulanır, cilde nasıl etki eder? 166 izlenme - 2 yıl önce Tonik yüz temizliğinin tamamlayıcısıdır. Gül suyu ve maden suyu da tonik olarak kullanılabilir.
Maden Suyu 03:06
Maden Suyu 603 izlenme - 8 yıl önce otlu yazı maden suyu
2 Beypazarı Maden Suyu İmaj Film 00:40
2 Beypazarı Maden Suyu İmaj Film 1 izlenme - 1 hafta önce Beypazarı Maden Suyu tesisi, 1957 senesinde Beypazarında kurulmuştur. Maden Suyu 0 doğaldır. Gazı ve mineali ile yer altından gelir direkt şişelenir.
Sırma C Limon Maden Suyu 2015 Reklam Filmi 00:30
Sırma C Limon Maden Suyu 2015 Reklam Filmi 140 izlenme - 2 yıl önce
Nil Karaibrahimgil - İçiyorsam Sebebi Çok 00:34
Nil Karaibrahimgil - İçiyorsam Sebebi Çok 88 izlenme - 2 yıl önce Maden Suyu Üreticileri Derneği tarafından hazırlatılan reklamda Nil Karaibrahimgil'i alışıla geldik şekilde garip tavırlar içerisinde görüyoruz.
Maden Suyu Ve Co2 01:36
Maden Suyu Ve Co2 148 izlenme - 4 yıl önce
Sırma Dopdolu Hayat 00:38
Sırma Dopdolu Hayat 46 izlenme - 2 yıl önce Sırma Vitaminli Maden Suyu Reklam Filmi 2011
Sırma Vitaminli Maden Suyu Bahar Filmi 00:33
Sırma Vitaminli Maden Suyu Bahar Filmi 44 izlenme - 2 yıl önce Sırma Vitaminli Maden Suyu Reklam Filmi 2011
Kaderine Terk Edilmiş Bir Ilıca Başköy Ilıcası 01:41
Kaderine Terk Edilmiş Bir Ilıca Başköy Ilıcası 5 izlenme - 1 yıl önce Güneysu Başköy Ilıcası tamamen terk edilmiş bir halde. Rize'nin standartlara uygun en iyi maden suyu olan bu ılıcanın bu şekilde kimsesiz kalması gerçekten içler acısı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bülent Verep'in araştırmasına göre Başköy Ilıcasının suyu Sağlık Bakanlığının içilebilir nitelikteki sularının standartlarına uygun. 24 saatlik debisi 1800 litre olan ve 13 farklı mineral içeren Başköy'deki maden suyundan istifade edenler, şeker hastalığına fayda sağladığını söylüyor. Ayrıca genel olarak maden suları; içerdiği mineraller bakımından kemikleri kuvvetlendirir, içerdiği bikarbonat sayesinde mide rahatsızlıklarına iyi gelir, böbrek taşı oluşumunu engeller, içerdiği florür sayesindeyse diş çürüklerini önleyen maden suyu; zengin bileşenleri olduğundan hamileler ve bebek emziren anneler tarafından da tercih edilir. Başköy Ilıcası'nın Rize Merkeze olan uzaklığı yaklaşık yarım saat. Tamamen bakımsız kalan bu ılıca yetkililerden uzanacak bir el bekliyor. TRT HABER GÜNEYSU HASAN DEMİRCİ