Hoşgeldiniz!

maden suyu

Ebru Polat - Hazmedemeyenlere Soda 03:30
Ebru Polat - Hazmedemeyenlere Soda 4.245 izlenme - 2 ay önce Ebru Polat'ın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Hazmedemeyenlere Soda" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Ebru Polat Müzik: Pınar Çabukçu Yönetmen: Teoman Topçu
Hadise'nin Oynadığı Soda Reklamı 00:41
Hadise'nin Oynadığı Soda Reklamı 5.149 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam bu reklamı izlerken elimde soda vardı neyse ki aynı marka değildi, bu nasıl reklam bu reklamı izleyip kim soda içer bu nasıl açıklama en iyisi alıntı yapayım . Takvim'in haberine göre; son günlerde Türk Telekom ve Twist'in Reklamlarında boy gösteren ünlü şarkıcı, son olarak Sırma Grup'la anlaşmıştı. Bu anlaşması karşılığında 1 milyon 200 bin lira ücret alan Hadise'ye müthiş bir teklif daha götürdü. Ortadoğu ve Avrupa pazarında söz sahibi olmak isteyen firma, yurt dışında yapacağı reklam kampanyasında da Hadise ile çalışmak istiyor. Yeni reklam kampanyası için seksi popçuya 2 milyon dolar (6 milyon TL) öneren yetkililer, Hadise ile prensipte anlaştı.
Maden Suyunun Faydaları 01:32
Maden Suyunun Faydaları 8.921 izlenme - 5 yıl önce maden suyundaki mineraller-maden suyu ile zayıflama
Kızılay Maden Suyu_Çadır 00:30
Kızılay Maden Suyu_Çadır 5.876 izlenme - 3 yıl önce #YardımSevenOl'mak bir şişe ile başlar. Siz de Kızılay Maden Suyu alarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edebilirsiniz. www.kizilaymadensuyu.com
Kızılay Maden Suyu Aşevi 00:32
Kızılay Maden Suyu Aşevi 4.325 izlenme - 3 yıl önce #YardımSevenOl'mak bir şişe ile başlar. Siz de Kızılay Maden Suyu alarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edebilirsiniz. www.kizilaymadensuyu.com
Tokatspor Basın Toplantısında Kapakla Hed Shot 00:30
Tokatspor Basın Toplantısında Kapakla Hed Shot 1.821 izlenme - 3 yıl önce Güzide ilimiz Tokat'ın güzide futbol klübü Tokatspor'un basın toplantısı sırasında adamlarımızdan birinin mide yanması geçirmesiyle başlayan olaylar zincirini izliyoruz. Bence Anadolu takımları gibisi yok. Aynı olayın Aziz Yıldırım'a yapıldığını düşünmek bile istemem.
Yeşil Çay Limon Maden Suyu İle Zayıflama Kürü 02:10
Yeşil Çay Limon Maden Suyu İle Zayıflama Kürü 225 izlenme - 10 ay önce Yeşil çay iştahı bastırır, yağları yakar ve vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tüm mineralleri karşılar. Ayrıca yeşil çay mükemmel bir antioksidan özelliğe sahiptir. Yeşil çaya bu özelliği veren polifenol adlı bitkisel bileşenler aynı zamanda yağ yakımını da hızlandırır. Bu konuda bir çok bilimsel araştırma mevcuttur. MADEN SUYU – SODA ZAYIFLATIR MI? İçerdiği mineraller sayesinde zayıflamaya yardımcı olur. Hazımsızlığa çok iyi gelir ve metabolizma hızlandırıcı özelliğe sahiptir. Limon’un Zayıflamaya etkisi: Limon hücrelerde depolanan yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Vücutta enerji artışını ve yağ yakımını sağlar. Şimdi gelelim bu mükemmel zayıflatıcı yiyeceklerimiz ile yağ yakımını hızlandırıcı form çayının hazırlanışına; ? Yarım litre kaynar su, ? 2 Tatlı kaşığı yeşil çay, ? Yarım limon, ? 1 Şişe maden suyu Yeşil Çay + Maden Suyu + Limon ile Zayıflama Çayı Nasıl Yapılır? Yapılışı: Yarım litre kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz. Daha sonra yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte demlenen yeşil çayın içine atıyoruz. Ardından maden suyunu da ekleyerek çayımızı hazır hale getiriyoruz. Sodalı, limonlu yeşil çayımızı oda sıcaklığında gün içerisinde öğün aralarında içiyoruz. Her gün düzenli olarak yukarıda tarifini verdiğimiz gibi sodalı limonlu yeşil çay içmek çok fazla yağ yaktırıyor, zayıflatıyor…
Yeşil Çay Limon Maden Suyu İle Zayıflama Kürü 01:32
Yeşil Çay Limon Maden Suyu İle Zayıflama Kürü 127 izlenme - 1 yıl önce Yeşil çay iştahı bastırır, yağları yakar ve vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tüm mineralleri karşılar. Ayrıca yeşil çay mükemmel bir antioksidan özelliğe sahiptir. Yeşil çaya bu özelliği veren polifenol adlı bitkisel bileşenler aynı zamanda yağ yakımını da hızlandırır. Bu konuda bir çok bilimsel araştırma mevcuttur. MADEN SUYU – SODA ZAYIFLATIR MI? İçerdiği mineraller sayesinde zayıflamaya yardımcı olur. Hazımsızlığa çok iyi gelir ve metabolizma hızlandırıcı özelliğe sahiptir. Limon’un Zayıflamaya etkisi: Limon hücrelerde depolanan yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Vücutta enerji artışını ve yağ yakımını sağlar. Yağ Yakan Zayıflatan Tilya Kürü Nasıl Yapılır – İbrahim Saraçoğlu Şimdi gelelim bu mükemmel zayıflatıcı yiyeceklerimiz ile yağ yakımını hızlandırıcı form çayının hazırlanışına; Malzemelerimiz; Yarım litre kaynar su, 2 Tatlı kaşığı yeşil çay, Yarım limon, 1 Şişe maden suyu Yeşil Çay + Maden Suyu + Limon ile Zayıflama Çayı Nasıl Yapılır? Yapılışı: Yarım litre kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz. Daha sonra yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte demlenen yeşil çayın içine atıyoruz. Ardından maden suyunu da ekleyerek çayımızı hazır hale getiriyoruz. Sodalı, limonlu yeşil çayımızı oda sıcaklığında gün içerisinde öğün aralarında içiyoruz. Her gün düzenli olarak yukarıda tarifini verdiğimiz gibi sodalı limonlu yeşil çay içmek çok fazla yağ yaktırıyor, zayıflatıyor…
Tonik nasıl uygulanır, cilde nasıl etki eder? 00:25
Tonik nasıl uygulanır, cilde nasıl etki eder? 315 izlenme - 3 yıl önce Tonik yüz temizliğinin tamamlayıcısıdır. Gül suyu ve maden suyu da tonik olarak kullanılabilir.
Maden Suyu 03:06
Maden Suyu 623 izlenme - 9 yıl önce otlu yazı maden suyu
Nil Karaibrahimgil - İçiyorsam Sebebi Çok 00:34
Nil Karaibrahimgil - İçiyorsam Sebebi Çok 175 izlenme - 3 yıl önce Maden Suyu Üreticileri Derneği tarafından hazırlatılan reklamda Nil Karaibrahimgil'i alışıla geldik şekilde garip tavırlar içerisinde görüyoruz.
Sırma C Limon Maden Suyu 2015 Reklam Filmi 00:30
Sırma C Limon Maden Suyu 2015 Reklam Filmi 151 izlenme - 3 yıl önce
Maden Suyu Ve Co2 01:36
Maden Suyu Ve Co2 157 izlenme - 6 yıl önce
4 Beypazarı Maden Suyu Genel Tanıtım Filmi Kısa Versiyon T 02:06
4 Beypazarı Maden Suyu Genel Tanıtım Filmi Kısa Versiyon T 22 izlenme - 1 yıl önce Beypazarı Maden Suyu 1957 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana doğadan çıktığı hali ile el değmeden ve katkı maddesi olmadan doğal hali ile şişelenmektedir. Ürünlerimiz tamamen doğaldır...Bugüne kadar aldığı bir çok ödülün yanı sıra bir çok kez dünya kalite ödülüne layık görülmüş tek maden suyu markasıdır.
Sırma Dopdolu Hayat 00:38
Sırma Dopdolu Hayat 52 izlenme - 3 yıl önce Sırma Vitaminli Maden Suyu Reklam Filmi 2011
Sırma Vitaminli Maden Suyu Bahar Filmi 00:33
Sırma Vitaminli Maden Suyu Bahar Filmi 51 izlenme - 3 yıl önce Sırma Vitaminli Maden Suyu Reklam Filmi 2011
Maden Suyunun İnsan Sağlığı İçin Bir Mucize Olduğunu Kanıtlayan 9 Yararı 01:14
Maden Suyunun İnsan Sağlığı İçin Bir Mucize Olduğunu Kanıtlayan 9 Yararı 1 izlenme - 3 hafta önce İnsanların fazla merak etmediği ve alışkanlık haline getirmediği o kadar sağlıklı içecek var ki. Mesela maden suyu; eminiz ki bu bilgilerden sonra artık alışkanlığınız haline gelecek.
2 Beypazarı Maden Suyu İmaj Film 00:40
2 Beypazarı Maden Suyu İmaj Film 9 izlenme - 1 yıl önce Beypazarı Maden Suyu tesisi, 1957 senesinde Beypazarında kurulmuştur. Maden Suyu 0 doğaldır. Gazı ve mineali ile yer altından gelir direkt şişelenir.
Maden Suyu ve Soda Arasındaki Fark Nedir? 01:45
Maden Suyu ve Soda Arasındaki Fark Nedir? 7 izlenme - 1 yıl önce Maden-suyuDoğal maden suyu, yer altı sularından elde edilmiş mineraller ve karbondioksit gazı ile birlikte yeraltındaki çatlaklardan ilerleyerek yeryüzüne çıkar ve tamamen “doğaldır“. Soda ise, içilebilir suya yapay mineraller ve karbondioksit gazı eklenerek elde edilen “yapay” bir içecektir.