Hoşgeldiniz!

madencilik

Madencilik Perfect Master 00:46
Madencilik Perfect Master 66.329 izlenme - 8 yıl önce madencilik perfect master metin2 tramola bakirköylü
Minecraft Survival Games Bölüm 1  (Elmasmı O) 13:14
Minecraft Survival Games Bölüm 1 (Elmasmı O) 4.429 izlenme - 2 yıl önce abone olmayı unutmayı begenip yorum yapın daha birçok minecraft videomuz gelecektir ve daha birçok oyun videosu sizlerle olucak mesela pes 2013 v8 pes 2015 gibi videolar gelecek DiabloGame iyi seyirler diler
konya inlice'de jeotermal enerji bulundu 04:03
konya inlice'de jeotermal enerji bulundu 1.032 izlenme - 6 yıl önce konuşmacı aydın uyar - sismik madencilik ceo'su
Pınar Madencilik Anadolu Lisesi - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 03:11
Pınar Madencilik Anadolu Lisesi - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 1.673 izlenme - 3 yıl önce Pınar Madencilik Anadolu Lisesi yarışmaya Türk filmlerinin vazgeçilmez sesi Belkıs Özener’in Artık Sevmeyeceğim şarkısıyla katıldı!
Bitsin Artık Bu Çile 02:37
Bitsin Artık Bu Çile 914 izlenme - 3 yıl önce Pınar Madencilik Anadolu Lisesi, 17. Vo-dafone Freezone Liselerarası Müzik Ya-rışması’nın Adana elemelerine Belkıs Özener’in Artık Sevmeyeceğim şarkısıyla katıldı. Grubu sahne arkasında prova yaparken yakaladık!
kömür üretimi - madenturk 05:46
kömür üretimi - madenturk 1.222 izlenme - 6 yıl önce madenturk.org - kömür üretimi mekanize uzun ayak tamburlu kazıcı yükleyici
Tascioglu Hafriyat 00:30
Tascioglu Hafriyat 775 izlenme - 7 yıl önce kanalizasyon ayvalık belediyesi
Tokat,reşadiye,kaplıca,tarih,sevgi,aşk,güzellik 10:57
Tokat,reşadiye,kaplıca,tarih,sevgi,aşk,güzellik 1.072 izlenme - 8 yıl önce
Alperen Yanıyor ! - Mınecraft Modlu Survival #3 W/happylimon 27:47
Alperen Yanıyor ! - Mınecraft Modlu Survival #3 W/happylimon 111 izlenme - 6 ay önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://adf.ly/1ZeHi6 HappyLimon:https://www.youtube.com/user/MutluLimon kWhane Uygulamsı İçi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.kwhaneofficial CLANSY: https://clansy.tv/kWhane YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Hakkari'de Dev Madencilik Yatırımı - Ölmez Madencilik 05:06
Hakkari'de Dev Madencilik Yatırımı - Ölmez Madencilik 155 izlenme - 3 yıl önce Yuksekovahaber
 Günümüz Kömür Madenciliği 03:25
Günümüz Kömür Madenciliği 109 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle Soma'da vefat eden işçilerimize Allah rahmet eylesin,geride kalanlara Allah sabır versin.Yapılan komik ve alaycı açıklamalardan dolayı rahatsız oldum ve vefat eden ağabeylerim,kardeşlerim için bir şeyler yapmak istedim.Bu yüzden değerli üyelerimize günümüzde insan hayatına paradan daha fazla değer veren ülkelerin kullanmakta olduğu bir makineyi göstermek istedim.Alt yazı ekleme gereği duymadım.Çünkü video her şeyi anlatıyor.Tabi ki anlamak isteyene !
 Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 09:28
Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 138 izlenme - 2 yıl önce Alman teknoloji firmasının alman madencileri için hazırlamış olduğu teknolojinin animasyon olarak anlatımı .. Bizde değil bunlara ; animasyonuna bile para harcanmaz ..
altın madenciliği - madenturk 04:05
altın madenciliği - madenturk 319 izlenme - 6 yıl önce altın madenciliği - madenturk
Maden Ocaklarında Bu Tür Kazalar Her Zaman Olabilir 01:03
Maden Ocaklarında Bu Tür Kazalar Her Zaman Olabilir 131 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’nin Soma ilçesinde yaşanan maden felaketinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan basın toplantısı düzenledi. “Bugün bizim acılı günümüzdür, biz bu acılı günü ancak şu anda acıları paylaşarak çözeriz” diyen Başbakan, maden ocaklarındaki kazaların her ülkede olabildiğine dikkat çekti: “Bu ocaklarda, bu noktada, bu tür kazalar sürekli olan şeyler. (…) Bunlar olağan şeyler. Bakın literatürde iş kazası denilen bir olay vardır. Tabi işin boyutunun bu kadar fazla olması bizi derinden yaralamıştır. Bizi derinden üzmüştür. Ve yapılan kontrollerle de burası gerçekten gerek işçi sağlığı gerekse işçi güvenliği açısından da iyi noktada olan kömür ocaklarından birisi olarak değerlendirmesi yapılmış ve nisan mayısta da çalışmalarına devam etmiştir.”
Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 09:28
Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 73 izlenme - 1 yıl önce Alman teknoloji firmasının alman madencileri için hazırlamış olduğu teknolojinin animasyon olarak anlatımı .. Bizde değil bunlara ; animasyonuna bile para harcanmaz ..
Özba Madencilik 03:05
Özba Madencilik 236 izlenme - 4 yıl önce İşte Bir Hafta İçi Sendromu :))
Can_oyunda Minecraft_madencilik Zamanı Part1 10:00
Can_oyunda Minecraft_madencilik Zamanı Part1 115 izlenme - 2 yıl önce 2 Emerald Mıdır Nedir 6 Diamond mikrofon Alacagım En Yakın Zamanda :) part 2 Yi İzlemeyi Unutma :) can_oyunda
Tascioğlu Madencilik 01:12
Tascioğlu Madencilik 151 izlenme - 7 yıl önce tas kırma
Günümüz Kömür Madenciliği 03:25
Günümüz Kömür Madenciliği 58 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle Soma'da vefat eden işçilerimize Allah rahmet eylesin,geride kalanlara Allah sabır versin.Yapılan komik ve alaycı açıklamalardan dolayı rahatsız oldum ve vefat eden ağabeylerim,kardeşlerim için bir şeyler yapmak istedim.Bu yüzden değerli üyelerimize günümüzde insan hayatına paradan daha fazla değer veren ülkelerin kullanmakta olduğu bir makineyi göstermek istedim.Alt yazı ekleme gereği duymadım.Çünkü video her şeyi anlatıyor.Tabi ki anlamak isteyene !
Bir Madencinin Ağzından Gerçekler 02:19
Bir Madencinin Ağzından Gerçekler 59 izlenme - 2 yıl önce An itibariyle Halk Tv konuşan maden işçisi 120ye yakın hayatını kaybetmiş arkadaşı ben saydım. Ölü sayısı çok fazla madencilik tarihinin en büyük kazası diyor. Umarız bu söylenenler gerçek olmasın
Şilili Madenciler : Toprağın Altında 69 Gün 45:20
Şilili Madenciler : Toprağın Altında 69 Gün 30 izlenme - 2 yıl önce Bu belgesel, objektifleri Şili'ye çevirerek, tüm Dünya'yı derinden etkileyen, duygu yüklü ve her anlamda benzersiz bir kurtarma görevini ekranlarınıza getiriyor. "Şilili Madenciler: Toprağın Altında 69 Gün" (Chilean Miners: Buried Alive), modern madencilik tarihinde yerini alan en büyük kurtarma görevlerinden birinin ardındaki insanüstü çabaları konu alıyor. Izdırap dolu 69 gün boyunca yaşanan, daha önce hiç bir yerde tanık olmadığınız gerçekleri ilk ağızdan öğrenme olanağı bulacaksınız. Başbakan Piñera, madenciler Gomez ve Florencio Avalos, madencilerin yakınları, uzmanlar ve gönüllüler ile Şili'nin tek yumruk olmasını sağlayan bu facianın çarpıcı anlarını adım adım takip ediyoruz. Belgeselde ekrana gelen her karakter, bu heyecan dolu kurtarma görevinin gerilim dolu anlarına ve sonunda gelen mutluluğa saniye saniye tanık olmuş kişiler.
CHP Mv.Özgür Özel - İşçilerin Suçu Teker Teker Ölmek mi? 05:30
CHP Mv.Özgür Özel - İşçilerin Suçu Teker Teker Ölmek mi? 32 izlenme - 2 yıl önce CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel'in 20.07.2014 tarihli TBMM konuşması. Milletvekilimiz Soma başta olmak üzere ve madencilik başta olmak üzere taşeronlar ve işçi ölümleriyle ilgili olarak konuşmuştur.
Minecraft - Madencilik İçin Gereken 10 Şey 03:01
Minecraft - Madencilik İçin Gereken 10 Şey 15 izlenme - 1 yıl önce Ferit'in videosu : http://www.youtube.com/watch?v=IP8FQ3... Daha fazla Minecraft Bilgileri Videosu : https://goo.gl/Bld4Up Facebook : http://facebook.com/superkardesler Twitter : http://twitter.com/superkardeslerr PC Sistem Özellikleri : http://goo.gl/FvrhU3 Kanal için Kullandığımız Programlar : http://goo.gl/X77PvG Müzik : https://goo.gl/cMUjCf
Soma Maden Kazasını Araştıran Komisyon Çalışmalarını Tamamladı 08:34
Soma Maden Kazasını Araştıran Komisyon Çalışmalarını Tamamladı 10 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde 301 işçinin hayatını kaybettiği maden kazası başta olmak üzere maden kazalarını araştırmak üzere kurulan TBMM Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, kazanın kömürün çıkartıldığı yerde tavanın çökmesi sonucu galeriye dolan gazın yanması ile meydana geldiğini açıkladı.