Hoşgeldiniz!

madencilik

Madencilik Perfect Master 00:46
Madencilik Perfect Master 66.899 izlenme - 9 yıl önce madencilik perfect master metin2 tramola bakirköylü
konya inlice'de jeotermal enerji bulundu 04:03
konya inlice'de jeotermal enerji bulundu 1.122 izlenme - 8 yıl önce konuşmacı aydın uyar - sismik madencilik ceo'su
Pınar Madencilik Anadolu Lisesi - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 03:11
Pınar Madencilik Anadolu Lisesi - Artık Sevmeyeceğim-Belkıs Özener 1.751 izlenme - 4 yıl önce Pınar Madencilik Anadolu Lisesi yarışmaya Türk filmlerinin vazgeçilmez sesi Belkıs Özener’in Artık Sevmeyeceğim şarkısıyla katıldı!
kömür üretimi - madenturk 05:46
kömür üretimi - madenturk 1.248 izlenme - 7 yıl önce madenturk.org - kömür üretimi mekanize uzun ayak tamburlu kazıcı yükleyici
Bitsin Artık Bu Çile 02:37
Bitsin Artık Bu Çile 963 izlenme - 4 yıl önce Pınar Madencilik Anadolu Lisesi, 17. Vo-dafone Freezone Liselerarası Müzik Ya-rışması’nın Adana elemelerine Belkıs Özener’in Artık Sevmeyeceğim şarkısıyla katıldı. Grubu sahne arkasında prova yaparken yakaladık!
Tascioglu Hafriyat 00:30
Tascioglu Hafriyat 779 izlenme - 9 yıl önce kanalizasyon ayvalık belediyesi
Tokat,reşadiye,kaplıca,tarih,sevgi,aşk,güzellik 10:57
Tokat,reşadiye,kaplıca,tarih,sevgi,aşk,güzellik 1.091 izlenme - 9 yıl önce
Hakkari'de Dev Madencilik Yatırımı - Ölmez Madencilik 05:06
Hakkari'de Dev Madencilik Yatırımı - Ölmez Madencilik 169 izlenme - 5 yıl önce Yuksekovahaber
altın madenciliği - madenturk 04:05
altın madenciliği - madenturk 323 izlenme - 7 yıl önce altın madenciliği - madenturk
 Günümüz Kömür Madenciliği 03:25
Günümüz Kömür Madenciliği 113 izlenme - 4 yıl önce Öncelikle Soma'da vefat eden işçilerimize Allah rahmet eylesin,geride kalanlara Allah sabır versin.Yapılan komik ve alaycı açıklamalardan dolayı rahatsız oldum ve vefat eden ağabeylerim,kardeşlerim için bir şeyler yapmak istedim.Bu yüzden değerli üyelerimize günümüzde insan hayatına paradan daha fazla değer veren ülkelerin kullanmakta olduğu bir makineyi göstermek istedim.Alt yazı ekleme gereği duymadım.Çünkü video her şeyi anlatıyor.Tabi ki anlamak isteyene !
 Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 09:28
Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 145 izlenme - 4 yıl önce Alman teknoloji firmasının alman madencileri için hazırlamış olduğu teknolojinin animasyon olarak anlatımı .. Bizde değil bunlara ; animasyonuna bile para harcanmaz ..
Maden Ocaklarında Bu Tür Kazalar Her Zaman Olabilir 01:03
Maden Ocaklarında Bu Tür Kazalar Her Zaman Olabilir 132 izlenme - 4 yıl önce Türkiye’nin Soma ilçesinde yaşanan maden felaketinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan basın toplantısı düzenledi. “Bugün bizim acılı günümüzdür, biz bu acılı günü ancak şu anda acıları paylaşarak çözeriz” diyen Başbakan, maden ocaklarındaki kazaların her ülkede olabildiğine dikkat çekti: “Bu ocaklarda, bu noktada, bu tür kazalar sürekli olan şeyler. (…) Bunlar olağan şeyler. Bakın literatürde iş kazası denilen bir olay vardır. Tabi işin boyutunun bu kadar fazla olması bizi derinden yaralamıştır. Bizi derinden üzmüştür. Ve yapılan kontrollerle de burası gerçekten gerek işçi sağlığı gerekse işçi güvenliği açısından da iyi noktada olan kömür ocaklarından birisi olarak değerlendirmesi yapılmış ve nisan mayısta da çalışmalarına devam etmiştir.”
Özba Madencilik 03:05
Özba Madencilik 262 izlenme - 5 yıl önce İşte Bir Hafta İçi Sendromu :))
Tascioğlu Madencilik 01:12
Tascioğlu Madencilik 151 izlenme - 9 yıl önce tas kırma
Can_oyunda Minecraft_madencilik Zamanı Part1 10:00
Can_oyunda Minecraft_madencilik Zamanı Part1 124 izlenme - 4 yıl önce 2 Emerald Mıdır Nedir 6 Diamond mikrofon Alacagım En Yakın Zamanda :) part 2 Yi İzlemeyi Unutma :) can_oyunda
Alperen Yanıyor ! - Mınecraft Modlu Survival #3 W/happylimon 27:47
Alperen Yanıyor ! - Mınecraft Modlu Survival #3 W/happylimon 113 izlenme - 2 yıl önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://adf.ly/1ZeHi6 HappyLimon:https://www.youtube.com/user/MutluLimon kWhane Uygulamsı İçi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.kwhaneofficial CLANSY: https://clansy.tv/kWhane YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 09:28
Avrupada Varolan Maden Teknolojisi - İnsan Değeri 92 izlenme - 3 yıl önce Alman teknoloji firmasının alman madencileri için hazırlamış olduğu teknolojinin animasyon olarak anlatımı .. Bizde değil bunlara ; animasyonuna bile para harcanmaz ..
Günümüz Kömür Madenciliği 03:25
Günümüz Kömür Madenciliği 76 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle Soma'da vefat eden işçilerimize Allah rahmet eylesin,geride kalanlara Allah sabır versin.Yapılan komik ve alaycı açıklamalardan dolayı rahatsız oldum ve vefat eden ağabeylerim,kardeşlerim için bir şeyler yapmak istedim.Bu yüzden değerli üyelerimize günümüzde insan hayatına paradan daha fazla değer veren ülkelerin kullanmakta olduğu bir makineyi göstermek istedim.Alt yazı ekleme gereği duymadım.Çünkü video her şeyi anlatıyor.Tabi ki anlamak isteyene !
Bir Madencinin Ağzından Gerçekler 02:19
Bir Madencinin Ağzından Gerçekler 67 izlenme - 3 yıl önce An itibariyle Halk Tv konuşan maden işçisi 120ye yakın hayatını kaybetmiş arkadaşı ben saydım. Ölü sayısı çok fazla madencilik tarihinin en büyük kazası diyor. Umarız bu söylenenler gerçek olmasın
CHP Mv.Özgür Özel - İşçilerin Suçu Teker Teker Ölmek mi? 05:30
CHP Mv.Özgür Özel - İşçilerin Suçu Teker Teker Ölmek mi? 56 izlenme - 3 yıl önce CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel'in 20.07.2014 tarihli TBMM konuşması. Milletvekilimiz Soma başta olmak üzere ve madencilik başta olmak üzere taşeronlar ve işçi ölümleriyle ilgili olarak konuşmuştur.
Ygs Lys Coğrafya Türkiye'nin Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Türkiye'de Madencilik 2 18:18
Ygs Lys Coğrafya Türkiye'nin Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Türkiye'de Madencilik 2 1 izlenme - 1 ay önce ygs lys coğrafya Turkiye'nin Beseri ve Ekonomik Cografyasi - Turkiye'de Madencilik - 2
Soma Maden Kazasını Araştıran Komisyon Çalışmalarını Tamamladı 08:34
Soma Maden Kazasını Araştıran Komisyon Çalışmalarını Tamamladı 11 izlenme - 3 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde 301 işçinin hayatını kaybettiği maden kazası başta olmak üzere maden kazalarını araştırmak üzere kurulan TBMM Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, kazanın kömürün çıkartıldığı yerde tavanın çökmesi sonucu galeriye dolan gazın yanması ile meydana geldiğini açıkladı.