Hoşgeldiniz!

Madeni Para

Demir Para Nasıl Yapılır 02:51
Demir Para Nasıl Yapılır 19.159 izlenme - 4 yıl önce Madeni Para Nasıl Yapılır?
Madeni Para İle Kaplı Range Rover 02:07
Madeni Para İle Kaplı Range Rover 17.639 izlenme - 5 yıl önce Dubai'de Ali Hassan Garib adlı bir kişi Range Rover marka aracını tam olarak 57 bin 412 Dirhem (28 Bin TL) madeni para ile kapladı.
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 02:13
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 2.240 izlenme - 3 yıl önce Adana İnegöl'de bir dilenci zabıtalara yakalanmış. Sağır ve dilsiz gibi kendini acındırarak para toplayan dilenci yakalanınca günlük hasılatını kaptırıvermiş zabıtaya... Günlük kazandığı para ise tam 500 TL. Mağdur gibi bir hal ile sessiz kalmayı tercih eden dilenci daha sonra salınıvermiş...
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 00:43
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 1.930 izlenme - 3 yıl önce Moritz Mueller isimli küçük çocuk madeni para ile adeta sihir yaptı. Parmaklarını kullanma şekli bir profesyonelden farksız olan Moritz'in hilesini biz bulamadık, bakalım siz bulabilecek misiniz?
Madeni Paradan Bıçak Yapımı! 03:44
Madeni Paradan Bıçak Yapımı! 300 izlenme - 10 ay önce 3 adet Avustralya madeni parasından harika bir bıçak yapımı böyle kaydedildi! Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Kıvanç ve Burak'ın Sihirbazlık Numarasının Açıklaması 01:10
Kıvanç ve Burak'ın Sihirbazlık Numarasının Açıklaması 1.019 izlenme - 3 yıl önce Merhaba; Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında isimlerini duyurmayı başaran bu iki sihirbaz arkadaşımızın final gecesi gösterisinde madeni paralar ile bir dizi gösteriler yaptılar. Tabi, Prestige filmini izleyen bilir. Biz gösteriyi izlerken aldanmak isteriz. Sihirbazın bizi aldatmasını isteriz, bu yüzden şaşırırız ve bundan zevk alırız. Ancak ben hiç bu gözle bakamadım bu olaylara. O madeni para numaraları serisinden bir tanesini Digiturk Plus'ım ile yavaş çekimde sizlere açıklayayım dedim. Adamlar evliya değiller ya olmayan piyanoyu kutunun içinde var edecek. Ama kendilerini çok geliştirmişler, izlerken keyif aldım her bölümlerinde. Ancak her şeyin bi açıklaması var. İşte bunun gibi. İyi seyirler...
Madeni Para Nasıl Yapılır 04:49
Madeni Para Nasıl Yapılır 1.226 izlenme - 5 yıl önce Madeni Para Nasıl Yapılır
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 01:48
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 1.184 izlenme - 3 yıl önce Yerli mucitlerimiz dur durak bilmiyor. Sadece bizde olur dedirten cinsten bir çalışma olmuş. Yapanların eline ve beyinlerine sağlık. Yeni güncelleme bekliyor ve 50 kuruş, 25 kuruş gibi karma sayma yapabilmesini de bekliyoruz. Ayakkabı kutusunun kullanılması bana çok manidar geldi...
Şanlıurfa'da Sahte İngiliz Madeni Altını Satan 3 Suriyeli Yakalandı 02:09
Şanlıurfa'da Sahte İngiliz Madeni Altını Satan 3 Suriyeli Yakalandı 369 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da tuzaklarına düşürdükleri kişilere sahte altın satarak dolandırıcılık yapan Suriye uyruklu 3 kişi, polis tarafından yakalandı.
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 02:34
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 420 izlenme - 2 yıl önce Dahi Rus bilim insanımız bizi bir kez daha aydınlatarak kuru buz içine madeni para koyulursa ne olacağını bizlere gösterdi.
Metal Parayı Delmek 01:41
Metal Parayı Delmek 1.388 izlenme - 10 yıl önce metal paranin sopa ve sİgarayla delİnmesİ
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 02:34
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 324 izlenme - 2 yıl önce Dahi Rus bilim insanımız bizi bir kez daha aydınlatarak kuru buz içine madeni para koyulursa ne olacağını bizlere gösterdi.
Madeni Para Nasıl Yapılır? 04:49
Madeni Para Nasıl Yapılır? 143 izlenme - 2 yıl önce Madenî para veya eski dilde sikke; altın, gümüş, bakır, bronz, alüminyum vb. madenlerin alaşımından yapılan para. İlkel çağlardan beri ticarette geçerli olan değiş-tokuş yöntemleri yerine, daha kullanışlı bir değişim aracı olarak icad edilmiştir. Sikke kavramı daha çok tarihî madenî paraları tanımlamak için kullanılır. Günümüzde madenî paraları tanımlamak için bozuk para kavramı da kullanılır ancak bozuk para kavramı her zaman 'sadece' madenî paraları kapsamayabilir.
Madeni Para Eritilirse Ne Olur? 01:27
Madeni Para Eritilirse Ne Olur? 124 izlenme - 3 yıl önce Madeni parayı eriten deney yapan adamın aldığı sonucu birlikte izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Madeni Para Nasıl Yapılır? 04:49
Madeni Para Nasıl Yapılır? 273 izlenme - 5 yıl önce Madeni Para Nasıl Yapılır?
Dilencinin Ceplerinden Yüzlerce Madeni Para Çıktı 02:40
Dilencinin Ceplerinden Yüzlerce Madeni Para Çıktı 11 izlenme - 2 ay önce Dilencinin ceplerinden yüzlerce madeni para çıktı Zabıta paraları saymakta zorlandı Dilenciden üzerinden 2 bin 237 TL çıktıBALIKESİR - Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde, semt pazarında dilenen dilencinin üzerinden 2 bin 237 lira nakit para çıktı.
Fabrikasyon Akvaryum Yapımı 05:25
Fabrikasyon Akvaryum Yapımı 145 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda otomasyon sistemiyle fabrika ortamında pratik bir şekilde nasıl akvaryum yapıldığını ve 1 cm kalınlığındaki camın basınçlı su ile nasıl düzgün bir şekilde kesildiğini izliyoruz efendim..
Madeni Paraya Elektrik Verilirse Ne Olur?  01:01
Madeni Paraya Elektrik Verilirse Ne Olur? 72 izlenme - 3 yıl önce Madeni bozuk paraya elektrik veren deneyciler sonuçlarının ne olacağını böyle takip etmişler. Diğer videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Meryem Pembegüllü - Halkla Röportaj 00:27
Meryem Pembegüllü - Halkla Röportaj 118 izlenme - 4 yıl önce Halka Sorduk T.c Kaç Adet Madeni Para Vardır ?
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 02:34
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 75 izlenme - 2 yıl önce Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? Dahi Rus bilim insanımız bizi bir kez daha aydınlatarak kuru buz içine madeni para koyulursa ne olacağını bizlere gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyonla Mal Olan Yavru Şahan 00:51
İllüzyonla Mal Olan Yavru Şahan 79 izlenme - 3 yıl önce David Blaine'in sokak illüzyonlarından birine tanık olan bu gelişmiş arkadaşımız, çok über bi show olmasa da öylece kalakalmış.
28 Bin Tl Madeni Para İle Kaplanan Cip 02:01
28 Bin Tl Madeni Para İle Kaplanan Cip 114 izlenme - 5 yıl önce 28 Bin Tl Madeni Para İle Kaplanan Cip Dubaili Zengin Adamın İşi Gücü Arabalara Para Yapıştırmak.
Yeni 25 Bin Liralar Hakkında Vatandaş Ne Düşünüyor (1995) 02:06
Yeni 25 Bin Liralar Hakkında Vatandaş Ne Düşünüyor (1995) 96 izlenme - 3 yıl önce 1995 Yılının Eylül ayına ait olan bu görüntüler madeni 25 Bin Lira'nın tedavüle çıktığını ve önceki yıllarda 25 Bin Lira ile neler neler yapabileceğini çok iyi bir şekilde anlatıyor. Söz konusu haber Çağatay Şahin'in, 29 Eylül 1995 günü Kanal D ekranlarında gelmiş olan haber bültenine ait olup, nostaljik bir içerik olması nedeniyle site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. İyiseyirler, efendim.