Hoşgeldiniz!

mado

Yurdum İnsanının Eline Polis Diyafonu Geçerse. 02:06
Yurdum İnsanının Eline Polis Diyafonu Geçerse. 6.043 izlenme - 9 yıl önce heheheh harika yaa xd
bawe-tayar 08:53
bawe-tayar 2.793 izlenme - 8 yıl önce komik video
Futatsume No Mado Fragman 02:00
Futatsume No Mado Fragman 1.841 izlenme - 4 yıl önce Futatsume No Mado 2014 Yapımı Japon Romantik Filmi
Komik Halay 00:20
Komik Halay 4.741 izlenme - 11 yıl önce piknik yerinde cekılen halay
İhsan Bey'in Ölmüş Olma İhtimali Üzerine 01:47
İhsan Bey'in Ölmüş Olma İhtimali Üzerine 1.184 izlenme - 3 yıl önce Ablanın tek derdi Cüneyt'le sevişmektir aslında. Öyle polis çağırıcam dediğine falan bakmayın, muhabbetin evvelini biliyorum ben. Tabi canım, neler yaptı kadın, bir tek yekten ''beni zik'' demediği kaldı. Artık sorgu bittiğinde Cüneyt gitmek üzereydi, acilen birşey yapmalıydı kadın. Önce hızlandırılmış bir ''hadi dal bana'' bakışı attı ve akabinde tokadı patlattı. Gerisi malum efenim, Cüneyt anlamadıkça kadın bir daha denedi. Her deneyişinde Cüneyt yine anlamadı. Mına koyım ben ne zaman yaşıtlarım gibi içerik yorumu yazabilicem. Not: O kadını yalamak isteyen bir ben miyim. Lütfen biri çıkıp ''evet ben de'' desin. Ahh öldüü, ölsüüün. Yok böyle bişey.
Mado'dan Taksim'deki olaylara videolu açıklama! 02:35
Mado'dan Taksim'deki olaylara videolu açıklama! 486 izlenme - 5 yıl önce Dondurma ve tatlı markası, Emek Sineması protestoları sırasında yaşanan olaylara yönelik olarak resmi internet sitesi aracılığıyla bir açıklama yaptı.
Sarıyer Mado Kına Gecesi 04:30
Sarıyer Mado Kına Gecesi 162 izlenme - 2 yıl önce 05333727598 istanbul 2015 www.fotogralf.com www.bayankameraman.com ALFVideo
Megafon:) 02:01
Megafon:) 592 izlenme - 9 yıl önce bu insanlara yorumunuz yok mu?
Mado - Gerçek Lezzetler 03:28
Mado - Gerçek Lezzetler 249 izlenme - 7 yıl önce facebook müzik sayfasımir-can müzik sahnesi
yılmaz_sow 01:29
yılmaz_sow 99 izlenme - 8 yıl önce 2
Mad 04:48
Mad 59 izlenme - 8 yıl önce mado
5 Yıl Süren Marka Taklidi Davasında Mado Haksız Bulundu 00:22
5 Yıl Süren Marka Taklidi Davasında Mado Haksız Bulundu 1 izlenme - 6 ay önce Türkiye genelinde 300 kadar mağazası bulunan Mado, Alanya’da üç şubesi bulunan Sütçü İmam Dondurma isimli şirket ile davalık oldu. Mado, Sütçü İmam firmasının marka taklidi yaptığını öne sürerek dava açtı. 5 yıl süren davada son noktayı Yargıtay koydu. Yargıtay 11. Hukuk Dairesi kararında, Sütçü İmam’ın tescil ettirdiği “Marmoda” markası ile Mado arasında bir benzerlik olmadığına hükmetti. MARKAMIZI TAKLİT ETTİ Davacı konumda yer alan Mado (Yaşar Dondurma Gıda Maddeleri A.Ş), davalı şirketin, kendilerine ait markayı taklit ettiğini, marka hakkına tecavüzün önüne geçilmesini talep etti. Dava dilekçesinde, davalı şirketin tescil ettirdiği “Marmoda” markasının Mado ile benzer olduğu öne sürüldü. “SEKTÖRDE TEKEL OLMAK İSTİYOR” Davalı Sütçü İmam Dondurma adına yapılan savunmada ise, “Marmoda” için marka tescil başvurusunun 27 Eylül 2007’de yapıldığı, 22 Haziran 2009’da ise markanın tescil edildiği kaydedildi. Savunma dilekçesinde, Marmoda’nın tescil edilmemesi için Mado’nun Türk Patent Enstitüsü’ne itiraz ettiğini,ancak bu itirazın da reddedildiği bilgisine yer verildi. Savunma dilekçesinde ayrıca, Mado’nun, dondurma sektöründe tekel olma hedefi ile hareket ettiğini, söz konusu davan ise kötü niyetli olarak açıldığı öne sürüldü. MAHKEME, SÜTÇÜ İMAM’I HAKLI BULDU Alanya 3. Asliye Mahkemesi yaptığı yargılama sonrası 5 Mayıs 2015’te kararını verdi. Mahkeme kararında özetle “Tarafların markaları tescil sınıflarından sadece dondurma ve yenilebilir muzlar yönünden aynı malları kapsıyor. Tescil şekilleri yönünden aralarında benzerlik bulunmuyor. İşitsel benzerlik yönünden ise benzer harf ve heceleri içeriyor. Ancak davacı (Mado) markasının daha kısa ve telaffuzu daha kolay. Davalı (Sütçü İmam) markasının başlangıç hecesi davacı markasının ilk hecesini de içine alıyor. Ancak ” ‘Mar’ hecesindeki ‘R’ harfi dışlanarak telaffuzu imkânsız. Be nedenle aynı hece sayılamaz. Kelimelerin devamında ise benzerlik yok. Kelimeler içerisinde aynı harflerin kullanılması iltibas (benzerlik) için yeterli değil. Ortalama bir tüketici, her iki markanın farklı olduğunu anlayabilir” denilerek Mado’nun açtığı davanın reddine karar verdi. YARGITAY KARARI ONADI Mado’nun avukatları bu kararı temyiz etti. Dosyanın temyiz incelemesini Yargıtay 11. Hukuk Dairesi yaptı. Daire, yerel mahkemenin kararını yerinde görerek onadı. Bu karar sonrası dosya 31 Mart 2017’de kapandı.