Hoşgeldiniz!

Maduro Videoları İzle

Maduro: Darbeye Türkiye'den Çok Daha Sert Karşılık Veririz 00:32
Maduro: Darbeye Türkiye'den Çok Daha Sert Karşılık Veririz 295 izlenme - 6 ay önce Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, sağ kanat tarafından atılabilecek herhangi bir darbe girişimine Türkiye'den çok daha sert karşılık vereceklerini söyledi.
Venezuela Devlet Başkanı Maduronun Dünyaya Filistin Mesajı 03:29
Venezuela Devlet Başkanı Maduronun Dünyaya Filistin Mesajı 281 izlenme - 2 yıl önce Venezuela başbakanı Maduro,bundan tam bir hafta önce İsrail´in Filistin´e saldırıları karşısında,tüm dünya liderlerini ve arap devletlerini İsrail´e karşı harekete geçmeye çağırmıştı.İsrail´in asıl amacının Filistin topraklarına girmek,ve tüm filistinlilere soykırım yapmak olduğunu dile getiren Maduro,konusmaşında israil´in kara hareketini bir hafta önceden tahmin ediyor,ve dünya liderlerini uyariyor..Izliyoruz efendim
Venezuela Devlet Başkanı Maduro’ya Mango Fırlatıp , Ev Sahibi Olmak 01:27
Venezuela Devlet Başkanı Maduro’ya Mango Fırlatıp , Ev Sahibi Olmak 154 izlenme - 1 yıl önce Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’ya otobüs kullandığı sırada üzerinde adı ve telefon numarası yazılı mango fırlatan kadının ev sorunu çözüldü. Izliyoruz efendim..
Nicolas Maduro´dan Kişisel Savunma Dersleri 00:33
Nicolas Maduro´dan Kişisel Savunma Dersleri 67 izlenme - 1 yıl önce Nicolas Maduro, baskan olmadan once 2004 senesinde,mecliste arkasindan saldiran milletvekiline karsilik verir ve olaylar gelisir. Izliyoruz efendim..
Venezuela Filistin Elçisinin Gözyaşları 02:42
Venezuela Filistin Elçisinin Gözyaşları 97 izlenme - 2 yıl önce Venezuela´nin Filistin halkina desteginden dolayi tesekkurlerini sunarken goz yaslarina bogulan Filistin elcisi Linda Ali, Nicolas Maduro´ya Filistin pusisi hediye ediyor.
En Cesur Belediye Başkanı 06:35
En Cesur Belediye Başkanı 43 izlenme - 2 yıl önce Nicolas Maduro´nun Filistin´e destek mitinglerine cagrisina Venezuela halki genis çapta istirak etti.Libertador belediye baskani Jorge Rodriguez,Israil´i soykirim yapmakla sucladi.
 Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Dünyaya Filistin Mesajı 03:29
Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Dünyaya Filistin Mesajı 64 izlenme - 3 yıl önce Venezuela başbakanı Maduro,bundan tam bir hafta önce İsrail´in Filistin´e saldırıları karşısında,tüm dünya liderlerini ve arap devletlerini İsrail´e karşı harekete geçmeye çağırmıştı.İsrail´in asıl amacının Filistin topraklarına girmek,ve tüm filistinlilere soykırım yapmak olduğunu dile getiren Maduro,konusmaşında israil´in kara hareketini bir hafta önceden tahmin ediyor,ve dünya liderlerini uyariyor..Izliyoruz efendim
Venezuela Devlet Başkanı bisikletten düştü 00:57
Venezuela Devlet Başkanı bisikletten düştü 17 izlenme - 3 yıl önce Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro katıldığı kutlamalar sırasında bisikletten düştü. Maduro, kazayı yaralanmadan atlattı. O anlarda kameralar da kayıttaydı. Bisiklet üzerinde yanındakilerle sohbet ederken bir anda dengesini kaybeden Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro kendini yerde buldu. Venezuela Devlet Başkanı kısa sürede toparlanarak bisiklete binmeye devam etti. Bu olay, Birleşik Sosyalist Partisi'nin kuruluş yıldönümü dolasıyla düzenlenen etkinlikte yaşandı. Kazananın ardından kürsüye çıkarak kalabalığa hitap eden Maduro, hem espri yapmayı hem de mesaj vermeyi ihmal etmedi. 'Düştüğümüz anda hemen ayağa kalktık ve tabii ki gülmekten öldük. Düşen kişi hemen ayağa kalkmalı, ayağa kalkan yoluna devam etmeli, devam etmek zorunda' Maduro, sahnedeki müzik ve danslara da eşlik etmeyi ihmal etmedi.