Hoşgeldiniz!

Maduro Videoları İzle

Venezuela'da Kongre'nin Görevleri Elinden Alındı (Başkanlık Sistemi) 01:23
Venezuela'da Kongre'nin Görevleri Elinden Alındı (Başkanlık Sistemi) 240 izlenme - 3 ay önce Venezuela Yüksek Mahkemesi, Kongre'nin görev ve yetkilerinin alındığını açıkladı. Muhalefet, kararı darbe olarak niteledi. Mahkeme üyelerinin başkanca atandığını söylemeye gerek yok tabi
Maduro: Darbeye Türkiye'den Çok Daha Sert Karşılık Veririz 00:32
Maduro: Darbeye Türkiye'den Çok Daha Sert Karşılık Veririz 295 izlenme - 10 ay önce Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, sağ kanat tarafından atılabilecek herhangi bir darbe girişimine Türkiye'den çok daha sert karşılık vereceklerini söyledi.
Venezuela Devlet Başkanı Maduronun Dünyaya Filistin Mesajı 03:29
Venezuela Devlet Başkanı Maduronun Dünyaya Filistin Mesajı 315 izlenme - 3 yıl önce Venezuela başbakanı Maduro,bundan tam bir hafta önce İsrail´in Filistin´e saldırıları karşısında,tüm dünya liderlerini ve arap devletlerini İsrail´e karşı harekete geçmeye çağırmıştı.İsrail´in asıl amacının Filistin topraklarına girmek,ve tüm filistinlilere soykırım yapmak olduğunu dile getiren Maduro,konusmaşında israil´in kara hareketini bir hafta önceden tahmin ediyor,ve dünya liderlerini uyariyor..Izliyoruz efendim
Venezuela Devlet Başkanı Maduro’ya Mango Fırlatıp , Ev Sahibi Olmak 01:27
Venezuela Devlet Başkanı Maduro’ya Mango Fırlatıp , Ev Sahibi Olmak 170 izlenme - 2 yıl önce Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’ya otobüs kullandığı sırada üzerinde adı ve telefon numarası yazılı mango fırlatan kadının ev sorunu çözüldü. Izliyoruz efendim..
Nicolas Maduro´dan Kişisel Savunma Dersleri 00:33
Nicolas Maduro´dan Kişisel Savunma Dersleri 70 izlenme - 2 yıl önce Nicolas Maduro, baskan olmadan once 2004 senesinde,mecliste arkasindan saldiran milletvekiline karsilik verir ve olaylar gelisir. Izliyoruz efendim..
Venezuela Filistin Elçisinin Gözyaşları 02:42
Venezuela Filistin Elçisinin Gözyaşları 101 izlenme - 2 yıl önce Venezuela´nin Filistin halkina desteginden dolayi tesekkurlerini sunarken goz yaslarina bogulan Filistin elcisi Linda Ali, Nicolas Maduro´ya Filistin pusisi hediye ediyor.
En Cesur Belediye Başkanı 06:35
En Cesur Belediye Başkanı 46 izlenme - 3 yıl önce Nicolas Maduro´nun Filistin´e destek mitinglerine cagrisina Venezuela halki genis çapta istirak etti.Libertador belediye baskani Jorge Rodriguez,Israil´i soykirim yapmakla sucladi.
 Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Dünyaya Filistin Mesajı 03:29
Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Dünyaya Filistin Mesajı 66 izlenme - 3 yıl önce Venezuela başbakanı Maduro,bundan tam bir hafta önce İsrail´in Filistin´e saldırıları karşısında,tüm dünya liderlerini ve arap devletlerini İsrail´e karşı harekete geçmeye çağırmıştı.İsrail´in asıl amacının Filistin topraklarına girmek,ve tüm filistinlilere soykırım yapmak olduğunu dile getiren Maduro,konusmaşında israil´in kara hareketini bir hafta önceden tahmin ediyor,ve dünya liderlerini uyariyor..Izliyoruz efendim