Hoşgeldiniz!

maganda

Tek Teker Şovu Yapmak İsteyen Motosikletli Magandanın Dehşet Saçması 01:58
Tek Teker Şovu Yapmak İsteyen Motosikletli Magandanın Dehşet Saçması 8.267 izlenme - 1 ay önce İstanbul, Pendik'te ön tekerini kaldırarak ilerlemek istediği motosikletinin kontrolünü kaybeden kişi kaldırımdakilerin arasına daldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda 5 kişi yaralandı.
Taksicilerin Uber Sürücüsüne Saldırması 01:08
Taksicilerin Uber Sürücüsüne Saldırması 4.586 izlenme - 4 hafta önce Taksi şoförü magandalar güpegündüz Uber sürücüsü vatandaşa sözle tehdit ederek saldırıyor.
PTT Çalışanını Yavaş Hareket Ettiği İçin Döven Magandalar 00:59
PTT Çalışanını Yavaş Hareket Ettiği İçin Döven Magandalar 4.290 izlenme - 2 hafta önce Sancaktepe'de işlem yaptırmak için PTT şubesinde gelen 2 kişi yavaş hareket ettiği gerekçesiyle önce görevli memura kalem fırlattı, ardından saldırarak tekme tokat dayak attı. Yumrukların havada uçuştuğu kavga ise PTT'nin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Magandaların akibetinin ne olduğu bilinmiyor.
Bir Maganda Kolay Yetişmiyor 00:57
Bir Maganda Kolay Yetişmiyor 6.427 izlenme - 2 ay önce Kendi halinde giden bir aracın kamerasına, o sıralarda drift denemesi yapan bir magandanın aracı takılıyor. Etrafa verebileceği zarara aldırmadan deneme üzerine deneme yapan maganda, kaydedildiğini anlayınca topuklayıp kaçıyor.
Düğünde Havaya Ateş Açan Maganda İnsanları Tarıyor 00:28
Düğünde Havaya Ateş Açan Maganda İnsanları Tarıyor 8.712 izlenme - 4 ay önce Düğün kutlamasında AK-47 ile havaya ateş açan maganda fizik kurallarından dolayı namlunun oturan insanlara yönelmesiyle 1 kişiyi öldürüyor.
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 02:58
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 62.719 izlenme - 4 yıl önce Ordan burdan yansıyan mobese kazalarıdır. Birkaçı ''kesin Türkiye burası amk'' dedirtecek cinsten. Kazalar 2012-2013'e ait. Eski bilgisayarın arşivinden kalmış.
Trafik Teröristinin S2000 İle Akan E-5 Trafiğinde Aniden Sıfır Çizmesi 00:26
Trafik Teröristinin S2000 İle Akan E-5 Trafiğinde Aniden Sıfır Çizmesi 14.656 izlenme - 10 ay önce Videoda aracı kullanan ve bu videoyu instagram hesabında paylaşan kişi defalarca "trafik güvenliğini tehlikeye sokma" suçundan gözaltına alınmış ve serbest bırakılmış olan ÜNAL TURAN'dır. Kullanmış olduğu araç, yanında "manyakmısın oğlum" diyen CÜNEYT KUZU'ya aittir. Videodaki araç, siyah renkli HONDA marka S2000 model "34 KZU 01" plakalı araçtır. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nin acilen ÜNAL TURAN denilen bu trafik teröristini göz altına alarak ehliyetine el koyması ve TCK madde 179/2'den adliyeye tutuklama talepli sevk etmesi gerekmektedir. Not: kanun maddesine kadar verdim ... buna rağmen halen daha bu adam dışarda elini kolunu sallayarak gezerse; Emniyet Müdürlüğü'nün de Savcılığın da Sulh Ceza Hakimliğinin de elinden öpüp alnıma koyacam. Link: https://www.instagram.com/p/BXbR586luKU/?taken-by=unalturan058
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 02:05
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 23.905 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar olay halkalıda önce sinyal vermek suretiyle taciz ardından benzinlikte fiziki şiddet ve ağır sözlü tehdit ile devam etti. Videonun sonlarına doğru magandalar "seni kurşun manyağı yaparım" diyecek kadar pervasızlaştılar. Ne yapacağımı cidden bilemediğim ancak benim başıma geldi başkası yanmasın diyerek sosyal medya aracılığıyla görüntüleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz bunlar gibi eğitim ve insanlıktan nasibini alamamış canlılarla karşı karşıya gelmezsiniz... Not:Kamera tarihi ve saati her resetlendiğinde kafasına göre değiştiği için yanlış olmuş. Olay 1 gün önce yaşandı.
Camdan Sarkıp Bisikletliyi İten Maganda 00:24
Camdan Sarkıp Bisikletliyi İten Maganda 3.235 izlenme - 3 ay önce Görüntüde aracyla seyir halinde giden iki arkadaş arkalarında gelen bisiklet sürücüsünü iterek ölüm tehlikesi yaşatıyolar
Driftçi Magandanın Sonu 00:34
Driftçi Magandanın Sonu 7.308 izlenme - 9 ay önce bu kez mutlu sonla biten bir drift,şile'de düğün konvoyunda yaşanmış bu olayda insanın içinin yağları eriyor hepsinin akibetinin böyle olması dileğiyle diyoruz.
Tünelde Tabancayla Ateş Açtılar 00:09
Tünelde Tabancayla Ateş Açtılar 8.840 izlenme - 1 yıl önce ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde tünelden otomobille geçen iki kişinin tabancayla havaya ateş açtığı görüntüler ortaya çıktı. Antalya- Alanya D400 karayolu üzerindeki Ulaş Tüneli'nde çekildiği belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, seyir halindeki beyaz bir otomobilin tavandaki sunroof camını açarak çıkan kişinin elindeki tabancayla havaya 3 el ateş ettikten sonra aracın içine doğru girdiği görülüyor. Bundan saniyeler sonra bu kez aracın sol tarafındaki camından elini çıkaran bir başka kişinin 3 el tabancayla ateş ettiği görüntülere yansıyor. Bu anlar ise arkada seyreden başka bir araçtakiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Polis ve jandarma yetkilileri olayla ilgili kendilerine ulaşan herhangi bir şikayet olmadığını belirtirken, görüntülerdeki araç ve kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldığını kaydetti.
Ayağıyla Araba Kullanan Trafik Magandası 00:59
Ayağıyla Araba Kullanan Trafik Magandası 4.194 izlenme - 11 ay önce Diyarbakır'da aracı ayaklarıyla kullanıp eliyle de tespih çeken maganda yakalandı. 19 yaşındaki Murat Yıldız, yaptığının yanlış olduğunu bildiğini, aslında trafikte bütün kurallara uyduğunu söyledi.
Gelin Arabasının Önünü Kesip Drift Yapan Maganda 00:44
Gelin Arabasının Önünü Kesip Drift Yapan Maganda 4.374 izlenme - 11 ay önce İstanbul Beykoz’da gelin konvoyundan çıkan bir maganda, trafiğe aldırış etmeden konvoyun önünü kesip drift yaptı. Bu tehlikeli anlar görüntülere de saniye saniye yansıdı.
Drift Yapmak İçin Yolu Kapatan Trafik Magandası 00:49
Drift Yapmak İçin Yolu Kapatan Trafik Magandası 3.982 izlenme - 1 yıl önce Bayrampaşa'da bir trafik magandası drift şovu için adeta yolu kapattı. Canlarını tehlikeye atmak istemeyen sürücüler araçlarını kenara çekerek trafik magandasının şovunu izlerken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Bayrampaşa'da trafik magandası drift şovu için adeta yolu kapattı. Trafik magandası yaptığı tehlikeli şovla hem kendi hayatını hemde sürücülerin hayatını tehlikeye atarken sürücüler yollarına devam edemedi. Canlarını tehlikeye atmak istemeyen sürücüler araçlarını kenara çekerek trafik magandasının şovunu izlemek zorunda kaldı. O anlar saniye saniye cep telefonu kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde, trafik magandası drift yapıyor. Bazı sürücülerde arabalarını kenara çekip trafik magandasının drift şovu bitene kadar izliyor.
Almanya'da Havaya Ateş Eden Düğün Magandası 04:10
Almanya'da Havaya Ateş Eden Düğün Magandası 3.484 izlenme - 8 ay önce Almanya'da trafiği kesip, cadde ortasında düğün kutlaması yapan, havaya silah sıkan arabayla lastik yakan, korna sesi gibi düğün ritüellerini gerçekleştiren kalabalığı almanlar şaşkınlıkla izlemiş. Bu grubun hangi ulustan olduğunu kayda alanlar pek bilmesede bu hareketler bize hiç yabancı gelmiyor efendim. Bir grup Türk'ün düğün kutlaması olabilir diye düşünüyorum.
Yine Bir Trafik Magandası (Yolcuya İşkence İçerir) 09:41
Yine Bir Trafik Magandası (Yolcuya İşkence İçerir) 3.676 izlenme - 10 ay önce
Magandalıkta Çıtayı Yükselten Şoför 00:19
Magandalıkta Çıtayı Yükselten Şoför 141 izlenme - 2 hafta önce Magadanlığın böylesi görülmedi,Ankara'da bir şoför direksiyon simidini camdan sallayarak aracıyla yol aldı.
2 Kişiyi Kör Edip 15 Günde Serbest Kalmak 02:47
2 Kişiyi Kör Edip 15 Günde Serbest Kalmak 2.166 izlenme - 9 ay önce Akrabalar arası husumet sonucunda ev basan magandalar 2 kişiyi kör etmiş ve 15 günde serbest kalmışlar.
Ayağı İle Araba Kullanan Trafik Magandası 00:44
Ayağı İle Araba Kullanan Trafik Magandası 1.501 izlenme - 7 ay önce Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde hem kendi canını hem trafikteki başka insanların canını hiçe sayıp ayakta araba kullanan trafik canavarını izliyoruz.
Trafik Magandası Ünal Turan ve Arkadaşlarının Son Rezilliği 01:15
Trafik Magandası Ünal Turan ve Arkadaşlarının Son Rezilliği 8.401 izlenme - 3 yıl önce maganda her zaman maganda , bu gibi adamların trafikte insan canına kastetmesi ve insanları aşağılamasına daha ne kadar katlanacağız?
Düğünde Silah Sıkmayı Abartmak 00:42
Düğünde Silah Sıkmayı Abartmak 3.892 izlenme - 1 yıl önce Düğünde silah atmak nasıl bir adettir bu tehlikeli iş bizlere nerden bulaşmıştır bilinmez ama, Şırnak'taki düğünde amcamız işi bir üst levele taşımış.
Motosikletliye Saldıran Magandaların Rezil Olması 01:00
Motosikletliye Saldıran Magandaların Rezil Olması 2.033 izlenme - 11 ay önce Trafikte bir motorcuyu sıkıştıran iki magandayla motosikletli arasında yaşanan tartışma kask kamerası tarafından anbean görüntülenmiş. Otomobilden inen saldırganların hamleleri motosikletlinin kullandığı biber gazı ile kesilmiş.
Yoldan Geçen Çifte Burada Böyle Yürüyemezsiniz Diyerek Kavga Çıkartıp Magandalık Yapan Adam 05:36
Yoldan Geçen Çifte Burada Böyle Yürüyemezsiniz Diyerek Kavga Çıkartıp Magandalık Yapan Adam 2.747 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır’da bir kişi, yan yana yürüyen çifte "Burada böyle yürüyemezsiniz" diye çıkıştı. Bir süre tartıştığı adama saldırmaya çalışan şahıs, yüzüne aldığı darbelerle sersemlemeye başladı. Adamı vuramayacağını anlayan şahıs, yanındaki kadına saldırıp darp etti.
grup vitamin - maganda 03:07
grup vitamin - maganda 14.943 izlenme - 10 yıl önce grup vitamin - maganda
Sebebsiz Yere Araçlara Ateş Eden Maganda 00:46
Sebebsiz Yere Araçlara Ateş Eden Maganda 96 izlenme - 3 hafta önce Şanlıurfa'da güvenlik kamerasına yansıyan bir maganda, silahı ile birçok araca ateş etti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 00:58
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 6.322 izlenme - 4 yıl önce Yer Avcılar karayolları E-5. Bir adam evlenmiş. Hatunu düzmeye götürecek diye herkes mutlu. Nasıl kutlayalım nasıl kutlayalım diye düşünürken, trafiği kilitleyelim diyor mallar. Ortaya bu ibretlik görüntüler çıkıyor.
Ambulansa Yol Vermeyen Trafik Magandası 00:33
Ambulansa Yol Vermeyen Trafik Magandası 85 izlenme - 3 hafta önce Trafik magandası ambulansa yol vermemek için elinden geleni yaptı. Muğla - Bodrum'da trafikte seyreden bir otomobilin, ambulansa yol vermemesi sağlık personeli tarafından saniye saniye kaydedildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Roket Atan Maganda 01:04
Düğünde Roket Atan Maganda 3.471 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Irak'ta kutlamanın ölçüsü kaçtı. Bir aşiret düğününde havaya ateş açılmasının ötesinde roket atıldı. işte o anlar...
Motosikletliyi İkaz Etmek - Motorsun Sen Motor 01:01
Motosikletliyi İkaz Etmek - Motorsun Sen Motor 6.863 izlenme - 3 yıl önce Motorcular neden şeritlerinden gitmiyor diyen fanusta yetişmiş, Türkiye gerçeklerinden bihaber arkadaşlara en güzel cevap sanırım bu video. Youtube açıklamasını olduğu gibi aktarıyorum: Olay 20 Aralık 2014 16:25 de meydana gelmişti. Video tarih ve saati doğru. Bu kadar süre yayinlamamamin sebebi videoyu emniyete ve bimer e göndermistim fakat bir sonuç çıkmadı. Bende paylaşmak istedim son zamanlarda artan maganda videolarindan sonra. Olay sonrasi sirket ile görüştüm olayı anlattım verdikleri cevap seni tanimiyorlar ki neden canına kastetsinler oldu video yu gondereyim izleyin dedim ne şahsi mail adresi ne de facebook kullanmiyorlarmis.
Aracına Meyve Tabağı Sokup Tesbih Çekerek Ayağıyla Direksyion Kullananan Adamın Yeni Hali 01:27
Aracına Meyve Tabağı Sokup Tesbih Çekerek Ayağıyla Direksyion Kullananan Adamın Yeni Hali 84 izlenme - 3 hafta önce Trafikte çekilen bu görüntüyü görenler gözlerine inanamıştı Yanında kocaman meyve tabağı, elinde tespih olan maganda şoför direksiyonu ise ayağı ile kontrol eden maganda yeni çılgınlığı ile karşımızda