Hoşgeldiniz!

maganda

Driftçi Magandanın Sonu 00:34
Driftçi Magandanın Sonu 6.496 izlenme - 2 hafta önce bu kez mutlu sonla biten bir drift,şile'de düğün konvoyunda yaşanmış bu olayda insanın içinin yağları eriyor hepsinin akibetinin böyle olması dileğiyle diyoruz.
Trafik Teröristinin S2000 İle Akan E-5 Trafiğinde Aniden Sıfır Çizmesi 00:26
Trafik Teröristinin S2000 İle Akan E-5 Trafiğinde Aniden Sıfır Çizmesi 14.211 izlenme - 2 ay önce Videoda aracı kullanan ve bu videoyu instagram hesabında paylaşan kişi defalarca "trafik güvenliğini tehlikeye sokma" suçundan gözaltına alınmış ve serbest bırakılmış olan ÜNAL TURAN'dır. Kullanmış olduğu araç, yanında "manyakmısın oğlum" diyen CÜNEYT KUZU'ya aittir. Videodaki araç, siyah renkli HONDA marka S2000 model "34 KZU 01" plakalı araçtır. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nin acilen ÜNAL TURAN denilen bu trafik teröristini göz altına alarak ehliyetine el koyması ve TCK madde 179/2'den adliyeye tutuklama talepli sevk etmesi gerekmektedir. Not: kanun maddesine kadar verdim ... buna rağmen halen daha bu adam dışarda elini kolunu sallayarak gezerse; Emniyet Müdürlüğü'nün de Savcılığın da Sulh Ceza Hakimliğinin de elinden öpüp alnıma koyacam. Link: https://www.instagram.com/p/BXbR586luKU/?taken-by=unalturan058
2 Kişiyi Kör Edip 15 Günde Serbest Kalmak 02:47
2 Kişiyi Kör Edip 15 Günde Serbest Kalmak 1.995 izlenme - 2 hafta önce Akrabalar arası husumet sonucunda ev basan magandalar 2 kişiyi kör etmiş ve 15 günde serbest kalmışlar.
Düğün Konvoyunda Aniden Beliren Maganda 01:10
Düğün Konvoyunda Aniden Beliren Maganda 693 izlenme - 6 gün önce Görüntüde gene bir maganda şov,düğün konvoyu istikametine giderken arabalardan inen bir adam pompalı çıkarıp çoluk çocuk etraftayken sıkıyor.
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 02:05
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 23.259 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar olay halkalıda önce sinyal vermek suretiyle taciz ardından benzinlikte fiziki şiddet ve ağır sözlü tehdit ile devam etti. Videonun sonlarına doğru magandalar "seni kurşun manyağı yaparım" diyecek kadar pervasızlaştılar. Ne yapacağımı cidden bilemediğim ancak benim başıma geldi başkası yanmasın diyerek sosyal medya aracılığıyla görüntüleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz bunlar gibi eğitim ve insanlıktan nasibini alamamış canlılarla karşı karşıya gelmezsiniz... Not:Kamera tarihi ve saati her resetlendiğinde kafasına göre değiştiği için yanlış olmuş. Olay 1 gün önce yaşandı.
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 02:58
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 62.104 izlenme - 3 yıl önce Ordan burdan yansıyan mobese kazalarıdır. Birkaçı ''kesin Türkiye burası amk'' dedirtecek cinsten. Kazalar 2012-2013'e ait. Eski bilgisayarın arşivinden kalmış.
Ayağıyla Araba Kullanan Trafik Magandası 00:59
Ayağıyla Araba Kullanan Trafik Magandası 3.979 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır'da aracı ayaklarıyla kullanıp eliyle de tespih çeken maganda yakalandı. 19 yaşındaki Murat Yıldız, yaptığının yanlış olduğunu bildiğini, aslında trafikte bütün kurallara uyduğunu söyledi.
Yine Bir Trafik Magandası (Yolcuya İşkence İçerir) 09:41
Yine Bir Trafik Magandası (Yolcuya İşkence İçerir) 3.397 izlenme - 2 ay önce
Gelin Arabasının Önünü Kesip Drift Yapan Maganda 00:44
Gelin Arabasının Önünü Kesip Drift Yapan Maganda 4.303 izlenme - 3 ay önce İstanbul Beykoz’da gelin konvoyundan çıkan bir maganda, trafiğe aldırış etmeden konvoyun önünü kesip drift yaptı. Bu tehlikeli anlar görüntülere de saniye saniye yansıdı.
Tünelde Tabancayla Ateş Açtılar 00:09
Tünelde Tabancayla Ateş Açtılar 8.739 izlenme - 7 ay önce ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde tünelden otomobille geçen iki kişinin tabancayla havaya ateş açtığı görüntüler ortaya çıktı. Antalya- Alanya D400 karayolu üzerindeki Ulaş Tüneli'nde çekildiği belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, seyir halindeki beyaz bir otomobilin tavandaki sunroof camını açarak çıkan kişinin elindeki tabancayla havaya 3 el ateş ettikten sonra aracın içine doğru girdiği görülüyor. Bundan saniyeler sonra bu kez aracın sol tarafındaki camından elini çıkaran bir başka kişinin 3 el tabancayla ateş ettiği görüntülere yansıyor. Bu anlar ise arkada seyreden başka bir araçtakiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Polis ve jandarma yetkilileri olayla ilgili kendilerine ulaşan herhangi bir şikayet olmadığını belirtirken, görüntülerdeki araç ve kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldığını kaydetti.
Motosikletliye Saldıran Magandaların Rezil Olması 01:00
Motosikletliye Saldıran Magandaların Rezil Olması 2.014 izlenme - 2 ay önce Trafikte bir motorcuyu sıkıştıran iki magandayla motosikletli arasında yaşanan tartışma kask kamerası tarafından anbean görüntülenmiş. Otomobilden inen saldırganların hamleleri motosikletlinin kullandığı biber gazı ile kesilmiş.
Drift Yapmak İçin Yolu Kapatan Trafik Magandası 00:49
Drift Yapmak İçin Yolu Kapatan Trafik Magandası 3.792 izlenme - 7 ay önce Bayrampaşa'da bir trafik magandası drift şovu için adeta yolu kapattı. Canlarını tehlikeye atmak istemeyen sürücüler araçlarını kenara çekerek trafik magandasının şovunu izlerken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Bayrampaşa'da trafik magandası drift şovu için adeta yolu kapattı. Trafik magandası yaptığı tehlikeli şovla hem kendi hayatını hemde sürücülerin hayatını tehlikeye atarken sürücüler yollarına devam edemedi. Canlarını tehlikeye atmak istemeyen sürücüler araçlarını kenara çekerek trafik magandasının şovunu izlemek zorunda kaldı. O anlar saniye saniye cep telefonu kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde, trafik magandası drift yapıyor. Bazı sürücülerde arabalarını kenara çekip trafik magandasının drift şovu bitene kadar izliyor.
Yoldan Geçen Çifte Burada Böyle Yürüyemezsiniz Diyerek Kavga Çıkartıp Magandalık Yapan Adam 05:36
Yoldan Geçen Çifte Burada Böyle Yürüyemezsiniz Diyerek Kavga Çıkartıp Magandalık Yapan Adam 2.688 izlenme - 4 ay önce Diyarbakır’da bir kişi, yan yana yürüyen çifte "Burada böyle yürüyemezsiniz" diye çıkıştı. Bir süre tartıştığı adama saldırmaya çalışan şahıs, yüzüne aldığı darbelerle sersemlemeye başladı. Adamı vuramayacağını anlayan şahıs, yanındaki kadına saldırıp darp etti.
Düğünde Silah Sıkmayı Abartmak 00:42
Düğünde Silah Sıkmayı Abartmak 3.797 izlenme - 8 ay önce Düğünde silah atmak nasıl bir adettir bu tehlikeli iş bizlere nerden bulaşmıştır bilinmez ama, Şırnak'taki düğünde amcamız işi bir üst levele taşımış.
Trafik Magandası Ünal Turan ve Arkadaşlarının Son Rezilliği 01:15
Trafik Magandası Ünal Turan ve Arkadaşlarının Son Rezilliği 8.322 izlenme - 2 yıl önce maganda her zaman maganda , bu gibi adamların trafikte insan canına kastetmesi ve insanları aşağılamasına daha ne kadar katlanacağız?
Düğünde Roket Atan Maganda 01:04
Düğünde Roket Atan Maganda 3.381 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Irak'ta kutlamanın ölçüsü kaçtı. Bir aşiret düğününde havaya ateş açılmasının ötesinde roket atıldı. işte o anlar...
grup vitamin - maganda 03:07
grup vitamin - maganda 14.830 izlenme - 9 yıl önce grup vitamin - maganda
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 00:58
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 6.286 izlenme - 3 yıl önce Yer Avcılar karayolları E-5. Bir adam evlenmiş. Hatunu düzmeye götürecek diye herkes mutlu. Nasıl kutlayalım nasıl kutlayalım diye düşünürken, trafiği kilitleyelim diyor mallar. Ortaya bu ibretlik görüntüler çıkıyor.
Topla Tüfekle Gelin Almaya Gitmek 00:29
Topla Tüfekle Gelin Almaya Gitmek 2.121 izlenme - 12 ay önce Ortadoğu ülkelerinin birinde çekilen görüntülerde gelin almaya giden erkek tarafının silah ve tüfek olayını fazlasıyla abarttığını görüyoruz.
Motosikletliyi İkaz Etmek - Motorsun Sen Motor 01:01
Motosikletliyi İkaz Etmek - Motorsun Sen Motor 6.848 izlenme - 2 yıl önce Motorcular neden şeritlerinden gitmiyor diyen fanusta yetişmiş, Türkiye gerçeklerinden bihaber arkadaşlara en güzel cevap sanırım bu video. Youtube açıklamasını olduğu gibi aktarıyorum: Olay 20 Aralık 2014 16:25 de meydana gelmişti. Video tarih ve saati doğru. Bu kadar süre yayinlamamamin sebebi videoyu emniyete ve bimer e göndermistim fakat bir sonuç çıkmadı. Bende paylaşmak istedim son zamanlarda artan maganda videolarindan sonra. Olay sonrasi sirket ile görüştüm olayı anlattım verdikleri cevap seni tanimiyorlar ki neden canına kastetsinler oldu video yu gondereyim izleyin dedim ne şahsi mail adresi ne de facebook kullanmiyorlarmis.
Ankara'da Çatışma Gibi Düğün Eğlencesi 00:43
Ankara'da Çatışma Gibi Düğün Eğlencesi 342 izlenme - 2 ay önce Ankara’da düğünde pompalı tüfek ve tabancayla havaya ateş açan magandalar, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Olay, Ankara’nın Sincan ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; akşam saatlerinde Temelli semtinde açık arazide gerçekleştirilen bir düğünde tabanca ve pompalı tüfeklerle orta yere çıkan magandalar, silahlarını ardı ardına ateşleyerek dehşet saçtı. Düğüne katılan bir vatandaşın cep telefonuyla kaydettiği görüntülere masaların arasındaki boş alanda oynayan vatandaşların arasında ellerindeki silahlarla giren iki kişi yansıdı. Oyuna eşlik eden bazı vatandaşların silah seslerinden rahatsız olarak kulaklarını tıkadıkları da görüntülere yansıdı. Dakikalarca süren tehlikeli eğlencenin ardından şans eseri can kaybı veya yaralanma olmadı.
Dj Neco.super Dısco Remıx 05:41
Dj Neco.super Dısco Remıx 11.081 izlenme - 10 yıl önce Arkadaşlar lütfen sonuna kadar dinleyin...
Maganda Belgeseli - Geçmişin İntikamı 03:59
Maganda Belgeseli - Geçmişin İntikamı 1.212 izlenme - 2 yıl önce Hafif içine songül serpiştirilmiş bir maganda belgeseli. Songülün magandalarla ilgisi yok, neden orada o konudada bilgim yok.
Grup Vitamin - Maganda 03:35
Grup Vitamin - Maganda 7.617 izlenme - 9 yıl önce grup vitamin - maganda
Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Magandanın Yakalanması 02:24
Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Magandanın Yakalanması 2.192 izlenme - 2 yıl önce Önden çekişli Jetta ile trafikte saçma sapan hareketlerde bulunan sürücü Ünal Turan, yakalandı.13 - 14 yaşında ki binlerce takipçisinin gazıyla kendisini tuning ilahı sanan Ünal, yakalanınca gerçekle yüzleşmiş olacak ki pişman olmuş.Darısı Harun Taştan ve diğerlerine. Ünal Turan'ın ehliyetine el konuldu, 2 yıl hapis istemiyle adli işlemler başlatıldı , ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edildi , 600TL para cezası kesildi , araç trafikten men edildi. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/241149/trafik-guvenligini-hice-sayan-jettaci
Dj Neco.super Dısco Remıx.ceza-Kapiro Düet_0002 02:34
Dj Neco.super Dısco Remıx.ceza-Kapiro Düet_0002 9.115 izlenme - 10 yıl önce Arkadaslar bu çalışmayı bir yıl önce yapmıstım göndermek yeni nasip oldu. Lütfen sonuna kadar dinleyin...
Havaya Sıkayım Derken Önündeki Adamı Vuran Maganda 01:30
Havaya Sıkayım Derken Önündeki Adamı Vuran Maganda 403 izlenme - 4 ay önce Düğünde havaya ateş etme hiç değişmiyo hakketen,görüntüde havaya ateş eden sanki acemiler topluluğu sağına soluna bakmıyıp bir de tırsıyolar.
Driftçi' Magandanın Şovu Bariyerlerde Bitti...o Anlar Kamerada 00:39
Driftçi' Magandanın Şovu Bariyerlerde Bitti...o Anlar Kamerada 39 izlenme - 2 hafta önce 'Driftçi' magandanın şovu bariyerlerde bitti.
Rus Hatunu Kaçıran Marmaris Magandaları 01:10
Rus Hatunu Kaçıran Marmaris Magandaları 6.030 izlenme - 9 yıl önce marmarisin eşsiz sularında vucudunu serinletmeye çalışan rus turist olga dalış halinde seyrederken, kendisini canavar sanan magandalar tarafından taşlanp nasıl kaçırıldı...
Plaj Tacizcileri 3 Ün Birini Aldılar:) 00:52
Plaj Tacizcileri 3 Ün Birini Aldılar:) 5.367 izlenme - 8 yıl önce tacizci şokta:=))