Hoşgeldiniz!

mağaza

İç Çamaşırı Mağazasına Gözlerini Kapatarak Giren Çocuk 00:33
İç Çamaşırı Mağazasına Gözlerini Kapatarak Giren Çocuk 7.622 izlenme - 2 hafta önce Annesiyle birlikte AVM'de gezintiye çıkan Yusuf adındaki çocuk annesinin iç çamaşırı satan mağaza girmesi gerektiğini söyleyince çıplak mankenleri görmemek için gözlerini kapatmış. Gözleri kapalı bir şekilde mağazaya giren küçük Yusuf'un "Çıplak karılar abdestimi bozuyor" dediği o anlar sosyal medyada viral olmuş.
Alacağı Ayakkabıyı Denerken Mağaza Görevlisine 3.5 Attıran Eleman 00:45
Alacağı Ayakkabıyı Denerken Mağaza Görevlisine 3.5 Attıran Eleman 5.235 izlenme - 3 hafta önce Çin'de bir mağazada geçen komik olay,bir eleman ayakkabı alamaya geldiği mağaza deneme aşamasında giydiği ayakkabıyla birden koşunca mağaza çalışanı peşinden koşuyor
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 00:33
Teknosa 300. Mağaza Reklam Filmi 406.190 izlenme - 5 yıl önce Teknosa 300 mağazasıyla sen neredeysen orada! 300. Mağazamızı açtık. Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Anamur’a teknoloji alışverişinde Türkiye’nin yanındayız.
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 01:18
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 16.394 izlenme - 5 ay önce Kızdan şüphelenen mağaza çalışanları kıza zorla pantolonu çekiştirip çıkarttırınca tokat yağmuruna tuttuktan sonra kabine götürüp çıkarttırıyorlar...
Telefon mağazasına sıçan kadın 01:06
Telefon mağazasına sıçan kadın 23.221 izlenme - 1 yıl önce İddialara göre bir kadın telefon mağazasına girip hafıza kartı istedi 200 lira uzatıp para üstünü tırnakladı ve personel tarafından fark edildi ardından olanları izliyoruz efenim.
Güvenlik Kamerasına Yansıyan Hayalet 00:29
Güvenlik Kamerasına Yansıyan Hayalet 4.980 izlenme - 4 ay önce Filipinler'de bir mağazanın güvenlik kamerası tarafından kayıt altına alınan hayalet görüntüsü sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntü bir çok kişi tarafından gerçek olduğu kabul edilirken diğer bir kesim ise bütün bu görüntülerin kurgu olduğunu savundu.
Kadının Önünden Uçarak Geçen Motosiklet 00:43
Kadının Önünden Uçarak Geçen Motosiklet 4.073 izlenme - 5 ay önce Şanslı kadın mağazanın önünde sigara içerken otomobilin motosikletliye vurması sonucu kadının yanından uçarak sıfır geçiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mağaza Alarmı Gibi Islık Çalarak Arkadaşını Trolleyen Adam   00:17
Mağaza Alarmı Gibi Islık Çalarak Arkadaşını Trolleyen Adam 8.795 izlenme - 9 ay önce Elinde torbasıyla çıkmaya yeltenen adamın arkasından ıslık çalarak alarm sesi yapan arkadaşının muhteşem performansını izliyoruz efendim.
Mağazada Tableti Oynamak İçin Alan Çocuklar 00:37
Mağazada Tableti Oynamak İçin Alan Çocuklar 7.173 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da bir mağaza, tablet ile "oynamak" için güvenlik kablosunu kırıp hiç bir şey olmamış gibi çıkan çocuklar, yaptıkları şeyin hırsızlık olduğunun farkında değil...
Hindistan'da Bir Ikea Mağazasının Açılışı 05:08
Hindistan'da Bir Ikea Mağazasının Açılışı 2.979 izlenme - 4 ay önce Hindistan ilk Ikea mağazasını açar ve binlerce Ikea hayranının akın etmesi sonrası inanılmaz sahneler yaşandı. Yerel raporlara göre, büyük açılış için 40.000 kadar potansiyel müşterinin Hyderabad'daki yeni yere geldiği bildiriliyor. Bu, Hindistan'da inşa edilecek 25 Ikea mağazasının ilkimiş.
WinRAR'ın İnsan Hali 01:48
WinRAR'ın İnsan Hali 17.023 izlenme - 3 yıl önce Adam mağazaya girmiş yürütmüşte yürütmüş anasını satim. Yürüte yürüte 20 megabayt gövdesi 3.5gigabyte olmuş. Hayır anlamadığım o sırada çişi gelse o pantolonları kaç dakkada çıkarcan da işicen kafam oraya takıldı
Sigara İçtiği İçin Yumruklanan Lcw Çalışanı  00:28
Sigara İçtiği İçin Yumruklanan Lcw Çalışanı 12.290 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Fatih'te bir mağazada çalışan ve dışarıda sigara içen gence Ramazan ayında sigara içtiği gerekçesiyle bir kişi saldırarak yumruk attı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Mağazadaki Black Friday Kartonunu Yırtan Adam 00:31
Mağazadaki Black Friday Kartonunu Yırtan Adam 8.194 izlenme - 1 yıl önce Slim fit kıyafet ve pembe ceketiyle cuma gününe hakareti ortadan kaldıran eli tesbihli çomarın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Laptop Gören Masum Çocuk 02:03
Laptop Gören Masum Çocuk 19.345 izlenme - 4 yıl önce Laptop Gören Masum Çocuk Bilgisayar mağazasında Laptop kamerası karşısında ilginç pozlar veren masum çocuk.
Donuts mağazası soydu ve polis ordusu etrafını sardı! 01:00
Donuts mağazası soydu ve polis ordusu etrafını sardı! 5.440 izlenme - 1 yıl önce Donuts mağazası soydu ve polis ordusu yığıldı! Amerikada bir hırsız Donuts mağazasını soymaya kalktı ama hırsız hiç beklemediği polis ordusu tarafından yakalanıyor!
Soyguna Gelmesiyle Gitmesi Bir Olan Hırsız 01:06
Soyguna Gelmesiyle Gitmesi Bir Olan Hırsız 1.050 izlenme - 3 ay önce Kendinden çok emin adımlarla mağazaya girip tam kasiyere kadının yanına yaklaşırken belinden silahını çıkarırken düşürüyor.
Elektronik Oyun Mağasında Yanlış İşler Yapan Genç 01:06
Elektronik Oyun Mağasında Yanlış İşler Yapan Genç 15.283 izlenme - 3 yıl önce Eleman sapık galiba yanlış yeri semiş kendine ben olsam döve döve atardım dükkanda Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Dükkan Sahibinin Soyguncuyu Kurşun Yağmuruna Tutması 01:19
Dükkan Sahibinin Soyguncuyu Kurşun Yağmuruna Tutması 4.148 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Kuzey Karolina eyaletinde bir mağazayı soymaya çalışan hırsız dükkan sahibi tarafından kurşun yağmuruna tutulmuş. Başarılı olamayacağını anlayan soyguncu çareyi kaçmakta bulmuş.
Mağazada Birbirine Giren Kızlar 01:25
Mağazada Birbirine Giren Kızlar 4.442 izlenme - 1 yıl önce Mağaza çalışanını çileden çıkartan sarhoş kadın ne kadar fakırlı makırlı gitse de sağlam bir temiz dayak yiyor.
Aldığı Oyun İade Olmayınca Mağazayı Dağıtan Adam 00:45
Aldığı Oyun İade Olmayınca Mağazayı Dağıtan Adam 164 izlenme - 3 hafta önce Genç adam satın aldığı Fallout oyununu GameStop mağaza sahibi geri iade almayınca, sanırım yeni Fallout'u sevemediği için rafları sehpaları önüne ne çıktıysa yavaş yavaş devirerek kapıdan güzelce çıkıyor.
Şarkılarla Yaşayan Adam Mağaza 04:37
Şarkılarla Yaşayan Adam Mağaza 13.066 izlenme - 5 yıl önce Tüm isteklerini şarkılarla ifade eden adamın köşesi
dijital grafiti fırtınası adidas mağazalarını renklendirdi 01:34
dijital grafiti fırtınası adidas mağazalarını renklendirdi 12.868 izlenme - 8 yıl önce son yıllarda özellikle avrupadaki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı istanbulda adidas vitrinlerinde gençlerle buluştu. mağaza vitrininde özel ve farklı bir teknoloji ile uygulanan dijital grafiti bir ay boyunca istanbuldaki çeşitli adidas mağazalarında bir grafiti sanatçısı ile birlikte yürütüldü. isteyenler adidas vitrinlerinde kendi grafitilerini tasarladı ve en beğenilen grafiti tasarımı bir hafta süreyle adidas originals mağazalarının vitrinlerine t
10 Kasım 00:30
10 Kasım 2.901 izlenme - 1 yıl önce Her 10 Kasım sabahı rüzgar ağırdan eser; sararmış yaprakları her bir yere savurur. Hüzünlenir milletim, her 10 Kasım sabahı... Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk' ü saygıyla ve sevgiyle anıyoruz. Saygılarımızla, calisma-saati.com Ekibi
Türkiye'nin ilk Lgbt mağazası 01:46
Türkiye'nin ilk Lgbt mağazası 4.698 izlenme - 2 yıl önce LGBTİ'nin açılımı “Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Transgender ve İnterseks”tir. Eşcinsel hakları mücadelesinde anahtar kelime olarak kullanılmaya başlanan LGBTİ, bazen “queer” kavramı da dahil edilerek LGBTİQ şeklinde kullanılır Türkiye’nin artık bir LGBTİ konseptli mağazası var. Gelişmiş ülkelerde örneklerine sıkça rastlanan mağazanın bir benzeri de artık Türkiye’de. İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde açılan mağazada pek çok renkli ürün satışa sunuluyor. Haber: Michelle Demishevich Kamera: Olcay Kızılpınar
Kamyonla Mağazaya Giren Sürücünün Açıklamaları 01:21
Kamyonla Mağazaya Giren Sürücünün Açıklamaları 5.885 izlenme - 2 yıl önce Elektronik mağazaya girmeden önce çevredeki vatandaşları uyardığını belirten Torun, “Benim önümde araçlar vardı, ben de dedim ki ‘Abicim çıkın buradan, dönerken çarpabilir’. Arabaları çektirdim. İnsanlara, ’Araba büyük, çarpabilir. Kendinize dikkat edin. Ben acemi şoförüm’ dedim. Ben babamla gidiyordum geliyordum sıkıntı olmuyordu. Babamsız gittim, böyle bir sıkıntı oldu. Şuan babam beni eve almıyor, dışarıda kaldım” diye konuştu.
Kapısı Penceresi Olmayan Apple Mağazası 28:42
Kapısı Penceresi Olmayan Apple Mağazası 2.557 izlenme - 2 yıl önce iPhoneDo beyciğim Apple Store mağazasını incelemiş. İzleyelim.
Ayakkabı Almaya Gelip Satıcının Aklını Alan Genç 00:45
Ayakkabı Almaya Gelip Satıcının Aklını Alan Genç 136 izlenme - 3 hafta önce Bir ayakkabı mağazasında denediği ayakkabıyı koşarak test etmek isteyen müşteri ayakkabılarla birlikte mağazanın dışına koşmaya başlayınca satış görevlisinin adeta aklını başından almış.
Köpeğin Oyuncaktan Korkusu 00:08
Köpeğin Oyuncaktan Korkusu 150 izlenme - 1 ay önce Amerika'da bir mağazada sahibi ile gezen köpek, cadılar bayramı oyuncağının yanına yaklaşıp hareket edince aklı yerinden oynuyor.
Mağaza İsimlerinden Şarkı Yapan Adam 00:57
Mağaza İsimlerinden Şarkı Yapan Adam 111 izlenme - 3 hafta önce Eşiyle alışverişe çıkan adam oldukça fazla sıkılmış ve şarkı yapmaya karar vermiş. Gördüğü mağaza isimlerinden şarkı yapan adamı dinliyoruz efendim.
Emine Erdoğan Brüksel'de Mağaza Kapattı 02:50
Emine Erdoğan Brüksel'de Mağaza Kapattı 5.172 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Brüksel'de alışveriş yapmak için mağazayı kapattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın, Belçika'nın ve Brüksel'in en meşhur meydanlarından Louise'de alışveriş yapmak için mağaza kapattığı görüldü. GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI Caddeden o anda geçen bir Belçikalı, görüntüleri sosyal medyaya yükledi. "TÜM TRAFİĞİ KAPATTI" O anları kameraya alan Balsat, söz konusu videoda, mağazaların önünde duran koruma araçlarını göstererek, "İşte Türkiye Cumhurbaşkanı'nın eşinin Brüksel'e yaptığı… Tüm trafiği kapattı. İşte arkadaşlarım… Bir, iki, üç… Altı polis (araçları kastediyor) var. Bence dükkanlara da giriş yok." diye tepki gösteriyor. "SKANDAL, SKANDAL" O esnada, caddeden geçenlerin de şaşkınlıkla önlerinde korumaların durduğu mağazalara baktığı ve ne olduğunu anlamaya çalıştığı görülüyor. Yoldan geçen Belçikalı bir kadının ise, 'Skandal, skandal' dediği duyuluyor. Emine Erdoğan'ın alışveriş yaptığı sırada yolda ve caddede trafik durma noktasına geldi;