Hoşgeldiniz!

magazin haber

O Kadar Güzel Ki 04:09
O Kadar Güzel Ki 115.998 izlenme - 5 yıl önce Paparazzi Jennifer Lopez De Romania
Gerçek Dünyanın Barbie'si ve Ken'i: Pixee Fox ve Justin Jedlica 03:57
Gerçek Dünyanın Barbie'si ve Ken'i: Pixee Fox ve Justin Jedlica 7.725 izlenme - 11 ay önce Bir tarafta Barbie bebeklerin erkek versiyonu Ken'e benzemek için 190'dan fazla estetik ameliyat geçiren Justin Jedlica diğer tarafta Barbie'ye benzemek için kaburgalarını aldırıp göz rengini değiştiren Pixee Fox... İkili gerçek dünyanın Barbie ve Ken'i olmak için yüenz binlerce dolar harcayarak onlarca ameliyat oldu...
Atalay Demirci Doktorları Güldürdü! 02:13
Atalay Demirci Doktorları Güldürdü! 36.868 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci Doktorları Güldürdü - Video Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasının Birincisi Atalay Demirci İzleyicilerini Kahkahaya Boğdu.
Nurseli İdiz'den Şok Açıklama! 'uyuşturucu Ve Kadın Sattım' 02:41
Nurseli İdiz'den Şok Açıklama! 'uyuşturucu Ve Kadın Sattım' 12.724 izlenme - 5 yıl önce Hakkındaki iddialarla magazin dünyasını alt üst eden Nurseli İdiz son noktayı koydu.
Jennifer Lawrence Elbisesi İkiye Ayrıldı 02:25
Jennifer Lawrence Elbisesi İkiye Ayrıldı 15.730 izlenme - 4 yıl önce Hollywood'da ödül sezonu son hız devam ediyor. Bu kez sırada Sinema Oyuncuları Derneği Ödülleri (SAG Awads) vardı.Los Angeles kentinde düzenlenen ödül töreninde gecenin hem en şanlısı hem de en şanssızı genç yıldız Jennifer Lawrence oldu. Başrollerini Bradley Cooper ile paylaştığı Silver Lining Playbook adlı filmle en iyi kadın oyuncu ödüünü kazanan Lawrence sahheye doğru ilerlerken elbisesi kat yerinden ikiye ayrıldı.
Jennifer Lawrence Oscar Töreninde Yere Düştü 01:06
Jennifer Lawrence Oscar Töreninde Yere Düştü 10.810 izlenme - 4 yıl önce 85.'nci Oscar ödül töreninin en talihsiz anı, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Jennifer Lawrence'ın sahneye giderken düşmesi oldu. 85. Oscar ödülleri sahiplerini buldu. En iyi film ödülünü yönetmenliğini Ben Afleck'in yaptığı "Argo" filmi kazandı. 7 dalda aday olan film, 3 Oscar ödülü aldı. Muhteşem bir kırmızı halı geçişiyle başlayan törende 'Umut Işığım' filmindeki oyunculuğuyla en iyi kadın oyuncu dalında aday olan Jennifer Lawrence krem rengi tuvaletiyle göz doldurdu. Ancak Lawrence gecenin hem en talihli hem de en talihsiz kadını oldu. Daha önce iki kez ödüle aday gösterilen Lawrence, ‘umut Işığım’ filmindeki rolüyle Oscar’ı aldı. Fakat merdivenlerde küçük bir kaza yaşayan güzel oyuncu sahneye çıkarken heyecandan düştü
Bülent Ersoy, Aydoğan’ın Mezarı Başından Ayrılmak İstemedi 01:57
Bülent Ersoy, Aydoğan’ın Mezarı Başından Ayrılmak İstemedi 2.131 izlenme - 1 yıl önce Sinema sanatçısı Oya Aydoğan, Levent Afet Yolal Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Aydoğan’ın mezarı başında dua okuyan Bülent Ersoy, ısrarlara rağmen mezarlıktan ayrılmak istemedi. Merhum sinema sanatçı Oya Aydoğan, Levent Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından Ulus Mezarlığı’na götürüldü. Burada toprağa verilen Aydoğan, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. Aydoğan’ın cenaze töreninde hayranları ve sevenlerinin yanı sıra sanat dünyasından çok sayıda meslektaşı hazır bulundu. Burada mezarı başında uzun süre oturan Bülent Ersoy, okunan duaya eşlik etti. Ersoy’un ısrarlara rağmen mezarın başından ayrılmak istemediği ve son derece üzgün olduğu gözlendi.
Seniha Kanatlı Azdırıcı Bikini 00:59
Seniha Kanatlı Azdırıcı Bikini 5.114 izlenme - 5 yıl önce Seniha Kanatlı Azdırıcı Bikini
Sylvester Stallone'nin Oğlu Ölü Bulundu 01:11
Sylvester Stallone'nin Oğlu Ölü Bulundu 4.283 izlenme - 5 yıl önce Ünlü aktör Sylvester Stallone'nin 36 yaşındaki oğlu Sage Moonblood Stallone, ABD'nin Los Angeles kentindeki evinde ölü bulundu. Adli Tıp'ın açıklamasında, yapılan araştırmada Sage Stallone'ye ait reçeteli ilaçlar bulunduğu belirtilirken, bu ilaçların neler olduğu ya da Sage'in ölümüyle ilgisi olup olmadığı hakkında bilgi verilmedi. Sage Stallone, babasıyla iki filmde rol almıştı. İlk oyunculuğunu 1990'daki "Rocky V" filmiyle sergileyen Sage, 1996'da da "Daylight" filminde oynamıştı.
Burak Özçivit’le Fahriye Evcen Galaya Elele Katıldılar 02:09
Burak Özçivit’le Fahriye Evcen Galaya Elele Katıldılar 2.119 izlenme - 3 yıl önce Burak Özçivit’le Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı “Aşk Sana Benzer”in galası dün akşam gerçekleştirildi.____@___xclas_______ Halit Ergenç’ten Murat Boz’a Engin Altan Düzyatan’dan Atalay Demirci’ye kadar birçok ünlü ismin katıldığı geceye filmin başrolleri damga vurdu! Kameraların karşısına el ele geçen Burak Özçivit’le Fahriye Evcen sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu!..
Hibrit Güneş Tutulması 01:43
Hibrit Güneş Tutulması 2.531 izlenme - 4 yıl önce 3 Kasım 2013 Tarihinde Gerçekleşecek Olan Hibrit Güneş Tutulması 3 Kasım’da 14:50’de Akrep burcunun 11 derecesinde Hibrit bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Hibrit tutulmalar parçalı olarak başlayan ve daha sonra tam tutulma haline gelen az rastlanan tutulmalardır. Yılın son tutulması Güney Avrupa, Afrika ve Doğu Amerika’dan izlenebilecek. Akrep burcu ölüm, yeniden doğuş ve dönüşümlerin burcudur. Sabit nitelikteki Su grubu Akrep burcu gizemli, tutkulu, derin, hırslı, ruhsal, zeki, erotik, tehlikeli enerjiler taşır. Güneş tutulmaları güçlü yeni aylardır. Etkileri sabit nitelikli bir tutulmada en az 6 ay sürer. Bu tutulma Akrep burcundaki gezegen yoğunluğunun da etkisiyle Akrep temasındaki kavramları hayatımıza sokacaktır. Zodyakta sekizinci evi yöneten Akrep burcu ortak paylaşılan değerleri, cinselliği, ölüm ve yeniden doğuşu temsil eder. Akrep burcunun enerjisi çok güçlüdür, kararlıdır ve dönüştürücüdür. Tutulma Kuzey düğümde olacak ve Satürn ile kavuşuyor. Akrep burcunda ilerleyen retro Merkür de aynı bölgede. Kadersel olarak ilerlememiz geren yolda Karma gezegeni Satürn tüm ciddiyeti ve sertliğiyle bize eşlik edecek. Zihinsel olarak bir sorgulama, geçmişi gözden geçirme, hataları bulma ve arınma sürecinde olacağız. Kendi karanlık yanlarımızla yüzleşip, gerçeği görme zamanı.. Gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak ruhsal gelişimimiz için bize gerekli olamayan, eskimiş, çürümüş tüm kavramları ve düşünceleri hayatımızdan çıkarma ve yenilenme sürecinde olacağız. Değişimler, dönüşümler ve alıştığımız kavramlardan vazgeçişler tabii ki kolay olmayacaktır, zorlayacak ve acı verecektir. Akrep burçları başta olmak üzere tüm sabit gruplar Boğa, Aslan, Kova burçları bu enerjiyi daha yoğun hissedebilirler. Kişisel doğum haritalarımızda Akrep burcu neredeyse o alanda az veya çok bu güçlü dönüşümü hissedeceğiz. Tutulma yöneticisi Mars Başak burcunda seyrediyor ve tutulma noktasına destekleyici bir açı yapıyor. Akrep burcunun diğer yöneticisi Plüton da Mars ve Güneş Ay ikilisiyle uyumlu. Ancak Plüton Uranüs arasındaki kare açı tüm şiddetiyle bu tutulma enerjisiyle birleşiyor. Hayat amacımız ve ruhsal gelişimimiz adına doğru yolda isek önemli destekler alabileceğimizi ve güçlü olacağımızı söyleyebiliriz. Ancak yanlış olanda ısrar ediyorsak, farkındalığımız düşükse ve hatalarımız varsa bunlardan vazgeçmek adına bu tutulma bizi çok zorlayabilir. Akrep burcu yeraltı kaynakları, madenler, finans ve ekonomik değerlerle de ilgilidir. Kişisel olarak yatırımlar, ortaklıklar, krediler, miras, sigorta, vergi vb gibi finansal değerlerde önemli girişimler söz konusu olabilir. Mars iş, hizmet, çalışma konularında şirket ve ortaklıkları destekleyebilir. Ancak sorumluluklar ve ihmal edilen kavramlar varsa onlarla da yüzleşmek gerekecektir. Merkür’ün retro olması ve Satürn ile birleşmesi eski yükümlülükler, borçlar vb. gibi kavramlarda yaptırımlarla karşılaştırabilir.
Ünlü Oyuncu Domingos Montagner Boğularak Can Verdi 00:27
Ünlü Oyuncu Domingos Montagner Boğularak Can Verdi 519 izlenme - 10 ay önce Brezilya’nın en sevilen aktörlerinden Domingos Montagner, ülkenin en popüler dizilerinden birinin çekimleri sırasında nehirde boğularak can verdi. Montagner, adını Sao Francisco’daki nehirden alan Velho Chico dizisinde başrol oynuyordu. Ünlü oyuncunun bu nehirde gerçekleştirilen çekimlerden sonra boğulduğu açıklandı. BBC’nin haberine göre; 54 yaşında aktör, ülkenin kuzeydoğusundaki Sergipe eyaletindeki çekimlerden bir gün sonra Camile Pitanga adlı aktrisle yüzmeye gitti. Nehrin güçlü akıntısının ünlü aktörü sürüklediğini söyleyen Pitanga, yardım istediğini fakat yöre insanlarının boğulmayı dizi için çekilen bir sahne sandığını söyledi.
Grammy Ödülleri 2016 Kazananları Belirlendi 02:54
Grammy Ödülleri 2016 Kazananları Belirlendi 864 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en prestijli müzik ödülleri arasında kabul gören Grammy Ödülleri 83 kategoride verildi. Ödül gecesinde Taylor Swift 3 ödül birden kazandı. Peki; Grammy Ödülleri kimlerin oldu? İşte detaylar.. EN İYİ VİDEO ÖDÜLÜ SWİFT'E Türkiye saati ile 03:00'te başlayan 2016 Grammy Ödülleri'ne bu yıl Taylor Swift damgasını vurdu. En iyi video kategorisinde Bad Blood ile ilk ödülü alan Swift bu sevincini Instagram hesabında paylaştı. Yılın Kaydı ödülünü 'Uptown Funk' ile Mark Ronson alırken, Yılın Albümü '1989' ile Taylor Swift'in oldu. Swift ayrıca En İyi Pop Vokal Albümü ve En İyi Müzik Videosu ödüllerinin de sahibi oldu. YILIN ŞARKISI: THİNKİNG OUT LOUD Yılın Şarkısı ödülünü “Thinking Out Loud" ile Ed Sheeran ve Amy Wadge, En İyi Sanatçı ödülünü Meghan Trainor, En İyi Rock Albümü ödülünü 'Drones' albümüyle Muse ve En iyi Rap şarkısı ödülünü de Kendrick Lamar kazandı. ÖDÜLÜN KAZANANLARI Grammy 2016 ödülleri kazananlarından bazıları şöyle: Yılın Kaydı: “Uptown Funk”, Mark Ronson Yılın Albümü: “1989”, Taylor Swift Yılın Şarkısı: “Thinking Out Loud”, Ed Sheeran, Amy Wadge En İyi Yeni Sanatçı: Meghan Trainor En İyi Pop Solo Performans: “Thinking Out Loud”, Ed Sherran En İyi Pop Düet/Grup Performans: “Uptown Funk”, Mark Ronson En İyi Geleneksel Pop Vokal Albümü: “The Silver Lining: The Songs Of Jerome Kern”, Tony Bennett ve Bill Charlap En İyi Pop Vokal Albümü: “1989”, Taylor Swift En İyi Dans Kaydı: “Where Are Ü Now”, Skrillex And Diplo With Justin Bieber En İyi Dans/Elektronik Albümü: “Skrillex And Diplo Present Jack Ü”, Skrillex And Diplo En İyi Rock Şarkısı: “Don't Wanna Fight”, Alabama Shakes En İyi Rock Albümü: “Drones”, Muse En İyi Metal Performansı: “Cirice”, Ghost En İyi Rock Şarkısı: “Don't Wanna Fight”, Alabama Shakes En İyi Alternatif Müzik Albümü: “Sound & Color”, Alabama Shakes En İyi R&B Albümü: Black Messiah, D'Angelo And The Vanguard En İyi R&B Performansı: Earned It (Fifty Shades Of Grey), The Weeknd En İyi Geleneksel R&B Performansı: “Little Ghetto Boy”, Lalah Hathaway En İyi R&B Şarkısı: “Really Love”, D'Angelo & Kendra Foster En İyi Çağdaş Urban Albümü: “Beauty Behind The Madness”, The Weeknd En İyi Görsel Medya Film Müziği: “Birdman”, Antonio Sanchez En İyi Rap Performansı: “Alright”, Kendrick Lamar En İyi Rap/Sung İşbirliği: “These Walls”, Kendrick Lamar En İyi Rap Şarkısı: “Alright”, Kendrick Duckworth, Kawan Prather, Mark Anthony Spears & Pharrell Williams En İyi Rap Albümü: “To Pimp A Butterfly”, Kendrick Lamar En İyi Country Solo Performans: “Traveller”, Chris Stapleton En İyi Country Düet/Grup Performansı: “Girl Crush”, Little Big Town En İyi Country Şarkısı: “Girl Crush”, Hillary Lindsey, Lori McKenna & Liz Rose En İyi Country Albümü: “Traveller”, Chris Stapleton En İyi New Age Albümü: “Grace”, Paul Avgerinos En İyi Enstrümantal Caz Albümü: “Past Present”, John Scofield En İyi Caz Vokal Albümü: “For One To Love”, Cécile McLorin Salvant En İyi Blues Albümü: “Born To Play Guitar”, Buddy Guy En İyi Reggae Albümü: “Strictly Roots”, Morgan Heritage En İyi Dünya Müzik Albümü: “Sings”, Angelique Kidjo En İyi Müzik Video: “Bad Blood”, Taylor Swift En İyi Müzik Filmi: “Amy- Amy Winehouse”, Asif Kapadia, James Gay-Rees En İyi Orkestra Performansı: “Shostakovich: Under Stalin's Shadow - Symphony No. 10”, Boston Senfoni Orkestrası
Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Cas Kararıyla İlgili Açıklama 05:19
Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Cas Kararıyla İlgili Açıklama 2.225 izlenme - 4 yıl önce 28 Ağustos 2013 FBTV Canlı Yayın Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Cas Kararıyla İlgili Açıklama.
Kenan İmirzalıoğlu Hem Kazanıyor Hemde Kazandırıyor 00:54
Kenan İmirzalıoğlu Hem Kazanıyor Hemde Kazandırıyor 1.948 izlenme - 4 yıl önce Kenan İmirzalıoğlu Hem Kazanıyor Hemde Kazandırıyor
Zeki Alasya Vefat Etti! 03:40
Zeki Alasya Vefat Etti! 970 izlenme - 2 yıl önce Türk sinema ve tiyatrosunun en ünlü oyuncu ve yönetmenlerinden Zeki Alasya vefat etti. Karaciğer hastalığı sebebiyle 22 Nisan'dan beri tedavi gören ünlü sanatçı Zeki Alasya bugün saat 10:32'da hastanede vefat etti. Hastaneden yapılan açıklamada, "Karaciğer hastalığı sebebiyle 22 Nisan 2015 tarihinden beri tedavisi devam etmekte olan Zeki Alasya bugün saat 10:32'de vefat etmiştir" denildi. 18 Nisan 1943 doğumlu olan Alasya 72 yaşındaydı...
Medyum Keto Almanyada Ortaya Çıktı 02:16
Medyum Keto Almanyada Ortaya Çıktı 2.480 izlenme - 4 yıl önce Sevgili Medyum Keto Aslında Şu An Yurda Dönmus
Petek Dinçöz Ağlayarak Başbakana Seslendi: Beni Kurtarın ! 06:04
Petek Dinçöz Ağlayarak Başbakana Seslendi: Beni Kurtarın ! 1.453 izlenme - 3 yıl önce ünlü şarkıcı petek dinçöz, söylemezsem olmaz programında eski eşi can tanrıyar ile yaşadıklarını anlattı.yaşadıklarımdan sonra hiç istemezdim bunları konuşmayı ama artık susmak bir yere kadardı 2 senedir susuyorum. can tanrıyar hep konuştu hakarete etti bana aileme çalışanlarıma herkese hakaretler etti iftiralarda bulundu ben yine sustum. bugün yaşadıklarımın hepsini anlatayım bugün bana izin verin.ben bundan yıllar önce 18 yaşındaydım. bu sektör kurtlar sofrası bir kişiyle olayım dedim ve ilişkiye başladık.ilişkiye başladıktan sonra içki içip ve bana içki içirip ortak tanıdığımız sanat dünyasından olsun, bir sürü isimlerle ilgili bana kendi el yazımla yazılar yazdırdı. bu yazı içerisinde ben şunlarla birlikte oldum.beni şu kişi şunlara yolladı gibi yazılar yazdırıp imza attırdı.bana yıllarca böyle şantaj yaptı. yıllarca beni dövdü herkes şahit bu
Facebook'tan Keçili Tanıtım Videosu! 01:06
Facebook'tan Keçili Tanıtım Videosu! 1.807 izlenme - 4 yıl önce Facebook, Android telefonlar için hazırladığı Home arayüzünün reklam videosunu yayımladı
Fatih Ürek Sahnede Böyle Düştü 01:16
Fatih Ürek Sahnede Böyle Düştü 309 izlenme - 1 yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde sahne alan ünlü sanatçı Fatih Ürek, sahnede dengesini kaybederek düştü. Gümbet’te bir mekanda sahne alan ünlü sanatçı Fatih Ürek, şarkı söylediği esnada dengesini kaybederek yere düştü. Elinden yaralanan ünlü sanatçıya ilk müdahale sahnede yapıldı.
Sinan Özen Magazin Haber Anons 00:05
Sinan Özen Magazin Haber Anons 664 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen Magazin Haber Anons 2014
Ebru Gündeş 03:09
Ebru Gündeş "Yoğurt ve Sütte" Marka Oluyor 1.055 izlenme - 4 yıl önce Sanatçı Ebru Gündeş'in içinde bine yakın süt ineğinin bulunduğu Tekirdağ'ın Muratlı ilçesindeki çiftliğinde her gün yaklaşık 30 bin litre süt üretiliyor. Sütleri ünlü bir markaya satan Gündeş'in yakında kendi adını taşıyan yoğurt ve süt markası ile piyasaya gireceği öğrenildi.Edinilen bilgiye göre, Azeri işadamı Reza Zarrab ile evli sanatçı Ebru Gündeş, 2009 yılında ağabeyi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile Tekirdağ'ın Muratlı ilçesi Kırkkepenekli köyünde 500 dönüm arazi üzerine yapılan büyükbaş hayvan çiftliği satın almıştı.Gündeş'in ağabeyi ve kendi soyisimlerinin kısaltılmasından oluşan 'Güntaş' çiftliğinde açık besi usulü ile büyükbaş hayvancılık yapılıyor. Hoştayn ve montofon cinsi bine yakın ineğin yer aldığı çiftlikte her gün yaklaşık 30 bin litre süt üretimi yapılıyor. Her gün düzenli olarak otomatik makinelerle sağılan ineklerin sütü ünlü bir markaya satılıyor.4 yıldır hayvancılıkla ilgilenen Gündeş'in yakın bir zamanda kendi ismini taşıyan süt ve yoğurt markasıyla piyasaya gireceği öğrenildi. Çiftlikte üretilen sütlerin kurulacak tesiste işlenerek Gündeş markasıyla piyasaya sürüleceği kaydedildi.Öte yandan Gündeş'in zaman zaman eşi ve çocuklarıyla çiftliği ziyaret ettiği, burada ineklerin yavrularını kendi eliyle beslediği kaydedildi
Justin Bieber Genelevden Çıkarken Yakalandı 00:56
Justin Bieber Genelevden Çıkarken Yakalandı 982 izlenme - 4 yıl önce rio de janeiro'da bir arkadaşıyla geneleve giden justin bieber burada üç saat kaldı. tam yanında iki kadın ile birlikte dışarı çıkarken görüntülendiğini fark etti. bu sırada korumaları bieber'ın üzerini battaniye ile örtüp saklamaya çalıştı.
Azer Bülbül'ün Ölmeden Önceki Son Görüntüleri 04:05
Azer Bülbül'ün Ölmeden Önceki Son Görüntüleri 257 izlenme - 1 yıl önce 3 yıl önce Antalya'da bir otel odasında kalp krizi geçiren ve kurtarılamayan Azer Bülbül'ün ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı. 2012 yılının ocak ayında gittiği Antalya'da kaldığı otel odasında kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren arabesk fantezi müzik sanatçısı Azer Bülbül'ün ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde acı içinde kıvrandığı gözlenen sanatçının, kendisine müdahale eden doktora göğüs kısmında bir ağrı hissettiğini belirtiyor.
Hülya Avşar Jartiyerle Korta Çıktı 00:23
Hülya Avşar Jartiyerle Korta Çıktı 691 izlenme - 3 yıl önce Behzat Gerçeker'le tenis turnuvasında maç yapan Avşar, "Jartiyer çorabı bir kere giymiştim, becerememiştim. En iyisi mininin altına giymek." dedi
Sakız Çiğnemek İtici midir? 02:41
Sakız Çiğnemek İtici midir? 824 izlenme - 4 yıl önce Sakız Çiğnemek İtici midir? - Deney
Rol İcabı Değil Gerçek 00:24
Rol İcabı Değil Gerçek 1.157 izlenme - 4 yıl önce Rol İcabı Yerine Gerçekten Tokat Atan İbrahim Erkal
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı 03:56
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı 1.110 izlenme - 4 yıl önce Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı su Gibi Programında Solistlik Yapan Dilan Çıtak'la İlgili İddia Magazin Gündemine Bomba Gibi Düştü.
Ünlü Oyuncu Hande Erçel’in Sarıyer'deki Evine Hırsız Girdi, İşte O Anlar! 02:53
Ünlü Oyuncu Hande Erçel’in Sarıyer'deki Evine Hırsız Girdi, İşte O Anlar! 35 izlenme - 2 ay önce Ünlü oyuncu Hande Erçel'in Sarıyer’Deki lüks evine hırsız girdi ama soyamadı. Hatta tek bir çöp bile alamadan çıktı. Çünkü günlerce ünlü oyuncuyu takip eden o hırsızlık çetesi, öyle bir hata yaptı ki akıl alacak gibi değil... İşte o anlar. 19.05.2017
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Sen FIRFIR Mansursun 02:55
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Sen FIRFIR Mansursun 682 izlenme - 4 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı'dan Mansur Yavaş'a : Sen FIRFIR Mansursun Mansur Yavaş ile ilgili yaptığı 'Fırfır' benzetmesi sosyal medyada ilgi çeken Gazeteci -- Yazar Rasim Ozan Kütahyalı, Eşber Yağmurdereli'yi "kör" ifadesiyle aşağıladığı görüntüler nedeniyle Yavaş'ı sert sözler ile eleştirdi.