Hoşgeldiniz!

mağden

kaçak&esin İris - slogan yok 03:40
kaçak&esin İris - slogan yok 9.400 izlenme - 8 yıl önce kaçak - slogan yok (feat. esin İris)
Beşik Kertmesi - Jenerik & 1. Bölümün Özeti 07:15
Beşik Kertmesi - Jenerik & 1. Bölümün Özeti 590 izlenme - 2 yıl önce 2002 yılında yayınlanan 1960'larda Kısırköy'de başlayan ve yıllar sonra İstanbul'da hayatları kesişen beşik kertmesi olan Elmas'la Ferdi'nin komik ve renkli öyküsünü anlatan dizi Beşik Kertmesi'nin Açılış jeneriği ve hikayenin çıkış noktası olan 1. bölümün özetinin yer aldığı videodur. dizi yan karakterlerin ön plana çıkması ile ''dabi biraderler'' olarak da anılmıştır. Enis Büyütücü ve Elmas Mağden gibi karakter isimlerden de anladığımız üzere dönemin absürd dizilerinden biridir.
İyi Aile Robotu - Kanal 7 (Babür İçerir) 09:57
İyi Aile Robotu - Kanal 7 (Babür İçerir) 1.127 izlenme - 2 yıl önce İyi Aile Robotu 4 Mart 2004 tarihinde Kanal 7'de başlayan bir komedi ve sit-com dizisidir. Sultanahmet’te esnaflık yapan karakterimiz dost canlısı ve insancıl biridir. Bir gün iş yerinde Japon bir aile ile tanışır ve onları evine misafir eder. Japon aile Türk ailesinin misafirperverliğinden çok memnun kalır. Ülkelerine döner dönmez aileye son teknolojiyle üretilmiş bir robot gönderirler. Dizideki bütün olaylar robotun gelişiyle başlar. Önceleri evdeki herkes robotu kendi işleri için kullanmaya başlar. Ailemiz klasik bir Türk ailesi olduğu için gelişmiş teknolojiyle tanışması çeşitli komik unsurlar doğurur. Özellikle geçmişe bağlı yaşayan babaanne ile robotun ilişkisi başlı başına bir komedi unsuru oluşturmaktadır. İlerleyen bölümlerde robot ailenin bir ferdi olur ve bu arada evin genç kızına aşık olur ve evin kızına kendini beğendirmeye çalışır. İyi Aile Robot’umuz giderek Türkleşmeye başlar. 23 Haziran 2004 tarihinde dizi sona ermiştir. Robot Babürü Canlandıran Kişi ise Naci Taşdöğendir.İşte Kanıtı... http://www.bdformtasarim.com/?page_id=5124 (alıntıdır)
Çağla Mağden 00:25
Çağla Mağden 548 izlenme - 9 yıl önce artstlq yapıo yhaa
Perihan Mağden'in Zamanın Ünlülerini Eleştirmesi 03:50
Perihan Mağden'in Zamanın Ünlülerini Eleştirmesi 200 izlenme - 2 yıl önce Sivri diliyle tanıdığımız Perihan Mağden'in Sedef Kabaş'a bir tarihte konuk olduğu programdan bir kesit. O kadar eleştiri, o kadar dudak bükme, o kadar hıhı... Dinlemekten yoruldum, arkadaş; bütün enerjim çekildi, videonun sonunda kendisinin de dediği gibi: Bir fenalık geldi. Kontes Perihan Mağden başkalarının enerjisini emerek hayatta kalıyor, bundan eminim artık. Öte yandan akıllı, cin gibi de bir kadın; söylediklerine -popüler kültür üzerine de olsa- kulak vermeden edemiyorsun. En sevdiklerimse başbakana giydirmeleri.
Kentler ve Gölgeler - Dublin - James Joyce - Anlatan: Perihan Mağden 46:09
Kentler ve Gölgeler - Dublin - James Joyce - Anlatan: Perihan Mağden 89 izlenme - 2 yıl önce Kentler ve Gölgeler programının Dublin bölümünü izliyoruz. Ünlü yazar Perihan Mağden, modern edebiyatın en büyük isimlerinden İrlandalı yazar James Joyce'u ve onun kenti olan Dublin'i anlatıyor. Dublin'de Joyce'un izlerini takip ediyoruz. İyi seyirler.
Soner Mağden 11:42
Soner Mağden 178 izlenme - 8 yıl önce soner maĞden
Haluk Levent - Bir Perihan Mağden'i On Tane Claudia Schiffer'a Değişmem (Efsane Olay) 01:03
Haluk Levent - Bir Perihan Mağden'i On Tane Claudia Schiffer'a Değişmem (Efsane Olay) 53 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem çok konuşulmuş,bir çok gazete ve mizah dergilerinde alay edilmiş Haluk Levent'in efsane sözüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve arşivimdeki bu nostaljik olayı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
 Perihan Mağden'in Zamanın Ünlülerini Eleştirmesi 03:50
Perihan Mağden'in Zamanın Ünlülerini Eleştirmesi 65 izlenme - 3 yıl önce Sivri diliyle tanıdığımız Perihan Mağden'in Sedef Kabaş'a bir tarihte konuk olduğu programdan bir kesit. O kadar eleştiri, o kadar dudak bükme, o kadar hıhı... Dinlemekten yoruldum, arkadaş; bütün enerjim çekildi, videonun sonunda kendisinin de dediği gibi: Bir fenalık geldi. Kontes Perihan Mağden başkalarının enerjisini emerek hayatta kalıyor, bundan eminim artık. Öte yandan akıllı, cin gibi de bir kadın; söylediklerine -popüler kültür üzerine de olsa- kulak vermeden edemiyorsun. En sevdiklerimse başbakana giydirmeleri.