Hoşgeldiniz!

mağdur

Kızının Katili Yüzüne Bakıp Sırıtınca Saldıran Baba 01:31
Kızının Katili Yüzüne Bakıp Sırıtınca Saldıran Baba 28.179 izlenme - 6 ay önce 38 yaşındaki Michael Madison 2013 yılında üç kadını öldürmekten idamla yargılandı. Kurbanlardan biri de Shirellda Terry idi.. Terry'nin babası Van Terry, mahkemede olay gününü anlatırken suçlunun üzerine saldırdı. Mahkeme yetkilileri üzgün babayı güçlükle sakinleştirdi. Ortalık bir anda karışırken suçlu Madison'ın gülmesi tepki çekti. (DIŞ KAYNAK HABER)
Üniformamızı İstiyoruz - Askeri Öğrenciler 05:40
Üniformamızı İstiyoruz - Askeri Öğrenciler 2.780 izlenme - 4 ay önce Malumunuz 31 Temmuz'da çıkarılan KHK kapsamında askeri öğrenciler tasviye edilmiş,öğrencilerin hayalleri elinden alınmıştı.Bu kararlar neticesinde bir çok aile mağdur edilmişti.Bu kardeşlerimiz haklı olarak basın açıklaması yaptılar.İzliyoruz
Türkiye'de Çok Eş Alamadığı İçin Mağdur Olan Müslümanlar 05:00
Türkiye'de Çok Eş Alamadığı İçin Mağdur Olan Müslümanlar 5.693 izlenme - 5 ay önce Aynı zamanda ''alkol satan lokantaları mahallelerinden sürme hakkı''nın da olmaması nedeni ile dinini özgürce yaşayamayan mağdur adamlardır.
Parametre - 9 Eylül 2016 48:10
Parametre - 9 Eylül 2016 3.927 izlenme - 3 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Mağduriyette Son Nokta - Kreşte Benim Kızımın Ayakkabılarını Giydirmediler 00:41
Mağduriyette Son Nokta - Kreşte Benim Kızımın Ayakkabılarını Giydirmediler 5.729 izlenme - 2 yıl önce Dünyada tek ezilen hor görülen insan olan Selahattin Demirtaş'ın mağduriyetini hüzünle dinliyoruz. Gözlerimden yaş geldi.
Süper Şakaa :) PATLAYAN SİGARA 01:19
Süper Şakaa :) PATLAYAN SİGARA 7.179 izlenme - 3 yıl önce Patlayan Sigara Mağduru Satılmış
Elleran Elvis - Dogum Mağduru (Diss) 04:51
Elleran Elvis - Dogum Mağduru (Diss) 4.519 izlenme - 3 yıl önce Elleran elvis (Diss Too Stallker)
mağdur mağdur mağdurumda mağdur roman havası 02:32
mağdur mağdur mağdurumda mağdur roman havası 5.417 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/komedikulubu
Özgecan Aslan ve tüm tecavüz mağdurlarının anısına. 01:09
Özgecan Aslan ve tüm tecavüz mağdurlarının anısına. 2.173 izlenme - 2 yıl önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 02:13
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 2.059 izlenme - 1 yıl önce Adana İnegöl'de bir dilenci zabıtalara yakalanmış. Sağır ve dilsiz gibi kendini acındırarak para toplayan dilenci yakalanınca günlük hasılatını kaptırıvermiş zabıtaya... Günlük kazandığı para ise tam 500 TL. Mağdur gibi bir hal ile sessiz kalmayı tercih eden dilenci daha sonra salınıvermiş...
Güldür Güldür - Mağdur Yarışmacı 12:57
Güldür Güldür - Mağdur Yarışmacı 3.656 izlenme - 3 yıl önce Sunuculuğunu Ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 18 aralık 2013 tarihinde yayınlanan programında;'mağdur yarışmacı' skecinde, yarışmaya katılan yarışmacıların başına gelen olayları ve kaybettikleri malları anlatıyor.
Barda Filminin Gerçek Kahramanı ve İsyanı 03:33
Barda Filminin Gerçek Kahramanı ve İsyanı 4.260 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Serdar Akar'ın yönettiği, Nejat İşler ve Melis Birkan gibi oyuncuların rol aldığı 2007 yapımı Barda filmi gerçek bir olaydan alıntılanmıştır. Gerçek olayın baş kahramanı, 10 senedir hafızasından silmek istediği bu olayın bir filme konu olacağını bilmiyordu, dahası izni alınmamıştı. O da bu duruma isyan ediyor. Ne kadar haklı, ne kadar haksız herkes bunun muhasebesini içinde yapar, eski ve bu sitede olmasını düşündüğüm bir video olduğu için yükleme gereği duydum. Gerçek olayı ayrıntılarıyla birlikte 28 Ocak 2007 tarihinde Hürriyet haber yapmıştı. Bu haber gerçekten tüyler ürperticiydi. Midesi kaldıramayacaklar okumasın tabi ki; Haber; http://www.hurriyet.com.tr/pazar/5850513.asp?gid=59
Özgecan Aslan ve Tüm Tecavüz Mağdurlarının Anısına 01:09
Özgecan Aslan ve Tüm Tecavüz Mağdurlarının Anısına 1.441 izlenme - 2 yıl önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis) 04:25
Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis) 2.869 izlenme - 3 yıl önce Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis)
grup mağdur - ah bir atanaydım! [kpss] 02:01
grup mağdur - ah bir atanaydım! [kpss] 4.522 izlenme - 6 yıl önce kpss'den muzdarip tüm arkadaşlara
İçeceğin İçinde Böcek Bulan Çocuk 03:12
İçeceğin İçinde Böcek Bulan Çocuk 1.092 izlenme - 2 yıl önce Amacı nedir bilmiyorum. Çocuk 3 dakikada içine zalimce attığı böceği bizlere bundan çıktı diye inandırmaya çalışıyor. Belki de kendini yarın haberlerde içeceğinin içinden böcek çıkan çocuk olarak görmek istiyordur. Benim asıl merak ettiğim, videoyu kapattıktan sonra bunu içti mi? İnşallah 1 hafta sonra kolayı evde bulup, içinde böcek olduğunu unutup kafaya diker.
Mağdurumda Mağdurum 00:11
Mağdurumda Mağdurum 2.517 izlenme - 6 yıl önce
Türkiye'de Tecavüze Uğramış 9 Varlık 03:31
Türkiye'de Tecavüze Uğramış 9 Varlık 958 izlenme - 2 yıl önce Olayların hepsi gerçek, basında yer alan haberlerdir. İnternetten bulunabilir. Listenin mağdurları insanlar değil insan dışındaki varlıklar. Şöyle bir baktığımızda görüyoruz ki, listede bir leylek eksik.
Flash Tv - Keçiye Tecavüz 01:54
Flash Tv - Keçiye Tecavüz 1.010 izlenme - 2 yıl önce Haberin içeriğinden çok spikerimizin verdiği hayat dersine focuslanmamız gerek. Güzel türkiyemin Muğla ilçesinde vaka eden bu olayı birde. Flash Tv'nin ünlü spikerinin ağzından dinleyelim.
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 418 izlenme - 7 ay önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Pilates Topu Mağduru Kız 00:40
Pilates Topu Mağduru Kız 1.098 izlenme - 3 yıl önce Pilates Topu Mağduru Kız
Gecekondu - Durdu ve Dalyan'ın Mağduriyeti 12:33
Gecekondu - Durdu ve Dalyan'ın Mağduriyeti 118 izlenme - 3 ay önce Durdu ve dalyan sinan çetinin kendilerine yaptığı haksızlıklardan dolayı iclal aydının programına katılıp haklarını aramaya çalışıyorlar.
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 01:06
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 597 izlenme - 3 yıl önce DUYARLILIK PROJESİ
Olacak O Kadar Darbe Komik Sahnesi 02:12
Olacak O Kadar Darbe Komik Sahnesi 73 izlenme - 4 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCL6CoJwmG_jRpa03PGF7sAg Videoların devamı ve daha kaliteli sürümler için yukarıda bulanan ABONE OL buttonuna basınız iyi seyirler OLACAK O KADAR DARBE KOMİK SAHNESİ
Canım Ya Mağdurmuş Şuna Bakın. 00:11
Canım Ya Mağdurmuş Şuna Bakın. 861 izlenme - 6 yıl önce canım ya mağdurmuş şuna bakın.
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 03:13
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 260 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de, kendisini tehdit ettiği iddiasıyla bir polisi valiliğe şikayet eden sonrasında gerekli makamlara sesini duyurmak için ikinci kez soyunarak protesto eden Y., vali ve başbakan dan yardım istedi. Hayat kadını olduğu için gerekli makamlara ulaşamadığını iddia eden Y. yaptığı eylemlerden sonuç alamadığı için hakkında şikayette bulunduğu şahsın daha fazla üstüne geldiğini söyledi.
Rodeo Mağduru İnsanların Komik Halleri 02:51
Rodeo Mağduru İnsanların Komik Halleri 367 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hirsiz-2 03:01
Hirsiz-2 1.016 izlenme - 9 yıl önce
Sınav Dönemi mağdurları 00:06
Sınav Dönemi mağdurları 273 izlenme - 2 yıl önce Sınav Dönemi mağdurları - yeni vine
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 02:17
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 352 izlenme - 2 yıl önce İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar