Hoşgeldiniz!

mağdur

Kızının Katili Yüzüne Bakıp Sırıtınca Saldıran Baba 01:31
Kızının Katili Yüzüne Bakıp Sırıtınca Saldıran Baba 31.419 izlenme - 2 yıl önce 38 yaşındaki Michael Madison 2013 yılında üç kadını öldürmekten idamla yargılandı. Kurbanlardan biri de Shirellda Terry idi.. Terry'nin babası Van Terry, mahkemede olay gününü anlatırken suçlunun üzerine saldırdı. Mahkeme yetkilileri üzgün babayı güçlükle sakinleştirdi. Ortalık bir anda karışırken suçlu Madison'ın gülmesi tepki çekti. (DIŞ KAYNAK HABER)
Türkiye'de Çok Eş Alamadığı İçin Mağdur Olan Müslümanlar 05:00
Türkiye'de Çok Eş Alamadığı İçin Mağdur Olan Müslümanlar 5.729 izlenme - 2 yıl önce Aynı zamanda ''alkol satan lokantaları mahallelerinden sürme hakkı''nın da olmaması nedeni ile dinini özgürce yaşayamayan mağdur adamlardır.
Mağduriyette Son Nokta - Kreşte Benim Kızımın Ayakkabılarını Giydirmediler 00:41
Mağduriyette Son Nokta - Kreşte Benim Kızımın Ayakkabılarını Giydirmediler 5.759 izlenme - 3 yıl önce Dünyada tek ezilen hor görülen insan olan Selahattin Demirtaş'ın mağduriyetini hüzünle dinliyoruz. Gözlerimden yaş geldi.
Süper Şakaa :) PATLAYAN SİGARA 01:19
Süper Şakaa :) PATLAYAN SİGARA 7.234 izlenme - 4 yıl önce Patlayan Sigara Mağduru Satılmış
Üniformamızı İstiyoruz - Askeri Öğrenciler 05:40
Üniformamızı İstiyoruz - Askeri Öğrenciler 2.841 izlenme - 1 yıl önce Malumunuz 31 Temmuz'da çıkarılan KHK kapsamında askeri öğrenciler tasviye edilmiş,öğrencilerin hayalleri elinden alınmıştı.Bu kararlar neticesinde bir çok aile mağdur edilmişti.Bu kardeşlerimiz haklı olarak basın açıklaması yaptılar.İzliyoruz
Elleran Elvis - Dogum Mağduru (Diss) 04:51
Elleran Elvis - Dogum Mağduru (Diss) 4.562 izlenme - 4 yıl önce Elleran elvis (Diss Too Stallker)
Barda Filminin Gerçek Kahramanı ve İsyanı 03:33
Barda Filminin Gerçek Kahramanı ve İsyanı 7.508 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen Serdar Akar'ın yönettiği, Nejat İşler ve Melis Birkan gibi oyuncuların rol aldığı 2007 yapımı Barda filmi gerçek bir olaydan alıntılanmıştır. Gerçek olayın baş kahramanı, 10 senedir hafızasından silmek istediği bu olayın bir filme konu olacağını bilmiyordu, dahası izni alınmamıştı. O da bu duruma isyan ediyor. Ne kadar haklı, ne kadar haksız herkes bunun muhasebesini içinde yapar, eski ve bu sitede olmasını düşündüğüm bir video olduğu için yükleme gereği duydum. Gerçek olayı ayrıntılarıyla birlikte 28 Ocak 2007 tarihinde Hürriyet haber yapmıştı. Bu haber gerçekten tüyler ürperticiydi. Midesi kaldıramayacaklar okumasın tabi ki; Haber; http://www.hurriyet.com.tr/pazar/5850513.asp?gid=59
Parametre - 9 Eylül 2016 48:10
Parametre - 9 Eylül 2016 3.935 izlenme - 1 yıl önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Özgecan Aslan ve tüm tecavüz mağdurlarının anısına. 01:09
Özgecan Aslan ve tüm tecavüz mağdurlarının anısına. 2.195 izlenme - 3 yıl önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Instagram Yolunda Heba Olan Erkekler 03:26
Instagram Yolunda Heba Olan Erkekler 261 izlenme - 4 ay önce İnstagirlleri bir de erkeklerin ağzından dinliyoruz... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 02:13
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 2.240 izlenme - 3 yıl önce Adana İnegöl'de bir dilenci zabıtalara yakalanmış. Sağır ve dilsiz gibi kendini acındırarak para toplayan dilenci yakalanınca günlük hasılatını kaptırıvermiş zabıtaya... Günlük kazandığı para ise tam 500 TL. Mağdur gibi bir hal ile sessiz kalmayı tercih eden dilenci daha sonra salınıvermiş...
Özgecan Aslan ve Tüm Tecavüz Mağdurlarının Anısına 01:09
Özgecan Aslan ve Tüm Tecavüz Mağdurlarının Anısına 1.617 izlenme - 3 yıl önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis) 04:25
Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis) 2.923 izlenme - 4 yıl önce Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis)
grup mağdur - ah bir atanaydım! [kpss] 02:01
grup mağdur - ah bir atanaydım! [kpss] 4.547 izlenme - 8 yıl önce kpss'den muzdarip tüm arkadaşlara
Mağdurumda Mağdurum 00:11
Mağdurumda Mağdurum 2.521 izlenme - 7 yıl önce
İçeceğin İçinde Böcek Bulan Çocuk 03:12
İçeceğin İçinde Böcek Bulan Çocuk 1.219 izlenme - 3 yıl önce Amacı nedir bilmiyorum. Çocuk 3 dakikada içine zalimce attığı böceği bizlere bundan çıktı diye inandırmaya çalışıyor. Belki de kendini yarın haberlerde içeceğinin içinden böcek çıkan çocuk olarak görmek istiyordur. Benim asıl merak ettiğim, videoyu kapattıktan sonra bunu içti mi? İnşallah 1 hafta sonra kolayı evde bulup, içinde böcek olduğunu unutup kafaya diker.
Türkiye'de Tecavüze Uğramış 9 Varlık 03:31
Türkiye'de Tecavüze Uğramış 9 Varlık 973 izlenme - 4 yıl önce Olayların hepsi gerçek, basında yer alan haberlerdir. İnternetten bulunabilir. Listenin mağdurları insanlar değil insan dışındaki varlıklar. Şöyle bir baktığımızda görüyoruz ki, listede bir leylek eksik.
Pilates Topu Mağduru Kız 00:40
Pilates Topu Mağduru Kız 1.182 izlenme - 4 yıl önce Pilates Topu Mağduru Kız
Flash Tv - Keçiye Tecavüz 01:54
Flash Tv - Keçiye Tecavüz 1.141 izlenme - 3 yıl önce Haberin içeriğinden çok spikerimizin verdiği hayat dersine focuslanmamız gerek. Güzel türkiyemin Muğla ilçesinde vaka eden bu olayı birde. Flash Tv'nin ünlü spikerinin ağzından dinleyelim.
Mağdur Köylü (TRT Arşivi - 1978) 01:19
Mağdur Köylü (TRT Arşivi - 1978) 135 izlenme - 6 ay önce Bugünkü telefon dolandırıcılarından önce bakın bu işler nasıl yapılıyordu? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 01:06
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 896 izlenme - 4 yıl önce DUYARLILIK PROJESİ
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 635 izlenme - 2 yıl önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 03:13
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 444 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de, kendisini tehdit ettiği iddiasıyla bir polisi valiliğe şikayet eden sonrasında gerekli makamlara sesini duyurmak için ikinci kez soyunarak protesto eden Y., vali ve başbakan dan yardım istedi. Hayat kadını olduğu için gerekli makamlara ulaşamadığını iddia eden Y. yaptığı eylemlerden sonuç alamadığı için hakkında şikayette bulunduğu şahsın daha fazla üstüne geldiğini söyledi.
Canım Ya Mağdurmuş Şuna Bakın. 00:11
Canım Ya Mağdurmuş Şuna Bakın. 861 izlenme - 7 yıl önce canım ya mağdurmuş şuna bakın.
Hirsiz-2 03:01
Hirsiz-2 1.016 izlenme - 10 yıl önce
Gecekondu - Durdu ve Dalyan'ın Mağduriyeti 12:33
Gecekondu - Durdu ve Dalyan'ın Mağduriyeti 280 izlenme - 1 yıl önce Durdu ve dalyan sinan çetinin kendilerine yaptığı haksızlıklardan dolayı iclal aydının programına katılıp haklarını aramaya çalışıyorlar.
Kalp Ameliyatı Olan Adam Kör Oldu 05:39
Kalp Ameliyatı Olan Adam Kör Oldu 442 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da özel bir hastanede by-pass ameliyatı olan bir vatandaş yoğun bakımdan çıkarılıp odasına geçtikten sonra önce sağ sonra da sol gözünün görme yetisini kabetti. Hastane yönetimi yaptığı açıklamada hastanın ileri derecede kalp rahatsızlığı bulunduğunu buna rağmen kabul ettiklerini görme kaybının göz sinirlerinin oksijensiz kalmasıyla alakalı olduğunu ve kendilerinin bir kusuru olmadığını belirtip, hastanın eşinden de şikayetçi olduklarını açıklamış. Ambulansın kapısı açıldığında adamın ağlayarak benim hayatımı kararttılar demesi içimi acıttı. Hastane yönetiminin yaptığı açıklamayla ilgili bir dünya şey yazacaktım ama sizi sıkmak istemedim. zaten aklı başında vicdana sahip herkes neyin ne olduğunu anlayacaktır.
kpss zede 01:43
kpss zede 760 izlenme - 8 yıl önce kpss yaktin benİ
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 02:17
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 414 izlenme - 4 yıl önce İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar
Rodeo Mağduru İnsanların Komik Halleri 02:51
Rodeo Mağduru İnsanların Komik Halleri 379 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."