Hoşgeldiniz!

mağdur

Çiftlik Bank'ın İş Yerini Boşaltması 00:44
Çiftlik Bank'ın İş Yerini Boşaltması 5.563 izlenme - 10 ay önce Türkiye genelinde 500 bine yakın kişinin üye olduğu Çiftlik Bank'ta bir süredir üyelere ödeme yapılmıyordu. Bugün paralarını alabilmek için şirketin Ümraniye'deki binasına çok sayıda kişi gitti. Ancak üyeler, plazada bulunan iş yerinin boşaltıldığı bilgisini aldı. Hürriyet Dünyası'nın da ulaştığı bilgilere göre, şirket yetkilileri faaliyet gösterdikleri plazayı hafta sonu boşalttı. ÇİFTLİK BANK GENEL MÜDÜRÜ: BEN DE KANDIRILDIM Öte yandan, dün Beykoz'ta gerçekleştirilen ve sadece Çiftlik Bank bayilerinin katıldığı toplantıda Genel Müdür Niyazi Karakoç adeta itiraf niteliğinde sözler söyledi. Toplantıya katılan bir bayii yetkilisinin aktardığı bilgilere göre Karakoç, 'Ben de kandırıldım' diyerek şu sözleri söyledi: "İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey'e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın."
Kaz İle Mücadele Eden Her Durum da Mağdur Vatandaş 01:58
Kaz İle Mücadele Eden Her Durum da Mağdur Vatandaş 2.017 izlenme - 8 ay önce Kaz'a bulaşıp ağzının payını alan ve aksanıyla duruma ayrı bir komiklik katan mağdur vatandaşın kısa kaçış hikayesini izliyoruz.
Düşen Jetin Pilotu Melike Kuvvet'in Fetö Mağduru Olduğu Ortaya Çıktı 07:05
Düşen Jetin Pilotu Melike Kuvvet'in Fetö Mağduru Olduğu Ortaya Çıktı 2.882 izlenme - 10 ay önce İran'da düşen ve Başaran Holding'e ait özel jeti kullanan pilot Melike Kuvvet'in de FETÖ mağduru olduğu ortaya çıktı. Vefat eden pilot FETÖ kumpasıyla, “Pavyonda şarkı söylemişsin, gece kulüplerinde çıkıyormuşsun” iddiası ile ordudan ihraç edilmiş. İran'da düşen ve Başaran Holding'e ait özel jeti kullanan pilot Melike Kuvvet arkasında dram dolu bir hayat bıraktı. Melike Kuvvet’in ordudan atılmasına kadar uzanan bölüme ve daha sonra yaşadıklarına şahitlik eden görev arkadaşı emekli astsubay Kıdemli Başçavuş Murat Saluk, Melike Kuvvet’in FETÖ kumpasına kurban giden subaylardan birisi olduğunu dile getirdi. 2005/2012 yılları arasında Adana İncirlik’te birlikte görev yaptıklarını belirten Saluk, Melike Kuvvet’in kurulan kumpasla 10 dakikalık bir videonun 8 saniyelik bölümü ile ordudan atıldığını söyledi. Saluk, “Merzifon’da çok sevdiği bir arkadaşının doğum gününe katılmıştı. Sivil kıyafetle gittiği bu yaş gününde ricaları kıramayarak şarkı söylemiş. Sesi çok güzeldi. Ardından onu bu görüntüler üzerinden sorguladılar. Onu sorgulamaya gelen şimdi tutuklu olan istihbarat subayları 'Pavyonda şarkı söylemişsin, gece kulüplerinde çıkıyormuşsun, işte görüntüleri' diye doğum gününde şarkı söylediği esnada çektikleri 10 dakikalık videonun sadece 9 saniyesini kesip almış ve ona göstermişlerdi. Ardından bu videoyu gerekçe gösterip 2013 yılında ordudan ihraç ettiler. Kaldı ki Merzifon’da ne bir gece kulübü, ne de bir pavyon yoktu” diye konuştu. Murat Saluk, ordudan ihracı sonrasında Kuvvet'in çok zor günler geçirdiğini dile getirdi. Saluk, "Ordudan ihracının ardından çok zor günler geçirdi. Beş parasız kaldı. Evinin dahi kirasını ödeyemeyecek bir durumdaydı. Hatta bir gün bana intiharı düşündüğünü söyledi. Benim evimle onun evi çok yakın olduğundan sık sık beni arar dertleşirdi. Ben de ona intiharın çözüm olmadığını, her şeyin yoluna gireceğini söylerdim. 250 bin TL kadar bir borcu olduğunu biliyorum. Bu arada sadece helikopter pilotu belgesi olduğu için sivil hava yollarına işe giremiyordu, ben 'sivil piyasada helikopter pilotluğu yap' dediğimde ise, 'Abi piyasa kara havacı pilotların elinde, ordudan atıldığım için ve referansım da olmadığı için iş vermiyorlar' diyordu. Ardından Çorlu’da Uçuş Okulu’nda jet pilotu sertifikası aldı. Bir süre sonra da Başaran Holding’de göreve başladı" dedi. Mahkeme süreci devam ediyordu Melike Kuvvet’in tek hayalinin yeniden orduya geri dönebilmek olduğunu belirten Saluk, “Ordudan ihracı sonrasında Askeri Yüksek İdare Mahkemesi’nde dava açtı. Ancak davayı kaybetti. O davaya bakan hakimler şimdi FETÖ’den içeride. Melike darbe girişiminden sonra Anayasa Mahkemesi’ne başvurdu. Mahkeme davayı yerel mahkemeye gönderdi. Mayıs ayında davası görüşülecekti. Mahkemeden çıkacak karar doğrultusunda orduya geri döneceği umudunu taşıyordu” diye konuştu.
Mağduriyette Son Nokta - Kreşte Benim Kızımın Ayakkabılarını Giydirmediler 00:41
Mağduriyette Son Nokta - Kreşte Benim Kızımın Ayakkabılarını Giydirmediler 5.764 izlenme - 4 yıl önce Dünyada tek ezilen hor görülen insan olan Selahattin Demirtaş'ın mağduriyetini hüzünle dinliyoruz. Gözlerimden yaş geldi.
Türkiye'de Çok Eş Alamadığı İçin Mağdur Olan Müslümanlar 05:00
Türkiye'de Çok Eş Alamadığı İçin Mağdur Olan Müslümanlar 5.739 izlenme - 3 yıl önce Aynı zamanda ''alkol satan lokantaları mahallelerinden sürme hakkı''nın da olmaması nedeni ile dinini özgürce yaşayamayan mağdur adamlardır.
Üniformamızı İstiyoruz - Askeri Öğrenciler 05:40
Üniformamızı İstiyoruz - Askeri Öğrenciler 2.857 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz 31 Temmuz'da çıkarılan KHK kapsamında askeri öğrenciler tasviye edilmiş,öğrencilerin hayalleri elinden alınmıştı.Bu kararlar neticesinde bir çok aile mağdur edilmişti.Bu kardeşlerimiz haklı olarak basın açıklaması yaptılar.İzliyoruz
Elleran Elvis - Dogum Mağduru (Diss) 04:51
Elleran Elvis - Dogum Mağduru (Diss) 4.573 izlenme - 5 yıl önce Elleran elvis (Diss Too Stallker)
Özgecan Aslan ve tüm tecavüz mağdurlarının anısına. 01:09
Özgecan Aslan ve tüm tecavüz mağdurlarının anısına. 2.224 izlenme - 4 yıl önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Parametre - 9 Eylül 2016 48:10
Parametre - 9 Eylül 2016 3.936 izlenme - 2 yıl önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 02:13
Günlük Hasılatı 500 TL Olan Mağdur Dilenci - Adana 2.458 izlenme - 4 yıl önce Adana İnegöl'de bir dilenci zabıtalara yakalanmış. Sağır ve dilsiz gibi kendini acındırarak para toplayan dilenci yakalanınca günlük hasılatını kaptırıvermiş zabıtaya... Günlük kazandığı para ise tam 500 TL. Mağdur gibi bir hal ile sessiz kalmayı tercih eden dilenci daha sonra salınıvermiş...
Özgecan Aslan ve Tüm Tecavüz Mağdurlarının Anısına 01:09
Özgecan Aslan ve Tüm Tecavüz Mağdurlarının Anısına 1.678 izlenme - 4 yıl önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis) 04:25
Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis) 2.937 izlenme - 5 yıl önce Stallker - Mağdur Doğum (Diss To Elleran Elvis)
Mağdurumda Mağdurum 00:11
Mağdurumda Mağdurum 2.535 izlenme - 8 yıl önce
İçeceğin İçinde Böcek Bulan Çocuk 03:12
İçeceğin İçinde Böcek Bulan Çocuk 1.301 izlenme - 4 yıl önce Amacı nedir bilmiyorum. Çocuk 3 dakikada içine zalimce attığı böceği bizlere bundan çıktı diye inandırmaya çalışıyor. Belki de kendini yarın haberlerde içeceğinin içinden böcek çıkan çocuk olarak görmek istiyordur. Benim asıl merak ettiğim, videoyu kapattıktan sonra bunu içti mi? İnşallah 1 hafta sonra kolayı evde bulup, içinde böcek olduğunu unutup kafaya diker.
Pilates Topu Mağduru Kız 00:40
Pilates Topu Mağduru Kız 1.245 izlenme - 5 yıl önce Pilates Topu Mağduru Kız
Hoca Ve Mağduru :)) 04:46
Hoca Ve Mağduru :)) 2.007 izlenme - 10 yıl önce bunlar hep cahillikten oluyor
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 01:06
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 1.179 izlenme - 5 yıl önce DUYARLILIK PROJESİ
Flash Tv - Keçiye Tecavüz 01:54
Flash Tv - Keçiye Tecavüz 1.155 izlenme - 4 yıl önce Haberin içeriğinden çok spikerimizin verdiği hayat dersine focuslanmamız gerek. Güzel türkiyemin Muğla ilçesinde vaka eden bu olayı birde. Flash Tv'nin ünlü spikerinin ağzından dinleyelim.
Instagram Yolunda Heba Olan Erkekler 03:26
Instagram Yolunda Heba Olan Erkekler 285 izlenme - 1 yıl önce İnstagirlleri bir de erkeklerin ağzından dinliyoruz... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mustafa Ali Yanık Burun Estetiği Sonuçları 00:54
Mustafa Ali Yanık Burun Estetiği Sonuçları 183 izlenme - 8 ay önce Zeynep hanım bize oldukça eğri, kemerli ve ucu düşük bir burun yapısı ile başvurdu. Doğal ve yüz hatlarına uygun bir burun istiyordu. Nefes alma sorunu da hadsafhadaydi. Kendisine burun kemiğini kırmadan mikro cerrahi yöntemler kullanarak ve altın oran burun estetiğine uygun bir tasarım yaptık. Sonuç gördüğünüz gibi. Hayırlı cumalar efendim. ............................................... Miss Zeynep came to our clinic 1 years ago whit deviated nose to the left, hanged columella and long tip. We make rhinoplasty operation bu using microsurgical methods that not breaking bones and we make plan according to golden ratio of face. U can see natural looking and big difference of face. #burunestetiği #nasoart #rhinoplasty #rinoplastika #rinoart #nasenkorrektur #nosejob #nasenop #estetikburun #estetik #aesthetic #???????????? #rinoplastia #näsplastik #mustafaaliyanık #burunestetigi #revizyonrinoplasti #revisionrhinoplasty #mustafaaliyanık
Metrobüs Mağduriyeti 02:47
Metrobüs Mağduriyeti 714 izlenme - 3 yıl önce Kar nedeniyle metrobüs mağduru vatandaş siyaset yapınca hacı ayarı veriyor, vatandaş kopuyor
Türkiye’de Yapsa Kamyon Dolusu Sopa Yiyeceği Kesin Şakacı 03:26
Türkiye’de Yapsa Kamyon Dolusu Sopa Yiyeceği Kesin Şakacı 210 izlenme - 12 ay önce ItzArya YouTube kanalı yüz binlerce aboneye sahip kanalına yüklediği "komik" şaka videoları ile hem şaka mağdurlarını hem de izleyenleri çileden çıkarmayı başarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 03:13
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 555 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de, kendisini tehdit ettiği iddiasıyla bir polisi valiliğe şikayet eden sonrasında gerekli makamlara sesini duyurmak için ikinci kez soyunarak protesto eden Y., vali ve başbakan dan yardım istedi. Hayat kadını olduğu için gerekli makamlara ulaşamadığını iddia eden Y. yaptığı eylemlerden sonuç alamadığı için hakkında şikayette bulunduğu şahsın daha fazla üstüne geldiğini söyledi.
Mağdur Köylü (TRT Arşivi - 1978) 01:19
Mağdur Köylü (TRT Arşivi - 1978) 175 izlenme - 1 yıl önce Bugünkü telefon dolandırıcılarından önce bakın bu işler nasıl yapılıyordu? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kpss Zede 01:43
Kpss Zede 761 izlenme - 9 yıl önce kpss yaktin benİ
Kalp Ameliyatı Olan Adam Kör Oldu 05:39
Kalp Ameliyatı Olan Adam Kör Oldu 544 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da özel bir hastanede by-pass ameliyatı olan bir vatandaş yoğun bakımdan çıkarılıp odasına geçtikten sonra önce sağ sonra da sol gözünün görme yetisini kabetti. Hastane yönetimi yaptığı açıklamada hastanın ileri derecede kalp rahatsızlığı bulunduğunu buna rağmen kabul ettiklerini görme kaybının göz sinirlerinin oksijensiz kalmasıyla alakalı olduğunu ve kendilerinin bir kusuru olmadığını belirtip, hastanın eşinden de şikayetçi olduklarını açıklamış. Ambulansın kapısı açıldığında adamın ağlayarak benim hayatımı kararttılar demesi içimi acıttı. Hastane yönetiminin yaptığı açıklamayla ilgili bir dünya şey yazacaktım ama sizi sıkmak istemedim. zaten aklı başında vicdana sahip herkes neyin ne olduğunu anlayacaktır.
Gecekondu - Durdu ve Dalyan'ın Mağduriyeti 12:33
Gecekondu - Durdu ve Dalyan'ın Mağduriyeti 367 izlenme - 2 yıl önce Durdu ve dalyan sinan çetinin kendilerine yaptığı haksızlıklardan dolayı iclal aydının programına katılıp haklarını aramaya çalışıyorlar.
Soyisim Mağdurları 00:35
Soyisim Mağdurları 768 izlenme - 10 yıl önce
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 02:17
İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar 433 izlenme - 5 yıl önce İnsanlık Ölmedi Dedirten İnsanlar
Rodeo Mağduru İnsanların Komik Halleri 02:51
Rodeo Mağduru İnsanların Komik Halleri 381 izlenme - 4 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."