Hoşgeldiniz!

Magnus Carlsen Videoları İzle

Magnus Carslen vs. Espen Agdestein - Blitz Maçı 01:29
Magnus Carslen vs. Espen Agdestein - Blitz Maçı 2.731 izlenme - 7 ay önce Magnus Carlsen menajeri Espen Agdestein ile eğlenceli bir blitz maçı yapıyor bize de keyifle izlemek düşüyor...
13 Yaşında Kasparov'u Yenmek - Magnus Carlsen 04:40
13 Yaşında Kasparov'u Yenmek - Magnus Carlsen 3.470 izlenme - 2 yıl önce Satrancın Mozardı olarak adlandırılan Magnus Carlsenin 13 yaşındayken Garry Kasparov ile yaptığı maçı izleyeceksiniz . İlerleyen zamanlarda Kasparov , Carlseni çalıştırmıştır . Carlsen şuan büyük usta ( GrandMaster ) seviyesindedir ve 2013 yılında 2872 elo puanıyla gelmiş geçmiş en yüksek puana ulaşarak Kasparovu dahi geçmiştir .
Bill Gates Saniyeler İçinde Mat Oldu 01:27
Bill Gates Saniyeler İçinde Mat Oldu 2.266 izlenme - 3 yıl önce Bir Televizyon Programında Dünya Satranç Şampiyonu Magnus Carlsen Ve Dünyanın En Zengin Adamlarından Biri Olan Bill Gates Satrançta Kozlarını Paylaştı. Maçta Bill Gates Saniyeler İçinde Mat Oldu.
En Hızlı Satranç Turnuvasında Dünyanın En İyisi Sahnede 01:29
En Hızlı Satranç Turnuvasında Dünyanın En İyisi Sahnede 961 izlenme - 2 yıl önce Norveçli Magnus Carlsen (24) dünyanın en zeki adamlarından birisi ve dünya satrancının 1 numaralı ismi. Carlsen, menajeri Espen Agdestein ile biraz zorlu biraz eğlenceli bir oyun oynadılar. 06.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'En Hızlı Satranç Turnuvasında Dünyanın En İyisi Sahnede' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bill Gates'in Saniyeler İçinde Mat Olması 01:27
Bill Gates'in Saniyeler İçinde Mat Olması 752 izlenme - 2 yıl önce Dünya satranç şampiyonu Magnus Carlsen ve dünyanın en zengin adamlarından Bill Gates'in ufak düellosu.
Muhammed Ali vs. Muhammed Ali 01:00
Muhammed Ali vs. Muhammed Ali 192 izlenme - 2 yıl önce ABD'li boks efsanesi Muhammed Ali, Rus tenisçi Maria Sharapova ve Norveçli satranç şampiyonu Magnus Carlsen Porsche reklamı için kendileriyle yüzleşti.
Mozart Of Chess: Magnus Carlsen 12:59
Mozart Of Chess: Magnus Carlsen 58 izlenme - 3 yıl önce Mozart Of Chess: Magnus Carlsen....
Muhammed Ali vs Muhammed Ali 00:58
Muhammed Ali vs Muhammed Ali 18 izlenme - 2 yıl önce ABD'li boks efsanesi Muhammed Ali, Rus tenisçi Maria Sharapova ve Norveçli satranç şampiyonu Magnus Carlsen Porsche reklamı için kendileriyle yüzleşti.