Hoşgeldiniz!

Maguire Videoları İzle

Şah Mat (Pawn Sacrifice) Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Şah Mat (Pawn Sacrifice) Türkçe Altyazılı Fragman 404.921 izlenme - 2 yıl önce 2 Ekim 2015'te vizyona girmesi beklenen Şah Mat (Pawn Sacrifice) filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Başrolde Toby Maguire, Bobby Fischer'ı canlandırıyor.
Pawn Sacrifice (2015) Fragman 02:31
Pawn Sacrifice (2015) Fragman 25.688 izlenme - 2 yıl önce Pawn Sacrifice Filminin Fragmanı Yayınlandı Film Detayı: Yapımı : 2014 - ABD Tür : Biyografi , Dram Yönetmen : Edward Zwick Oyuncular : Tobey Maguire , Liev Schreiber , Peter Sarsgaard , Seamus Davey-Fitzpatrick , Lily Rabe Senaryo : Steven Knight , Stephen J. Rivele , Christopher Wilkinson Yapımcı : Tobey Maguire , Gail Katz
Spider-Man - Kostüm Testi (2002) 01:25
Spider-Man - Kostüm Testi (2002) 4.412 izlenme - 2 yıl önce Sam Raimi'nin yönettiği, başrollerinde Tobey Maguire, Kristen Dunst, James Franco, Willem Defoe gibi oyuncuların bulunduğu Spider-Man üçlemesinin 2002 yılındaki ilk filmi için yapılan kostüm denemeleri.
Patron Bebek - The Boss Baby - Türkçe Dublajlı Fragman 02:32
Patron Bebek - The Boss Baby - Türkçe Dublajlı Fragman 630 izlenme - 3 ay önce Takım elbise giyen, evrak çantası taşıyan bir bebek 7 yaşındaki erkek kardeşi ile güçlerini birleştirip Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmaya çalışıyor.
Jerry Maguire Fragman 02:29
Jerry Maguire Fragman 5.583 izlenme - 4 yıl önce Jerry Maguire Uluslararası Spor İdaresi' nin (SMI) en üst temsilcisi olarak camianın tartışmasız lideridir. Jerry güzel nişanlısı Avery Bishop\' a bağlıdır ve iyi bir ilişkileri vardır. Tek sorun Jerry' nin kendini otomatik pilota bağlamış olmasıdır. Arkadaşlığı iyidir, ancak cinsellikte kötüdür. Jerry SMI için yazdığı 'Düşündüklerimiz ve Söyleyemediklerimiz : İşimizin Geleceğidir.' Sloganı yüzünden işler karışır ve işten çıkarılır. İşinden atılmış ama kendine güvenli ve kim olduğunun farkında olarak herşeye sıfırdan başlamak zorunda kalır.
Labor Day Fragmanı 02:33
Labor Day Fragmanı 3.466 izlenme - 3 yıl önce Kate Winslet ve Josh Brolin'in başrollerinde yer aldığı labor day filminin uzatılmış fragmanı. “Labor Day”, bir taraftan ergenliğin getirdiği sorunlarla mücadele ederken bir taraftan da evin erkeği olmaya çalışıp toplumdan uzaklaşmış annesi Adele’e bakmaya çalışan 13 yaşındaki Henry Wheeler’ın hikâyesini konu ediyor. Okul alışverişine çıktıkları sırada Henry ve annesi hem korkutucu hem de yardıma muhtaç Frank Chambers’la karşılaşır ve sonra da kaçak bir suçlu olduğu ortaya çıkan bu adam, kendisini yanlarına almaları için anne-oğlu ikna eder. İşçi Bayramı’nın olduğu bu uzun hafta sonunda meydana gelen olaylar, anne-oğlu hayatlarının geri kalanını şekillendirecektir.
Bruce Springsteen - Secret Garden 04:28
Bruce Springsteen - Secret Garden 3.098 izlenme - 8 yıl önce
Spiderman Örümcek Adam - Fragmanları 07:31
Spiderman Örümcek Adam - Fragmanları 1.853 izlenme - 2 yıl önce Örümcek Adam kurgusal karakteri, Marvel Comics yayınlarında geçen bir çizgi roman süper kahramanıdır. Karakter, yaratılışından bu yana dört filmde görülmüştür. Örümcek Adam'dan uyarlama sinema filmi hakları 1985'te satın alındı ve Sony Pictures Entertainment tarafından güvence altına alınmadan önce bir ara yönetmek için James Cameron'un da almayı düşündüğü, çeşitli yapım şirketleri ve stüdyolara aktarıldı. Sony ilk üç filmi yönetmesi için çizgi roman hayranı Sam Raimi ile çalıştı: Örümcek Adam (2002), Örümcek Adam 2 (2004) ve Örümcek Adam 3 (2007). Filmlerde, Peter Parker (Tobey Maguire) lise aşkı Mary Jane Watson'la (Kirsten Dunst) ilişkisini geliştirirken Örümcek Adam olarak da, aralarında Yeşil Cin (Willem Dafoe), Doktor Octopus (Alfred Molina), Kum Adam (Thomas Haden Church) ve Venom'un (Topher Grace) yer aldığı kötülerle savaştı. Raimi'nin üçlemesi, toplamda 597 milyon dolar bütçeyle çekildi, dünya çağında yaklaşık 2,5 milyar dolar hasılat yakaladı. Her filmde çeşitli gişe rekorları kırdı; her üçü de hem en yüksek gişe hasılatı elde eden en iyi 20 yerli film hem de en yüksek gişe hasılatı elde eden en iyi 30 dünya çapında film içinde yer aldı. Serinin tamamı ise en yüksek gişe hasılatı yapan sekizinci film serisidir. Eleştirmenler serinin ilk iki filmi için olumlu görüşler bildirmelerine karşın üçüncü film içinse daha karışık görüş bildirdiler. Film serisi hem Blu-ray hem de DVD ortamında yayınlandı. İlk üç filmde anlatılan öykü dördüncü filmle devam edecekken, Sony bunun yerine serinin yeni yönetmen Marc Webb ve yeni oyuncu kadrosuyla yeniden başlatılacağını duyurdu. Yeni oyuncu kadrosunda Peter Parker olarak başrolde Andrew Garfield, Gwen Stacy rolünde Emma Stone ve Dr. Curt Connors rolünde Rhys Ifans yer aldı. Yeniden başlatmanın amacı, Peter Parker'ın lisedeki yeteneklerini geliştirmesine geri döndürmekti. İnanılmaz Örümcek Adam adlı film, Temmuz 2012'de 3D ve IMAX 3D olarak yayınlandı. Eleştirmenler de bu filme olumlu görüşler sundu.
All Hallows’ Eve (Azizler Günü) Fragmanı 01:24
All Hallows’ Eve (Azizler Günü) Fragmanı 2.185 izlenme - 3 yıl önce Cadılar bayramında bakıcılık yapan genç bir kız, katil bir palyaçonun işlediği cinayetleri izlerken, katil palyaçonun hedefi haline gelir. Cadılar Bayramı; Anglosakson dünyasında ve başlıca Batılı ülkelerde “Halloween” olarak adlandırılır. Bu sözcük All Hallow’s Eve (Azizler Günü’nün arifesi) kavramından kısaltarak, oluşturulmuştur.
SpiderMan - Örümcek Fetişcisi Goblinin Hazin Sonu 02:16
SpiderMan - Örümcek Fetişcisi Goblinin Hazin Sonu 541 izlenme - 1 yıl önce İyi bir dublaj yapmışlar samanyolu Tv'nin ambleminide eklemişler gayet eğlenceli ve komik bir video olmuş.
Clare Maguire The Shield And The Sword 03:42
Clare Maguire The Shield And The Sword 535 izlenme - 5 yıl önce clare maguire - the shield and the sword 2011 recods
Muhteşem Gatsby - TV Uzun Fragman 01:03
Muhteşem Gatsby - TV Uzun Fragman 559 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Gatsby filminin televizyonlarda yayınlanan uzatılmış resmi fragmanı.
Kediler ve Köpekler - Fragman (2001) 01:53
Kediler ve Köpekler - Fragman (2001) 308 izlenme - 2 yıl önce Kediler ve köpekler arasındaki dünya hakimiyeti mücadelesi şimdiye kadar pamuk ipliğine bağlı bir anlaşmayla kontrol altında tutulmuştur. Ancak bu barış dönemi son bulmak üzeredir. Güç delisi bir İran kedisi olan Mr. Tinkles insan ırkının can dostu köpeklere karşı toplu bir kedigiller hareketi başlatmak üzeredir. İnsan ırkını koruyan üstün nitelikli köpek ajanlarının ise başı derttedir. Üst düzey bir yetkilileri görevinden uzaklaştırılmıştır ve onlar ajan Lou adına çaylak bir Beagle yavru köpeğini göreve getirmek zorunda bırakılırlar. Dünyayı kurtarmak için çaylak aşkı ve yaratıcılık acaba yeterli olacak mıdır? Bu artık insan ve köpeklerin ortak sorunudur
Muhteşem Gatsby Fragman 01:32
Muhteşem Gatsby Fragman 558 izlenme - 4 yıl önce Leonardo DiCaprio'nun başrolünde yer aldığı Muhteşem Gatsby filminin resmi fragmanı.
Clare Maguire Ain't Nobody 04:01
Clare Maguire Ain't Nobody 352 izlenme - 5 yıl önce claire maguire - ain't nobody 2011 records
jerry maguire fragmanı 1 02:30
jerry maguire fragmanı 1 489 izlenme - 6 yıl önce jerry maguire uluslararası spor idaresi' nin smı en üst temsilcisi olarak camianın tartışmasız lideridir. jerry güzel nişanlısı avery bishop' a bağlıdır ve iyi bir ilişkileri vardır. tek sorun jerry' nin kendini otomatik pilota bağlamış olmasıdır. arkadaşlığı iyidir ancak cinsellikte kötüdür. jerry smı için yazdığı 'düşündüklerimiz ve söyleyemediklerimiz işimizin geleceğidir.' sloganı yüzünden işler karışır ve işten çıkarılır. işinden atılmış ama kendine güvenli ve kim olduğunun farkında o
jerry maguire - secret garden 04:25
jerry maguire - secret garden 264 izlenme - 5 yıl önce
Bob Dylan - Things Have Changed 04:56
Bob Dylan - Things Have Changed 48 izlenme - 2 yıl önce Müziğin efsane ismi Bob Dylan'ın 2000 yılında gösterime giren Wonder Boys filmi için yaptığı bol ödüllü (Oscar ve Altın Küre dahil) şarkısı.
clare maguire - the last dance danny byrd remix 05:26
clare maguire - the last dance danny byrd remix 67 izlenme - 6 yıl önce pre-order now ukf.me available to buy 20 february 2011. taken from her debut album 'light after dark' released 28 february 2011. pre-order the original here amazon including a free track bit.ly hmv bit.ly www.facebook.com www.ukfmusic.com http www.twitter.com
Jerry Maguire fragmanı 1 02:30
Jerry Maguire fragmanı 1 63 izlenme - 6 yıl önce
Şah Mat - Pawn Sacrifice - Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Şah Mat - Pawn Sacrifice - Türkçe Altyazılı Fragman 16 izlenme - 1 yıl önce Film, Amerikalı satranç duayeni Bobby Fisher’ın Rus rakibi Boris Spassky ile 1972 yılında karşılaştığı “Yüzyılın Maçı”nı konu alıyor. Yapımcı Gail Katz, milyonlarca insanın dikkatini çeken, bir satranç oyuncusunun bir boksör veya bir rock yıldızı kadar meşhur olduğu ve “Yüzyılın Maçı” olarak adlandırılan hadisenin neden filmi yapılmamış diye merak ettiğini söylüyor.
Chris Maguire'den Çılgın Bir Gol! 00:49
Chris Maguire'den Çılgın Bir Gol! 7 izlenme - 3 yıl önce York City İle Sheffield United Arasında Oynanan Maçta Chris Maguire'in Attığı Gol İzleyenlerin Ağzını Açık Bıraktı...