Hoşgeldiniz!

Mahir Ünal Videoları İzle

Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal - Çözüm Süreci 02:00
Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal - Çözüm Süreci 47 izlenme - 3 yıl önce Cozum sureci- AK Parti Grup Baskanvekili U;nal: - "Simdi de 'devlet, bolgede kamu duzenini saglasin' diyorlar.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 29:18
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 31 izlenme - 1 yıl önce Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz; Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet SARI ve Kültür ve Turizm Bakanı Sayın MAHİR ÜNAL ile birlikte Diyarbakır’da basın toplantısı düzenledi.
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: 03:31
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Ak Parti Döneminde Milletin Hükümetini Milletin İradesiyle... 1 izlenme - 2 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "AK Parti döneminde milletin hükümetini milletin iradesiyle iktidara gelmiş olan hükümeti bertaraf etmek için aynı odaklar birçok çaba içerisine girdiler.
Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, Madrid Fitur 2016 06:16
Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, Madrid Fitur 2016"Daki Türkiye Standını Ziyaret Etti - Madrid 8 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın müze ziyareti Müzedeki eserlerden görüntüler Ünal'ın incelemeleri Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Ünal İspanya'da Ünal: "Biz Antalya'da Rus turistlerin gelmemesinden dolayı yaşayacağımız sorunu, EXPO 2016 ile bu sezon aşıyoruz.
Mahir Ünal: 04:59
Mahir Ünal: "Şehir Üzerinden Kültürü Somutlaştıracağız" 6 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Ünal, AA Editör Masası'nda- Bakan Ünal: (5)- "Milli Eğitim Bakanlığı ile üç protokol imzalayacağız. Müze, kütüphane ve sinema... Öğretmenlerimize müze, kütüphane konusunda eğitim vereceğiz.
3. Cnr Kitap Fuarı Açıldı 04:08
3. Cnr Kitap Fuarı Açıldı 6 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Mahir Ünal'ın Engelsiz Dünya Platformu standını ziyareti Engelliler Sarayı standını ziyareti 3. CNR Kitap Fuarı açıldı Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "İnsanlığın her zamankinden çok iyilik duygusuna ihtiyacı var. Kitaplar, insanın kalbindeki iyilik duygusunun temel taşıyıcılarıdır" Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu ve bu yıl "Engelsiz Bir Dünya" temasıyla gerçekleştirilen fuara 600 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, insanlığın her zamankinden çok iyilik duygusuna ihtiyacı olduğunu belirterek, "Kitaplar, insanın kalbindeki iyilik duygusunun temel taşıyıcılarıdır" dedi.
AK Parti, Kılıçdaroğlu'nun Karşısına Eski Bakan Lütfi Elvan'ı Koyacak 00:25
AK Parti, Kılıçdaroğlu'nun Karşısına Eski Bakan Lütfi Elvan'ı Koyacak 19 izlenme - 2 yıl önce CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun seçimde İzmir'den aday olma kararına karşı AK Parti'nin İzmir'den eski Bakan Lütfi Elvan'ı liste başına koyacağı öne sürüldü.
Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Açıklaması 03:37
Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Açıklaması 4 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Kültür ve Turizm Bakanı Ünal'ın turizm, terör, sanatçı ve akademisyenlere ilişkin açıklaması - detaylar Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "Kendi ülkesinde 350 bin kişiyi katleden bir diktatör 'mağduru' oynarken, 2,5 milyon mağdur ve mazluma kucak açmış, Türkiye'yi 13 yılda dünyanın gelişmiş ülkeleri arasında 16. sıraya taşımış bir lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı, diktatör gibi göstermeye başladılar" dedi.
Mahir Ünal: Türkiyeye Uygun En İyi Hükümet Sisteminin Başkanlık Olduğunu İfade Ediyoruz 05:15
Mahir Ünal: Türkiyeye Uygun En İyi Hükümet Sisteminin Başkanlık Olduğunu İfade Ediyoruz 5 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "1960 ile 2002 arasındaki 42 yılda Türkiye'de 36 hükümet değişmiş.
Mahir Ünal: 06:49
Mahir Ünal: "Selahattin Demirtaş'ın Bir İradesi Yok" 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.
Mahir Ünal: 04:53
Mahir Ünal: "Terör Her Dönemde Şekil Değiştirerek Varlığını Sürdürmeye Çalışıyor" 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: Terör Örgütü Meşruiyetini Kaybetti 03:31
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: Terör Örgütü Meşruiyetini Kaybetti 6 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Ünal, Giresun'da- Ünal: - "Bir kanaldan terörü sona erdirmek için çözüm sürecini yürütürken öbür kanaldan da kamu düzenini sağlamak, bölge insanımızın geleceğine umutla bakarak yaşamını sürdürmesi için iki kanaldan devam ettiriyoruz" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Bir kanaldan terörü sona erdirmek için çözüm sürecini yürütürken öbür kanaldan da kamu düzenini sağlamak, bölge insanımızın geleceğine umutla bakarak yaşamını sürdürmesi için iki kanaldan devam ettiriyoruz" dedi.
Mahir Ünal: 04:31
Mahir Ünal: "Bu Hendekler Kalkana Kadar, Devlet Üzerine Düşen Sorumluluğu Gerektiği Gibi Yerine... 2 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'ın açıklamaları ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu.
Bakan Ünal, Milletvekilleri Yemeğe Gidince Boş Sıralara Konuştu 01:02
Bakan Ünal, Milletvekilleri Yemeğe Gidince Boş Sıralara Konuştu 2 izlenme - 1 yıl önce TBMM'de hükümet adına söz alan Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, milletvekillerinin yemek için dışarda olmaları sebebiyle boş sıralara konuşmak zorunda kaldı.
Kültür ve Turizm Bakanı Ünal'dan Terör Açıklaması 08:38
Kültür ve Turizm Bakanı Ünal'dan Terör Açıklaması 2 izlenme - 1 yıl önce Gülseli KENARLI-Güven USTA İSTANBUL, (DHA) KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Emitt`in açılışına katıldı. Açılış törenin Bakan Ünal`ın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin de katıldı.
Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Antalya'da Turizmcilere Seslendi 02:29
Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Antalya'da Turizmcilere Seslendi 2 izlenme - 1 yıl önce Mahir Ünal, Antalya'da bir ofis açacaklarını ve bir müsteşar yardımcısı ile ilgili bürokratların düzenli olarak kente gelerek turizm sektörünün sorunlarını yakından takip edeceklerini bildirdi.
Ünal: 01:50
Ünal: "Terör Prangasını Tek Tek Çözeceğiz ve Ayağa Kalkacağız" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu önünde bekleyen vatandaşlar- Seçim bürosu açılışı- Mahir Ünal'ın konuşması Genel seçimlere doğru- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Çözüm süreci, bu milleti çözmek, bölmek için değil, birliğini ve beraberliğini sağlamak için başlatılmıştır.
Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı ?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -3 04:19
Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza Dönük Kasıtlı ?diktatör? Algısı Yerleştirilmeye Çalışılıyor -3 1 izlenme - 1 yıl önce Bakan Ünal Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kasıtlı bir şekilde son derece demokratik, meşru ve seçilmiş bir hükümete yönelik oluşturulan bir baskı ve Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kasıtlı şekilde oluşturulan bir 'diktatör' algısı yerleştirilmeye çalışılıyor.
Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: 04:14
Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "Kara Propaganda Yürütülüyor" 1 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Bakan Ünal'ın fuar alanına gelmesi Mahir Ünal'ın konuşması Stantları gezmesi Kültür ve Turizm Bakanı Ünal: "Önümüzdeki altı altı ay içinde 3 milyon yerli, 5 milyon yabancı turist bekliyoruz Antalya'ya. En azından bu süreçte, Rusya'dan gelecek yaklaşık 3 milyon turistin gelmeme ihtimaline binaen EXPO üzerinden biz bunu bir şekilde önümüzdeki bir yıl telafi edeceğiz.
Ünal: 02:33
Ünal: "İnşallah 8 Haziran Sabahı Biz Kaldığımız Yerden Yolumuza Devam Edeceğiz" 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve beraberindekilerin esnaf ziyareti- Ünal'ın açıklamaları AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz"- "Türkiye'de ekonomik ve siyasi istikrarın sürmesi, her şeyden önce bütün insanlarımızın temel temennisi" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz" dedi.
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 00:15
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 2 izlenme - 2 yıl önce AK Parti, 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesine ilişkin Anayasa değişikliği teklifini Meclis'e sundu.