Hoşgeldiniz!

Mahmut

Bir Kezban Bir Mahmut Adana Yollarında - Fragman 03:01
Bir Kezban Bir Mahmut Adana Yollarında - Fragman 654.319 izlenme - 7 ay önce 29 Mayıs 2016'da gösterime girecek Bir Kezban Bir Mahmut Adana Yollarında filminin fragmanı yayınlandı.
Ankaralı Mahmut - Ağlar Gezer Ankaralım 04:40
Ankaralı Mahmut - Ağlar Gezer Ankaralım 317.817 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Mahmut - Ağlar Gezer Ankaralım (Video Klip 2014)
Ankaralı Mahmut & Sincanlı Mustafa Taş - Ağlar Gezer Angaralım 04:40
Ankaralı Mahmut & Sincanlı Mustafa Taş - Ağlar Gezer Angaralım 177.040 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Mahmut & Sincanlı Mustafa Taş - Ağlar Gezer Angaralım
Pokemon GO'da Mahmut Tuncer Yakalamak 00:18
Pokemon GO'da Mahmut Tuncer Yakalamak 13.308 izlenme - 5 ay önce Maltepe'de buldum takas düşünmüyorum, capslerden biraz öteye gitmek adına hızlıca yaptığım bi çalışma. İyi seyirler
Ankaralı Mahmut - Bahçem Kurudu 06:35
Ankaralı Mahmut - Bahçem Kurudu 137.307 izlenme - 4 yıl önce Ankaralı Mahmut / Bahçem Kurudu / ORJİNAL KLİP 2013 Şarkı Sözleri Gel Yanıma Güzelim Angarayı Gezelim Gel Yanıma Güzelim Angarayı Gezelim Eller Ne Derse Desin Sen Benimsin Ben Senin Eller Ne Derse Desin Sen Benimsin Ben Senin Bahçem Kurudu Güllerim Soldu Gönlüm Hazan Olmadan Gel De Gör Beni Bahçem Kurudu Güllerim Soldu Gönlüm Hazan Olmadan Gel De Gör Beni Ak Düştü Saçlarıma Beklerken Yollarını Ak Düştü Saçlarıma Beklerken Yollarını Uzak Durma Gel Yarim Sar Bana Kollarını Uzak Durma Gel Yarim Sar Bana Kollarını Bahçem Kurudu Güllerim Soldu Gönlüm Hazan Olmadan Gel De Gör Beni Bahçem Kurudu Güllerim Soldu Gönlüm Hazan Olmadan Gel De Gör Beni Uzak Durdun Hep Benden Anlamadın Sevgimden Bir Gün Olsun Çalmadın Gönlümün Bağ Telinden Bahçem Kurudu Güllerim Soldu Gönlüm Hazan Olmadan Gel De Gör Beni Bahçem Kurudu Güllerim Soldu Gönlüm Hazan Olmadan Gel De Gör Beni
Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel (Official Video) 03:18
Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel (Official Video) 39.225 izlenme - 8 ay önce Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Oh, the night is my world City light painted girl In the day nothing matters It's the night time that flatters In the night, no control Through the wall something's breaking Wearing white as you're walkin' Down the street of my soul You take my self, you take my self control You got me livin' only for the night Before the morning comes, the story's told You take my self, you take my self control Another night, another day goes by I never stop myself to wonder why You help me to forget to play my role You take my self, you take my self control I, I live among the creatures of the night I haven't got the will to try and fight Against a new tomorrow, so I guess I'll just believe it That tomorrow never comes A safe night, I'm living in the forest of my dream I know the night is not as it would seem I must believe in something, so I'll make myself believe it That this night will never go Oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh Oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh Oh, the night is my world City light painted girl In the day nothing matters It's the night time that flatters I, I live among the creatures of the night I haven't got the will to try and fight Against a new tomorrow, so I guess I'll just believe it That tomorrow never knows A safe night, I'm living in the forest of a dream I know the night is not as it would seem I must believe in something, so I'll make myself believe it That this night will never go Oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh You take my self, you take my self control You take my self, you take my self control You take my self, you take my self control...
Hababam Sınıfı'nın Yayınlanmayan Sahneleri 03:03
Hababam Sınıfı'nın Yayınlanmayan Sahneleri 10.659 izlenme - 3 ay önce Bu sefer nostaljinin dibine vuran bi paylaşımla karşınızdayım. Bu sahneleri bende ilk defa izledim umarım sizde beğenirseniz.
Seda Sayan'ın Fatih Ürek'i Duyunca Nedensiz Göbek Atması (Haa Fatih, Ayyy Ayyy) 00:20
Seda Sayan'ın Fatih Ürek'i Duyunca Nedensiz Göbek Atması (Haa Fatih, Ayyy Ayyy) 2.434 izlenme - 3 hafta önce Telefonla yayına bağlanan Fatih Ürek'in Seda Sayan üzerindeki etkisi.
Mahmut Tuncer'i Şaşırtan Çift 03:19
Mahmut Tuncer'i Şaşırtan Çift 3.689 izlenme - 1 ay önce Kanal 7 ekranlarının sevilen eğlence programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta ilginç gelişmeler yaşandı. Ailelerinin birlikteliklerine rıza göstermediklerini söyleyerek programa başvuran Ömer Faruk ve Katibe çifti canlı yayında ayrılmaya karar verdi. Hem Mahmut Tuncer hem de stüdyodakileri şaşkına çeviren bu olayın ardından Katibe’nin abilerinin stüdyoya geldiği öğrenilince çift ayrı araçlarla kanaldan ayrıldı. Mahmut Tuncer Show Pazar akşamlarına renk ve eğlence katmaya devam ediyor. Sevenleri kavuşturan, küsleri barıştıran programın bu haftaki konukları sosyal medyada tanışan ancak ailelerinin karşı çıkması sonucu maddi zorluklar yaşayan Ömer Faruk ve Katibe çifti oldu. Birbirlerini sevdiklerini söyleyerek programa başvuran çift canlı yayında tartışmaya başladı. Ömer Faruk ve Katibe uzun süre devam eden tartışmanın ardından ayrılmaya karar verince Mahmut Tuncer duruma tepki gösterdi. Eğlendiren ve evlendiren program Mahmut Tuncer Show’un bu haftaki damat ve gelin adayları Ömer Faruk ve Katibe çifti oldu. Geçtiğimiz yıl eşini kaybeden ve çocuğuyla bir başına kalan Katibe, Facebook üzerinden Ömer Faruk ile tanışır. Katibe’den hoşlanan Ömer Faruk, ailesinin tüm itirazlarına rağmen evden kaçarak onun yanına gider. Kâtibenin ailesi bu durumu kabullenemese de araya başkalarının girmesi ile yumuşar ancak Ömer’in ailesinin bu konudaki duyarsızlığı yüzünden çift maddi imkansızlık yaşamaya başlar. İmam nikahları kıyılır fakat Ömer de Katibe de işsizdir. Aileleri ile barışabilmek için Mahmut Tuncer Show’a başvuran ikili yayında Ömer Faruk’un ailesi ile yapılan canlı telefon bağlantısının ardından tartışmaya başladı. Uzun süren tartışmanın ardından bu ilişkinin her iki aileye de zarar verdiğini söyleyen Ömer Faruk ayrılmaya karar verdiğini söyleyince Mahmut Tuncer ve stüdyodaki izleyiciler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Daha sonra Kâtibenin Anne ve babasının da telefonla yayına bağlanması ile gerilen ortamı Mahmut Tuncer araya girerek sakinleştirdi. Katibe’nin abilerinin Kanal 7 Medya Grubu binasının önüne gelmesi sebebi ile çiftler ayrı araçlarla programdan ayrıldılar. Çiftlerin evlilik hayalini gerçekleştiren ‘Mahmut Tuncer Show her Pazar 22.45’te Kanal 7 ekranlarında.
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 01:00
Mezun Olduktan Sonra İş arayan Gencin İbretlik Hikayesi 2.239 izlenme - 2 hafta önce Sen çalış çabala üniversiteyi bitir iş bulama. Galiba bu birçoğumuzun yaşadığı bir sorun. Sevgili flash tv'nin duyarlı yapımcılarının dikkat çektiği bu konuyu izliyoruz.
Denizden Buz Gibi Gelen Türk Kızı 01:28
Denizden Buz Gibi Gelen Türk Kızı 57.064 izlenme - 3 yıl önce Erkeği Mahmut Tuncer'i etkilemek için tüm yolları denemeye kararlı olan Özlem denize uygun elbisesiyle Şahin K misali denizin buz gibi soğuk sularından gecelikle gelip ağız hareketleriyle erkeğini tahrik etmeye çalışacaktır.
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında - Teaser Fragman 01:20
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında - Teaser Fragman 19.218 izlenme - 9 ay önce 2016 yılı içinde gösterime girmesi beklenen 1 Kezban 1 Mahmut filminin teaser videosu yayınlandı. Filmi Cenk Çelik yönetiyor.
Recep Bülbülses'in Kemal Sunal'a Yürümesi 02:13
Recep Bülbülses'in Kemal Sunal'a Yürümesi 1.666 izlenme - 3 hafta önce Genelev'de Zülfiyesini Arıyan büyük usta kemal sunal çaycı rolündeki recep bülbülses ile aynı karede.
Mahmut Tuncer - Kar Gördüm Kaydım (Remix) 04:46
Mahmut Tuncer - Kar Gördüm Kaydım (Remix) 72.788 izlenme - 4 yıl önce Mahmut Tuncer - Kar Gördüm Kaydım (Remix) 2013 This is MAHMUT TUNCER Remix
Mahmut Tuncer-Evlerinin Önü Yonca 03:47
Mahmut Tuncer-Evlerinin Önü Yonca 6.316 izlenme - 5 ay önce Mahmut Tuncer-Evlerinin önü yonca Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Evlerinin önü yonca Yonca kalkmış dam boyunca Boyu uzun beli ince Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne Evlerinin önü lala Saki doldur ver piyala Sarhoş olak düşek yola Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne Evlerinin önü bakla Güvercinler atar takla Al beni koynunda sakla Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne
KEDİ ÇİFTLEŞMESİ 01:40
KEDİ ÇİFTLEŞMESİ 247.595 izlenme - 10 yıl önce ERKEK KEDİ MAHMUT İLE DİŞİ KEDİ HATİCE NİN SICAK OYNAŞMA GÖRÜNTÜLERİ
Mahmut Övür - Fetullah Gülen Ziyareti 02:20
Mahmut Övür - Fetullah Gülen Ziyareti 1.709 izlenme - 2 ay önce Sağı solu Fetö'cülükle suçlayan Havuz Gazetecisi mahmut ovur Fethullah Gülen'i ziyareti sonrası CNN'de methiyeler düzüyor.
 Mahmut'u Alın Onun Karısı Hamile 01:20
Mahmut'u Alın Onun Karısı Hamile 53.663 izlenme - 3 yıl önce Yürekleri dağlayan o söz. Bir şey diyemiyorum fazla, insan düğümleniyor.
Mc Mahmut-Gülüm Gitti Hayat Bitti - Hatay Crew (20 01:50
Mc Mahmut-Gülüm Gitti Hayat Bitti - Hatay Crew (20 172.473 izlenme - 7 yıl önce hatay crew mc mahmut esrarengiz rapçi gülüm gitti hayat bitti hatay crew (new) 2008)
Mahmut Tuncer'in Güzel Bacaklarla İmtihanı 00:49
Mahmut Tuncer'in Güzel Bacaklarla İmtihanı 28.222 izlenme - 2 yıl önce Mahmut abimizin filmlerinde yer yer geçen cinsel unsurlar bulmak mümkün. Erotizmin türk sinemasına iyice girdiği dönemler tabi.kapı arasından iğrenç sesiyle şarkı söyleyen güzel bacaklı hatunu izleyip iç geçiriyor, izliyoruz.
Azgın Mahmut Tuncer 01:13
Azgın Mahmut Tuncer 28.236 izlenme - 2 yıl önce Hep eşsiz yorumuyla bizi şenlendiren Mahmut Tuncer'in flörtöz sanheleri. Tuncer'in içindeki ince ruhu ve kibarlığı dışa vurduğu sahnede, doğaçlama tatlar var, sanki kendi yorumunu da katmış.
Mahmut Tuncer - do re mi fa sol 00:06
Mahmut Tuncer - do re mi fa sol 42.976 izlenme - 3 yıl önce Mahmut Tuncer - do re mi fa sol la ley lo si do
GAMGAM style mahmut 04:23
GAMGAM style mahmut 37.464 izlenme - 4 yıl önce
Mahmut Tuncer - Ankara 04:19
Mahmut Tuncer - Ankara 41.469 izlenme - 3 yıl önce Mahmut Tuncer 2013 (2013) - ÖZDEMİR PLAK
Azgın Mahmut Tuncer 01:13
Azgın Mahmut Tuncer 27.081 izlenme - 2 yıl önce Hep eşsiz yorumuyla bizi şenlendiren Mahmut Tuncer'in flörtöz sanheleri. Tuncer'in içindeki ince ruhu ve kibarlığı dışa vurduğu sahnede, doğaçlama tatlar var, sanki kendi yorumunu da katmış.
Eti Popkek Belgesel 00:34
Eti Popkek Belgesel 6.990 izlenme - 1 yıl önce Mahmut abi bu kez de televizyon alışkanlıklarından bahsediyor.
Mahmut Tuncer - Arkadaşım Eşek 03:05
Mahmut Tuncer - Arkadaşım Eşek 8.582 izlenme - 1 yıl önce Bir TRT klasiği Mahmut Tuncer Potbori 1990
Moğolistan'da Çadır Ziyareti 05:32
Moğolistan'da Çadır Ziyareti 2.573 izlenme - 2 ay önce Yer, Moğolsitan'ın Bayanülgi şehrine yakın bir bozkır. Dağların arasında tek bir çadır. Çadırın içindekiler aslen Kazak. Konuştukları dil bazı kelimeler hariç anlaşılıyor. Çadırın sıcaklığı ve bozkırın huzuru... #Yolaçık
Mahmut Tuncer - Helva Yapsana 02:35
Mahmut Tuncer - Helva Yapsana 16.723 izlenme - 2 yıl önce Mahmut Tuncer - Helva Yapsana
Mc Mahmut Gizemli Rapçi Yaralı Styla 02:47
Mc Mahmut Gizemli Rapçi Yaralı Styla 83.451 izlenme - 8 yıl önce